Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.03.2010., 19:53   #1
ZMAJ
Premium
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,937
quakelive pitanje

Jel moguće na quakelive ikako npr. hostati igru u koju mogu ući samo moji prijatelji?
Igrat ću malo s frendovima neke stare igre pa mi se to čini jednostavnije nego da instalirava svatko quake 3, hamachi itd...
ZMAJ je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2010., 20:05   #2
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Bok!

Neznam odgovor, ali imam ideju!
Nisam 100% siguran, ali možeš probati preko konzole pokrenuti mapu, postaviti sve opcije koje želiš i onda nakon toga samo dati svojim frendovima tvoj IP, pa oni upišu /connect xxx.xxx.xxx.xxx

Ovak iz glave izbacujem. Tak da neznam dal se to može uopće!
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.03.2010., 20:24   #3
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Mislim da nis od toga jedino: http://www.quakelive.com/forum/showthread.php?t=14447
A prica se o nekoj premium verziji tipa: http://forum.drc.su/can-we-host-our-...er-vt4510.html
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2010., 23:21   #4
t3cH_GuRu
Premium
Moj komp
 
t3cH_GuRu's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Split
Postovi: 56
neznan u čemu vi vidite problem, igram quakelive od početka kad su tek počeli djelit inviteove, dakle ovako...vi koji planirate igrat skupa kreirate accove, dodate se međusobno na listu i onda tražite neki prazan server (uvijek ih ima, i najbolji su Njemački serveri,radi pinga) i prvi koji uđe na server ostali samo klik na njegov nick na friend listi i "join game". Imate razne game typove pa ko šta voli.

eto ako ko igra dodajte me na listu pa čemo bacit koji game, nick je eXtr1m.
t3cH_GuRu je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na