Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.07.2019., 11:52   #1
Zmaj000
Neradnik
Moj komp
 
Zmaj000's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Slav.Brod
Postovi: 1,266
Samsung tv se gasi i pali

Pozz, kao sto naslov kaze tv se sam nakon nekog vremena ugasi i odma upali, nekad radi dan bez problema nekad malo malo se ugasi i upali. Sve sam zivo na yt isprobao posto je dosta ljudi imalo takav problem.

Samsung serije 6500. Jel netko od forumasa imao takav problem i dali se uopce isplati popravljat. Hvala
Zmaj000 je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2019., 12:26   #2
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,509
Nađi dobrog RTV servisera a ima ih sve manje.
Zavisi kakve si sreće ....
Nikky je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.07.2019., 18:30   #3
Mate22
Registered User
Moj komp
 
Mate22's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 288
Citiraj:
Autor Zmaj000 Pregled postova
Pozz, kao sto naslov kaze tv se sam nakon nekog vremena ugasi i odma upali, nekad radi dan bez problema nekad malo malo se ugasi i upali. Sve sam zivo na yt isprobao posto je dosta ljudi imalo takav problem.

Samsung serije 6500. Jel netko od forumasa imao takav problem i dali se uopce isplati popravljat. Hvala
Ja sam ti imao sličan problem prije godinu dana čak mislio ga skidat sa zidnog nosača nosit u serivis (il na otpad).U pitanju je Samusung smart tv 2014 godište 40" serija 6. Znači palio se gasio sam od sebe,te promjeni bateriju u daljinskom te ovo te ono i ništa zvao samusnug TV servis jer sam im objasnio da mi se to događa i kad prebacim na neki od HDMI izvora a oni meni onako informativno da je kao možda otišla matična i da mjenjanje i servis dođu oko 1500 ili više kuna a ja platio tv oko 4000kn tako da sam odustao od tog i mislio ga bacit u smeće ako nastavi zajebavat. I gle čuda godinu dana nakon svega toga što mu se događalo radi ko singerica nikad se više nije sam upalio pa ponovo gasio. Najprije sam pomislio da je do nekog napona u mreži, jer mi je bio ukopčan u kvalitetan lengrad produžni prenaponski produžni kabel a tu je bio skupa sa svom drugom prikopčanom tehničkom robom. Fino sam ga isključio iz produžnog i njeg samog direkt u zid i kažem od tad nikakvih problema. E sad možda je kod tebe neka druga caka ali je kod mene bilo ovako.
Mate22 je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2019., 08:57   #4
Tihomir111
ZeNgE_Tiho_Cro
Moj komp
 
Tihomir111's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Virovitica
Postovi: 465
i moj samsung UE58NU7102KXXH se pali po noci-danu, mislim da je to do smart things aplikacije, koja ga pinga i upali izgleda. Alexa i ostali uređaji su iskopcani iz struje.
Tihomir111 je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2019., 21:25   #5
Zmaj000
Neradnik
Moj komp
 
Zmaj000's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Slav.Brod
Postovi: 1,266
Ovaj se ugasi tokom gledanja i odma upali. Ma neznam ako je skup popravak nebi ga popravljao, ak nije dao bi ga popravit.
Zmaj000 je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2019., 00:53   #6
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,509
Nečeš ništa znati ako nitko ne pogleda / defektira ...
Možda bude sreće pa zamjena par elektrolita riješi problem.
Nikky je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na