Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Komentari i prijedlozi
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 11.12.2014., 01:39   #31
Forace
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Petrinja
Postovi: 1,604
Citiraj:
Autor Mario92 Pregled postova
Možda mali offtopic no jel je moguće imati neku sekciju gdje bi moglo pisati zašto je netko dobio ban?

Mislim, znam da je te dodatan posao za moderatore i jasno mi je s te strane ali bilo bi super jer gledam za primjerice ShanTech-a, uvijek aktivan u temi sa konfama, nikad agresivan niti kršio pravila (koliko ja znam, jel) ali je crven.
Za ShanTech-a sam se i ja pito kak je pocrvenio ali nigdje ništa nije ukazivalo pa reko ajd dobro.

Šta se tiče prvog dijela dfinitivno podržavam prijedlog (ako kome to šta znači) ali da tema bude lockana. Nema smisla o nekom išta pisat tko je baniran, mogao on ovo čitati ili ne.

Znači info definitivno da ali mogućnost rasprave ili bilo kakvog postanja - nema potrebe, jer ljudi se neće ograničit samo na postavljanje dodatnih pitanja nažalost.
Forace je offline  
Staro 11.12.2014., 05:36   #32
VedranO
Premium
Moj komp
 
VedranO's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2013
Lokacija: Zg
Postovi: 400
Kihoty je na BUG.hr forumu banan davnih dana, ali ruku na srce taj forum je cisto leglo trolova.
VedranO je offline  
Staro 11.12.2014., 08:23   #33
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
Meni nije jasno, zašto je NEO ST baniran?
Vidim nestao sa ELITE : DANGEROUS teme, crven, a stariji član i čini se ok?
Zato što je bio nestašan nakon nekoliko upozorenja... danas se vraća ako se ne varam.
To što je netko stariji član i što se nekom čini OK, ne znači da može pisat što hoće i ignorirat upozorenja.

@mario92
Šanteh je također bio nestašan i čak i nestašniji od NeoaST.

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 11.12.2014. u 08:29.
Brko je offline  
Staro 11.12.2014., 08:23   #34
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
Meni nije jasno, zašto je NEO ST baniran?
Spam po WP temi.


Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Meni nije jasno kako si ti jos crn umjesto crven, ocito bez tebe ne bi bilo isto...
Ništa bez ivana. LP ne bi bila ista bez njega.
Hamm je offline  
Staro 11.12.2014., 09:54   #35
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,032
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Ništa bez ivana. LP ne bi bila ista bez njega.
Često prognozira pobjedu Barce - zato ga Buljo "voli"

BTW Vratite nam Shantecha, a ti Baja001 ako ovo čitaš pozdrav (buahahahaahahahahahahah)
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline  
Staro 11.12.2014., 10:10   #36
Los Sam
Premium
Moj komp
 
Los Sam's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Duga Resa
Postovi: 504
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Jel ja to dobro vidim da je pokupio ban i na BUG forumu,sta je tamo pokusao ugrabiti da mi je znati hahah
Nemoguce...

"I have a great reputation on the Croatian BUG.HR/FORUM online community - and I provide them with some hardware reviews and mods. "
Don Kihoty cirka 2012.
__________________
I moja baba je dijelila kupone, ali više ne.
Los Sam je offline  
Staro 11.12.2014., 10:15   #37
krešo
Administrator
Moj komp
 
krešo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: PCE Lab
Postovi: 3,676
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Nije mi jasno nešto. Htio je od ASRocka dobiti ploču za testiranje u ime PCEksperta, da bi onda ponudio PCEkspertu tu ploču za testiranje.

Ta bi se ploča na kraju njemu vratila, ostala u PCE ili bi se vraćala u ASRock (ili nekom našem zastupniku ASRocka)?

Osim prvog slučaja, ne vidim kakvu on korist može imati od cijele priče, osim da mu na dnu članka piše ime, pod "ustupio:"

Još je doživotni ban i simbolična kazna pošto se lažno predstavljanje u svrhu stjecanja imovinske koristi računa kao kazneno djelo.
Htio ju je zadržati što se vidi iz toga da ju je meni nudio na par dana da ju testiram. Nema sad smisla da c/p-am prepisku ali sve imamo, uključujući i njegovu prepisku s ASRockom u kojoj piše stvari koje je izvukao iz mene, tipa "trenutno testiramo dva FX procesora i Killer ploču, pa bi bilo zgodno da nam pošaljete Extreme6 da ih usporedimo" itd. itd.

Tako je, ovo je čista simbolika, ali smatramo da je dovoljno. Valjda če naučiti.
krešo je offline  
Staro 11.12.2014., 10:19   #38
The Man
Premium
 
The Man's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Agram
Postovi: 1,096
Citiraj:
Autor tor Pregled postova
pa to baš i neće ići baš toliko lako kao što zamišljaš
A s druge strane - što, trebali bi ga ostaviti na forumu, kao da ništa nije bilo?
A kako vi mislite njega spriječiti da se sa nekog drugog broja i/ili uređaja spoji na forum pod drugim nadimkom? Nije PC Ekspert se-a-ei ili ef-bi-ai, a čak i njih ljudi muljaju masno.

Ovo po meni ni nije kazna, nego mu dajete šansu za novi početak i to je veoma plemenito (i lijepo) od vas, ali znate kako ide ona...

"Vuk baku mijenja, ali ud nikada!"

Ovo je trebalo pustiti da se odigra do kraja, a onda informacije dostaviti nadležnim organima nereda i nemira.

Možda je ta ploča tek kap u moru?

Možda je stvarno kontaktirao ferari ili lamborđini...

__________________
I LIKE TO WALK ALONG THE BEACH WITH A RAGING HARD ON. IT'S FUNNY TO SEE THE REACTIONS.

The Man je offline  
Staro 11.12.2014., 10:22   #39
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,316
Onda bi ga svi admini i modovi testirali (radi razlicitih okruzenja i da test bude sto objektivniji) pa bi ga tek onda prijavili
A moguce je da bi ga organ dosao uhapsit prilikom testiranja
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline  
Staro 11.12.2014., 10:29   #40
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
sad tek vidio ovo... bože me sakloni.
syss je offline  
Staro 11.12.2014., 10:32   #41
The Man
Premium
 
The Man's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Agram
Postovi: 1,096
Ja BiH to po kratkom postupku riješija. Ako kradeš ode ruka na panj i cap, cap, cap dok ne pookne košća, a ako muljaš transplantira ti se mozak od nekoga tko je zaostao u glavi i toe to, snađi se druže. U rangu one poslije koitusa nema kajanja.

Ali kud baš ploču? Zašto ne 1TB SSD? I još ASRock banana brand? Oh, life...
__________________
I LIKE TO WALK ALONG THE BEACH WITH A RAGING HARD ON. IT'S FUNNY TO SEE THE REACTIONS.

The Man je offline  
Staro 11.12.2014., 12:34   #42
lobo64
Premium
Moj komp
 
lobo64's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,327
Možda razmišljati o uvođenju davanja generalija (ime, prezime, adresa pa čak možda i OIB) prilikom registracije na forum. Podaci vidljivi na forumu samo po želji korisnika.
Znam da zvuči kao Big Brother, ali ona/onaj koji ima poštene namjere sigurno neće imati ništa protiv...
lobo64 je offline  
Staro 11.12.2014., 12:39   #43
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Kako da ne. Nije to baš tako jednostavno.
 
Staro 11.12.2014., 12:40   #44
Forace
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Petrinja
Postovi: 1,604
Bilo spomenuto n-puta u kontekstu tržnice i isto toliko puta odbijeno .
Forace je offline  
Staro 11.12.2014., 12:44   #45
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Here we go again..
Bolje da se locka tema, ionako se reklo što se trebalo reći..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline  
Staro 11.12.2014., 12:44   #46
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ne treba ti ništa od navedenog... čim stisneš send može se saznati sve o tebi
syss je offline  
Staro 11.12.2014., 13:13   #47
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
ne treba ti ništa od navedenog... čim stisneš send može se saznati sve o tebi
i ako koristim proxy? i svjeze otvoren mail, tipa yahoo ili gmail?
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline  
Staro 11.12.2014., 13:14   #48
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,742
sve, sve se zna...
alengrosevic je offline  
Staro 11.12.2014., 13:19   #49
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ako dođe tako daleko da dođeš do isp-a neće ti ništa pomoći.

prije dosta godina me zavaljao frajer na tržnjaku i doslovno nestao sa interneta nakon toga... znači sve acc-ove na svim forumima, fejsbuke ono nestao je.

za 2-3 dana sam znao ime, prezime, adresu i radno mjesto + sve to njegove matere
syss je offline  
Staro 11.12.2014., 13:25   #50
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
ako dođe tako daleko da dođeš do isp-a neće ti ništa pomoći.

prije dosta godina me zavaljao frajer na tržnjaku i doslovno nestao sa interneta nakon toga... znači sve acc-ove na svim forumima, fejsbuke ono nestao je.

za 2-3 dana sam znao ime, prezime, adresu i radno mjesto + sve to njegove matere
dobro syss, garant ako je bilo rijec (ako je istina, ja dok ne vidim - to nije to) ovako kako kazes, nisi isao do providera sa molbom - e, meni ovaj nije platio 245 kuna za graficku. ili imas drugacije puteve, kontakte i mogucnosti kako doci do logova isp-a.........

znam ja da je sve ovo jako lako moguce i da se bez frke moze dobiti, samo kazem, tko to moze i kroz koje vrijeme dobiti?
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline  
Staro 11.12.2014., 13:26   #51
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ako imaš nekoga u isp-u dođeš brže, ako ideš preko murije na isp dođeš duže... u svakom slučaju dođeš bez problema.

provider zna sve... ali ono SVE.
syss je offline  
Staro 11.12.2014., 13:30   #52
The Man
Premium
 
The Man's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Agram
Postovi: 1,096
Ne možeš takvo nešto napisati, a da ne odeš u detalje.

Ja pouzdano znam da se može biti posve anonimno online i nema teorije da ćeš znati tko je pošiljatelj ako ta osoba to ne želi, no to je trošak i gnjavaža pa ljudi takve sheme koriste samo ako baš moraju ili ako su paranoidni frikovi. Može se eventualno skužiti lokacija uređaja, ali i za to ima lijeka.
__________________
I LIKE TO WALK ALONG THE BEACH WITH A RAGING HARD ON. IT'S FUNNY TO SEE THE REACTIONS.

The Man je offline  
Staro 11.12.2014., 13:37   #53
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
ako imaš nekoga u isp-u dođeš brže, ako ideš preko murije na isp dođeš duže... u svakom slučaju dođeš bez problema.

provider zna sve... ali ono SVE.
jest vala, ovaj prvi odgovor ti priznajem kao jako moguc . ali drugi, dok prode uopce zahjev (kako rekoh, nece se oni jebat za propalu trgovinu od 250 kuna), dok prode papirologiju i sve, ono.......

plus, koliko zakonski su duzni provideri drzati logove? 6 mjeseci?


tako da ako si i isao do nekoga (ti osobno), nekako bi se kladio da si isao prvom metodom.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline  
Staro 11.12.2014., 13:43   #54
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
nisam išao murijom naravno, ali jedno je muljaža na tržnjaku, a drugo je lažno predstavljanje u ime nekog d.o.o. ili d.d.
syss je offline  
Staro 11.12.2014., 13:55   #55
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,929
Cek, cek a to se moze tako ??? Pa zasto meni niko nije poslao takav dopis. Kresooooo, ajd ja narucim dva Xeona E5 2697 v2 od intela kao fol za PCE pa ti ih "posudim" na par dana ali da mi vratis sto prije .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline  
Staro 11.12.2014., 13:56   #56
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Ja bi mu "oprostio", probao je, vjerovatno ni sam nije ponosan na učinjeno...tko zna kaj mu se muvalo po glavi taj dan. Ban i bok, poštena kazna, ali nije sada za pokretanje oštrijih mjera.

Po meni, bilo bi lijepo da postoji neki thread di bi se pisalo tko je banan i zbog čega, čisto jer bi bilo zanimljivo za pročitat.
Gilbert5 je offline  
Staro 11.12.2014., 14:04   #57
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,032
Ako netko novi (s par postova) uleti u ovu temu to vam je "Don Kojot" garant

PS Prodajem svoj PCe account ponude na PM molim
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline  
Staro 11.12.2014., 14:06   #58
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
mi ne polažemo račune nikome :anarhija: :država_u_državi:
syss je offline  
Staro 11.12.2014., 14:06   #59
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Ajmo sad ne cipelarit frajera u nedogled. Topic je otvoren više kao upozorenje drugima da ne rade isto ili slično. Nikakve drastičnije mjere nećemo poduzimati jer nema smisla, osim nekakve privatne tužbe s upitnim završetkom i svrhom. Jer na kraju krajeve, nikakva šteta nije napravljena, nema potreba za "pokazivanjem sile".
Naravnao da nećemo niakve podatke tražiti kod registracije, taman posla da praktički kaznimo masu drugih forumaša zbog jednog ili dva lika, gdje je smisao onda interneta, foruma i svega ostaloga.
I za kraj, zatvaramo temu, ostaje pohranjena za anale i dugo sjećanje.
tor je offline  
Zaključane teme


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na