Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Intel
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.06.2013., 15:39   #151
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor The Satara Pregled postova
O da, s recimo 2133mhz memorijom ćeš imati čak 16 fpsa u igri umjesto samo 14 koliko bi imao s 1333mhz memorijom....ogromna razlika
http://www.techpowerup.com/reviews/I...ll_GPU/21.html
Kao prvo, iako je odabir rezolucije testa koji si linkao je bzvz (imho), bolje baci oko na Krešin review koji pokazuje realnije odnose za rezu na kojoj ova kombinacija itekako ima smisla (a gdje se podrazumjeva i paralelan OC GPU-a).
Kao drugo, čak i ta komparacija sa linka koju si dao znači 16-17% boost-a i to samo za bržu memu.
Pardon, ali to je realno solidan dobitak čak i kada govorimo o OC meme zasebnih GPU rješenja. Za dobitak pride (OC GPU) vidi onaj članak (ako nisi), pa onda reci jel' se isplati ili ne uložiti u bržu memu koja će moći pratiti OC, i CPU i GPU podsustava, jer nekome će to igrati ulogu, a sigurno igra kod starijih i (još itekako) igrivih naslova.
Nadam se samo da nitko normalan neće ići instalirati sličnu igru pod sličnim okolnostima kao u onome review-u koji si linkao i očekivati- gameplay

Citiraj:
Autor esc Pregled postova
ne
To je zanemarivo onda,2 fps...
Samo je stvar iz kojega kuta promatraš stvar.
...

Suma sumarum: isplati se pripaziti kod odabira memorije, za mene tu nema dvojbe, a sad šta je kome značajno ili ne, ostavljam autoru pitanja kojemu sam odgovorio da prosudi.
  Reply With Quote
Staro 05.06.2013., 18:08   #152
The Satara
Premium
 
The Satara's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 417
Citiraj:
Autor windfucker Pregled postova
Kao prvo, iako je odabir rezolucije testa koji si linkao je bzvz (imho), bolje baci oko na Krešin review koji pokazuje realnije odnose za rezu na kojoj ova kombinacija itekako ima smisla (a gdje se podrazumjeva i paralelan OC GPU-a).
Kao drugo, čak i ta komparacija sa linka koju si dao znači 16-17% boost-a i to samo za bržu memu.
Pardon, ali to je realno solidan dobitak čak i kada govorimo o OC meme zasebnih GPU rješenja. Za dobitak pride (OC GPU) vidi onaj članak (ako nisi), pa onda reci jel' se isplati ili ne uložiti u bržu memu koja će moći pratiti OC, i CPU i GPU podsustava, jer nekome će to igrati ulogu, a sigurno igra kod starijih i (još itekako) igrivih naslova.
Nadam se samo da nitko normalan neće ići instalirati sličnu igru pod sličnim okolnostima kao u onome review-u koji si linkao i očekivati- gameplay
Ako sam dobro razumio (a znam da jesam ), rekao si da integrirana grafika novog intelovog proca ima itekako bolje performanse s bržom memorijom, zar ne?
Kako onda da linkam Krešinu recenziju kad u njoj nigdje nema takve usporedbe?

Zato sam linkao review u kojem takva usporedba postoji.
Plus, za razliku od Krešinog članka u kojem on haswellovu grafiku uspoređuje sa SB grafikom (i to slabijim modelom 2500, ne osjetno jačim 3000), u recenziji koju sam linkao vidljiv je napredak u odnosu na prethodnu generaciju (HD4000) plus direktna usporedba s konkurentskim rješenjima iz AMD-a. I to sve skupa na postavkama i rezoluciji prikladnima za godinu u kojoj je procesor izašao, ne 10 godina unatrag.

Za postotak se slažem, "16-17% bolje performanse" zvuči puno bolje od 2fpsa , međutim, upravo takvo izražavanje ubrzanja u postocima zbuni ljude i iznenadio bi se koliko posve normalnih ljudi pomisli kad čuje da je nova intelova grafika 30-50% brža u odnosu na prethodnu generaciju i još povrh svega 15-20% dobitka za bržu (i skuplju) memoriju da se na njoj može i normalno igrati.

Po meni je daleko primjerenije (i poštenije) prikazati stvari kako je to u W1zzardovom reviewu, tj. onakvima kakve jesu:
moderna igra na modernoj rezoluciji sa primjerenim grafičkim postvkama -> IB HD4000 = 11fpsa; HW HD4600 =14fpsa; HW HD4600 sa 2133Mhz memorijom = 16fpsa, pa tko voli nek izvoli
The Satara je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.06.2013., 21:34   #153
esc
Lynnfield
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: HR
Postovi: 1,023
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Ja sam sa i7 875k prešao na i7 2600k, pa ti mogu reći da nećeš dobiti ništa zamjenom za i5 760. 875k se užasno grije i troši kada mu je ht uključen, a sve voltaže preko 1,27V ga usijavaju. Max takt sa tih 1,27v je meni bio 3866. Sve preko toga traži 1,3V+ i onda ti treba frižider, oko 90 stupnnjeva ode ispod venomous x-a.
A 2600k radi na 4,5 ghz, 1.3v, ht i ne pređe 62 stupnja ok, drugo je što ti je ploča nova i proc skupi, to je problem, ali onda nemoj ni trošiti na 875k ili taj koji si našao. Prijateljski savjet.
Ah hvala,onda brodvel valjda,kad on izlazi
Trebao bi mjenjat proc.,memoriju,matičnu i neznam jel još kaj...valjda ne,to mi je previše sad.Jedino ako crkne proc. onda ću morat kupit neki lga1156 proc.
esc je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2013., 21:40   #154
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor esc Pregled postova
Ah hvala,onda brodvel valjda,kad on izlazi
Trebao bi mjenjat proc.,memoriju,matičnu i neznam jel još kaj...valjda ne,to mi je previše sad.Jedino ako crkne proc. onda ću morat kupit neki lga1156 proc.
Brodvel izlazi nagodinu ali i on će ti biti skup tada, kao i sada Haswell
A proc ti neće crknut samo takoi, prije će ti crknuti i ploča ili RAM.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2013., 22:17   #155
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor The Satara Pregled postova
Ako sam dobro razumio (a znam da jesam ), rekao si da integrirana grafika novog intelovog proca ima itekako bolje performanse s bržom memorijom, zar ne?
Kako onda da linkam Krešinu recenziju kad u njoj nigdje nema takve usporedbe?

Zato sam linkao review u kojem takva usporedba postoji.
Plus, za razliku od Krešinog članka u kojem on haswellovu grafiku uspoređuje sa SB grafikom (i to slabijim modelom 2500, ne osjetno jačim 3000), u recenziji koju sam linkao vidljiv je napredak u odnosu na prethodnu generaciju (HD4000) plus direktna usporedba s konkurentskim rješenjima iz AMD-a. I to sve skupa na postavkama i rezoluciji prikladnima za godinu u kojoj je procesor izašao, ne 10 godina unatrag.

Za postotak se slažem, "16-17% bolje performanse" zvuči puno bolje od 2fpsa , međutim, upravo takvo izražavanje ubrzanja u postocima zbuni ljude i iznenadio bi se koliko posve normalnih ljudi pomisli kad čuje da je nova intelova grafika 30-50% brža u odnosu na prethodnu generaciju i još povrh svega 15-20% dobitka za bržu (i skuplju) memoriju da se na njoj može i normalno igrati.

Po meni je daleko primjerenije (i poštenije) prikazati stvari kako je to u W1zzardovom reviewu, tj. onakvima kakve jesu:
moderna igra na modernoj rezoluciji sa primjerenim grafičkim postvkama -> IB HD4000 = 11fpsa; HW HD4600 =14fpsa; HW HD4600 sa 2133Mhz memorijom = 16fpsa, pa tko voli nek izvoli
Dečko je pitao igra li brzina memorije na "Hasi" bitnu ulogu, rekao sam da igra, itekako, jer matematika ne laže i "16-17%" jeste bitan dobitak u segmentu bilo kojega GPU-a, a pogotovo low-end (generalno gledano) segmenta gdje tih par FPS odlučuje je li nešto igrivo ili ne. Sprdali ste se sa fps-ima, ignorirajući matematički izračun, i to upravo metodom koju na dnu posta prozivaš kao- marketinšku. A to upravo i jeste loš marketinški potez (po meni) taj odabir kombinacije igre i rezolucije- loš jer je na neigrivim postavkama i nema smisla u RL situaciji. Krešin review je puno korisniji jer daje uvid u ponašanje na netbook/laptop/kakogodhoćeš rezolucijama, gdje će se jedino noviji naslovi i moći zavrtjeti. Nitko ovdje ne spominje HD2500 i sl.
Čovjek je testirao upravo na 2133MHz, e sada uzmi "da je nevažna memorija" u cijeloj priči, odbij od Krešinih rezultata "zanemarivih 16-17%" (a na nižoj rezi smatram da to iznosi i više), pa mi reci: da li bi one igre koje je Krešo uzeo u testu bile jednako igrive? Imaš tablice pa pogledaj još jednom.
I nemoj zanemarivati veliki broj ljudi koji se upravo ovaj moment dok ja ovo pišem, a ti čitaš, igraju na integrušama i masno plaćaju za te "pretpotopne" igre. Intel to nije zanemario, ali to je valjda zato jer su "o'šli na kvasinu", pa su izbacili GPU "do 14fps max.@stock"
Mda.
...

Treba samo pričekati da prođe ovaj hype pa da se netko sjeti zavrtiti test sa kojim starijim naslovom (pa i u fullHD rezi), pa ćemo vidjeti ima li ili nema realno koristi od brže meme/OC GPU itd.
Ja znam šta bih (i zašto) ubo u takvu konfu.
Uostalom, nema ama baš niti jednoga argumenta da bilo tko, a tko slaže novu konfu, u cijeloj toj priči kalkulira oko memorije, itd.
Jer dobar dio "sporije" meme se može fino potjerati do "segmenta iznad", i ne vidim ijedan razlog da se ne to ne učini.

..........


Edit: Vidim da sa nekima stvarno nema smisla ulaziti u daljnju raspravu.
Odustajem.

Zadnje izmijenjeno od: windfucker. 06.06.2013. u 07:20.
  Reply With Quote
Staro 05.06.2013., 23:11   #156
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,448
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2013., 23:29   #157
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
U pricu s memorijom treba uzet u obzir da je 2133 relativno skroman takt za Haswell. 2800mhz stickovi rade prek XMPa s jednim potezom misa. Ja sam pohvato jeftine 2400 stickove i jako bi ih htio probat sa i7 4770k. Sad je ta prica puno skuplja pa ne znam kak se vise isplati. 1866 bi isto trebali radit na bar 2200, prije 2400. Mogla bi ta grafa fino profitirat sa overclockom i taktovima memorije mada jo to nebu puno pomoglo jer je jos uvijek preslaba.

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 05.06.2013. u 23:37.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2013., 23:51   #158
sNNooPY
Premium
Moj komp
 
sNNooPY's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: ZG
Postovi: 1,860
2400 kn za Z87-Deluxe?!? Thnx but no thnx...
sNNooPY je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2013., 00:24   #159
The Satara
Premium
 
The Satara's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 417
Citiraj:
Autor windfucker Pregled postova
"16-17%" jeste bitan dobitak
Ako imaš jednu kunu i drugi dan zaradiš još jednu, možeš se okolo hvaliti kako si udvostručio svoje bogatstvo, no realnost je takva da sad imaš svega kunu više nego jučer i da ti se socijalna situacija nije gotovo uopće promijenila.


Poanta je u tome da HD4600 nema dovoljno snage za voziti neki noviji naslov u rezoluciji i grafičkim postavkama prikladnim vremenu kojem pripada.
Posve je nebitno da li joj brža memorija uveća početnih 10fpsa za 16, 26 ili 66 posto, kad to ni malo ne mijenja činjenicu da su igre na njoj i dalje neigrive.

Da 4770K košta 500kn i da nudi ovakve grafičke performanse, rekao bih svaka čast. Međutim, dati za proc dva i pol soma pa još parsto kuna više za skuplju memoriju i onda se igrati na "poštanska marka" rezoluciji i bez detalja je blago rečeno glupo.
A i pretpotopni naslovi se mogu igrati u boljoj kvaliteti na nekoj pretpotopnoj diskretnoj grafičkoj kartici (tipa 4670) koju kupiš za 100kn.


Ma uostalom, koga briga. Tko se hoće igrat na integrirki, nek se igra. Bolje on nego ja
The Satara je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2013., 09:41   #160
esc
Lynnfield
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: HR
Postovi: 1,023
esc je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.06.2013., 09:49   #161
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Uglavnom, ko ima SB ili IB nema (ekonomskog) smisla prelaziti na Haswell, zbog promjene ploče
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2013., 10:48   #162
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Da stvar bude bolja, nije do jezgre tj. čipa, već do lošeg termo-spoja između jezgre i IHS-a. Drugim riječima, loše termalne paste, koja bi zamjenom za neku bolju davala 20-30°C niže temperature.

__________________
The Secret ...
dh41400 je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2013., 11:27   #163
bixsy the king
Premium
Moj komp
 
bixsy the king's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hercegovac
Postovi: 958
Ne bi dao ovom liku da mi skida ihs ni pod razno...previše brljavo i nestrpljivo,ali rezultat je dobio.
bixsy the king je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2013., 13:14   #164
Romano.Cule
Outer Space
Moj komp
 
Romano.Cule's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 822
I sta si napravio s tim ?! Izgubio si garanciju i udao si se do kraja zivota za taj procesor jer to nitko nece kupiti jer je skidan HIS.Jedino da ga probusis i nosis kao privjesak. Jedino ako nekog zeznes pa mu uvalis kao "taze novo".
Romano.Cule je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2013., 13:40   #165
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,353
Dakle, ti ne bi uzeo taj proc da ti ga ponudi za, ne znam, 500 kuna uz prethodnu probu?
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2013., 13:41   #166
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
baš sam i ja htio napisati... daš mi cpu da probam, dignem ga par sati na 4.5 ili koliko već ide primjerak i ako radi nema nikakvih problema.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2013., 13:48   #167
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor dh41400 Pregled postova
Da stvar bude bolja, nije do jezgre tj. čipa, već do lošeg termo-spoja između jezgre i IHS-a. Drugim riječima, loše termalne paste, koja bi zamjenom za neku bolju davala 20-30°C niže temperature.

Zar opet isto sranje kao i sa IVBom? Ma divno ostajem ja na sendi briđu još duugoo duugoo
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2013., 13:58   #168
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
pa tak sam i ja odlučio... baš bi me zanimala brojčana usporedba sb i7 na 4.7ghz sa haselfejl modelom na ono max-safe taktu (meni je trenutno na 1.34v pri loadu i radi rock solid, za 4.8 treba debelo pretjerana voltaža).

naravno bez skidanja ihs-a.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2013., 13:59   #169
Romano.Cule
Outer Space
Moj komp
 
Romano.Cule's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 822
Vec sam jednom htio preci na Ivy Bridge,pa kad sam vidio kakvo je sranje ostao sam na Sandy Bridge procesoru. Fino sam kupio plocu z77 Maximus V,uzeo memoriju 2133 ,skoro prodao procesor i7 2600k,uzeo na test i7 3770k kad ono katastrofa.Grije se ko pegla. I sta sad imam? 2600k na z77 cipsetu,relikt ostatka proslosti kao podsjetnik na buducnost xD.Nece me vise zajebati.
Romano.Cule je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2013., 14:00   #170
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ja ga imam na p67
syss je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2013., 14:05   #171
Romano.Cule
Outer Space
Moj komp
 
Romano.Cule's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 822
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
pa tak sam i ja odlučio... baš bi me zanimala brojčana usporedba sb i7 na 4.7ghz sa haselfejl modelom na ono max-safe taktu (meni je trenutno na 1.34v pri loadu i radi rock solid, za 4.8 treba debelo pretjerana voltaža).

naravno bez skidanja ihs-a.

Mislim da bi mu temperatura bilo oko 160 stupnjeva pod uslovom da uopce radi.Ali mislim da uopce ne bi mogao bootati sistem vec sa frekvencijom od 4.5 ghz.
Romano.Cule je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2013., 14:07   #172
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
pa oke... eto ma da je i 4.4 vs. sb 4.7 i da vidim sintetske brojke.

da ne spominjem mijenjanje socketa di bi morao nadoplatiti valjda 2000kn da dobijem ovu razinu stabilnosti pri takovom kloku
syss je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2013., 14:12   #173
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
pa oke... eto ma da je i 4.4 vs. sb 4.7 i da vidim sintetske brojke.

da ne spominjem mijenjanje socketa di bi morao nadoplatiti valjda 2000kn da dobijem ovu razinu stabilnosti pri takovom kloku
Hasfejl biće brodvel i prije zakazanog
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2013., 14:19   #174
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
kaže se haselfejl
syss je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2013., 14:42   #175
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
pa oke... eto ma da je i 4.4 vs. sb 4.7 i da vidim sintetske brojke.

da ne spominjem mijenjanje socketa di bi morao nadoplatiti valjda 2000kn da dobijem ovu razinu stabilnosti pri takovom kloku
Pa još je dobar dio ljudi na pre sandy pa im ovo dodje kao logičan skok naprijed.
  Reply With Quote
Staro 06.06.2013., 14:49   #176
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Pa još je dobar dio ljudi na pre sandy pa im ovo dodje kao logičan skok naprijed.
Njima je, ali i dalje je jeftinije i isplativije uzeti polovni i7 sendi briđ i novu Z77 ploču, nego novog hasfejla i z87 ploču i ulupati minimalno 1000kn više nego u prvu kombinaciju. naravno, IMHO.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2013., 15:02   #177
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Pa ovisi naravno. Ima ljudi koji su ulupali u q6600 kad je izašao (i drži ih dan danas), pa će takvi jer su "lijeni" odnosno jer ih "boli briga" rađe ulupati opet više u noviju platformu. Svima jasno da se najviše isplati uvijek ići na best-buy, prodati nakon kraćeg vremena (godina dana do max dvije) i tako stalno uz minimalna ulaganja ići na jače... (primarno za grafiku) ali eto. Neda se svakom tako.
  Reply With Quote
Staro 06.06.2013., 15:43   #178
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Pa ovisi naravno. Ima ljudi koji su ulupali u q6600 kad je izašao (i drži ih dan danas), pa će takvi jer su "lijeni" odnosno jer ih "boli briga" rađe ulupati opet više u noviju platformu. Svima jasno da se najviše isplati uvijek ići na best-buy, prodati nakon kraćeg vremena (godina dana do max dvije) i tako stalno uz minimalna ulaganja ići na jače... (primarno za grafiku) ali eto. Neda se svakom tako.
Znam da se ekipi neda, zato smo tu da ljudima iz prve ruke probamo nešto predočiti i upozoriti da se je zaletavaju ako već nemoraju.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2013., 16:39   #179
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Pa ovisi naravno. Ima ljudi koji su ulupali u q6600 kad je izašao (i drži ih dan danas), pa će takvi jer su "lijeni" odnosno jer ih "boli briga" rađe ulupati opet više u noviju platformu. Svima jasno da se najviše isplati uvijek ići na best-buy, prodati nakon kraćeg vremena (godina dana do max dvije) i tako stalno uz minimalna ulaganja ići na jače... (primarno za grafiku) ali eto. Neda se svakom tako.
Ja radim po tom principu ali i to je u zadnje vrijeme postalo preskupo a ni razlike vise nisu tolike u performansama da se isplati. q9550 na 920 je bio dobar posao, Sandy isto ali dalje slabo.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2013., 16:49   #180
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Ja radim po tom principu ali i to je u zadnje vrijeme postalo preskupo a ni razlike vise nisu tolike u performansama da se isplati. q9550 na 920 je bio dobar posao, Sandy isto ali dalje slabo.
Sandy ili Ivy, kak si došao.
http://ark.intel.com/products/52214
ipak 95W, a Ivy
http://ark.intel.com/products/65523
75W.

To je oke posao (ne clockaju svi).

Hass još nema Die shrink,
http://ark.intel.com/products/75123/...up-to-3_90-GHz
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na