Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.03.2014., 00:33   #331
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,274
Jel treba kome mozda mis, ja sam zainteresiran za tipkovnicu pa da podijelimo kupovinu? Iz splita po mogucnosti ali i za dalje se mozemo dogovorit.
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2014., 09:07   #332
dadosbcro
Premium
Moj komp
 
dadosbcro's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: SB
Postovi: 620
@prileee
u links ST imaju na lageru, pa pogledaj/isprobaj...miš je skroz OK, ako imaš bolji, ovaj dobro dođe kao rezerva, za svaki slučaj
dadosbcro je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2014., 09:25   #333
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,274
A imam deathaddera starog 6 godina i ne bih ga mijenjao, a steta da mis stoji bezveze... Ko zna kad ce mi zatrebat zamjena, do tad mozda izade previse novih :-)
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2014., 19:03   #334
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Ima li tko tog glodavca i kakav je recimo u odnosu na G518/500 kojeg imam ali pošto imam nekih problema sa zglobovima išao bi na nekog nižeg i lakšeg glodavca, a i ova kombinacija sa tipkalom nije nimalo loša, a svoju bi sa zadovoljstvom promijenio.Pa ako može savijet naravno, a cijena je super u toj kombinaciji.



Hvala.
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2014., 23:40   #335
JohnnyBoy
Guest
 
Postovi: n/a
Evo da se i ja pohvalim da sam kupio doticni komplet kako sam i rekao da hocu.

Prvi dojam je srednji znaci nista posebno, bez svjetla nemozes po danu a kamoli po noci vidit i jednu tipku bez osvjetljenja.

Space tipka je preglasna a ostale tipke su tako srednje glasne nisu bas tihe u odnosu na neke druge tipkovnice koje sam imao.

Sad se treba naviknuti na US layout jer sam dosad bio na HR layoutu, ali to nece biti problem jedino Z Y.

Izgled je odlican znaci i tipkovnica i mis imaju taj gamerski izgled jos uz to tipkovnica odlicno prijanja povrsini sto joj daje jedan ogromni plus.

Sto se tice misa tu nemam nista pozitivno reci, nije ni blizu MX518 znaci tipke su PREGLASNE osim scrolla koji se skoro pa necuje.

Na stolu na kojem je dosad bio MX518 ovaj mis steka odnosno tu i tamo zapinje ali to cemo rijesiti kupnjom podloge.

Zato vas molim da mi savjetujete kupnju neke srednje kvalitetne podloge do 100kn jer nemislim za podlogu dati ni kunu vise, elementi plava i crna boja, hvala?!

BTW tipkovnica kupljena u ADMu a garancija iza od LINKSa
  Reply With Quote
Staro 14.03.2014., 01:03   #336
Sneaky
Ninja
Moj komp
 
Sneaky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Kući/Stanu
Postovi: 89
Citiraj:
Autor JohnnyBoy Pregled postova
Evo da se i ja pohvalim da sam kupio doticni komplet kako sam i rekao da hocu.

Prvi dojam je srednji znaci nista posebno, bez svjetla nemozes po danu a kamoli po noci vidit i jednu tipku bez osvjetljenja.

Space tipka je preglasna a ostale tipke su tako srednje glasne nisu bas tihe u odnosu na neke druge tipkovnice koje sam imao.

Sad se treba naviknuti na US layout jer sam dosad bio na HR layoutu, ali to nece biti problem jedino Z Y.

Izgled je odlican znaci i tipkovnica i mis imaju taj gamerski izgled jos uz to tipkovnica odlicno prijanja povrsini sto joj daje jedan ogromni plus.

Sto se tice misa tu nemam nista pozitivno reci, nije ni blizu MX518 znaci tipke su PREGLASNE osim scrolla koji se skoro pa necuje.

Na stolu na kojem je dosad bio MX518 ovaj mis steka odnosno tu i tamo zapinje ali to cemo rijesiti kupnjom podloge.

Zato vas molim da mi savjetujete kupnju neke srednje kvalitetne podloge do 100kn jer nemislim za podlogu dati ni kunu vise, elementi plava i crna boja, hvala?!

BTW tipkovnica kupljena u ADMu a garancija iza od LINKSa
SHARKOON 1337 XL Black prezadovoljan !
__________________
K?rac palac blek metalac ! CS valja !
Sneaky je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2014., 18:21   #337
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,300
Prvo cu se posut pepelom i rec "Da sam ja budala ali"
Corsair Vengeance K70 je zakon
Nakon puno godina cekanja i trazenja napokon sam se docepao prave mehanicke tipkovnice. I da, jos uvijek se pitam jel bilo bolje te novce potrošit na cipele, majice i hlace, ali sad je tu i nije mi zao (ok malo me grize savjest ali )

Osvetljenje dobro, tri nivoa + bez, prekidaci cherry MX red, za igranej prva liga, za duze tipkanje preporucam neke sa klikom.
Metalna konstrukcija, odlican odmornik za ruke, ne trazi drivere, valjak za štimanje snage zvuka je prava stvar, tipka za iskljucivanje win tipke.
USB pass-through.
Nisam primjeti da mi svetlost tipki smeta, dapace nakon, razerove lycosa, jace osvjetljenje mi bas pase, iako ne igram/radim u totalnom mraku.
To sta nema kika mi je i bila misao vodilja jer moji ukucani (zena), imaju san ko srne, a sluh ko zec, pa da me ne bi zatukli/a kad krenem tamo iza 23h igrat, znate klik kilik klik, ma koji vrag to šuškla u boravku dnevnom, rece žena sa lazanjurom/oklagijom

Uglavnom evo nakon cca dva mjeseca korištenja, ja zadovoljan + ima veliki enter sta mi jako fali kod vecine današnjih tipkovnica.

Kablovi su mozda cak malo prekruti, da su duzi moga bi manji brod sa njima vezat koliko su cvrsti.
__________________
MSI Z77 MPower
Intel i5 3570K @4,2GHz, NOCTUA NH-U12S
Gigabyte GTX 1070
DDR3 16GB (4x4GB) 1600Hz Corsair Vengeance
Carbide Series Air 540, Corsair RM750i
CREATIVE LABS X-Fi Titanium-Kingston HyperX Cloud
DELL U2515H
Synology DS413

Zadnje izmijenjeno od: ante2. 17.03.2014. u 18:45.
ante2 je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2014., 13:13   #338
Albert Wesker
Premium
Moj komp
 
Albert Wesker's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 525
evo jedna dobra tipkovnica na grupnoj kupnji u Linksu.

http://www.links.hr/?naziv=tipkovnic...kl=101.201.071
__________________
Albert Wesker je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2014., 01:39   #339
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,217
Bas gledam ovaj CM storm devastator kombo pa me zanima jel se stvarno isplati barem tipkovnica, prijatelj misli dat oko 60-70€ za tipkovnicu i miš pa ce vjerojatno uzet taj combo, i uz to steelseries mis neki

Citiraj:
Autor syss Pregled postova
što govori više o tvojim gaming skillz

šala nastrana... ali kako se kaže/reklo u narodu - dobar gejmer će te ubit i sa b58/s96 logitechom
Meni prijateljm najbolji Dota igrač kojeg ja znam, igra na onoj staroj BMC ili tako nešto, ugl tipkovnici iz 98 i logitech mišu kojem neradi livi klik(ja drag and drop nemogu sa njim napravit) i rejpa svejedno
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2014., 12:35   #340
d0magoj_OS
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Internet
Postovi: 782
Naručio,do srijede je kod mene zalman tipkalica
239kn sa poštarinom

malo ste pljuvali po tipkovnici ali za ono što nudi za te novce mislim da ne mogu naći bolje javim svoje detalje kada stigne...

EDIT:

Za 200 kn tipkovnicu i više nego zadovoljan:

+Tipke svijetle [ za one koji pišu da ne svijetli dovoljno su za mene osobno gluposti,kada je mrak svijetli točno koliko bih trebalo nimalo mi ne blješti i ne smeta očima,a kada pogledam u tipkovnicu sve čisto i pregledno vidim.Jako mi se sviđa mogućnost biranja između plave i crvene boje iako onaj krug za jačinu svjetla mi je glupost što ne vidim smisla smanjivati od maximale zato što tek onda se ništa ne vidi...dok je na max krugić okrenut doista prezadovoljan sa ledicama ]

+5 quick cast tipkica [ za lol,dota2, i slične igre dušu dalo,vrlo lako ih je programirati i do sada nisam imao nikakvih problema sa softwareom,lako za koristiti sve uredno radi ]

+Pritisak tipkica [ nimalo ne ugodan,tipke ne zapinju čitav dan pišem sa tipkovnicom i nemam primjedbi,naravno ne može se ovo usporediti za tipkovnicom za 500 i više kuna pogotovo mehaničkom ali za 200 kn sasvim uredna i pristojna tipkala ]

--------------------------------------------------------------------------

- Plastika [ loše napravljena završna obrada,plastika je jako krhka i kada je uzmeš u ruke imaš osjećaj da je možeš slomiti sa jednom rukom a iskreno takav osjećaj ostavlja i čitava tipkovnica,plastika jako loše :s ]

-------------------------------------------------------------------------------------------

Maknimo sa stranu plastiku i stavimo da je u pitanju 200 kn tipkovnica.Za te novce meni osobno best buy i nisam razočaran ni 1 % .Naravno da kada uspoređujete ovo sa G19 i sličnim tipkovnicama nema se što pisati...ali 200 kn svijetli,progamirane tipkice...ja sretan

Zadnje izmijenjeno od: d0magoj_OS. 08.04.2014. u 19:14.
d0magoj_OS je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2014., 23:19   #341
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252