Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Komentari i prijedlozi
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 18.04.2012., 18:39   #61
gnjepar
Premium
Moj komp
 
gnjepar's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 635
Anketu je ispunilo 9 osoba. Zahvljujem onima koji su odvojili vrijeme da to učine.



Sve odgovore možete naći ovdje.

Citiraj:
Nista posebno, najbolje bi bilo kad se moguao nekako integrirati sa Trznica podforumom.
Trenutno integracija sa PCE Tržnicom nije moguća jer se radi o različitim tehnologijama izvedbe (odnosno različitim platformama).

Citiraj:
Bilo bi dobro da se doda opcija da se pod slike mogu staviti vec generirani thumbnail linkovi sa photoshareing stranica (znači bez tvog dodatnog formattinga, osim možda spoilera), bez da se mora u gotovom kodu editirati.
Ova mogućnost biti će dodana u idućoj verziji programa.

Citiraj:
"Probao sam ga koristiti ali sam se izgubio u svemu tome, nije da mi se ne sviđa ili da je prekompliciran, ali možda da je malo jednostavniji.
Po mogucnosti sve bi trebalo biti u jednom prozoru a ne u tabovima i ako je ikako moguce da se napravi preview toga u zasebnom dijelu da se vidi kako bi izgledalo na forumu.

eto tolko"
Tabovi su stavljeni tako da bude preglednije i jednostavnije, ako bude sve nakrcano u jedan prozor ne će biti bolje nego lošije. Mogućnost preview-a daleko je kompliciranija i kompleksnija (ako je uopće moguća) od cijele trenutne funkcionalnosti programa.

Citiraj:
"po meni bi trebalo izbaciti naslov iz generatora, pošto kad se otvara nova tema na forumu onda se stavlja naslov, ovako samo dodatno komplicira stvari.

lp"
Ne razumijem o kojem se to naslovu točno radi. U cijelom programu nema nigdje naslova. Jedino ako je autor ovog komentara zapravo mislio da bi uz oglas trebao biti generiran i naslov oglasa za direktno kopiranje prilikom otvaranja teme. Ako je tako onda mogu odgovoriti da ta mogućnost ne će biti dodana jer svatko ima svoj način naglašavanja stvari koje prodaje a ja nikako ne mogu zadovoljiti sve.

Citiraj:
previše posla ako se ima više oglasa
Upravo suprotno. Ako se provodi samostalno formatiranje, bez generatora, za 10-15 stvari u oglasu to će trajati značajno veću količinu vremena.

Citiraj:
opcija da se vidi slika u thumbu, da nije u spileru
Ova mogućnost biti će dodana u idućoj verziji programa.

Citiraj:
Prvo hvala na super jednostavnom i odličnom programu.

Želio bih da se doda u opis mogućnost dodavanja linkova i mijenjanja boja linkova.
Ovo je previše kompleksno, oduzelo bi mi previše vremena. Veliki broj ljudi ionako to ne bi upotrebljavao.
__________________
The Truth

Zadnje izmijenjeno od: gnjepar. 18.04.2012. u 18:45.
gnjepar je offline  
Staro 19.04.2012., 07:57   #62
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Zanimljivo koliko se ekipe voli javljati da bi htjeli ovo ili ono na tržnici, a onda kad se desi neka ovakva inicijativa, samo 9 ljudi ispuni anketu.
tor je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.04.2012., 21:00   #63
ShanTech
Banned
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: -
Postovi: 3,783
Kolko vidim, link na anketu je samo u njegovom potpisu. Ili se varam?

Nigdje se ne spominje nikakva anketa sve dok se ne pogleda neki njegov post i vidi link u potpisu. Pošto baš i nije aktivan na forumu (čitaj: ne posta), taj link na anketu je bilo teže za zapaziti, osim ako se nije pročitao neki njegov stariji post (+ potpis na dnu) ili išlo ciljano (tražilo generator + pogledalo na dno njegovog posta i pročitalo potpis). Da se razumijemo, ne zamjeram ja njemu što ne posta, ali, po meni, korištena je pogrešna marketinška metoda.

Ja za tu anketu nisam ni znao dok nije napisao ovaj post. Da je bilo vidljivije, garantiram da bi više ljudi i ispunilo anketu. Ako nitko drugi, barem bi je ja ispunio, pa bi bilo 10. Ispunit ću ju dok ulovim vremena.
ShanTech je offline  
Staro 20.04.2012., 07:21   #64
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Ma sve ok, moj post nije zahtijevao nikakva objašnjenja ili slično, to je bio samo komentar na situaciju. To je jednostavno tako, nitko nije kriv ili slično, jednostavno ljudska priroda
tor je offline  
Staro 20.04.2012., 09:23   #65
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Pa nije baš "ljudska priroda" u pitanju ovdje, nego krivo oglašavanje. Zašto nije napravljena anketa ovdje na forumu?
Ja baš i ne čitam potpise svaki put kad vidim post. Jednom/dvaput pročitam potpis korisnika, ako mi zapne za oko, a inače se fokusiram na tekst u postu.

Nemojte me krivo shvatiti. Nemam ništa protiv nikoga u ovom slučaju, ali ako se želi pozitivan/negativan feedback, treba se to napraviti kako treba. Naravno da je malo ljudi ispunilo anketu kad nije postavljena kako treba.

Sve u svemu, pohvalno od člana gnjepar što se uopće uhvatio posla.
Samo tako nastavi dalje, a drugi put stavi anketu da se pokaže pri bootanju windoza svim korisnicima pa će bit više odgovora .
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline  
Staro 20.04.2012., 09:41   #66
O9g1
Bee-do Bee-do Bee-do, TUP
Moj komp
 
O9g1's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 323
Kako sam ja jedan od one devetorice, a od početka sam pratio napredak generatora oglasa jer mi se učinio fora i praktičan, pokrenuo sam si praćenje teme, pa je u mom slučaju to razlog što sam učestvovao u anketi. Navijam za gnjepra i njegov uradak, ali također smatram da je anketu trebalo objaviti kao zasebnu temu, tako da svima bude vidljiva. Ne sumljam da bi odziv tako bio znatno veći...
__________________



CPU: Intel i5 2500k (BX80623I52500K) cooled by Scythe Ninja3 (SCNJ-3000)
MBO: Asus P8Z68-V PRO/GEN3
RAM: 2x4GB Kingston 1600MHz, DDR3, XMP (KHX1600C9D3K2/8G)
GPU: GIGABYTE Radeon R9 290 4GB Windforce 3x (GV-R929OC-4GD)
SSD: Samsung 840 EVO 120GB (MZ-7TE120BW) - System
HDD1: WD Caviar Black 500GB (WD5001AALS) - Storage
HDD2: WD 250GB (WD2500JS-22MHB0 ) - Backup
ODD: Samsung 22/8/8/48/32x (SH-S222AB)
PSU: XFX XXX Edition P1-650X-CAG9 650W
CASE: Fractal Design Arc midi
FAN CONTROL: Scythe KAZE MASTER 5.25″ Bay Fan Controller (KM01-BK)
FAN: 2x Fractal Design Dynamic GP-14, 140 mm intake+2X Scythe S-flex 120mm (SFF21E) exhaust
OS: W10 x64
LCD:MASTER: LG 29UM57-P Ultra širok đubar, jooooj što ga volem... , SLAVE: Dell 17"
KEYBOARD: Logitech UltraX keyboard (Y-BL49)
MOUSE: Logitech G400
SOUND: Creative Sound Blaster X-Fi XtremeMusic
HEADSET: Steelseries Siberia v2
RALLYING GEAR: Logitech G25+homemade cokpit+handbrake (modani Genius MaxFighter F-16U)
IF IN DOUBT, FLAT OUT!!!


Don't touch it! It is mine! It's all miiiiineeee!!!







Lenovo Essential B580
CPU: Intel Celeron Dual Core B820 1.70GHz (2MB cache)
LCD: 15.6" HD LED 1366 x 768
GPU: Intel HD Graphics 3000
RAM: 4GB DDR3 1600MHz
HDD: 320GB SATA
ODD: DVDRW DL
PSU: Up to 4hours (Li-Ion 6 cell)
ETHERNET: Yes (Gb LAN)
COMM: Yes (802.11b/g/n)
BLUETOOTH: Yes
AUDIO IN/OUT: Yes
VGA OUT: Yes
HDMI: Yes
CASE: Lenovo
CARD READER: Yes
FINGERPRINT READER: Yes
CAMERA: Yes
OS: Windows 7 Profesional








Lenovo ThinkPad E560
CPU: Intel Core i7-6500U 2.5 GHz
LCD: 15.6 inch 16:9, 1920x1080, IPS-Panel, LED-Backlight, glossy: no
Extern LCD:Lenovo X24a, 24 inch 16:10, 1920x1200, IPS-Panel, LED-Backlight
GPU: AMD Radeon R7 M370 2 GB GDDR5
RAM: 16GB, 2 x 8 GB DDR3L-1600
HDD: 250GB SSD
ODD: DVD+/-RW
PSU: 48 Wh (6 cell)
ETHERNET: Gigabit Ethernet
COMM: 802.11ac, Bluetooth, Intel Dual Band Wireless-AC 8260 - M.2 Card
CONNECTIONS: 3 x USB 3.0, HDMI, VGA, OneLink connector, LAN, Headphone/microphone combo jack
CARD READER: 4 in 1 ( SD Card, MultiMediaCard, SDHC Card, SDXC Card )
CAMERA: Yes
OS: Windows 10 64x









Poštena, dobra i odgovorna trgovina +još jedna...





Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers!
O9g1 je offline  
Staro 20.04.2012., 11:33   #67
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Ako je piscu rješenja to potrebno i može mu koristiti, najmanji problem je postaviti anketu na razinu foruma, da vidimo kako ljudi dišu.

P.S: vidite kako vam je malo potrebno da se pokrenete
tor je offline  
Staro 20.04.2012., 12:33   #68
gnjepar
Premium
Moj komp
 
gnjepar's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 635
Zahvaljujem ali nema potrebe za novom anketom. Oni koje je zanimalo su ispunili ovu moju anketu. Ako netko ima nešto za dodati neka to učini ovdje u temi.
__________________
The Truth
gnjepar je offline  
Staro 06.07.2012., 15:05   #69
gnjepar
Premium
Moj komp
 
gnjepar's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 635
Najnovija verzija 06.07.2012. -> download

- dodana kvačica za spoiler za slike (zahtjev iz ankete)
- dodana kvačica za [img] tagove za slike (zahtjev iz ankete)
- uklonjen bug gdje je četvrta slika uvijek jednaka petoj slici

Ovo je ujedno i zadnja verzija (osim ako sam sada nešto zajebo i napravio neki novi bug ) koja će ići javno ovdje na PCE.
__________________
The Truth

Zadnje izmijenjeno od: gnjepar. 06.07.2012. u 15:26.
gnjepar je offline  
Staro 13.07.2012., 21:31   #70
driftwood
Premium
 
driftwood's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: .
Postovi: 660
Moj prijedlog je da se "stari" (prodani odnosno kupljeni) oglasi izbrišu ili čak bolje prebace u podforum npr. "arhiva". Jer izbacuje prodane oglase prilikom pretrage podforuma prodaja.
Ok, jasno mi je da se vidi kada je tema zaključana, ali smatram da bi ovako bilo preglednije prilikom pretrage.
__________________
Dazed and confused
driftwood je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.03.2013., 20:11   #71
Gen1us
Premium
Moj komp
 
Gen1us's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 300
Pozdrav,
ne znam gdje napisati ovaj komentar pa evo tu komentiram u nadi da će moderatori to vidjeti. Na ovom forumu sam već jako dugo godina (iako nisam pre aktivan) i sve pohvale u vezi tema, vođenja brige i općenito pohvale ljudima koji su uvijek spremni dati neki savjet/pomoći.

Jedna stvar koja me godinama nervira je činjenica da kada napisete nesto krivo u oglasu vaš oglas samo nestane. Mislim da bi bilo korektno da se korisnik obavijesti kratkom porukom iz 2 razloga:

1) Kako bi uopce znao da njegovog oglasa više nema
2) Kako bi znao što promijeniti i gdje sam pogrijesio

To me neizmjerno smeta i žao mi je reći ali idete mi na živce s tim.

Zadnje izmijenjeno od: Gen1us. 13.03.2013. u 21:15.
Gen1us je offline  
Staro 13.03.2013., 20:16   #72
ShanTech
Banned
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: -
Postovi: 3,783
Oglas ti nije nestao, nego je premješten na pripadajuće mjesto, na koje ga ti nisi metnuo.
http://forum.pcekspert.com/showthrea...43#post2356643


Zaključak je:
Hvala moderatori što ste mi premjestili oglas na pravo mjesto.

Zadnje izmijenjeno od: ShanTech. 13.03.2013. u 20:26.
ShanTech je offline  
Staro 13.03.2013., 20:29   #73
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,414
statistike-->Traži poruke od xxxx/Prikaz svih tema koje je započeo xxx

2) Kako bi znao što promijeniti i gdje sada pogrijesio
http://forum.pcekspert.com/faq.php?faq=faq_pravila_pojedinih_foruma#faq_faq_pravila_pojedinih_foruma_trznica
-->
Citiraj:
Autor Gen1us Pregled postova
... ali idete mi na živce s tim.
I ti nama. Modovima. Sa postanjem na krivi podforum. Btw, i ovaj post si na krivo mjesto postao.

Ako si vec imao takvo pitanje, dovoljno da si pm napisao nekome od nas i dobio bi brzi odgovor.

100x sam rekao sam sebi, "brisi drugi put i dodijeli karton"

Manje pitanja i zalbi bude.

Citiraj:
Autor Gen1us Pregled postova
1) Kako bi uopce znao da njegovog oglasa više nema
Moj profil-->statistike-->Traži poruke od xxxx/Prikaz svih tema koje je započeo xxx

2) Kako bi znao što promijeniti i gdje sada pogrijesio
http://forum.pcekspert.com/faq.php?faq=faq_pravila_pojedinih_foruma#faq_faq_pravila_pojedinih_foruma_trznica
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera

Zadnje izmijenjeno od: nino. 13.03.2013. u 20:35.
nino je offline  
Staro 13.03.2013., 21:24   #74
Gen1us
Premium
Moj komp
 
Gen1us's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 300
Citiraj:
Autor ShanTech Pregled postova
Oglas ti nije nestao, nego je premješten na pripadajuće mjesto, na koje ga ti nisi metnuo.
Ja shvaćam da je Vama to smiješno i tako je uvijek kada das nekome osjećaj da je nadređen i da je superiorniji nad drugima, ali u tim situacijama se vide veliki ljudi tj oni koji su pri zemlji. Kako da ja znam gdje je? To sto je problem bio da je u krivom podforumu to ja nisam mogao znati. Na taj problem sam i apelirao. Moglo je biti da nema info o garanciji pa je stoga izbrisan.

Citiraj:
I ti nama. Modovima. Sa postanjem na krivi podforum. Btw, i ovaj post si na krivo mjesto postao.

Ako si vec imao takvo pitanje, dovoljno da si pm napisao nekome od nas i dobio bi brzi odgovor.

100x sam rekao sam sebi, "brisi drugi put i dodijeli karton"

Manje pitanja i zalbi bude.
E kod ovoga kolege se izrazito vidi problem sa sindromom osjećaja Boga.
1) Znam kako naci svoj post, ali zašto bi tražio nešto za što misliš da je postano na tržnici i samo čekaš PM sa ponudom.
2) Nije mi se jednom dogodilo da nisam imao pojma što je sada krivo napisano, slao upite modovima i da bi se na kraju ispostavilo da je problem u postanju 2 artikla u 2 teme što je po nekoj Vašoj logici kriminalno djelo ili što već.

Svojim odgovorima pokazali ste se kao pravi ljudi, nitko nije odgovorio zašto se ne može poslati PM. Što je i bilo pitanje, gdje je moja tema i zašto je izbrisana/prebačena me iskreno više ne zanima. Svojim bahatim ponašanjem ne odskačete od redara koji u narodnjačkim klubovima tuku i maltletiraju djecu. Enjoy your power (možda jedino na ovom forumu i možete)

Gen1us je offline  
Staro 13.03.2013., 21:32   #75
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,414
O potlaceni forumasu, sve je to iz jednostavnog razloga sto je tebi lakse naci svoj post, nego nama stotinama forumasa dnevno pisati porukice di su im postovi.

Najcesci odgovori su "A nisam znao" i "Ispricavam se, nisam vidio".

To sto ti nemas elementarnog znanja o funkcioniranju foruma je tvoj problem, ne nas.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline  
Staro 13.03.2013., 21:40   #76
^SuperUnknown^
Prečupavi mod
 
^SuperUnknown^'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 8,964
Citiraj:
Autor Gen1us Pregled postova
Svojim odgovorima pokazali ste se kao pravi ljudi, nitko nije odgovorio zašto se ne može poslati PM. Što je i bilo pitanje, gdje je moja tema i zašto je izbrisana/prebačena me iskreno više ne zanima. Svojim bahatim ponašanjem ne odskačete od redara koji u narodnjačkim klubovima tuku i maltletiraju djecu. Enjoy your power (možda jedino na ovom forumu i možete)
Moras razumjeti da je PCE tržnica poprilicno posjecena i posla oko moderiranja iste je dosta. A postoji vec godinama. I kolicina oglasa koja je obradjena je ogromna. Isto tako moras razumjet da ljudi koji je moderiraju to rade mukte, a sve zato da bi *tvoj* oglas bio koliko-toliko vidljiv jer ne zelis da recimo netko u 5 minuta baci tvoj oglas na drugu stranicu zato sto ima 20 stvari za prodati. E zato se visestruki oglasi brisu. Kad malo razmislis sve ima svoje zasto i zato, pravila trznice su se tesala godinama i tko mislis tko si ti da jednostavno tako olako odmahujes rukom na njih? Premjestanjem teme ti je mod samo napravio uslugu i nista vise, nista manje i mogao bi zapravo biti zahvalan Valjda stvarno ne ocekujes, na tu kolicinu oglasa, da modovi ponaosob svakome po stotisicuti put salju PM sa objasnjenjem gdje je tema, zasto je nesto obrisano, zasto ovo, zasto ono? Za premium clana se poznavanje pravila podrazumijeva i to bi trebalo biti pod normalno, bez previse filozofije. Ako to nisi u stanju percipirati, mozda prodaja hardvera i baratanje s novcima uopce nisu za tebe?
__________________

Member of PCE 100+kg demolition squad


Primary macine:
Apple Mac Pro 5,1
2x Six-Core Intel Xeons X5690@3.46 GHz
64 GB ECC DDR3 800 MHz
Geforce GTX 980 4 GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Terratec Cinergy HTC USB XS HD + EyeTV
Kingston 120GB SSD
30 TB HDDs
Sharkoon QuickPort@USB
Optiarc DVD RW AD-7170A
Samsung DVDRAM GE20LU10@USB@Desk
Mac OS X 10.12.3
Apple Alu Keyboard shared via Teleport
Logitech G400 shared via Teleport

Secondary machine:
Apple Mac Pro 2,1
2x Quad-Core Intel Xeons X5365@3 GHz
22 GB DDR2 FB-DIMM 667 MHz
Geforce GTX 970 4 GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Terratec Cinergy HTC USB XS HD + EyeTV
OWC Mercury Electra 6G SSD 120GB
Seagate 500GB 7200.10
Hitachi 1000GB 7K1000.B
Seagate 1000GB 7200.11
Hitachi 7K3000 3000GB
Sharkoon QuickPort@USB
Optiarc DVD RW AD-7170A
Samsung DVDRAM GE20LU10@USB@Desk
Mac OS X 10.10.3
Apple Alu Keyboard shared via Teleport
Logitech MX518 shared via Teleport

Work rig:
Apple Mac Pro 1,1@2,1
2x Dual-Core Intel Xeons 5150@2.66 GHz
2x Quad-Core Intel Xeons X5365@3 GHz
13 GB DDR2 FB-DIMM 667 MHz
Geforce GTX 660 2GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Corsair Force Series F120 SSD 120GB
Seagate 500GB 7200.12
2xWD Black 1000GB
Hitachi 7K3000 3000GB
2xSeagate 500GB 7200.10@IcyBox
Seagate FreeAgent Xtreme 1500GB@FW 400
WD Elements 2000GB@USB (Time Machine)
2xSharkoon QuickPort@eSATA
2xPioneer DVR-111D (Superdrive)
Mac OS X 10.10.3
2xDell UltraSharp 2405FPW 24" Widescreen TFT@1920x1200
Sony KDL-26U2000 26"@HDMI
Apple Alu Keyboard
Logitech MX518

LAP:
Apple Macbook Pro 3,1
Intel Core 2 Duo 2.53 GHz
4 GB DDR2
Kingson 180 GB SSD
Seagate 320 GB HDD

* Looking in:
2xHP ZR24w 24" Widescreen TFTs@1920x1200
Samsung 243T 24" Widescreen TFT@1920x1200
* Listening to:
iRiver H320 + Sennheiser PX 40
Technics SA-EX320
iPhone 6S 64GB black
iPad 16GB WiFi 4.3.2
* Connected via:
90/90 Mbps Iskon Trio
* "Powered" by:
UPS APC Smart-UPS1500VA
* Playing:
Tama Arstar II
Yamaha DTXPRESS IV Special

Pozz, nezz, ojzz, jbt, owak, onak, inst, bzvz, svst, kuiš, neam, dns, nzm, oc, went, graf, laikam, oču, neču, e ovako, e sad, probo, neče, psmtr, ne beliiwam, ugl probo o5, tkđ neradi, pčkmtrnu, mslm onaak haaalo, reko dbr, stv, dali, jeli, zato jel, jer mi može neko, rispekt, thx......... ...wau, radi, zkn, pozz!?!?11

Zadnje izmijenjeno od: ^SuperUnknown^. 13.03.2013. u 21:45.
^SuperUnknown^ je offline  
Staro 13.03.2013., 22:43   #77
gnjepar
Premium
Moj komp
 
gnjepar's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 635
Dajte mu da moderira tržnicu, hehehe.
__________________
The Truth
gnjepar je offline  
Staro 13.03.2013., 22:54   #78
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
http://forum.pcekspert.com/faq.php?f...foruma_trznica
sve lijepo piše, nemoj izigravati "nismo znali", budi samo sretan da ti je post premjesten i da nisi dobio karton
domis je offline  
Staro 14.03.2013., 07:21   #79
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Netko tko ne želi/nije pročitao/ne poštuje pravila ovog foruma nema pravo prozivati ikoga i žaliti se na moderatorske akcije koje su direktne posljedice primjene pravila.
I da, kriva tema, a ShanTech, gnjepar, domis nisu moderatori, već korisnici ovog foruma kao i ti. Zašto ono i 98% ostalih shvaćaju potrebu za pravilima i poštuju rad moderatora? Uglavnom, potpuno nepotrebna rasprava na potpuno krivoj temi.
tor je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na