Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Komentari i prijedlozi
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 26.06.2010., 10:48   #1
bibop
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Zgrebačko
Postovi: 14
za 50postova do ostvarenja sna, bingo igra

previše je 50postova

sad bi ja sebe trebao terat da pišem,
da je bar neka bingo igra u igri onda bi se barem i zabavio putem, ovako je to bespredmetno, pisati radi pisanja...

a što je gore i kad napišem post,
onda se on ne vidi, t.j. ne pribroji mi se u postove da imam taj jedan post-dva...

o čem se tu radi ?


bibop je offline  
Staro 26.06.2010., 10:58   #2
Zellenny
Premium
Moj komp
 
Zellenny's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 242
Tržnica je za članove foruma, ne za sve koji naiđu. Ako ne sudjeluješ u radu foruma onda nisi član (osim "na papiru", a to nije dovoljno ). Možda nisi u toku sa događajima, ali bilo je određenih problema zbog kojih su uvedene restrikcije. No čak i kad nabiješ 50 postova opet ti se ne garantira upad na tržnicu ako si pisao gluposti (kao npr OVDJE)

Na profilu ti piše da imaš 2 posta, na tržnici se postovi ne broje. Ne trebaš se brinuti

Zadnje izmijenjeno od: Zellenny. 26.06.2010. u 11:07.
Zellenny je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.06.2010., 11:15   #3
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Ne treba odmah ljude "na nož" dočekivati, svakome treba dati priliku i malo vremena da pohvata konce na Forumu...čovjek očito još nije upoznat sa radom Foruma, i ne čudi me ovakav thread.
Samo polako, jer da su nas ostale svojevremeno admini škartirali "na prvu" (kad se samo sjetim sebe i svojih "bisera" ), pola nas ne bi danas bilo ovdje. I to doslovno.

EDIT: vidim da je post na koji sam zapravo reagirao obrisan, pa može i onda i ovo

Zadnje izmijenjeno od: windfucker. 26.06.2010. u 11:23.
 
Staro 26.06.2010., 11:19   #4
horza
ono ispred konpjuktora
Moj komp
 
horza's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: zagreb
Postovi: 3,659
Zellenny, lijepo si to objasnio. I to je to. kraj rasprave. Ovu temu ću ovdje ostaviti otvorenom kako bi bilo mjesta za KONSTRUKTIVNE prijedloge, te kako bi ostali kojima padne na pamet ovo pitati, mogli i ovdje vidjeti da to ne ide samo tako.

BTW, i kao što piše na mali milijun mjesta na forumu (sticky, pravila...), pristup tržnici je moguće dobiti i sa manje od 50 postova, ako za to imamo razloga. Npr. ako napišete nešto turbo-konstruktivno poput ne znam... kvalitetnog i dobro napisanog how to vodiča za nešto. Koji nije prepisan od negdje !
Naravno, ni ovo nije garancija da ćete dobiti pristup tržnjaku.

BTW2, windfucker... ni pola nas admina ne bi bilo ovdje da su nas škartirali na prvu. ili drugu. ili n-tu.

Eh da, ova tema ostaje otvorena i kako bih vidio tko sve voli flejmati i pisati off-topic pa da mogu malo dijeliti kartone između tekmi.
__________________

Horza (death dwarf)
birthsign: rebel

character perks
+95 excel organisation, +50 weather resistance, -20 energy, -35 image of reality, -80 house choirs

major skills
open-source, discussion, self-hypnosis, poetry, schtulichism

greater powers
final waves (alcohol hypnosis +30, self)
bat brotherhood (skip sleeping, -20 energy/night)
misunderstanding jokes (demoralise +50 in 30ft radius)
summon unknown female (demoralise +75 on target)

artifacts of choice
tv remote (hibernate +20 on self)
lounge chair (fortify sleeping +60 on self)
linux (destabilise system +45 on target)

little is known about this dwarf. he is known to be active overnight and unpredictable.
Cyrodiil citizens have witnessed him in a "thompson" tavern near his lair.
horza je offline  
Staro 26.06.2010., 11:25   #5
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
potrudi se napisi neki tutorial utrosi 2-3 sata na njega pomogni nekome sa problemima i nemoras onda skupiti 50 postova...

da se mene pita ja bi stavio 300 postova .
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline  
Staro 26.06.2010., 14:50   #6
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Kao što si i već dobio odgovore, to su naši uvjeti - uzmi ili ostavi
Imamo razloga za tko nešto, a na vama ja da ih ili prihvatite ili ne bez puno filozofije.
tor je offline  
Staro 26.06.2010., 15:28   #7
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
Ja cu malo pohvaliti vodstvo foruma il ko je vec donio tu odluku : mislim da je jako dobra.To jest , mislim da je dobra ali da je 50 postova premalo , trebalo je to po meni na dosta vise ici (200,300) ili neki duzi staz.
U svakom slucaju , napredak , nisam puno trgovao ali u zadnje vrijeme nisam imao ni volje s tolko padobranaca.
Hrvoje xyz je offline  
Staro 26.06.2010., 16:11   #8
mc_fish
the luda ribetna
 
mc_fish's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Riblja mjesta u zagrebu:D
Postovi: 3,947
ma napravit jaci sustav prodaje, pri postanju naplatit 10 kuna novim clanovima, starim, aktivnim i preminum free i da vidis reda (lol)

salu na stranu, ovo je pc forum ne pc-prodaja forum, dakle trznica je samo dodatak...ako os bit tamo, budi tu, budi kvaitetan, ako vec neces...imas brzi nacin(receno gore) ili moli za prava....podmiti tora, on je ovako podmitiv tip :P

edit: vidim da je horza jeftiniji...probaj s njim
__________________
blup

mc_fish je offline  
Staro 26.06.2010., 20:36   #9
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
jedino čeka se nismo dotakli nakon ovog perioda sa 50 postova su rezultati... pogledajte samo koliko su aktivni zli trgovci

ftw.
syss je offline  
Staro 26.06.2010., 22:54   #10
bibop
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Zgrebačko
Postovi: 14
ja ovdje uglavnom samo koristim intenzivno tržnicu, a tajaznam....
ovo ostalo mi nije tolklo interesantno, možda izleti kakva muha, ali sve manje,


ipak i sami kažete()da forumski PCE nije napravleni samo za igranje zvečke već i za trgovanje, ali tržnica je samo dodatki.


neda mi se terat pisat jer nemam o čemu, ol-,majti-gugl i slične sprave zadovoljavaju me kompletnim.

Uvijek me se može dobit na PRAJVAT ali unatoč to ni to.

a polako pa budem došao do tih jubilarnih 50, godinu po godinu !
bibop je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.06.2010., 10:41   #11
horza
ono ispred konpjuktora
Moj komp
 
horza's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: zagreb
Postovi: 3,659
Citiraj:
Autor bibop Pregled postova
ja ovdje uglavnom samo koristim intenzivno tržnicu, a tajaznam....
ovo ostalo mi nije tolklo interesantno, možda izleti kakva muha, ali sve manje,
ipak i sami kažete()da forumski PCE nije napravleni samo za igranje zvečke već i za trgovanje, ali tržnica je samo dodatki.
neda mi se terat pisat jer nemam o čemu, ol-,majti-gugl i slične sprave zadovoljavaju me kompletnim.
Uvijek me se može dobit na PRAJVAT ali unatoč to ni to.
a polako pa budem došao do tih jubilarnih 50, godinu po godinu !
ajd sad fakat pitanje koje me ubija u pojam već neko vrijeme i nikako da dokučim odgovor. Ako ti je stalo samo do trgovanja, zar ti nije stoput jednostavnije koristiti plavi oglasnik, njuskalo, bugov forum ili neki od milijuna drugih? Zašto bi, pobogu, htio koristiti PC Ekspert forum kad mu je, realno, posjećenost niža nego nabrojanima?
__________________

Horza (death dwarf)
birthsign: rebel

character perks
+95 excel organisation, +50 weather resistance, -20 energy, -35 image of reality, -80 house choirs

major skills
open-source, discussion, self-hypnosis, poetry, schtulichism

greater powers
final waves (alcohol hypnosis +30, self)
bat brotherhood (skip sleeping, -20 energy/night)
misunderstanding jokes (demoralise +50 in 30ft radius)
summon unknown female (demoralise +75 on target)

artifacts of choice
tv remote (hibernate +20 on self)
lounge chair (fortify sleeping +60 on self)
linux (destabilise system +45 on target)

little is known about this dwarf. he is known to be active overnight and unpredictable.
Cyrodiil citizens have witnessed him in a "thompson" tavern near his lair.
horza je offline  
Staro 27.06.2010., 10:54   #12
D-I-A-B-L-O
Bannija :D
Moj komp
 
D-I-A-B-L-O's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,098
Zbog vjerojatno nižih cijena??
Mislim da je to jedan od onih koji ili su pobrali bananka zbog neke muljaže po tržnici, ili možda nepoštivanja pravila, ili jedan od onih koji su se regali samo zbog preprodaje komponenti, jer realno gledano, uvijek mi je sigurnije kupiti komad hardvera ovdje, ako mi već nešto treba, nego sa plavog oglasnika.

Ovdje ako me netko zezne, barem će i ostali saznati za to, pa neće i oni nasjesti, a ak spušim lovu na plavom oglasniku, koga mogu tamo upozorit i koga mogu optužiti??

EDIT:
Pod optužiti nisam mislio na optužbe na rad moderatora naravno, da nebi netko krenuo sad o tome, nego na prodavača.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: D-I-A-B-L-O. 27.06.2010. u 12:42.
D-I-A-B-L-O je offline  
Staro 27.06.2010., 15:35   #13
extremepc
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Okolica Zagreba
Postovi: 306
S obzirom da su pravila jasna i režim je ultra strog i danas sam dobio opomenu zbog "gluposti" po meni u pravilima tržnice ima "nejasnoca"

Ne shvacam zašto netko mora cekati tjedan dana, ako npr za dan dva ima nešto novo za prodati, a bivša prodaja mu je zakljucana ili je na njoj sve vec prodano?

Razumijem da ako vec imas jednu temu da nesmiješ raditi novu i razumijem da ako si bumpao 3 puta tema ti je zakljucana da nesmijes tjedan dana napravit istu temu jer onda trznica u biti nema smisla, ali ne kuzim zasto to pravilo vrijedi ako je neka prodaja zatvorena ili je sve prodano, a ja imam novu robu za prodati-zasto moram cekati tjedan dana? A time nikome nista ne narusavam, tj radim samo dobre stvari, a to su da ljudima gotovo svako malo nudim robu po jeftinijoj cijeni, što je u biti i poanta trznice.

Ima ljudi koji npr prodaju nešto jednom mjesecno, no ja npr imam nove robe svaka 3-4 dana, i uvijek nešto dođe, pa je meni osobno cekati 7 dana puno, a ne vidim tu neku logiku zasto bi to tako moralo biti.


Također pravilo da se prvi tj glavni post u prodaji nesmije brisati mi je takoder debilan. Znaci ako si popravim gramatiku ili promjenim neke detalje teskta moze ispasti da prisem originalni tekst i mogu dobiti opomenu??? Zasto moram dobiti opomenu ako maknem sa popisa komponentu koja je prodana a bez razloga mi mora stajati na vrhu teme??

NPR prodajem 10 komponenti u jednom topicu i jedna komponenta koja nije prodana je npr 9-ta. Smisao cuvanja teksta je koji? Narušavanje jednostavnosti prodaje? Manje šanse da mi potencijalan kupac pronade ono sto zeli?? I zbog takvih stvari, kojima u biti kupcima olakšavam stvar da nemoraju citat cijeli tekst dobijem opomenu.

Sada necu citati tekst koji pisem dva puta nego tri puta, jer se jedva ceka sa davanjem opomena uz preko 70 crta u pravilima.
extremepc je offline  
Staro 27.06.2010., 15:46   #14
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,416
Sorry, ali nakon sto sam ti na pvt objasnio, sta ti tocno nije jasno u ovom:

"Ne odredjujes ti pravila vec administrator"

Ako on kaze nemozes, ti nemozes opet prodavat. Imas hrpu oglasnika!

Ako kaze da ne brises origigi post, ti ga ne brises. Amen!

Jel ti sad jasnije??
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline  
Staro 27.06.2010., 15:51   #15
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Needitiranje prvog posta je tu sa razlogom, nitko ti ne zabranjuje da uz bump dopišeš promjene.

Edit smo dodali kao pomoć korisnicima ali se često zloupotrebljavao da bi se mjenjao orginalni oglas-zato je to pravilo na snazi.
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline  
Staro 27.06.2010., 16:04   #16
^SuperUnknown^
Prečupavi mod
 
^SuperUnknown^'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 8,964
Citiraj:
Autor extremepc Pregled postova
Sada necu citati tekst koji pisem dva puta nego tri puta, jer se jedva ceka sa davanjem opomena uz preko 70 crta u pravilima.
Moj ti je savjet da se malo opustis. Ugledaj se na hrpu drugih usera s kojima nemamo nikakvih problema, uredno prodaju, postuju pravila i sve funkcionira. Inace, ne znam sto te sprecava da unutar oglasa stvari mices gore-dolje ili zasivis prodane da aktualne stvari ostanu uocljive.

A sto se tice 7 dana, otvoriti mozes novi thread ako je sve u starom prodano i recimo nisi bumpao tu temu samo da bi napisao "prodano, lock", kao sto recimo hrpa usera nepotrebno radi. Zapravo je to pravilo uvijek na procjeni moderatora hoce li izbrisati ili ipak ostaviti ako sa userom inace nema problema i ne prodaje toliku kolicinu da bi u nekoj povecanoj mjeri gusio prodaje ostalima.
__________________

Member of PCE 100+kg demolition squad


Primary macine:
Apple Mac Pro 5,1
2x Six-Core Intel Xeons X5690@3.46 GHz
64 GB ECC DDR3 800 MHz
Geforce GTX 980 4 GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Terratec Cinergy HTC USB XS HD + EyeTV
Kingston 120GB SSD
30 TB HDDs
Sharkoon QuickPort@USB
Optiarc DVD RW AD-7170A
Samsung DVDRAM GE20LU10@USB@Desk
Mac OS X 10.12.3
Apple Alu Keyboard shared via Teleport
Logitech G400 shared via Teleport

Secondary machine:
Apple Mac Pro 2,1
2x Quad-Core Intel Xeons X5365@3 GHz
22 GB DDR2 FB-DIMM 667 MHz
Geforce GTX 970 4 GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Terratec Cinergy HTC USB XS HD + EyeTV
OWC Mercury Electra 6G SSD 120GB
Seagate 500GB 7200.10
Hitachi 1000GB 7K1000.B
Seagate 1000GB 7200.11
Hitachi 7K3000 3000GB
Sharkoon QuickPort@USB
Optiarc DVD RW AD-7170A
Samsung DVDRAM GE20LU10@USB@Desk
Mac OS X 10.10.3
Apple Alu Keyboard shared via Teleport
Logitech MX518 shared via Teleport

Work rig:
Apple Mac Pro 1,1@2,1
2x Dual-Core Intel Xeons 5150@2.66 GHz
2x Quad-Core Intel Xeons X5365@3 GHz
13 GB DDR2 FB-DIMM 667 MHz
Geforce GTX 660 2GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Corsair Force Series F120 SSD 120GB
Seagate 500GB 7200.12
2xWD Black 1000GB
Hitachi 7K3000 3000GB
2xSeagate 500GB 7200.10@IcyBox
Seagate FreeAgent Xtreme 1500GB@FW 400
WD Elements 2000GB@USB (Time Machine)
2xSharkoon QuickPort@eSATA
2xPioneer DVR-111D (Superdrive)
Mac OS X 10.10.3
2xDell UltraSharp 2405FPW 24" Widescreen TFT@1920x1200
Sony KDL-26U2000 26"@HDMI
Apple Alu Keyboard
Logitech MX518

LAP:
Apple Macbook Pro 3,1
Intel Core 2 Duo 2.53 GHz
4 GB DDR2
Kingson 180 GB SSD
Seagate 320 GB HDD

* Looking in:
2xHP ZR24w 24" Widescreen TFTs@1920x1200
Samsung 243T 24" Widescreen TFT@1920x1200
* Listening to:
iRiver H320 + Sennheiser PX 40
Technics SA-EX320
iPhone 6S 64GB black
iPad 16GB WiFi 4.3.2
* Connected via:
90/90 Mbps Iskon Trio
* "Powered" by:
UPS APC Smart-UPS1500VA
* Playing:
Tama Arstar II
Yamaha DTXPRESS IV Special

Pozz, nezz, ojzz, jbt, owak, onak, inst, bzvz, svst, kuiš, neam, dns, nzm, oc, went, graf, laikam, oču, neču, e ovako, e sad, probo, neče, psmtr, ne beliiwam, ugl probo o5, tkđ neradi, pčkmtrnu, mslm onaak haaalo, reko dbr, stv, dali, jeli, zato jel, jer mi može neko, rispekt, thx......... ...wau, radi, zkn, pozz!?!?11
^SuperUnknown^ je offline  
Staro 27.06.2010., 16:09   #17
extremepc
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Okolica Zagreba
Postovi: 306
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
Sorry, ali nakon sto sam ti na pvt objasnio, sta ti tocno nije jasno u ovom:

"Ne odredjujes ti pravila vec administrator"

Ako on kaze nemozes, ti nemozes opet prodavat. Imas hrpu oglasnika!

Ako kaze da ne brises origigi post, ti ga ne brises. Amen!

Jel ti sad jasnije??
Pa jel ja pricam da trebamo novi zakon ili da se osobno ne slazem sa nekim stvarima?

Iz osobnog iskustva znam da ako iz prvog posta ne maknem ono što je već prodano:

1. Uvijek se nađe neki mulac koji mi šalje milju poruka dal je to prodano
2. Potencijalni kupac se lakše i brže snađe u mojem topicu

Također uz dodatni bump napišem uvijek, dakle uvijek kojem članu je prodanu.

Razumijem pogriješio sam što sam htio svoj topic htio uciniti preglednijim i jednostavnijim te tako narušio pravila foruma. Sve 5, ne žalim se, samo se informiram.

I volio bih dobiti odgovor vezan za onih tjedan dana, da znam što se time narušava.

I nino nemoraš me tjerat dalje od ove trznice. Svima je u interesu trgovat sa poznatim ljudima i da se isto rijesi sto bezbolnije i sto zadovoljnije, što njuskalo i plavi oglasnik mogu zadnji napraviti.
extremepc je offline  
Staro 27.06.2010., 16:14   #18
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Ne moraš se pjenit, malo smo zapostavili to pravilo ali moja preperuka modovima je da odmah opale 7 dana GO i basta, nisi ti ni prvi ni zadnji koji bude opomenut zbog toga

Prvi post se ne smije mjenjati.
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline  
Staro 27.06.2010., 18:47   #19
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Citiraj:
Autor extremepc Pregled postova
Pa jel ja pricam da trebamo novi zakon ili da se osobno ne slazem sa nekim stvarima?

Iz osobnog iskustva znam da ako iz prvog posta ne maknem ono što je već prodano:

1. Uvijek se nađe neki mulac koji mi šalje milju poruka dal je to prodano
2. Potencijalni kupac se lakše i brže snađe u mojem topicu

Također uz dodatni bump napišem uvijek, dakle uvijek kojem članu je prodanu.

Razumijem pogriješio sam što sam htio svoj topic htio uciniti preglednijim i jednostavnijim te tako narušio pravila foruma. Sve 5, ne žalim se, samo se informiram.

I volio bih dobiti odgovor vezan za onih tjedan dana, da znam što se time narušava.

I nino nemoraš me tjerat dalje od ove trznice. Svima je u interesu trgovat sa poznatim ljudima i da se isto rijesi sto bezbolnije i sto zadovoljnije, što njuskalo i plavi oglasnik mogu zadnji napraviti.
Uspori malo i čitaš što ti se piše:
Citiraj:
A sto se tice 7 dana, otvoriti mozes novi thread ako je sve u starom prodano i recimo nisi bumpao tu temu samo da bi napisao "prodano, lock", kao sto recimo hrpa usera nepotrebno radi.
Edit prvog posta se odnosi na informacije u njemu vezane za cijenu, garanciju i takve stvari, ne na pravopis. I to je to. Nemojte da se ova tema pretvori u rješavanje pojedinačnih slučajeva s tržnice, jer to stvarno nema smisla.
Kao što je SU gore napomenuo, većina korisnika pravilno i normalno koristi tržnicu i sigurno nećemo zbog nekih iznimaka mijenjati sustav koji funkcionira.
tor je offline  
Staro 27.06.2010., 18:55   #20
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
@tor - do sada kada bih spuštao cijenu stvari koju prodajem to bih spomenuo u bump postu i zasivio bih u prvom postu staru cijenu i do nje napisao novu nižu cijenu normalno boldanu.
Takvo što je isto zabranjeno sad?
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline  
Staro 27.06.2010., 19:11   #21
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Bitno je da se vide podaci, meni je ovo ok. Prva cijena je tu, kao i snižene. Bitno je da u prvom postu ostane što je prodavano, po kojoj cijeni, garancija ili ne - sve ono što je po pravilima potrebno da bi oglas bio objavljen i regularan. Ostalo su nijanse - hoćeš li u prvi post ostaviti sve kako je, pa u ostale snižavati cijenu, ili ćeš u prvom postu pokraj originalne cijene dodati i sniženu - nije toliko bitno. Bitno je da netko nešto ne proda, totalno obriše prvi post, pa za 3 mjeseca ispadne neka frka - rekao si da ima garu, sad nema, ti si je kupio po toj cijeni, a ne ovoj itd.
tor je offline  
Staro 27.06.2010., 20:49   #22
bibop
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Zgrebačko
Postovi: 14
zato što mi se neda visit po plavom oglasniku, jer ne piše šta jest prodano, a šta nije.
toje prednost ovog foruma, tržnice.

inače Bog ima dovoljno vremena, slobodno se obratiš ako što trebaš, jer poslije nema šanse za to.

vrlo lijepi pozdrav!
bibop je offline  
Staro 27.06.2010., 21:08   #23
rodney
only fool, not a horse
Moj komp
 
rodney's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: near zgb
Postovi: 1,276
Citiraj:
Autor tor Pregled postova
Ostalo su nijanse - hoćeš li u prvi post ostaviti sve kako je, pa u ostale snižavati cijenu, ili ćeš u prvom postu pokraj originalne cijene dodati i sniženu - nije toliko bitno.
ja se slazem da su to nijanse, ali isto tako pravila bi morala biti egzaktna. ili dozvoliti editiranje prvog posta (s tim se slazem da je lose), ili potpuno zabraniti. nece valjda mod pamtit tko je stavio koju cijenu, pa poslije razmisljat jel ova siva cijena ista kao i ona prije, jel netko promijenio samo to ili mu se omaklo, pa je izbrisao jedan redak, itd... sto se tice onih koji su posteni i korektni, do njih nije problem, i ne izmisljaju se nova pravila zbog takvih.
__________________
"I intend to live forever. So far, so good."

job security - example
rodney je offline  
Staro 27.06.2010., 22:37   #24
Tomy B.
Premium
Moj komp
 
Tomy B.'s Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 820
Pohvala za ovo što se dešava s tržnicom i dajem glas da se prvi post uopće ne može editirati.

Mislim da onaj tko planira potrošit 100-200 kn (a često i puno više) trebao bi pročitat o čemu se točno radi i da li ima kakvih novih obavjesti u vezi prodaje.
Onaj koji prodaje se treba potrudit se da sve napiše kako treba i da odgovori na privatnu poruku potencijalnih kupacav, pa ako stvar i je prodana neznam zašto je problem natipka jednu rečenicu.

Svi se znaju žalit kad kupe neku stvar u trgovini pa ne stane u kućište ili kratak kabel, kao prodavač treba sve znat, a kad su u ulozi prodavača onda se opet žale na kupce.
__________________
If You want to be old and wise,
You gone be young and stupid first!

Pošteni trgovci: .1. .2. .3.
Tomy B. je offline  
Staro 28.06.2010., 07:18   #25
horza
ono ispred konpjuktora
Moj komp
 
horza's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: zagreb
Postovi: 3,659
I po milijunti put ste svi skupa otišli u propitkivanje pravila. Pa sam zatvorito i ovu temu. IMHO, jadno je i bijedno da ljudi sa 50+ postova nemaju pojma što je off-topic i ne razumiju ključnost ostajanja na temi razgovora. Dio postova sam obrisao, trebalo bi i više, ali neka ovi ostanu kao primjer lošeg toka razgovora.
__________________

Horza (death dwarf)
birthsign: rebel

character perks
+95 excel organisation, +50 weather resistance, -20 energy, -35 image of reality, -80 house choirs

major skills
open-source, discussion, self-hypnosis, poetry, schtulichism

greater powers
final waves (alcohol hypnosis +30, self)
bat brotherhood (skip sleeping, -20 energy/night)
misunderstanding jokes (demoralise +50 in 30ft radius)
summon unknown female (demoralise +75 on target)

artifacts of choice
tv remote (hibernate +20 on self)
lounge chair (fortify sleeping +60 on self)
linux (destabilise system +45 on target)

little is known about this dwarf. he is known to be active overnight and unpredictable.
Cyrodiil citizens have witnessed him in a "thompson" tavern near his lair.
horza je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na