Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.09.2013., 22:45   #271
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
u kojem zagrebackom ducanu kompjuterske opreme ima najvise izlozenih tipkovnica za isprobati? links?
  Reply With Quote
Staro 06.09.2013., 22:53   #272
Bartuc
The All Seeing Eye
Moj komp
 
Bartuc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,103
Prije par tjedana sam bio u Linksu, nisu imali niti jednu jedinu keybu izloženu. Možda Konikom ili sl. veći centar, nebuš kupio tamo, ali bar znaju imati dosta keybi za isprobati.
Bartuc je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2013., 13:31   #273
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Je li radio tko od vas na Razer DeathStalker Essential i kakva je tipkovnica?

Klikni za tipkalo.

Kakav je odaziv tipki, je li glossy ili mat...koliko sam shavtio sve tipke se mogu programirat kako hoces kao npr. neki macro ili?

Edit:

Bilo tko?
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...

Zadnje izmijenjeno od: win32. 20.09.2013. u 18:13.
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2013., 02:45   #274
kyzo
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zageb
Postovi: 37
Ima li logitech koju wireless osvjetljenu tipkovnicu za ne prevelike novce?
kyzo je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2013., 09:05   #275
The Man
Premium
 
The Man's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Agram
Postovi: 1,096
Definiraj prevelike novce... Ja sam za svoju K800 Wireless Illuminated dao 349 kuna.
__________________
I LIKE TO WALK ALONG THE BEACH WITH A RAGING HARD ON. IT'S FUNNY TO SEE THE REACTIONS.

The Man je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2013., 02:30   #276
kyzo
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zageb
Postovi: 37
Otprilike sam tu negdje i ciljao 200-300kn, samo kolko vidim nema je ispod 650kn
kyzo je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2013., 09:14   #277
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,819
Citiraj:
Autor veve Pregled postova
I kakva je ta Zalmanova tipkovnica naspram Genius KB-G255? Ako si je mozda nabavio.
I mene zanima ova Zalman ZM-K400G. Usto me zanima da li ima naša slova i da li svijetle ?

Cijena nije losa.
__________________
Matta je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2013., 11:59   #278
Srle22
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Pancevo
Postovi: 23
Super si prosao sa tom cenom za k800. Kazi mi, kako si zadovoljan tastaturom do sada?



Citiraj:
Autor The Man Pregled postova
Definiraj prevelike novce... Ja sam za svoju K800 Wireless Illuminated dao 349 kuna.
Srle22 je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2013., 13:54   #279
Mario091
Premium
Moj komp
 
Mario091's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 59
Zalman ZM-K400G je dobra tipkovnica za 200kn,ima osvjetljenje tipki koje možeš regulirati intenzitet i boju koju želiš,te ima memorijske tipke za gamere!sve u svemu jako dobro za te novce premda plastika i nije baš nešto!
Mario091 je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2013., 13:55   #280
Mario091
Premium
Moj komp
 
Mario091's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 59
I da ima naša slova
Mario091 je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2013., 14:44   #281
The Man
Premium
 
The Man's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Agram
Postovi: 1,096
Citiraj:
Autor Srle22 Pregled postova
Super si prosao sa tom cenom za k800. Kazi mi, kako si zadovoljan tastaturom do sada?
Vrh brate! Izuva iz opanaka. Ima abnormalno dug stand by time ako je ne koristiš preterano. Skoro 2 meseca je izdurala na jednom punjenju dok sam igre igrao preko Xbox 360 gejmpada. Signal je do jaja, muzikom upravljam s drugog kraja kuće preko 3 zida kao od šale. Teška je taman toliko da se ne pomera na svoju ruku, a svetlo se gasi samo od sebe kad je ne koristiš tako da ne svetli bezveze (ekološki je osveštena). Kupi je slobodno, nećeš požaliti!

P.S. Što se ne registruješ na PC AXE? Odličan je forum i deluje bliže tebi pa ti tamo mogu bolje pomoći kad pazariš hardver.
__________________
I LIKE TO WALK ALONG THE BEACH WITH A RAGING HARD ON. IT'S FUNNY TO SEE THE REACTIONS.

The Man je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2013., 22:24   #282
Srle22
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Pancevo
Postovi: 23
Citiraj:
Autor The Man Pregled postova
Vrh brate! Izuva iz opanaka. Ima abnormalno dug stand by time ako je ne koristiš preterano. Skoro 2 meseca je izdurala na jednom punjenju dok sam igre igrao preko Xbox 360 gejmpada. Signal je do jaja, muzikom upravljam s drugog kraja kuće preko 3 zida kao od šale. Teška je taman toliko da se ne pomera na svoju ruku, a svetlo se gasi samo od sebe kad je ne koristiš tako da ne svetli bezveze (ekološki je osveštena). Kupi je slobodno, nećeš požaliti!

P.S. Što se ne registruješ na PC AXE? Odličan je forum i deluje bliže tebi pa ti tamo mogu bolje pomoći kad pazariš hardver.

Hvala na savetu, nisam znao za taj forum. Volim da posecujem razne forume i citam komentare, uvek se nadje nesto novo za cuti i nauciti.
Ja cu tebi preporuciti benchmark.rs....odlican sajt i forum sa puni kvalitetnih clanaka i obradjenih tema na forumima.

Inace, kupio sam k800, jedino sto sam je ja u BGD platio 80 EUR sto je ovde super cena, s obzirom da je u vecini trgovina 100 EUR. Prvi utisci su mi sjajni, pravo je zadovoljstvo raditi na njoj. Nadam se da ce kvalitetom opravdati Logitech brend
Srle22 je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2013., 21:43   #283
electro
Premium
Moj komp
 
electro's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zapresic
Postovi: 687
valja li štogod CoolerMaster Devastator kombinacija
ono 229kn miš i tipkovnica??
electro je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2013., 15:17   #284
sasuke_the_king
Premium
Moj komp
 
sasuke_the_king's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: istra
Postovi: 1,016
naručio i danas mi je stigla ms sidewinder x6, pa da pitam - dali je normalno da nema naših znakova? dobio sam klasičan engleski layout, bez naših printova preko, na niti jednoj tipki. znam napamet sve šta češće koristim, iako brkam znakove na brojevima.

i napokon široki enter nema više žžžžžž-ova na kraju rečenice.
ps - kupljena u technomarketu, koje su šanse da je bio izložbeni ili refurbished model? kutija je bila otvorena i bile su packe od prstiju po njoj, iako čini se nova, i niti jedna tipka nije glasna, tj ne škripi.
sasuke_the_king je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2013., 16:45   #285
Remixer
Premium
Moj komp
 
Remixer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Irska
Postovi: 1,142
Exclamation

Citiraj:
Autor Matta Pregled postova
I mene zanima ova Zalman ZM-K400G. Usto me zanima da li ima naša slova i da li svijetle ?

Cijena nije losa.
Citiraj:
Autor Mario091 Pregled postova
Zalman ZM-K400G je dobra tipkovnica za 200kn,ima osvjetljenje tipki koje možeš regulirati intenzitet i boju koju želiš,te ima memorijske tipke za gamere!sve u svemu jako dobro za te novce premda plastika i nije baš nešto!
Samo da napišem nešto o ovoj ZALMANKI: cjena je OK, no tipkovnica je žešće smeće. Svjetlina tipki je preblaga, tj. jedva se vidi po mraku, a po danu ništa. Finiš (mat) mi se nije svidio, predebela, plastika daje dojam da tipkovnica košta 10 kn... itd itd...

...dotičnu ZALMAN ZM-K400G sam kupio prije nekoliko mjeseci, nakon 2min korištenja išla je ravno na njuškalo. Uspio sam ju prodati poznaniku za 200 kn te mu je nakon tjedan dana korištenja - riknula!

Uz ovu, imao sam SPEEDLINK darksky od studenog 2011.g. do neki dan... i ta 5 puta intezivnije svijetli (vidi se i po danu) te je jednostavno bolja/kvalitetnija od ZM-K400G, ali nema HR layout nažalost... Nju sam neki dan prodao za 200 kn.

*ovo je moje iskustvo, to ne znači da nitko neće biti zadovoljan sa ZM-K400G, ali pretpostavljam da oni zahtjevniji bi ju zaobišli itekako.
__________________
http://img845.imageshack.us/img845/7167/croatia240animatedflagg.gif
Remixer je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2013., 17:07   #286
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
bogme je ružan taj zalman
domis je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2013., 12:44   #287
Deathwish
overpowered
Moj komp
 
Deathwish's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 901
__________________
@Work HP Zbook15
@Home Acer 5020
Deathwish je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2014., 21:44   #288
zicozg
Premium
Moj komp
 
zicozg's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: cro
Postovi: 108
Gledao sam Zalmanovu, cudna, ruzna, ne sviđa mi se nikako, odlucio sam se za genius g255, cim skupim pare kupujem pa javim kakva je
zicozg je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2014., 21:54   #289
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,630
Ja uzeo svoju Logitech G510 tu na forumu za 400kn, nova bila, sa engleskim layoutom i velikim enterom. Super zadovoljan
__________________
brodjo je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2014., 14:35   #290
Tex Willer
Premium
Moj komp
 
Tex Willer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 277
Ja sam se dvoumio između Zalmana ZM-K400G i Geniusa KB-G265, te na kraju uzeo geniusa, jer je bio jeftiniji. Koristim ju nekih mejesec i pol, i za sada sam zadovoljan. Jedino što mi nedostaje na tipkovnici je mute tipka.
Par slika:



__________________
Origin: Dead_Body_cRo
Tex Willer je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2014., 20:03   #291
Sneaky
Ninja
Moj komp
 
Sneaky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Kući/Stanu
Postovi: 89
evo čitam sad malo i da ti kažem iskreno prekozadovoljan sam sa svojim CM devastator-om tipkovnica je tipa skoro 1kg teska tipke savrsene ljepo izbacivanje ljepi zvuk i super za tipkarat i igrati se.. jedini bed sto je eng. tipkovnica znaci bez znakova..
a što se tiče miša malo je plitak ali savršeno radi scroll još nema nikakvih problema
Sneaky je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2014., 21:11   #292
Yellow
Registered User
Moj komp
 
Yellow's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Solin
Postovi: 16
Ima li netko savjet sta uzeti od ove 2 tipkovnice: Modecom MC-9006 ili SpeedLink Darksky
__________________
Yellow je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2014., 22:10   #293
Sneaky
Ninja
Moj komp
 
Sneaky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Kući/Stanu
Postovi: 89
Citiraj:
Autor Yellow Pregled postova
Ima li netko savjet sta uzeti od ove 2 tipkovnice: Modecom MC-9006 ili SpeedLink Darksky
Modecom..razlog : kvalitetnije tipke i bolji osjecaj pod prstima.. a sad kako hoces mislim skuplja je od darksky-a odprilike 50-tak kn ako ne manje.. ne sjecam se vise..
Sneaky je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2014., 00:16   #294
Yellow
Registered User
Moj komp
 
Yellow's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Solin
Postovi: 16
Citiraj:
Autor Sneaky Pregled postova
Modecom..razlog : kvalitetnije tipke i bolji osjecaj pod prstima.. a sad kako hoces mislim skuplja je od darksky-a odprilike 50-tak kn ako ne manje.. ne sjecam se vise..

Tocno razlika je 50-ak kuna, jedina prednost koju ima Darksky mi se cini normalni Enter, za razliku od onog uskog...
__________________
Yellow je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2014., 06:58   #295
Sneaky
Ninja
Moj komp
 
Sneaky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Kući/Stanu
Postovi: 89
Citiraj:
Autor Yellow Pregled postova
Tocno razlika je 50-ak kuna, jedina prednost koju ima Darksky mi se cini normalni Enter, za razliku od onog uskog...
engleska tipkovnica bez znakovlja... mislim ja sam se navikao na to tako da mi nije problem ... iznad entera ti je Ž ... ako budes kupio mozda ces upocetku imat malo problema dok upisujes pass ili ne znam nekome odgovaras uvijek ces stavljati "ž" na kraj recnice samo ajde neka nedode do trenutka da moras dekativirati bombu pa umjesto entera ruknes ž+enter šala na stranu... brzo se naviknes vjeruj mi
Sneaky je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2014., 00:25   #296
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Uzeo CM devastator (jbt koje ime) i stvarno moram reć da za 250kn je to kao da mi je netko poklonio...odlična tipkovnica,odličan miš...stvarno,ne da nemam zamjerke nego još ne vjerujem što sam sve dobio za 250kn Minus je definitivno US layout tipkovnice,ne mozes zamjeniti Y i Z,jer malo strše onda...svaki na svoj način.
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2014., 08:10   #297
Sneaky
Ninja
Moj komp
 
Sneaky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Kući/Stanu
Postovi: 89
Ma tipkovnica je bomba baš to što si rekao kao da ti je netko poklonio ja sam prezadovoljan sa svojom, a mogu rec da miš isto nije za bacit fenomenalan je i on
Sneaky je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2014., 13:06   #298
Yellow
Registered User
Moj komp
 
Yellow's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Solin
Postovi: 16
Citiraj:
Autor Sneaky Pregled postova
Modecom..razlog : kvalitetnije tipke i bolji osjecaj pod prstima.. a sad kako hoces mislim skuplja je od darksky-a odprilike 50-tak kn ako ne manje.. ne sjecam se vise..
Evo tipkam s ove Modecom tipkovnice, mali osvrt.
Tipkovnica je poprilicno lagana, i ima prilicno tanke i "krhke" tipke sto mi se narocito ne svida. Takoder je i relativno glasna prilikom tipkanja (pogotovo space tipka koja zvuci kao na pisacoj masini).
Osvjetljenje ima 3 opcije: iskljuceno, plavo i crveno, od cega je najkorisnije crveno jer je najostrije, dok je plavo nekako mutno (ima nepotreban "glow" oko tipki"), a bez osvjetljenja se tipke jedva vide tako da ga drzim upaljeno i po danu.
Dobra stvar je sto ima HR slova koja su osvjetljena, te je dobar crni mat premaz koji osigurava malo bolji grip, teze se prlja, te generalno bolje izgleda.
Sve u svemu nisam razocaran, ali sam za 250kn ocekivao vise...
__________________
Yellow je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2014., 17:13   #299
Sneaky
Ninja
Moj komp
 
Sneaky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Kući/Stanu
Postovi: 89
Citiraj:
Autor Yellow Pregled postova
Evo tipkam s ove Modecom tipkovnice, mali osvrt.
Tipkovnica je poprilicno lagana, i ima prilicno tanke i "krhke" tipke sto mi se narocito ne svida. Takoder je i relativno glasna prilikom tipkanja (pogotovo space tipka koja zvuci kao na pisacoj masini).
Osvjetljenje ima 3 opcije: iskljuceno, plavo i crveno, od cega je najkorisnije crveno jer je najostrije, dok je plavo nekako mutno (ima nepotreban "glow" oko tipki"), a bez osvjetljenja se tipke jedva vide tako da ga drzim upaljeno i po danu.
Dobra stvar je sto ima HR slova koja su osvjetljena, te je dobar crni mat premaz koji osigurava malo bolji grip, teze se prlja, te generalno bolje izgleda.
Sve u svemu nisam razocaran, ali sam za 250kn ocekivao vise...
a imas taj osjecaj krhih laganih i tankih tipki zato sto je lowprofile tipkovnica..ne znam meni se svidjaju takve tipkovnice a sto se tice glasnoće to je istina ali opet si zamislis da je "mehanicka"... evo koristim sad bundle od cm-a ( devastator) tipkovnica je teska skoro 1 kilu ima oko priblizno 900 grama tipke su izbacene jako te glasnoca pritiskanja je izrazito glasna.. ali sam jako zadovoljan.. takve "sitnice" mi baš ne smetaju jer ako me prsti i zglobvi ne bole od cijelo noćnog i danjskog tipkanja znači da je dobro ( isto tako je bilo sa modecomo-vom tipkovnicom ) mislim bio je to prijelaz sa điđimiđi tipkovnice od 20 kuna na tipkovnicu od 2xx i neš kuna u kojoj se velika razlika javlja sve u svemu drago mi je sto si ti zadovoljan i tvoji prstići
Sneaky je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2014., 03:34   #300
TROTTER
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 51
Exclamation

Citiraj:
Autor electro Pregled postova
valja li štogod CoolerMaster Devastator kombinacija
ono 229kn miš i tipkovnica??
dobar izbor preporuka za budget buy
TROTTER je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na