Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Komentari i prijedlozi
Ime
Lozinka

Rezultati ankete: prijedlog za trznicu
oglasi stariji od 30 dan se brisu? 53 54.64%
postanej u topicu omoguceno samo onome ko pokrene topic? 3 3.09%
1. i 2. skupa? 10 10.31%
nista navedeno...bezvezni prijedlog 31 31.96%
Glasači: 97. Ne možete glasati na ovoj anketi

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.03.2007., 23:51   #1
Nicholas
nepoznata životinja
Moj komp
 
Nicholas's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Zagreb, Maksimir
Postovi: 244
Prijedlog: Još jedan podforum za tržnicu

Pozdrav,

Prodajem i kupujem u zadnje vrijeme neke komponente i malo češće pratim tržnicu pa imam prijedlog . Primjetio sam da ima dosta topica samo za procjenu, ja bi njih odvojio u poseban podforum "procjene".

Dakle ne govorim o topicima procjena i prodaja (što spada u prodaju) nego o topicima di ljudi isključivo traže procjenu, a možda bi prodali za mjesec dva ili upoće ne.

Desi se da topic ima 2,3 strane i onda na kraju saznaš da se niš ne prodaje -a baš te žuljaju pare u novčaniku, šmrc
Nicholas je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2007., 23:54   #2
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
podržavam, dobar prjedlog...
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.03.2007., 23:56   #3
komer
motocross
Moj komp
 
komer's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Kutina
Postovi: 2,423
ja bi radije da se stavi podforum prodano....i da se unutra bacaju stvari koje su prodane,i da se oglasi stariji od 30 dana brisu.....
komer je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2007., 00:01   #4
Nicholas
nepoznata životinja
Moj komp
 
Nicholas's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Zagreb, Maksimir
Postovi: 244
Citiraj:
Autor komer Pregled postova
ja bi radije da se stavi podforum prodano....i da se unutra bacaju stvari koje su prodane,i da se oglasi stariji od 30 dana brisu.....
Dobro kakve veze to ima sa ovime što sam ja predložio? Ako imaš svoj prijedlog otvori novi topic. Iako IMHO suludo je da neko svakodnevno kopira topice od prodanih stvari u drugi podforum bez svrhe i razloga.
Nicholas je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2007., 00:06   #5
Don
je gladan!
Moj komp
 
Don's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,696
pa bio je već taj prijedlog....
__________________
Don je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2007., 00:07   #6
komer
motocross
Moj komp
 
komer's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Kutina
Postovi: 2,423
kaj moram bit neki posebni baja da bi nesto tu u tvom postu napisao..neda mi se predlagat u novom topicu nista....imo procjene je nepotreban podforum...jer obicno nakon procjene ide prodaja,tak da bzvz,nhf,princip XS foruma sto se trznice tice super sljaka....
komer je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2007., 00:15   #7
Nicholas
nepoznata životinja
Moj komp
 
Nicholas's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Zagreb, Maksimir
Postovi: 244
Ok, oprosti što postojim. Može lock, brisanje....
Nicholas je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2007., 07:14   #8
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
Nije loš prijedlog, ali mislim da budemo trenutno stali na ovome što imamo. A i vi ostali bi mogli biti malo susretljiviji, čovjek je samo predložio, i to ne loš prijedlog.
tor je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2007., 09:36   #9
rib@
Premium
 
rib@'s Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,189
Nije los prijedlog, ali se postavlja pitanje koliko bi ljudi pratilo procjenu?
Dobra strana je malo urednija trznica - prodaja, ali ako netko trazi nesto mislim da nije problem malo procackati.
A sto se tice komerovog prijedloga da se brisu svi postovi stariji od 30 dana, nije losa ideja, jer su trenutno postovi od prije mjesec dana (14.02.) tek na 32. strani, a mislim da nema clanova koji tako daleko gledaju u proslost .

Edit: tek sad vidim da pocinjem ko tor - nije prepisivanje, makar mi lezi u zadnje vrijeme - seminari, ispiti ..
__________________
cpu e4300/sonictower+nexus120; mbo gigabyte p35-ds3-l; ram kingmax1024/667x2; vga hd3850; psu corsair hx 520w; dvd benq 1655; hdd wd1200jd&samsung hd321kj&ST3160021A; ZM-MFC1; lg22ws; btc6300; mx 518 i sve u chiefu s nekoliko nexusa
rib@ je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2007., 10:38   #10
komer
motocross
Moj komp
 
komer's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Kutina
Postovi: 2,423
mislim da vecina modova prati xs,i tamo na trznici nema zahebancije,cak su dobro napravili da niko nemoze postat u oglasu osim onoga tko ga je i postavio,znaci komunikacija se preko pm-a odvija...ono,bas si dobro napisao,na 32. stranici se nalazi oglas stariji od 30 dana.....mislim,kad se vec uvodi neki red na forum,neka ovaj put bude kak se spada....
komer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.03.2007., 10:59   #11
Foxman
localhost
Moj komp
 
Foxman's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 711
Meni je glupo sto ne radi tražilica na tržnici ali kontam zašto, naime npr ja sam još prije 2 mj stavio u prodaju ISDN modem i naravno nitko mi se nije javio jer ne može naći oglas sve da i traži jer je valjda na dvijesto i nekoj stranici a možda baš nekome treba... Pa dakle ako se tržnica ne može prretraživati onda nije ni loše da se brišu stariji postovi od 30 dana jer ionako su beskorisni...

Ovo za procijenu nije loša ideja ali onda se javlja problem što će netko dat nešto na procijenu i dobit će je a ekipa će odmah pitat mogu li kupiti, može li ova cijene, može zamjena, pošta i onda an kraju sve je to prodaja...
Foxman je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2007., 13:26   #12
komer
motocross
Moj komp
 
komer's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Kutina
Postovi: 2,423
prijedlog za trznicu?

evo imam priejdlog,koj isma napisoa u nickolasovom topicu,i jos se jednom ispricavam ako se uvrijedio sto sma mu uletio u topic...naime,moje misljenje je da bi bilo oke da se oglasi stariji od 30 dana brisu,i da u topicu nemoze komentirati nitko osim onoga tko ej digao topic ,sad citam kolko se prasine diglo oko dudekovog threada o prodaji mobilca i nf7ice...znaci ko zna,tako funkcionira XS forum,ima poprilicno korisnika,a oglasa relativno malo....e to je red,a da ne pricam da se stvarno tu kod nas moze bezveznih komentara nacitat,isto tako dosta ljudi iskljucivo dode na forum prodat nesto,nemam nist protiv toga,ali jesmo miu plac ili ozbiljan forum....evo puknut cu i anketu...
komer je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2007., 13:52   #13
SPLiFF
Premium
Moj komp
 
SPLiFF's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,020
kako bi se rjesile procjene u slucaju 2.?
SPLiFF je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2007., 13:54   #14
Bartuc
The All Seeing Eye
Moj komp
 
Bartuc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,103
S prvim prijedlogom se slažem, drugi iskreno nisam skužio! Pa moraju svi moć komentirati jer kak se inače dogovoriti neš sa čovjekom, osim ak si mislio da sve ide preko PM-a, onda se u potpunosti slažem ako je to izvedivo!
Bartuc je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2007., 14:17   #15
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
za ovo za brisanje starih se potpuno slazem ali ovo drugo nikako. zdrava rasprava je uvijek bila bas to - zdrava. dok netko ima nesto argumentirano za reci mora mu biti omoguceno da to i kaze. istina, desi se kao neki dan da prenapuhani moderator tako nesto obrise sto je cista glupost i pokazivanje sile na los nacin ali vecina koja ipak ostaje korisna je. ako ne za postojeci onda barem za buduce threadove gdje se prodaje ista/slicna roba
greg SE je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2007., 14:42   #16
Boopsy
Premium
Moj komp
 
Boopsy's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 208
Kad zelim saznati cijenu nekog hardwera prvo sto pokrenem je trazilica i pogledam starije cijene i procijene. Tako da bi ovih 30dana produzio na min 3 mjeseca.

Ono sto smatram da bi najvise pomoglo je da se odmah brisu neinformirajuci naslovi o prodaji, a korisnik koji je tako sturo opisao svoju prodaju dobiva PM s razlogom zasto mu je post obrisan.
__________________
C2D e6320, AC freezer Pro
Asus P5B Deluxe wifi
Sapphire 2900Pro
HDD Hitachi 80Gb
4x1Gb DDR2 800
Corsair 450
Boopsy je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2007., 14:54   #17
WichitaQ
Soul Eater
 
WichitaQ's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Isolated
Postovi: 538
Bolje rečeno, roba koja nije prodana neka stoji 3 mjeseca aktivna, pa se onda briše, a prodana roba 30 ili 15 dana, pa se onda briše.
WichitaQ je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2007., 15:07   #18
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
1. Mislim da bi brisanje bilo više štete nego koristi. Ne vidim razloga zašto ti stari topici nekome smetaju, a vidim više razloga zašto bi nekome bili korisni (tipa, da vidi prodajne cijene) ?

2. Moglo bi biti dobro (nepoželjno komentiranje cijena), ali onda opet pitanje, što sa procjenama ?
Citiraj:
Autor gregSE
istina, desi se kao neki dan da prenapuhani moderator tako nesto obrise sto je cista glupost i pokazivanje sile na los nacin
Bio je announcement, ukoliko ima problema sa radom nekog moderatora -> Link za formular za žalbu
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2007., 16:32   #19
BrunoZG
Junior Member
 
BrunoZG's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,205
Akje to nas dragi GREG SE od prije par godina, onda mu glavni problem nisu moderatori nego on sam sebi...

A brisanje starog, mozda da, jer kaj je neko prodaval prije par mjeseci samo krči server.Pitanje samo kolko staro brisat, godinu dana stare prodaje mislim da ne služe ničemu.
__________________




AMD 3800+x2@2500, 1,375V
MB-ASROCK DUAL SATA(bios 2.2) 2+ENERMAX485W
2x512 Supertalent CL2
HDD-Hitachi 160GB, WD 800JB
ELSA 7600GT
Leadtek-2000XP expert
DVDROM-LITEON-167T ,DVDRW BENQ 1650,DVDRW NEC ND2500A@2510_fw205C
Monitor: Samsung 997MB (19')
Terratec Sky 5.1,EPSON-C42








BrunoZG je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2007., 16:34   #20
Mephsto
Premium
Moj komp
 
Mephsto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 199
Još jedan prijedlog za uređivanje rubrike TRŽNICA

Imam prijedlog za tržnicu da se malo dovede u red.
Tako da se rubrika prodaja i potražnja podjeli na nekoliko važnijih i podgrupa.
Ovo je moj prijedlog, a vi napišite mišljenja, i kritike.

NPR:
PRODAJA

PRIJENOSNA RAČUNALA (sve vrste prijenosnih računala od laptopa do PDA)

KONIGURACIJE (gotove, kompletne konfiguracije)

PERIFERIJA (miševi, tipkovnice, printeri, zvučnici, monitori..i sve što je vezano uz periferiju)

KARTICE (zvučne, grafičke, lan, wlan,...pošto su jedan od elemenata koji se najviše prodaju bez ostataka konfiguracije)

MATIČNE, PROCESORI I MEMORIJE (ta 3 elementa mogu biti skupa, jer se vrlo često prodaju zajedno)

OSTALO (npr. digitalci, bicikli, konzole, mobiteli i sve ostale stvari koje nisu direktno vezane uz računala)

Tako bi se dobilo na urednosti i brže pronalaženje postova i smanjio bi se gubitak vremena na pretraživanju oglasa!

Trenutni izgled ne smeta nekom korisniku koji je non-stop online i aktivan na forumu, ali ako netko nije u mogućnosti svakodnevno pregledavati postove a i da je još uvijek na dial-up modemu, a zanima ga neka određena stvar vezana uz kupnju ili prodaju lakše će to pronaći i izgubiti manje vremena i živaca!!!
(jako puno ljudi koristi dial-up, pogotovo u rijeđe naseljenim krajevima i manjim mjestima koja nemaju ni mogućnosti prelaska na adsl).
Mephsto je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2007., 18:28   #21
Blue Spirit
Premium
Moj komp
 
Blue Spirit's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: ZG - Dubrava
Postovi: 2,137
Prijedlog za konfe

Da se napravi jedan sticky koji bi se redovito osvježavao koji bi samo moderator uređivao.
Tipa: Konfiguracije od 4 000 do 12 000 kn (kučište) bez monitora.
Te napisat neke preporuke za pojedini dio hardwera zašto neki uzeti ili ne uzeti.

Tipa:

Procesor: Core 2 xx je isplativiji od Core 2 xy ima zanemarivo manje performanse te cjenom je jeftiniji . Core 2 xx ima takav steping pa mu za overkloking ne treba vrhunska memorija.

Matična: ako mislite ocat uznite ovu maticnu u suprotno onu...

Memorija: ako mislite ocat uznite ovu u suprotno onu...

Grafička: ako ne koristite računalo za igre dovoljna vam je ova kartica, ako povremeno igrate dobra je ova, ovo je solidna kartica prihvatljive cjene, a ova je za zagrižene gamere željne vrhunskih performansi. Prije je bilo ovako [ATI (AMD) ima kvalitetniji prikaz u 2D grafici te bolji prikaz na monitoru / Nvidia ima bolji OpenGL drajver te je bolja za pokretanje igara rađene u tom enginu tipa Doom 3 i sl ..] no sad su manje više iste. Razlika je samo u jacini tj brzini kartice.

HDD:npr- seagate 320 Gb - dobije se više gigabajta po uloženome, Samsung je manjeg kapaciteta 200-250 Gb manje se grije i dosta je tiši.
DVD: Pioneer 111 i sl
Zvučna kartica: ako niste audiofil dovoljna je onboard koja se nalazi na matičnoj ploči , a ako jeste izbor bi bio Audigy 4 ili XFI

Napajanje: ...

Kučište:...



Periferija:

Monitor:Ako se bavite obradom grafike treba vam ovakav monitor tih karakteristika, ako se igrate slusate glazbu i surfate ovaj je pravi izbor za vas ...

Miš: ...

Tipkovnica: ...


I sad konfe

4 -12 k kn.


Slicno tome jedan sticky pod ATI/Nvidia : Koju grafičku uzeti- prijedlog - grafe od 800 - 4000 kn
__________________
Blue Spirit: IMDB popis i preporuke filmova... 100 najboljih filmova 21. stoljeća!...IMDB Top 1,000 movies .... Find similar movies https://i.imgur.com/Y9m9Ove.png

COD 141.11.196.66:28960 || COD 141.11.196.66:28940 || COD 185.107.96.125:28977

Zadnje izmijenjeno od: Blue Spirit. 18.03.2007. u 12:26.
Blue Spirit je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2007., 18:47   #22
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
Mergao sam sve prijedloge u jedan post,nema smisla otvarati 20 kom...
tor je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2007., 19:27   #23
Lesa
Premium
 
Lesa's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,121
Citiraj:
Autor dzlobec Pregled postova
Da se napravi jedan sticky....

Nije loš predlog, no stvar je što traži iznimno veliki angažman moderatora, a sada, sa ovakvim podforumom kakav imamo, imaš barem 70% onoga što bi imao na stickyu samo na pravoj stranici. Samo treba pregledati što je izgleda iznimno teško određenim ljudima..

Mislim da je trenutni sistem jako dobar; daj budžet koji imaš, reci za što ti komp treba i relativno brzo se ljudima predloži komp uz nekoliko intervencija ako netko ima bolju ploču, ako netko ima informaciju o jeftinijoj grafi itd, itd... Kontra sam stickya jer svaki dan se skoro može nešto bolje naći pa iste novce..

Oko tržnice nebi također ništa mijenjao, osim što bih bannao ljude koji stave thread procjena na tržnicu pa onda kažu "ma neću prodavati, samo me zanimalo". Zanimaj se gdje hoćeš, na tržnici nebi trebalo biti mjesta za ove pizdarije.
Također se broj procjena povećao jedno 500%, neznam iz kojeg razloga. Možda smo imali pametnije i sposobnije članstvo prije koje je znalo koliko što vrijedi i po koliko mogu prodati neku komponentu. Neznam ...
__________________
..smartphone...
Lesa je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2007., 19:33   #24
Željac
sto da napisem ?!
 
Željac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zg
Postovi: 880
Citiraj:
Autor dzlobec Pregled postova
Da se napravi jedan sticky koji bi se redovito osvježavao koji bi samo moderator uređivao.
Tipa konfiguracije od 4 000 do 12 000 kn (kutija) bez monitora.
Te napisat neke preporuke za pojedini dio hardwera zašto neki uzeti ili ne uzeti.

Tipa:

Procesor: Core 2 xx je isplativiji od Core 2 xy ima zanemarivo manje performanse te cjenom je jeftiniji . Core 2 xx ima takav steping pa mu za overkloking ne treba vrhunska memorija.

Matična: ako mislite ocat uznite ovu maticnu u suprotno onu...

Memorija: ako mislite ocat uznite ovu u suprotno onu...

Grafička: ako ne koristite računalo za igre dovoljna vam je ova kartica, ako povremeno igrate dobra je ova, ovo je solidna kartica prihvatljive cjene, a ova je za zagrižene gamere željne vrhunskih performansi. Prije je bilo ovako [ATI (AMD) ima kvalitetniji prikaz u 2D grafici te bolji prikaz na monitoru / Nvidia ima bolji OpenGL drajver te je bolja za pokretanje igara rađene u tom enginu tipa Doom 3 i sl ..] no sad su manje više iste. Razlika je samo u jacini tj brzini kartice.

HDD:npr- seagate 320 Gb - dobije se više gigabajta po uloženome, Samsung je manjeg kapaciteta 200-250 Gb manje se grije i dosta je tiši.
DVD: Pioneer 111 i sl
Zvučna kartica: ako niste audiofil dovoljna je onboard koja se nalazi na matičnom , a ako jeste izbor bi bio Audigy 4 ili XFI

Napajanje: ...

Kučište:...



Periferija:....

Monitor:Ako se bavite obradom grafike treba vam ovakav monitor, ako se igrate slusate glazbu i surfate ovaj je pravi izbor za vas ...

Miš:..

Tipkovnica:..


I sad konfe

4 -12 k kn.



Slicno tome jedan sticky pod ATI/Nvidia : Koju grafičku uzeti- prijedlog - grafe od 800 - 4000 kn


ovo bi bilo super !
zato sto je svaka druga tema slaganje konfiguracije, ovako imaju slozeno !


Željac je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2007., 20:17   #25
veliko_pile
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 583
trznica je neuredna... mislim, ja postam procijenu i prodaju u 10 ujutro, idem ca...vracam se u 4 popodne za vidjet ako neko odg, a moj je post zavrsio na trecon stranici... hocu rec da se previse posta i za nac nesto treba puno vremena i zivaca...a moglo bi se, kao sto su i rekli, podjelit na pod-forume, kao sto je predlozio mephsto, bilo bi puno urednje...i nasle bi se stvari lakse
veliko_pile je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2007., 21:03   #26
Deathwish
overpowered
Moj komp
 
Deathwish's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 901
Mislim da bi ok bilo ovo s brisanjem nakon 30 dana,da tak ne ukucam u tražilicu ko prodaje printer i naravno ne sjetim se pogledat datum pa uskrsnem par godina star thread(jer sam očekivao da full stari postovi idu u arhivu ili nešto sl)
__________________
@Work HP Zbook15
@Home Acer 5020
Deathwish je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2007., 03:41   #27
komer
motocross
Moj komp
 
komer's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Kutina
Postovi: 2,423
potpuno se slazem da bude nesto tipa cpu&mbo,memory,grafuljice i zcvucne,pa periferija i tak nesto...

btw,mislim da je svatko iole pametan da nemora trazit procjenu SU-a(nhf stari),svatko zna kolko je sta platio,i jednostavno napise cijenu koju bi zelio dobit....pa sad,kad neko poslaje pm sa ponudom,na njemu je da prihvati ili odbije ponudu...
nadalje...puno ljudi kao sto sam i prije tupio dode na forum,stavi oglas i vise se nikad ne javi...evo bas neki dan posaljem pm sa pitanjem za plocu,i u topicu nije napisano da je prodano ni nista...a dobijem dogovor,e ploca je prodana...mislim da se mi pridrzavamo oglasa,tj da pisemo stanje jel prodano ili nije,bilo bi lakse...i zasto bi na svaki oglas trebala rasprava,onda nam niti netrebaju drugi forumi....uvijek ide oglas,pa onda za 100kn vise moj tata pojede tvog,pa aj ti nudim 50kn manje,jer za 100kn vise odbijem ovo,pa bla bla ,kenj kenj...
isto tako,zasto nebi slikali komad hardwera koji prodajemo?
komer je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2007., 12:41   #28
Blue Spirit
Premium
Moj komp
 
Blue Spirit's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: ZG - Dubrava
Postovi: 2,137
Citiraj:
Autor Lesa Pregled postova
Nije loš predlog, no stvar je što traži iznimno veliki angažman moderatora, a sada, sa ovakvim podforumom kakav imamo, imaš barem 70% onoga što bi imao na stickyu samo na pravoj stranici. Samo treba pregledati što je izgleda iznimno teško određenim ljudima..
Nisam ni rekao da nema nego baš to što kažeš, radi se da ljudi žele da im se sve servira na tanjuru - žele brz odgovor. Isto kao i ako nešto nije bilo na dnevniku kao da se nije dogodilo. Zato sam i predložio sticky:" Konfiguracije od 4 000 do 12 000 kn " koji bi bio na vrhu te bi ih valjda " ubadao " u oči.
__________________
Blue Spirit: IMDB popis i preporuke filmova... 100 najboljih filmova 21. stoljeća!...IMDB Top 1,000 movies .... Find similar movies https://i.imgur.com/Y9m9Ove.png

COD 141.11.196.66:28960 || COD 141.11.196.66:28940 || COD 185.107.96.125:28977
Blue Spirit je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2007., 13:06   #29
legendarni
Spaljeni
Moj komp
 
legendarni's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 284
Podržavam jako dobar prijedlog
legendarni je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2007., 14:19   #30
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Citiraj:
Autor dzlobec Pregled postova
Zato sam i predložio sticky:" Konfiguracije od 4 000 do 12 000 kn " koji bi bio na vrhu te bi ih valjda " ubadao " u oči.
Takav sticky (tj. više njih) je već prije postojal, napravili i održavali su ga moderatori na Konfiguracijama, ali je maknut zato jer treba masa slobodnog vremena da bi se to celo vreme ažuriralo. Osim toga količina kombinacija za kojekakve namjene i budžete, prelazi dvoznamekaste brojeve sam tak. I da opet slože sticky i da se moderatori skoncentriraju samo na održavnje istog (jer za drugo bi bome teško i našli vremena), opet bi se otvarale nove teme i to redovito s istom početnom rečenicom: Pročital(a) sam sticky i sve je to jako lepo i fino, ali meni treba za to i to za te i te pare, a toga nema u stickyu ili im se ne bi dalo čitati, jer je uvijek lakše otvoriti svoju temu i udri.

Imaš masu stickya na ovom forumu i uvijek se najdu oni koji po 1001 put pitaju kak clockati AMD/Intel procesor, kak stišati ventilatore, koji monitor je najbolji za te i te pare, koju grafičku, zakaj je Core 2 Duo bolji od Athlona, koji player je najbolji, koje napajanje za X1900/7900/8800 i tome slično. Ljudima se ne da čitati jer su lijeni i uvijek im je lakše otvoriti (po 100-ti put) novu temu i tam razglabati o čemu već postoje stranice i stranice. More neko napraviti sticky kakav ga volja i o čemu god hoće i opet bu sve po starom...nova tema i šlus.
McG je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na