Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 08.01.2010., 00:27   #211
Infomathiker
Premium
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: zg
Postovi: 105
Imam kvalitetan lcd full hd tako da cu naravno isprobati razliku iako mi je dosta bitan ttxt tako da vjerujem da ce za sada scart (analogija) pobjediti dok ne namjeste ttx i preko hdmi-ja.
Infomathiker je offline  
Staro 08.01.2010., 08:39   #212
Enter Sandman
dark paradise
Moj komp
 
Enter Sandman's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 546
Meni nikak nije sjeo tv, stalno nekaj puca, a kad dl-am onda nemrem gledat telku, tj. mogu al na trzaje koji lol, a da ne pričam kaj svako malo linija ode pa-pa, jedina pozitivna stvar je dl od 1,25... Mislio ih zvati ali nema smisla ionako su preskupi a mana koliko hoćeš....Da im je najači paket 220Kn bi si razmislio
Enter Sandman je offline  
Staro 08.01.2010., 10:56   #213
Infomathiker
Premium
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: zg
Postovi: 105
kako mozes reci da je preskupo za sve to sto nude? I ja kada ovako gledam i vidim cifru od 299 kn kažem wow, skupo je, ali pogledaj što nude, pa koliko bi to platio u t-com-u? 500, 600 kn?

Kako cujem usluga je u banani, ali ljudi su tek poceli, pa pricekaj malo, ne mozes jos pljuvat po njima....
Infomathiker je offline  
Staro 08.01.2010., 11:30   #214
the_ghost
lar~
Moj komp
 
the_ghost's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,539
fora je u tome da je 300kn puno. I da placao bi vise kod t-coma ali nekima ne treba do 24mbita.
the_ghost je offline  
Staro 08.01.2010., 11:53   #215
Infomathiker
Premium
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: zg
Postovi: 105
Pa ako ti je puno onda ne moras uzimati 3u1, pa nitko te ne sili. Ostanes na 1mbit 2u1 i točka ili odes kod drugog operatera. Ja govorim činjenicu da je ovo najeftinije s obzirom sto sve dobijes, ne govorim da je malo novaca, ali najeftinija full 3u1 usluga. A amis i drugi operateri nude i start opcije za nekih 50-60 kn manje, pa ako ti ne treba sve do maximuma onda uzmi tu opciju.
Infomathiker je offline  
Staro 08.01.2010., 16:17   #216
Darth Ranger
Registered User
 
Darth Ranger's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 13
Koristim Amis 3 u 1 treći tjedan. I ovo su neke mane koje sam pronašao.
AMIS tv:
> ne vidi se program Zone reality - uopće
> TXT radi samo preko scarta i samo na nekim programima
> Ne vidim razliku u kvaliteti slike između scart-a i HDMI-a (zvuk je puno bolji preko HDMI-a)
> Pri okretanju programa neki se programi smrznu i ne daju sliku tek kad se prošeta dalje pa vrati na taj program sve dela.
> dolazi do smrzavanja slike - ne tako često.
> puno lošija je slika na programima Fox life i Fox crime.
> Fali mi neki promo program sa možda nekim važnijim obavijestima, najavama, planovima za unapređenje, opčenito komunikacija operatera prema korisnicima.
> možda neki link sa uputama kako optimizirati kvalitetu slike i zvuka...(korištenjem HDMI-a itd...)
> Neki HD program...barem jedan :P
> HRT plus, Z1 i OTV

Internet:
> Brzina puštanjem pipe do 24 Mbps se popela na 11-14 Mbps ovisno o bandwith meteru. Ali prilikom download-a nekih većih file-ova npr. sa intelovih stranica brzina se ustabili do 800 KB/s max. Češće je niža.
> Brzina varira od sata do sata - Kod T-Com-a sam imao 10 Mbps + maxtv testni i download je uvijek bio čistih i stabilnih 1,2 MB/s. Pa mi to nije jasno...isti vodovi drugačija brzina. (T-Com mi je još prije deklarirao propusnost parice na 15-17 Mbps).
> Sa nekih stranica bolje vuče sa drugih slabije u razmaku od 1 minute.
> mjereno na www.speedtest.net link prema ljubljani je 14 Mbps a prema Zagrebu 6Mbps. Mislim znam da je Amiš slovenski orginalno ali opet...zašto je takva razlika?

Eto nekoliko konstruktivnih kritika.
Ali inače sam zadovoljan sa omjerom cijene i dobivenog Nisu loši Amiši, kad se riješe dječih bolesti biti će top of the line
Darth Ranger je offline  
Staro 08.01.2010., 17:23   #217
Infomathiker
Premium
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: zg
Postovi: 105
U sloveniji je vec duze amis iptv, ali ne vidim tamošnje lokalne kanale, tako da se bojim za hrt plus, z1 i otv da ih nece uvrstiti.... Općenito u HR i SLO su skoro isti programi, očito su sklapalili ugovore za obe države.

Infomathiker je offline  
Staro 08.01.2010., 17:25   #218
mecky
Registered User
 
mecky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 13
Sa ukupnom uslugom AMIS-a sam više nego zadovoljan. Mojom čestom kritikom pokušavam pomoći u riješenju problema iako nemam stručnog znanja kojim bi to bilo svrsishodnije. U svakom slučaju naše informacije mogu im biti dobrodošla pomoć i suradnja da u konačnici dobijemo primjerenu kvalitetu u odnosu na ostale ponuđaće. Nadam se i vjerujem da to nije nemoguće.
mecky je offline  
Staro 10.01.2010., 00:01   #219
Enter Sandman
dark paradise
Moj komp
 
Enter Sandman's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 546
Citiraj:
Autor Infomathiker Pregled postova
kako mozes reci da je preskupo za sve to sto nude? I ja kada ovako gledam i vidim cifru od 299 kn kažem wow, skupo je, ali pogledaj što nude, pa koliko bi to platio u t-com-u? 500, 600 kn?

Kako cujem usluga je u banani, ali ljudi su tek poceli, pa pricekaj malo, ne mozes jos pljuvat po njima....
Gle meni je to preskupo, a ionako koliko vas gleda 70 programa, neko je napisao 2-3 malo dokumentaraca i to je to, tak i ja. Meni se osobno ne sviđa, bar ne uz toliko mana koje nisu dječije a ni oni nisu od jučer...
Enter Sandman je offline  
Staro 13.01.2010., 14:41   #220
Darth Ranger
Registered User
 
Darth Ranger's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 13
Ekipa dali ste skužili moža da vam je prema linkovima izvan hrvatske znatno niža brzina? Ako npr. skidam sa Intel.com brzina je tek 3 MBit/s. Isto tako sa npr. softpedia.com, rapidshare itd...
Čak sam i skužio da mi youtube šteka po par puta...kao da vuče na 2Mbit/s.
Na amisovom testu imam oko 13 Mbit/s (inače do 24 Mbit/s). Sav download sa hrvatskih web site-ova mi vuče sa solidnih 10 -13 Mbit/s.
Pa ako je netko imao sličan problem...da me savjetuje prije nego zovem amisovu službu...
Hvala unaprijed
Darth Ranger je offline  
Staro 14.01.2010., 13:53   #221
yaya
Guest
 
Postovi: n/a
Ja sam prezadovoljna..nemam uopce nikavih zamjerki..2 puta mi se desilo da nije bilo donjeg reda podnaslova..al to je trajalo kratko..skoro svaki dan koristim time shift i odusevljava me..ima masa programa koje mozes gledat do iznemoglosti, odabrano je najbolje od najboljeg..kad uz sve to spojim jos i jako ljubaznu korisnicku i tehnicku podrsku..besplatan telefon..ma nemam opce rijeci hvale..Amis je nabolji..i naravno da cu uzet 3 u 1 i kad istekne besplatna proba..gledam ljude koji jos imaju tel preko t coma i placaju enormne sume ..zahvaljujem amisu kaj mogu telefonirat bez da brojim minute...bravo Amis!..da i nije uopce usluga u banani..ne znam odakle vam to..
 
Staro 16.01.2010., 17:34   #222
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
Hehe ti ziher radis u Amisu jer inace nebi takve gluposti pisala.

Ja imam Amis isto i tv je u BANANi.

A imam dobru paricu tak da.
__________________





warlock25 je offline  
Staro 17.01.2010., 16:21   #223
yaya
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor warlock25 Pregled postova
Hehe ti ziher radis u Amisu jer inace nebi takve gluposti pisala.

Ja imam Amis isto i tv je u BANANi.

A imam dobru paricu tak da.
ne ne radim u amisu...ne kuzim jel nemas sliku ili losa slika ili sto?
 
Staro 17.01.2010., 21:20   #224
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
Zblesira se svako malo.

Ja jaaaaaaaaako puno downloadam i to me smeta kaj nema odreden speed za telku a ostalo za net.

imam osam megabita i vuce mi prek 5 za telku.katastrofa

frend ima max tv i uvijek mu isto vuce i to oko 3 mbit.

Lose je to zasada bar kod mene.
__________________





warlock25 je offline