Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Rezultati ankete: Koji piknuti ?
HD2 9 26.47%
Desire 7 20.59%
i9000 23 67.65%
Anketa s više izbora. Glasači: 34. Ne možete glasati na ovoj anketi

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 09.10.2011., 14:13   #1021
BlackDwarf
BIND SOFT d.o.o.
Moj komp
 
BlackDwarf's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Novska
Postovi: 2,269
Molio bi preporuku.

U igri mi je Galaxy S, iPhone4 i Desire. Naravno sve polovno.
iPhone je cjenovno izvan konkurencije ali nade se koja ponuda za 2500kn. Dao bi i tu lovu samo trebam vase misljenje da li se isplati ili Desire, ili Galaxy je bolja solucija?

Inace koristim i900 (WM6.5) pa bi to bio malo veci iskorak u odnosu na ovo sto imam.
BlackDwarf je offline  
Staro 09.10.2011., 15:09   #1022
raliSHA
Premium
Moj komp
 
raliSHA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 970
Kako i za što ga misliš koristiti?

Moje mišljenje: sgs > ip4 > Desire, ali svaki ima svoje prednosti i nedostatke: sgs ima najveći ekran i najbolje boje i kontrast, ip4 najbolju rezoluciju ali najmanji ekran, desire je negdje na sredini. Sgs i ip4 nude više interne memorije od Desire-a, ali ip4 nema utor za karticu..Sgs nema blic. Također, polovan ip4 je dosta skuplji od druga dva.
raliSHA je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.10.2011., 20:08   #1023
morozinho
aka orozinho
 
morozinho's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: SB/ZG
Postovi: 264
Ma definitivno best buy trenutno na trzistu.
__________________
L E G A L I Z I R A J M O P I R A T S T V O ! ! !
morozinho je offline  
Staro 09.10.2011., 20:47   #1024
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Desire bi ja odmah izbacio iz jednadžbe.
A galaxy s ili ip4, stvar osobnog ukusa, ili izbor os-a, oba su odlični mobiteli, sa vrhunskim ekranima i performansama, a i kamerama, pogotovo snimanje na galaxy s-u.
Ja bježim od gejfona (tak ga ja zovem, no offence nikom od vlasnika), jer mrzim ograničavanja tipa itunes i ostale debilnosti, mada sam imao i 3gs i 4ku (vrlo kratko).
Vidi koji ti se više sviđa od ta dva, nećeš pogriješiti ni sa jednim.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline  
Staro 09.10.2011., 20:51   #1025
BlackDwarf
BIND SOFT d.o.o.
Moj komp
 
BlackDwarf's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Novska
Postovi: 2,269
@raliSHA i @josip hvala na savjetu.
jos cu malo kopat po netu pa mozda nesto ipak presudi u korist jednog od ta dva.
BlackDwarf je offline  
Staro 09.10.2011., 23:07   #1026
dakillah6666
Banned
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Zapresic
Postovi: 28
da, sad se dvoumim između GAlaxy 3 ili tog huawei-a
ali frend sta radi u tele 2 kaze da je taj huwei spor?
Meni mob treba za vecinom Mobilni Internet (facebook)MUZIKU, i igre (angry birds i slicno)
dakillah6666 je offline  
Staro 09.10.2011., 23:16   #1027
khm
Banned
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Slavonija
Postovi: 1,200
Kao prvo, ne znam zašto još uvijek ovo netko nije zaključao kad je ogromna tema ovdje >> http://forum.pcekspert.com/showthrea...153152&page=34

Kao drugo, ljudi su ti napisali ovdje da je taj Huawei odličan telefon, ne znam šta još hoćeš?
Odi i kupi onda taj galaxy što ti frend preporuča i nemoj dalje razvlačit besmislenu raspravu u kojoj neko kaže jedno, a ti kažeš 'ja sam čuo drugačije'.
khm je offline  
Staro 09.10.2011., 23:28   #1028
dakillah6666
Banned
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Zapresic
Postovi: 28
pa nigdje nitko nje rekao da je mob brz a niti da je spor , pa me zanima
a ti sta si frustriran , oid iskaljuj se na nekome drugome
dakillah6666 je offline  
Staro 09.10.2011., 23:38   #1029
khm
Banned
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Slavonija
Postovi: 1,200
Citiraj:
Autor dakillah6666 Pregled postova
pa nigdje nitko nje rekao da je mob brz a niti da je spor , pa me zanima
a ti sta si frustriran , oid iskaljuj se na nekome drugome
Ajd kad veće ne gledaš teme prije nego otvoriš svoju, onda barem čitaj postove koje ti neko da:

Citiraj:
Autor Codiac Pregled postova
Uredjaj je jako fluidan i moram priznati da sam ostao ugodno iznenadjen posto sam ocekivao da ce zbog malo rama biti trzanja al eto nema.
Imaš cijelu recenziju moba, sasvim dovoljno da se odlučiš jel valja ili ne.
khm je offline  
Staro 10.10.2011., 01:29   #1030
hari123
Brucos
Moj komp
 
hari123's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Bosnia
Postovi: 174
Kako ce bit spor, humm telefon (predpostavljam) jer imam mladjeg brata koji je sve pola od ovog. Igram angry birds (rio) i slusam u pozadini muziku naravno ima malo trzanja ali dok se ne load lvl (nekoliko sekundi) onda fluidno, pa se skontaj da onda na ovom (fakticki x2 modelu) bi trebalo da leti jer je 7227 chipset + 256ram za entry i ove pare boli glava za sve. Krhnes moded room clockas na 800mhz i leti ko ptica.

Zadnje izmijenjeno od: hari123. 10.10.2011. u 01:49.
hari123 je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.10.2011., 03:10   #1031
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
Citiraj:
Autor morozinho Pregled postova
A cuj imam ga tek 2-3 dana. za sada izgleda i vise nego dobro. Kakva mu je kvaliteta? Na prvu cini se dosta kvalitetno, medjutim saznat cemo kada mi prvi put ispadne iz ruke
Nemojte se zavaravati. Ja sam mislio fuj kinesko smece. Medjutim kada malo bolje razmislim sto danas nije napravljeno u kini? BTW i HTC je korejski pa evo sta je napravio do sada Ja predvidjam svijetlu buducnost Huawei-u pogotovo ako ostanu povoljni.
Htc je Tajvanski
__________________

srale7 je online  
Staro 10.10.2011., 14:44   #1032
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
tajvanski korejski sve je to tu negdje

imho huawei bi mogao biti jak igrac samo neka nastave sa jeftinim kvalitetnim uredjajima
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline  
Staro 10.10.2011., 17:39   #1033
morozinho
aka orozinho
 
morozinho's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: SB/ZG
Postovi: 264
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Htc je Tajvanski
my bad. Onda LG korejski mora da sam pomjesao. Uglavnom jos gore sto je tajvanski
__________________
L E G A L I Z I R A J M O P I R A T S T V O ! ! !
morozinho je offline  
Staro 10.10.2011., 17:42   #1034
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,357
Citiraj:
Autor morozinho Pregled postova
my bad. Onda LG korejski mora da sam pomjesao. Uglavnom jos gore sto je tajvanski
Možeš elaborirat zašto smatraš da je još gore?
Juice je offline  
Staro 10.10.2011., 23:02   #1035
morozinho
aka orozinho
 
morozinho's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: SB/ZG
Postovi: 264
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Možeš elaborirat zašto smatraš da je još gore?
Pa ako cemo vec osudjivati mobitele prema drzavama koji ih proizvode, onda je koreja puno bolja od tajvana. No to je sad vec drugi par opanaka
__________________
L E G A L I Z I R A J M O P I R A T S T V O ! ! !
morozinho je offline  
Staro 11.10.2011., 18:07   #1036
..::Matej::..
Premium
 
..::Matej::..'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 390
moze neka preporuka za mob. gledam Desire HD, Desire S, Desire, Incredible S, i za oko mi zapeli Insipre 4g i Evo 4g kojih kod nas nema. Ima tko kakvih iskustava sa narucivanjem mabitela preko ebaya ? Ovako malo egozticnijih
u biti trazim mob na androidu za ne previse novaca (polovno cca 2k kn), do sad imao legenda, malo mi je ekran sad omanji i htio bi nest malo brze

Zadnje izmijenjeno od: ..::Matej::... 11.10.2011. u 18:57.
..::Matej::.. je offline  
Staro 11.10.2011., 18:22   #1037
khm
Banned
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Slavonija
Postovi: 1,200
Citiraj:
Autor ..::Matej::.. Pregled postova
u biti trazim mob na androidu za ne previse novaca
Još da mi je znati kako u tu računicu spadaju skupi htc-ovi...
khm je offline  
Staro 11.10.2011., 20:10   #1038
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,910
Uziman sestri u T-Mobile mob sa uvjetima;
Tarifa EXTRA TOTAL S - Prijelaz sa Simpe - Trajanje ugovora 24 mjeseca uz trajni nalog
Koliko sam skužija navede cijene su veće za 200 kn ako nije u igri trajni nalog, a tako će vjerovatno i bit na kraju, ali ok, do jedno 500 kn mi odgovara, tako da svi navedeni ulaze u taj rang.

Dakle to je to od ponude, ništa VAN toga ne mogu jer prelazi budžet, pa ako može preporuka par najboljih onako numerički, jer poznavajući T-Mobile, pola ovoga neće bit dostupno
Meni je osobno ovaj GT-I5800 čisto ok aparat, ali vi ćete znat bolje od mene, vrhunac mog praćenje tehnologije je da svako 2 godine kad mi ističe ugovor pogledam šta se nudi, a to me čeka tek 2013, do tada san out
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-16GISB)
VGA: Asus GeForce 970 4 GB STRIX
HDD: SSD Kingston 256 GB [KC400] || Toshiba 3 TB [DT01ACA300]
Case: NZXT S340 - Rear exhaust 120mm - 7V
PSU: Corsair RM550X 550W


Periferija

LCD: HP ZR24w
Keyboard: Logitech Illuminated Keyboard
Mouse: Logitech G400
Gaming Wheel: Driving Force™ Pro
Sound: Genius SP-HF1201A
Printer: HP LaserJet 1020
Scanner: HP ScanJet 4300
Headphones: Philips SHC 2000
ADSL: Siemens Gigaset SX763 router [T-com Flat - 10/640]
Switch: D-Link DGS-1005A 5-port giga
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1



CPU: AMD X2 A4-5300 cooling: BOX
MBO: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
RAM: Kingmax 1x4GB DDR3, 1600 MHz CL9 [FLGF]
HDD: WD Green 2TB [WD20EZRX]
PSU: Antec SU380
Case: Antec NSK2400 (ispuh: 120mm - 5V)

TV: Samsung 43E450 @HDMI
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1
Remote: Logitech K230 + Logitech M180 mouse

LINK

Mr.Ex.President je offline  
Staro 11.10.2011., 22:37   #1039
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor Mr.Ex.President Pregled postova
Uziman sestri u T-Mobile mob sa uvjetima;
Tarifa EXTRA TOTAL S - Prijelaz sa Simpe - Trajanje ugovora 24 mjeseca uz trajni nalog
Koliko sam skužija navede cijene su veće za 200 kn ako nije u igri trajni nalog, a tako će vjerovatno i bit na kraju, ali ok, do jedno 500 kn mi odgovara, tako da svi navedeni ulaze u taj rang.

Dakle to je to od ponude, ništa VAN toga ne mogu jer prelazi budžet, pa ako može preporuka par najboljih onako numerički, jer poznavajući T-Mobile, pola ovoga neće bit dostupno
Meni je osobno ovaj GT-I5800 čisto ok aparat, ali vi ćete znat bolje od mene, vrhunac mog praćenje tehnologije je da svako 2 godine kad mi ističe ugovor pogledam šta se nudi, a to me čeka tek 2013, do tada san out
Ili i5800 ili X8, lg osobno ne mogu smislit zbog dosadašnjih iznimno negativnih iskustava, galaxy mini i x10 mini ne,zato što su mini Premali ekran za iskoristit android aplikacije kak spada, premala rezolucija za normalno tipkanje, itd itd.

Osobno preporučio bih ti ako je za žensku osobu X8 (mada ga trenutno imam i sam), jer baš onako, fensi, pogoto taj bijeli (još sam ja uz svog dobio rozu zadnju masku (fuck), jer uz svaki x8 ide dodatna maska gratis).
Imao sam sličnu dvojbu kad sam ga uzimao, i nakon par sati rada na tih par mobitela koji su me 'patili', debelo je pobijedio x8, bez obzira na prilično lošu kameru (doduše tipična 3mpix kamera) bez autofokusa.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline  
Staro 14.10.2011., 00:19   #1040
Shayna
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: SB
Postovi: 7
Treba mi preporuka za mobitel.
U izboru su mi ovi:

HTC Desire S (2500)
SE Xperia Play (2300)
HTC Sensation ( 2300)
SE Xperia Arc S (1800)
SE Xperia Ray (1700)

Ove stvari su mi bitne:
Kamera - Koristit cu ga kao digitalni fotoaparat pa bi htjela da kamera daje dobre i kvalitetne slike.
Aplikacije, igrice - Svi su Android tako da znam da mogu skidati sve i svasta. Voljela bih da mi ne steka dok igram igrice ili nesta radim sa aplikacijom.
Memorija - Vecina ima memorijsku karticu od 8 GB, a 1 GB vec ugradene memorije u mobitel. Dali je to dovoljno? Nece me zezati ili biti malo?
Internet - mobitel cu koristiti jako puno za odlaske na internet. Kakav je prijem signala? Mogu li se "prikaciti" na internet u stanu/kuci/faksu?
Citala sam da HTC-ovi mobiteli imaju problem sa signalom. Stavis ruku negdje i ogranici signal. Zna li netko iz iskustva koliko to smeta? Veoma bi mi smetalo da mi prekida internet vezu.
HDMI kabal - Neki imaju, neki nemaju. Zanima me isplati li se imati ovo i ako da, kolika je cijena?
Shayna je offline  
Staro 14.10.2011., 00:49   #1041
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,602
Ako ti treba nešto da zamijeni digitalni fotoaparat, onda ti ostaje HTC Mozart s Windowsima i SE Satio sa Symbianom. Ništa na Androidu nije ravno njima.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline  
Staro 14.10.2011., 01:02   #1042
raliSHA
Premium
Moj komp
 
raliSHA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 970
Arc S bi trebao biti najbolji mob na ovom popisu.
raliSHA je offline  
Staro 14.10.2011., 01:02   #1043
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor Shayna Pregled postova
Treba mi preporuka za mobitel.
U izboru su mi ovi:

HTC Desire S (2500)
SE Xperia Play (2300)
HTC Sensation ( 2300)
SE Xperia Arc S (1800)
SE Xperia Ray (1700)

Ove stvari su mi bitne:
Kamera - Koristit cu ga kao digitalni fotoaparat pa bi htjela da kamera daje dobre i kvalitetne slike.
Aplikacije, igrice - Svi su Android tako da znam da mogu skidati sve i svasta. Voljela bih da mi ne steka dok igram igrice ili nesta radim sa aplikacijom.
Memorija - Vecina ima memorijsku karticu od 8 GB, a 1 GB vec ugradene memorije u mobitel. Dali je to dovoljno? Nece me zezati ili biti malo?
Internet - mobitel cu koristiti jako puno za odlaske na internet. Kakav je prijem signala? Mogu li se "prikaciti" na internet u stanu/kuci/faksu?
Citala sam da HTC-ovi mobiteli imaju problem sa signalom. Stavis ruku negdje i ogranici signal. Zna li netko iz iskustva koliko to smeta? Veoma bi mi smetalo da mi prekida internet vezu.
HDMI kabal - Neki imaju, neki nemaju. Zanima me isplati li se imati ovo i ako da, kolika je cijena?

Vidim kako se na kraju svodi na fotografije kao odlučujući faktor, jer u svemu ostalome mobiteli su manje-više "jednaki".

SE ima najbolju kameru u smartphone svijetu. Makar nebi se kladio u modele koje si ti navela jer nijedan nemam Xenon flash, Xperia Arc i X10 bi vjerovatno bili bolje riješenje.

ALI u mobitelu nemoj tražiti zamjenu za digitalac jer češ ostati razočarana. Kamera je na mobitelu nužno zlo (makar danas relativno OK nužno zlo) ali nije ni blizu digitalcu pogotovo ne u uvijetima lošije osvijetljenosti.

Nadalje tu si ubacila Sensation koji je jedini od navedenih dual core zvijer od mobitela pa tako ima popriličnu prednost nad ostalima.

Sve ove ostale karakteristike su na mobitelima ove klase na nivou i bit češ zadovoljna.
HTC Sensation (samo on) zna imati problema sa signalom ako ga držiš kako ga nitko normalan nebi držao

HDMI izlaz je ogromni plus ukoliko ti treba.
Možeš puštati bilo kakvu multimediju na sa mobitela TV-u.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline  
Staro 14.10.2011., 01:31   #1044
Shayna
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: SB
Postovi: 7
Ovo dva koja je naveo @1Iv@m nisu uopce u ponudi tako da njih ne mogu odabrati.

Mozda sam se krivo izrazila. Nisam mislila da mobitel bude ravan digitalcu, nego da posluzi kao fotoaparat.
Mogu li dobiti odgovor na ostala postavljena pitanja.
Shayna je offline  
Staro 14.10.2011., 01:47   #1045
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Kamera -svi su tu negdje
Internet svi.. 3g+wlan (kuca, skola, hotspot)
Signal - sensation ako mu rukom prekrijes signal, signal losiji
Memorija - internih 1 gb dovoljno, karticu si kupis vecu ako ti treba
Hdmi - podrzavaju sigurno oba htca i xperia arc.. Ostali nisam siguran (vjerovatno).. Kabal se ne dobije u paketu i vjerovatno je jako skup.. (ne treba ti hdmi)
Aplikacije, igrice - nece ti ni na jednom nista stekat, sve su top mobiteli (prednost senzaciji, dual core)
Ono sto nisi pitala je trajanje baterije.. Xperia arc..
__________________
dean225 je offline  
Staro 14.10.2011., 01:53   #1046
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Svaki će ti poslužiti kao fotoaparat, razlike su vrlo male ali ako već možeš onda uzmi onaj sa više MPx - HTC Sensation

Na postavljena pitanja sam ti već u većoj mjeri odgovorio, ali idemo opet

- Aplikacije/igre - to su mobiteli sa 1+ GHz procesorom i ništa ti neće trzati
- Memorija - neće ti je ponestati ne brini.
- Internet - 3G brzina ovisi o operateru i tvojoj lokaciji, najmanje je tu mobitel bitan. Kod kuće se možeš najnormalnije spojiti na WiFi.
- Signal smo apsolvirali, oko to se ne moraš brinuti, kao i HDMI izlaz.

Od ovih navedenih ja nebi imao dvojbe - uzeo bi najbolji i najjači sa najvećim ekranom - Sensation. Samo se u startu pripremi na punjenje baterije svaki dan.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline  
Staro 14.10.2011., 23:45   #1047
Shayna
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: SB
Postovi: 7
Zaboravila sam upitati za trajanje baterije. Ja dosta pricam na mobitel i jako puno slusam glazbu na mobitelu pa bi mi to mogao biti ogranicavajuci cibenik.

Kamera ima i na Arcu i na Sensationu 8 Mpx pa cu otici u trgovinu i pogledati kakvi su i kako mi leze u ruci.

Zanima me za SE Xperia Play,vidjela sam da se on razvlaci i ima konzolu kao za PS.
Dali bi se to rasklimalo i isplati li se kupovati mobitel sa konzolom?
Sta mi omogucava ta konzola? Samo "lakse" igranje igrica ili nesto vise?
Shayna je offline  
Staro 14.10.2011., 23:48   #1048
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,910
Citiraj:
Autor Shayna Pregled postova
Zaboravila sam upitati za trajanje baterije. Ja dosta pricam na mobitel i jako puno slusam glazbu na mobitelu pa bi mi to mogao biti ogranicavajuci cibenik.
Onda izbjegni smartphone
Razgovor još donekle, ali "jako puno" slušanje glazbe će dovest do toga da jedva izdrži dan, a uglavnom ni toliko

Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Ili i5800 ili X8
Osobno preporučio bih ti ako je za žensku osobu X8 (mada ga trenutno imam i sam), jer baš onako, fensi, pogoto taj bijeli (još sam ja uz svog dobio rozu zadnju masku (fuck), jer uz svaki x8 ide dodatna maska gratis).
Imao sam sličnu dvojbu kad sam ga uzimao, i nakon par sati rada na tih par mobitela koji su me 'patili', debelo je pobijedio x8, bez obzira na prilično lošu kameru (doduše tipična 3mpix kamera) bez autofokusa.
X8 na kraju i uzet, Galaxy 3 nemaju u ponudi, ne znaju oće ga dobijat i tako...
Fala
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-16GISB)
VGA: Asus GeForce 970 4 GB STRIX
HDD: SSD Kingston 256 GB [KC400] || Toshiba 3 TB [DT01ACA300]
Case: NZXT S340 - Rear exhaust 120mm - 7V
PSU: Corsair RM550X 550W


Periferija

LCD: HP ZR24w
Keyboard: Logitech Illuminated Keyboard
Mouse: Logitech G400
Gaming Wheel: Driving Force™ Pro
Sound: Genius SP-HF1201A
Printer: HP LaserJet 1020
Scanner: HP ScanJet 4300
Headphones: Philips SHC 2000
ADSL: Siemens Gigaset SX763 router [T-com Flat - 10/640]
Switch: D-Link DGS-1005A 5-port giga
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1



CPU: AMD X2 A4-5300 cooling: BOX
MBO: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
RAM: Kingmax 1x4GB DDR3, 1600 MHz CL9 [FLGF]
HDD: WD Green 2TB [WD20EZRX]
PSU: Antec SU380
Case: Antec NSK2400 (ispuh: 120mm - 5V)

TV: Samsung 43E450 @HDMI
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1
Remote: Logitech K230 + Logitech M180 mouse

LINK

Mr.Ex.President je offline  
Staro 15.10.2011., 00:44   #1049
Shayna
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: SB
Postovi: 7
Citiraj:
Autor Mr.Ex.President Pregled postova
Onda izbjegni smartphone
Razgovor još donekle, ali "jako puno" slušanje glazbe će dovest do toga da jedva izdrži dan, a uglavnom ni toliko
Ozbiljno?
Evo recimo: 1 h razgovora dnevno i 1 h slusanja glazbe.
Meni je to "jako puno"
Shayna je offline  
Staro 15.10.2011., 00:52   #1050
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,910
Citiraj:
Autor Shayna Pregled postova
Ozbiljno?
Evo recimo: 1 h razgovora dnevno i 1 h slusanja glazbe.
Meni je to "jako puno"
Dobro to nije "jako puno", meni je "jako puno" 4 ili 6 sati recimo Izdržat će to svaki uređaj, ali ne gine ti punjenje pred spavanje, al naviknit ćeš se na to, meni Galaxy S ono kad ja koristin minimalno traje i do 4, 5 dana, ali čim ga jedan dan satarem malo žešće (tipa 3,4 sata na gltaku, sat poziva, 30-ak poruka, pola sata interneta i sl.) odma slijedi punjenje na kraju dana. Meni osobno to i nije neka mana, bitno mi je da izguran dan
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-16GISB)
VGA: Asus GeForce 970 4 GB STRIX
HDD: SSD Kingston 256 GB [KC400] || Toshiba 3 TB [DT01ACA300]
Case: NZXT S340 - Rear exhaust 120mm - 7V
PSU: Corsair RM550X 550W


Periferija

LCD: HP ZR24w
Keyboard: Logitech Illuminated Keyboard
Mouse: Logitech G400
Gaming Wheel: Driving Force™ Pro
Sound: Genius SP-HF1201A
Printer: HP LaserJet 1020
Scanner: HP ScanJet 4300
Headphones: Philips SHC 2000
ADSL: Siemens Gigaset SX763 router [T-com Flat - 10/640]
Switch: D-Link DGS-1005A 5-port giga
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1



CPU: AMD X2 A4-5300 cooling: BOX
MBO: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
RAM: Kingmax 1x4GB DDR3, 1600 MHz CL9 [FLGF]
HDD: WD Green 2TB [WD20EZRX]
PSU: Antec SU380
Case: Antec NSK2400 (ispuh: 120mm - 5V)

TV: Samsung 43E450 @HDMI
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1
Remote: Logitech K230 + Logitech M180 mouse

LINK

Mr.Ex.President je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na