Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.07.2017., 16:25   #181
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Imam G29, ali prvi i jedini volan kojeg sam probao i koristio par tjedana je bio DFGT. Ako gledam samo FFB, ne znam, meni je to sve tu negdje, nista revolucionarno bolje. Tu sam ostao malo posran kad sam kupio volan. U nekim igrama se FFB da fino nastimati, a u nekim sluzi samo da drnda i vibrira. Definitivan plus naspram DFGT su mi vise botuna i pedale. Manjak mjenjaca gledam kao minus iako sekvenvijalni na volanu je meni bolji nego sekvencijalni rucni kao na DFGT.

Ne znam koliko je FFB bolji na T300 i ovisi li ta razlika vise o vrsti FFB-a ili o mogucnostima podesenja istog unutar igre/softvera...
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2017., 17:14   #182
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Citiraj:
Autor realmadrid Pregled postova
Jel ima netko thrustmaster T300 rs pa da iz prve ruke moze reci da li je force feedback stvarno toliko bolji od onog na logitechovim volanima. Pricamo remenski prijenos vs zupcanici. Jos nazalost nisam nista ubo jer svaki put kad se novci skupe cijena g29 na mall-u ode sa 1.5 k na 2 k - tako je i sad
Ja imam T500 RS. Meni je odličan ,ali nisam nikada probao G29. Imao sam DFP i kod njega sam osjećao taj deadzone FFBa prvih par stupnjeva i naspram njega mi je T500 jako dobar upgrade bio.

Iako nemoj zaboravit da uz G29 dođu bolje pedale i mjenjač u odnosu na T300 rs, ali T300 uvijek kasnije možeš nadogradit sa boljim pedalama i mjenjačem no to košta
draksa je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2017., 17:16   #183
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Imam G920 i jedina zamjerka mi je taj FFB deadcenter. Nikada nisam probao sa remenskim prijenosom tako da nemam pojma koliko je i jeli bolji ali na kraju mi se nije dalo gnjaviti sa vracanjem i zamjenom za T300RS jer je Logitech navodno bolji u svemu ostalome sto me zanima. Onako generalno me FFB razocarao. Bas osjetim da se borim sa motorima koji vuku u stranu i ne mogu se uziviti u simulaciju. U F1 je npr stalno taj osjecaj da je sami centar volana labav i onda silu osjetim kad krenem skretati. Bas se osjeti "notch" u ruci. Ili kad okrecem s jedne strane na drugu, nije smooth kao pravi volan nego se osjeti notch kada sila krene vuci na drugu stranu. Testirao sam jednom aplikacijom i taj deadzone je stvarno minimalan, prakticki na razini T300. Jedino da tog efekta uopce nema, odmah bih zamijenio ali izgleda da to moze samo direct drive. Osim toga G920 je vrhunski. Ljepsa verzija G29 u biti
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2017., 17:28   #184
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Ljepsa bi bila da ima zutu traku preko onog plavog (ili sivog) markera na volanu Iako mi je color scheme ljepsi na G920, steta sto mu fali par botuna vise na volanu
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2017., 18:10   #185
zackoj
Premium
Moj komp
 
zackoj's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
Ja sam presao sa g25 na t300.
Razlika mi je veca bila sada nego sa DFP na g25.
Jedino su pedale na g25 puno bolje, na t300 moras uzeti bolje.
Ostalo sve koplje do dva bolje na t300. G29 nema sta traziti po redovnoj cijenu (2500kn) uz t300.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
__________________
jedan je GAZDA F1. Michael never give up, never surrender !!!
zackoj je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2017., 12:13   #186
realmadrid
Premium
Moj komp
 
realmadrid's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 239
Ekipa hvala na informacijama. Niste me bas rijesili dileme al ffb mi je na prvom mjestu stoga mislim da ce ic t300rs nakon mora. Pedale otom potom. Kako najvise igram f1 nije mi toliko potrebno kvacilo. Kad se skupi lova neka opet mozda padne upgrade pedala + mjenjac.
realmadrid je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2017., 13:23   #187
KOveonline
Registered User
 
KOveonline's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zadar
Postovi: 47
Ekipa, pokušavam prodati G25 i klinac me pita ide li na PS4.
Pokušao sam googlati, ali ima svega pa me zanima ovako iz prve ruke da ne zeznem klinca...
Hvala!
KOveonline je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2017., 13:30   #188
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
U pravilu ide na PS2 i PS3. Tek G29 je dobio nativnu PS4 podrsku. Postoje neki nacini da se stariji logi volani prilagode za PS4, al to je vec dirty hack:
http://m.neogaf.com/showthread.php?t=1125782
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2017., 19:40   #189
KOveonline
Registered User
 
KOveonline's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zadar
Postovi: 47
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
U pravilu ide na PS2 i PS3. Tek G29 je dobio nativnu PS4 podrsku. Postoje neki nacini da se stariji logi volani prilagode za PS4, al to je vec dirty hack:
http://m.neogaf.com/showthread.php?t=1125782
Hvala!
KOveonline je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2017., 15:33   #190
realmadrid
Premium
Moj komp
 
realmadrid's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 239
YOLO! Narucen T300RS + T3PA Pro set. Javim dojmove kad stigne roba
realmadrid je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2017., 17:24   #191
realmadrid
Premium
Moj komp
 
realmadrid's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 239
Volan stigao prošli tjedan, danas stigle i pedale. Do sad isprobao F1 2016, rFactor 2, Assetto Corsa, Forza Motorsport 6: Apex, Project: Cars i Forza Horizon 3. Volan ispunio sva očekivanja -FFB odličan, motor je dosta tih, kvalitetna izrada. Čitao sam po forumima da ljudi imaju problema sa FFB fadingom zbog pregrijavanja, najčešće u PCars - za sad nisam iskusio ništa takvoga, dok igram uvijek preventivno upalim Forced Cooling mod. Pedale koje dođu uz volan su srednja žalost, kao što su kolege naveli. Na mom setu je kočnica imala dosta velik deadzone ( kada pedalu mičem od neaktivnog u aktivan položaj). Mislim može se s tim pedalama fino voziti i napraviti dosta dobra vremena na stazama ali daju naspram volana nekvalitetan feel. T3PA-PRO set pedala sam montirao u GT položaj i koristim conical rubber mod (ISR ga preporuča nad spring modom). Postavio sam ga tako da daje maksimalan otpor (oko 30 kg pritiska na pedali). Treba mi još malo navikavanja na ovako tvrdu kočnicu no generalno mi u vožnji odgovara. Set je full metalan, izdržljiv i kvalitetno sklepan. Moja zamjerka je što su možda premali otpori na pedali gasa i kvačila, no na postolju postoje rupice gdje je moguće montirati modove ovakve kakav je na kočnici pa time povećati otpor. Od svih igara koje sam isprobao najviše uživam u vožnji Assetto Corsa. FFB odličan. Sljedeći po redu mi je rFactor 2 - u nekim situacijama ima po meni čak i bolji FFB od Assetto. Sve ostalo po meni ima više arkadni feel (FH3 se i deklarira kao arkada) nego nekog racing sim naslova. PCars je negdje između ova dva svijeta. Više sam očekivao od Apex-a no vidi se da je ipak igra razvijana za igranje gampeadom - nadam se da će situacija biti bolja kod FM7.
realmadrid je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2017., 09:07   #192
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
Pozdrav ljudi,

čitao sam malo temu unazad koju stranicu, i čini mi se da za pare koje mislim dat (max 2k kn) nema niš bolje od g29. Vidim da je na mall.hr trenutno za 1870. Koja je dobra cijena za taj volan? Dal se isplati čekat nekakva akcija? Thrustmaster su mi ipak malo preskupi. Preporuka za nešto do 2k kn je dobrodošla

Također, vidim da su g29 i g920 praktički isti volan, a isto i koštaju. G29 je kao više namijenjen konzolama, a g920 više pc-u, ali oba rade na pc-u. Jedino vidim da g29 ima koji gumb više + lampice za okretaje, al g920 mi je ljepši . G29 možda ima i bolji resale value jer radi i na ps4, pored pc-a i xboxa.
nub je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2017., 09:54   #193
realmadrid
Premium
Moj komp
 
realmadrid's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 239
Na mall-u su g29 i g920 isli za 1500 kn prije par mjeseci. Za tu lovu nema konkurencije
realmadrid je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2017., 15:04   #194
afterburner
Premium
Moj komp
 
afterburner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: USA/Split
Postovi: 523
Citiraj:
Autor nub Pregled postova
Pozdrav ljudi,

čitao sam malo temu unazad koju stranicu, i čini mi se da za pare koje mislim dat (max 2k kn) nema niš bolje od g29. Vidim da je na mall.hr trenutno za 1870. Koja je dobra cijena za taj volan? Dal se isplati čekat nekakva akcija? Thrustmaster su mi ipak malo preskupi. Preporuka za nešto do 2k kn je dobrodošla

Također, vidim da su g29 i g920 praktički isti volan, a isto i koštaju. G29 je kao više namijenjen konzolama, a g920 više pc-u, ali oba rade na pc-u. Jedino vidim da g29 ima koji gumb više + lampice za okretaje, al g920 mi je ljepši . G29 možda ima i bolji resale value jer radi i na ps4, pored pc-a i xboxa.
Ako se ne varam oba rade na PC-u dok je G29 i za PS4 a g920 za xbox. Ne moze se igrati G29 na xboxu.
Al u svakom slucaju ja imam G29 (koristim ga na pcu) i mogu ga preporuciti... odlican volan.
afterburner je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2017., 15:39   #195
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
Istina, g29 je za pc i ps4, a g920 za pc i xbox one. Šteta što G920 nema lampice za okretaje, pa još moram razmislit koji od ta dva ću uzet.

A ništa, čekam da na mall.hr opet bude neka akcija
nub je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2017., 15:58   #196
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
pa šta ne zemeš neki rabljeni g25/27?
syss je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2017., 17:08   #197
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
Zato jer ekipa prodaje rabljeni g27 za 2000 kuna . Ima jedan po 1500, al radije ću dat još 100kn više za g29 i novu garanciju.

A g25 trenutno nema u oglasnicima, al i onako bi radije nešto novije radi bolje kompatibilnosti s više igara.
nub je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2017., 18:34   #198
zackoj
Premium
Moj komp
 
zackoj's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
Ako igras na pc, isto ti g25/g27/g29.
Prodajem ja g25 sa manjom manom. Pogledaj

EDIT:
I g29 ne vrijedi vise od 1500 kn.
T300 se nade za 2000 kn plus pedale 500 kn i volan za duplo bolji


Sent from my LG-H815 using Tapatalk
__________________
jedan je GAZDA F1. Michael never give up, never surrender !!!
zackoj je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2018., 22:28   #199
kiki86
Tehničar
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,000
ima do 500-600 kn koji volan za preporuku?eventualno 100€? moze i polovni. nemam 200€ za g27/29 seriju iako bi volio uzet tako nes kvalitetno jednom...
kiki86 je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2019., 13:58   #200
Matoje
Premium
Moj komp
 
Matoje's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 178
Već duže vrijeme želim si kupiti volan. Uzeo bih G29 ili T150 PRO. Prvo sam mislio uzet g29 rabljenog za kojeg bi dao oko 1000 kn, ali su im cijene u oglasima previoske 1500+ kn, a novi se može za malo više.
Naletio sam na T150 pro na ebayu i čini mi se kao dobar deal, ali ne znam jel ima neka kvaka u tome i kolko je sigurno uzimat sa ebaya. Šta vi mislite?
Matoje je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2019., 18:08   #201
Smartic
Premium
Moj komp
 
Smartic's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,704
Obično gledaš feedback za tog prodavača... koliko vidim već je prodao nekoliko tih paketa i sve je bilo u redu. Ionako dobiješ povrat novca u slučaju prevare.

T150 s tim pedalama je svakako dobar deal za ~175e sa slanjem. U odnosu na G29, pedale su tu negdje, na G29 imaju tek malo više otpora. FFB je daleko bolji na T150, ali mana je što zna biti dosta modela s manjim kvarovima, tipa jedan od paddle shiftera se zaglavi ili brzo olabavi. Kvaliteta izrade je dosta nekonstantna.
Smartic je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2019., 22:23   #202
Matoje
Premium
Moj komp
 
Matoje's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 178
Citiraj:
Autor Smartic Pregled postova
Obično gledaš feedback za tog prodavača... koliko vidim već je prodao nekoliko tih paketa i sve je bilo u redu. Ionako dobiješ povrat novca u slučaju prevare.

T150 s tim pedalama je svakako dobar deal za ~175e sa slanjem. U odnosu na G29, pedale su tu negdje, na G29 imaju tek malo više otpora. FFB je daleko bolji na T150, ali mana je što zna biti dosta modela s manjim kvarovima, tipa jedan od paddle shiftera se zaglavi ili brzo olabavi. Kvaliteta izrade je dosta nekonstantna.
jel stvari na ebayu imaju garanciju?
Matoje je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2020., 23:29   #203
RS_BuRnOuT
Premium
Moj komp
 
RS_BuRnOuT's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Kž\Vž
Postovi: 455
Pozdrav,

posudio sam Thrustmaster T100 sa kojim bi vozio Gran Turismo Sport na PS4.

Sluzbeno je taj volan PS3/PC ali sam čitao da ekipa vozi sa tim volanom i kao manu navode to da tijekom vožnje radi samo skretanje, šaltanje brzina, gas-kočnica i pogled lijevo desno.

Tako i ovaj radi kod mene, ali imam problem da volan non-stop trese.
Jedino ne trese kada je auto fulll zaustavljen i držim kočnicu. Čim pustim kočnicu, automatski ko da pokušava skretati u lijevo ili desno.

Probao voziti drugu stazu, odabrao random neku kružnu, lijevi krug. i kad vozim kroz te lijeve zavoje, volan se umiri.

Probao sam i šemu da prvo uđem u igru i tek onda uštekam volan ali i dalje isti problem.

Podešavao sam postavke Force feedbacka :
Force Feedback Max Torque: 1
Force Feedback sensitivity: 1

Force Feedback Max Torque: 10
Force Feedback sensitivity: 10

Ista stvar.

Da li je netko imao slična iskustva i da li je to riješivo. Ili da jednostavno vratim volan.


Općenito sam se zagrijao na Gran Turismo Sport, nakon dužeg vremena da me neka igra privukla i da baš guštam.

Razmišljam o nabavci volana ali trenutno još nemam 100% riješene sve uvjete. Mislio sam za probu koristiti frendov T100 da vidim dal ću ga koristiti. Da se ne zaletim pa kupim još jedan komad elektronike koji bude skupljao prašinu, nakon mjesec dana.

Da li je moguće da G29 bude na kakvoj akciji tipa oko 1500 kn? Ako se ne varam, u jednoj od tema sam vidio tu cifru da se spominjala.

Sad vidim da su akcije, sniženo sa 2500 na 1999

Hvala i lp
RS_BuRnOuT je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2020., 23:26   #204
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,301
Prvo u windowsima kalibriraj volan i poštelaj FF tamo. Drugo ne znam za Thrustove volane ali Logitech ima programčić za upravlanje postavki volana pa vjerujam da ima i taj. A treće i rekao bih najbitnije za Gran turismo ti ne treba volan, to je arkada a ne simulacija, a ako to već hoćeš igrati na volan onda pobogu nemoj davati silne pare za G29 i takve volane jel će ti iskustvo biti isto kao i s volanom od 300kn jel ponavljam Gran T. je arkada koja nema veze s stvarnom vožnjom i zakonima fizike. U arkadama si puno brži s gejmpadom ( pa čak i simulacijama ) jer tu preciznost i osjetljivost nisu toliko bitne koliko brzina reakcije. Ako ti nije jasno o čemu zborim skini eFactor i neki bolji mod pa probaj to voziti, e tu ti treba volan od 200-300€. Al svakom po volji ako ti je volan gušt, udri a ako još imaš para svakako G27 ili G29.

Zadnje izmijenjeno od: Prki. 05.02.2020. u 00:15.
Prki je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2020., 09:04   #205
RS_BuRnOuT
Premium
Moj komp
 
RS_BuRnOuT's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Kž\Vž
Postovi: 455
Volan sam posudio/dobio na korištenje do daljnjeg pa bi htio probat vozit s njim. A GT sport prvenstveno jer mi je igra baš ok sjela.

Najvise vozim Daily Races (Gr.3 ili Gr.4)) i u 90% slucajeva me matchmaking ubaci u trku sa vozacima slicnog ili jaceg skilla. Ako se među njima ne nađe kamikaza koja se zabije u prvom zavoju, onda se fakat zabavim u voznji.

Znam da nije simulacija, ali niti nemam vremena/volje za simulacije.


Ako je tocno sto pisu na GT Planet forumu, navodno je problem od 1.53 updatea. Ja dobio volan nakon tog updatea tak da ne mogu usporediti :

Citiraj:
It looks like that the "Automatic Centering"-Function of the steering wheel (Thrustmaster T100 in my case) now changes from "On" to "Off", as soon the race starts. That wasn't the case before!
That is a problem for me, because the T100 begins to flip and spin around like crazy. Yeeaah, I know it is not officially supported, but it worked alle the time, till now correctly in "Automatic Centering On" mode with GT Sport. Now, I can't use the T100 any more with GT Sport any more :-(
Anyway, volan ne bi uzimao sve dok ne probam voziti sa T100 i ako cu ga fakat koristiti.

Imam i Asseto Corsu, budem tamo probao posloziti taj volan.
RS_BuRnOuT je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2020., 16:00   #206
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,301
Nađi ti sebi gdje Logitech Momo za par sto kunića i ludilo. Pusti ove skupe, osim ako imaš viška para. Momo ima sve što trebaš a nije igračka i nije skup.
Prki je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2020., 16:00   #207
igofanatic
Guest
 
Postovi: n/a
ako već misliš kupiti volan, uzmi ako nađeš dobar polovni g27 ili g29.
mislim da ti se upravo jedan na tržnici g29 prodaje i blizu tebe je ak se ne varam.
  Reply With Quote
Staro 08.02.2020., 01:12   #208
tun3
Premium
Moj komp
 
tun3's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2018
Lokacija: Matulji
Postovi: 342
Igrao sam se malo sa svojim G25, nikad nije bio zamišljen da ostane stock ali mislio sam samo zamijeniti kolo volana...

Prva modifikacija je bila adapter za drugi volan, originalni od 27cm je smiješan i nemam uopće kontrolu, pa je na adapter sjeo pretapecirani Momo Drifting koji sam si ostavio iz starog Punta 35cm, duboki volan, puno puno bolji filing.



Naravno morao sam si produžiti klackalice iza volana jer su bile neupotrebljive s ovim volanom, pa su montirane na adaptere - moram ih još malo nakriviti prema volanu ali dužina je ok



Pedale... koliko god da svi hvale standardne pedale nema fine kontrole kao kad su u "prirodnom položaju" (odozgora) pa sam si napravio divljaka rješenje. Također je osjećaj vožnje potpuno drukčiji, definitivno vrijedan upgrade





Ono što s takvom modifikacijom dolazi je "mlohavost" pedala. Jednostavna fizika - u originalnom setupu pedale pritišćemo bliže centru osi, pa treba nešto veća sila, u ovakvom izvrnutom položaju ih pritišćemo puno dalje pa je potrebna manja sila, to jest pedale se lakše stišću. Da bi doskočio tome uzeo sam modove za svaku pedalu



Žuto je za kočnicu (Rally/GT setup), niska crna je za gas a viša crna za kvačilo. Nakon kratke probe moram reći da ću definitivno zamijeniti gas i kvačilo pa probati, a ova na kočnici mi je definitivno pretvrda i jako skrati hod, moram se malo poigrati ali možda bude trebala nekakva zamjena (ili je samo skratim).

Još se čeka ručna kočnica i ručica mjenjača, nadam se bez korona virusa
tun3 je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2020., 11:02   #209
RS_BuRnOuT
Premium
Moj komp
 
RS_BuRnOuT's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Kž\Vž
Postovi: 455
Svaka čast
RS_BuRnOuT je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2020., 09:37   #210
telefunken
Premium
 
telefunken's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 610
__________________
Pošten trgovac
Trgovine: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
telefunken je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na