Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > NVIDIA
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.03.2020., 23:02   #331
sti
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Lawl
Postovi: 1,327
A baš gledam da članak ima 639 komentara, teško ću sad pronaći, ali sam svojevremeno pročitao sve autorove komentare i preveo najvažnije u Google Keep, tako da sad imam checklistu sa svim postavkama i objašnjenjima. Među njima je i ovo objašnjenje za VSync OFF.

Citiraj:
Ja i dalje ne kužim jel bi moj Gsync trebao uskladit fps-ove od igre sa refresh rate monitora (144) ili ne ?
Jer meni trenutno radi na 150-160fps igra. Zar nije poanta Gsynca uskladiti fps i hz ?
Zašto bih onda ja trebao to umjetno raditi sa Riva tunerom i sl. ?
Točno, usklađuje, ali samo unutar GSync opsega, dakle 0-144 Hz. Sve preko toga i GSync ne radi. GSync nije frame limiter, to moraš sam ograničiti, da grafička nikad ne pređe 144 FPS.
sti je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2020., 00:11   #332
d0X
Kostolomac
Moj komp
 
d0X's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,157
Što se tiče vsync off vs on sa Gsyncom, vsync on daje malo veći input lag, ali i bolji frame pacing. Najbolje isprobati obje solucije.

@Neo-ST za provjerit je li radi Gsync probaj ovu opciju


Citiraj:
Autor guerra Pregled postova
Ovo boldano bas i nije tocno, sto veci fps imas time ce i input lag biti manji, sto bi znacilo ako je fps otkljucan input lag ce biti najmanji.
Naravno da je manji input lag što je veći fps, ali probaj igrati pucačinu na 60Hz i npr 300+ fpsa ili na 144Hz lockanih na 142 fpsa. Gdje je bolji osjećaj?
__________________
PSN Steam

Zadnje izmijenjeno od: d0X. 21.03.2020. u 01:23.
d0X je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2020., 00:39   #333
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,973
Citiraj:
Autor d0X Pregled postova
Što se tiče vsync off vs on sa Gsyncom, vsync on daje malo veći input lag, ali i bolji frame pacing. Najbolje isprobati obje solucije.

@Neo-ST za provjerit je li radi Gsync probaj ovu opciju
Probao...a piše G-sync gore desno...valjda onda radi.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2020., 01:28   #334
guerra
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 522
Citiraj:
Autor d0X Pregled postova
Što se tiče vsync off vs on sa Gsyncom, vsync on daje malo veći input lag, ali i bolji frame pacing. Najbolje isprobati obje solucije.

@Neo-ST za provjerit je li radi Gsync probaj ovu opciju
V-sync daje dosta veliki input lag kad je samostalno upaljen, ali ne kad je u kombinaciji sa g-syncom i fps limitom. Sve pise u onom clanku, a on je valjda sveto pismo po pitanju g-synca. Pogledas grafove i sve odmah bude jasno.
guerra je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2020., 01:58   #335
d0X
Kostolomac
Moj komp
 
d0X's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,157
Citiraj:
Autor guerra Pregled postova
V-sync daje dosta veliki input lag kad je samostalno upaljen, ali ne kad je u kombinaciji sa g-syncom i fps limitom. Sve pise u onom clanku, a on je valjda sveto pismo po pitanju g-synca. Pogledas grafove i sve odmah bude jasno.
Pogledao sam to davno, i sam isprobao svakakve kombinacije. U slučaju Gsync + vsync, limiter radi dvije stvari: drži te u Gsync rangeu i smanjuje input lag od vsynca. To čak i piše ovdje.

Citiraj:
As the results show, just 2 FPS below the refresh rate is indeed still enough to avoid the G-SYNC ceiling and prevent V-SYNC-level input lag
Limitiranje fps-a da bih umanjio vsync input lag koristim već kakvih petnaestak godina. D3DOverrider i RTSS kombinacija je bila zakon za mrzitelje tearinga.
__________________
PSN Steam
d0X je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2020., 11:09   #336
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Ja i dalje ne kužim jel bi moj Gsync trebao uskladit fps-ove od igre sa refresh rate monitora (144) ili ne ?
Jer meni trenutno radi na 150-160fps igra. Zar nije poanta Gsynca uskladiti fps i hz ?
Zašto bih onda ja trebao to umjetno raditi sa Riva tunerom i sl. ?
NE, G-Sync i FreeSync usklađuje Hz s FPS-om a ne obrnuto. Znači on ne zaključa monitor na 144HZ pa da regulira FPS, nego na osnovu FPS-a podešava Hz na monitoru , naravno u granicama koje monitor dopušta. Tako da ti G-sync radi cijelo vrijeme bez obzira na FPS. Moj monitor npr. radi u rasponu od 35-146Hz i trebam imati FPS u tom rasponu da bi mi freesync odrađivao posao kako treba, nekada uz pomoć V-synca nekada bez ali sve preko ili ispod tih FPS-a ne radi kako treba. Znači cilj su FPS-i u igri, u određenom rasponu da bi Sync radio na monitoru.
A korištenje kojekavih programa za FPS koristim samo ako mi FPS prelazi 146, pa da ih ograničim na mogučnosti monitora, dok su ispod gornje granice ja razliku ne vidim.

Zadnje izmijenjeno od: Prki. 21.03.2020. u 11:17.
Prki je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2020., 12:38   #337
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,973
Citiraj:
Autor Prki Pregled postova
NE, G-Sync i FreeSync usklađuje Hz s FPS-om a ne obrnuto. Znači on ne zaključa monitor na 144HZ pa da regulira FPS, nego na osnovu FPS-a podešava Hz na monitoru , naravno u granicama koje monitor dopušta. Tako da ti G-sync radi cijelo vrijeme bez obzira na FPS. Moj monitor npr. radi u rasponu od 35-146Hz i trebam imati FPS u tom rasponu da bi mi freesync odrađivao posao kako treba, nekada uz pomoć V-synca nekada bez ali sve preko ili ispod tih FPS-a ne radi kako treba. Znači cilj su FPS-i u igri, u određenom rasponu da bi Sync radio na monitoru.
A korištenje kojekavih programa za FPS koristim samo ako mi FPS prelazi 146, pa da ih ograničim na mogučnosti monitora, dok su ispod gornje granice ja razliku ne vidim.
Drugim riječima, preko 144 (u mom slučaju), Gsync ne radi, tj. ne usklađuje monitor sa fps jer je fps van ranga monitora ?
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2020., 12:49   #338
d0X
Kostolomac
Moj komp
 
d0X's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,157
Tako je, Gsync ima raspon unutar kojeg radi. Izvan tog raspona nije aktivan.
__________________
PSN Steam
d0X je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2020., 09:05   #339
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Drugim riječima, preko 144 (u mom slučaju), Gsync ne radi, tj. ne usklađuje monitor sa fps jer je fps van ranga monitora ?
Tako nekako, sada samo ograniči FPS ako je prevelik i deri. ILi digni detalje ili kakav limitator.
Prki je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2020., 20:14   #340
zwer54
Premium
Moj komp
 
zwer54's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 1,977
Ovo sve navedeno veze sa syncom nema. Naime mozda sam ja u krivu no ja imam potpuno razlicita iskustva.

Znaci ukljuciti G-sync u nvidia control panelu i onda udem u game i nema bas nikakve razlike sve dok ne upalim v-sync.

Znaci kad je v-sync upaljen u game, sinkronizirat ce fps i hz, a g-sync ce odraditi posao da smanjuje hz ukoliko fps pada.

Ovo kako tu navodite da se fps limitira i ugasi v-sync u igri, to onda ne radi nikakvu sinkronizaciju.
__________________
zwer54 je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2020., 20:33   #341
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Vsync ako se upali u igri onda sinka igru na fiksnu frekvenciju monitora, na koliko je specificiran, unosi input lag i trzanje ako igra padne ispod granice fpsa/hza ekrana. Ima i adaptiv sync koji se gasi ako igra pada ispod tog fpsa, ili fast sync koji opet nosi svoje probleme.
Da bi gsync i free sync radio ne pališ vsync u igri nego ograničiš maksimalni fps u igri na jedan manje od max koliko monitor podržava herca.
Npr. moj monitor podržava do max 75 hza. Ograniči sve igre na max 74 fpsa i gsync-freesync radi uredno u rasponu od 42-74 hza/fpsa.
Ako imaš više od 75 fpsa normalno da vidiš trganje ekrana, ili manje od 42.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2020., 21:07   #342
zwer54
Premium
Moj komp
 
zwer54's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 1,977
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
Vsync ako se upali u igri onda sinka igru na fiksnu frekvenciju monitora, na koliko je specificiran, unosi input lag i trzanje ako igra padne ispod granice fpsa/hza ekrana. Ima i adaptiv sync koji se gasi ako igra pada ispod tog fpsa, ili fast sync koji opet nosi svoje probleme.
Da bi gsync i free sync radio ne pališ vsync u igri nego ograničiš maksimalni fps u igri na jedan manje od max koliko monitor podržava herca.
Npr. moj monitor podržava do max 75 hza. Ograniči sve igre na max 74 fpsa i gsync-freesync radi uredno u rasponu od 42-74 hza/fpsa.
Ako imaš više od 75 fpsa normalno da vidiš trganje ekrana, ili manje od 42.
testirao sam na asus monitoru sa freesyncom, upalim v-sync u game i kako mjenjam frame limiter u game tako se mjenjaju herci na meniju od monitora, sto bi reklo da prati fps, a ako v-sync u igri ugasim, monitor stoji na 144 i ne hebe...

A sad imam setup sa 3 g-sync monitora i svaki solo radi super, ali kad ih koristim sva 3 u surround modu jer mi tako jedino i trebaju, g-sync ne radi posao jer vidim da su monitori uvijek na 165 hz i sta god da im radim ne padaju osim ako manualno stavim na manje hz...
__________________
zwer54 je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2020., 02:13   #343
d0X
Kostolomac
Moj komp
 
d0X's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,157
Citiraj:
Autor zwer54 Pregled postova
Znaci ukljuciti G-sync u nvidia control panelu i onda udem u game i nema bas nikakve razlike sve dok ne upalim v-sync.
Nema razlike ako si sa fps-om izvan raspona Freesynca koji podržava tvoj monitor.

Citiraj:
Autor zwer54 Pregled postova
Znaci kad je v-sync upaljen u game, sinkronizirat ce fps i hz, a g-sync ce odraditi posao da smanjuje hz ukoliko fps pada.
Vsync unutar igre ovisi od igre do igre, negdje je dobro implementiran, negdje nije. Tako da se preporuča ili limitirati fps na malo ispod maksimuma monitora da bi ostao u rasponu Freesynca, ili još uz taj limit upaliti i vsync u driverima da se kompletno eliminira tearing. Ingame vsync rješenja izbjegavati.

Citiraj:
Autor zwer54 Pregled postova
Ovo kako tu navodite da se fps limitira i ugasi v-sync u igri, to onda ne radi nikakvu sinkronizaciju.
Radi sinkronizaciju u bilo kojem slučaju dok si u frekvencijskom rasponu Freesynca! Zato je korištenje bilo kakvog limitera obavezno (ingame, RTSS, driveri).
__________________
PSN Steam
d0X je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2020., 02:48   #344
zwer54
Premium
Moj komp
 
zwer54's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 1,977
Uglavnom, freesync monitor sa upaljenim g-sync je radio, kad smanjis fps u game, smanji se i hz (vidljivo kad otvoris menu od monitora) ali samo ako je v-sync ukljucen u igri. Ako nije, hz ne pada kad fps pada sto znaci da gsync ne radi.

Sad sam napravio upgrade na g-sync monitore i sad ne radi nikako. Isprobao sve opcije u nvidia control panelu i ingame, kakvi god fps bili, monitor stoji na 165 hz i ne mice se, a isto je opisao i covjek u prvom postu...

Dobro ti govoris da v-sync treba izbjegavati i koristiti frame limiter, ali u tom slucaju hz ne prati fps nego ostaje na max.
__________________
zwer54 je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2020., 03:27   #345
d0X
Kostolomac
Moj komp
 
d0X's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,157
Citiraj:
Autor zwer54 Pregled postova
Uglavnom, freesync monitor sa upaljenim g-sync je radio, kad smanjis fps u game, smanji se i hz (vidljivo kad otvoris menu od monitora) ali samo ako je v-sync ukljucen u igri. Ako nije, hz ne pada kad fps pada sto znaci da gsync ne radi.
Kužim, imam konstantni prikaz frekvencije u opcijama monitora koji palim baš za ovakva testiranja.

Citiraj:
Autor zwer54 Pregled postova
Sad sam napravio upgrade na g-sync monitore i sad ne radi nikako. Isprobao sve opcije u nvidia control panelu i ingame, kakvi god fps bili, monitor stoji na 165 hz i ne mice se, a isto je opisao i covjek u prvom postu...
Koristiš li Surround možda? Probaj na jednom monitoru radi li kako treba ako nije problem. Nemam nažalost iskustva sa G-Sync monitorima, samo Freesync. Ali trebala bi vrijediti manje-više jednaka pravila.

Citiraj:
Autor zwer54 Pregled postova
Dobro ti govoris da v-sync treba izbjegavati i koristiti frame limiter, ali u tom slucaju hz ne prati fps nego ostaje na max.
Ne znam što reći, sad sam na brzinu istestirao sve solucije preko G-Sync Penduluma i moj Freesync monitor na Nvidiji radi onako kako sam opisao. Možda da probaš također istestirati sa Pendulumom čisto da isključimo igru kao mogući problem.
__________________
PSN Steam
d0X je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2020., 13:27   #346
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,076
Benq 2411zxl ne može na 144hz

Imam problem s dotičnim monitorom i nvidia 1660ti. Pošto je spojen preko HDMI ide samo na 60hz, a grafička nema DVI pa ne mogu staviti na 144hz. Kako da nparvim da monitor radi na 144hz? Koji adapter da kupim i gdje?
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2020., 13:28   #347
sharyn
Premium
Moj komp
 
sharyn's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: grubišno polje
Postovi: 553
mislim da ti treba DP kabal, a ne DVI.
Bar je kod mene tako
__________________
sharyn je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2020., 13:49   #348
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,076
Nema DP port, ima samo HDMI i DVI zato i pitam ako ima neko riješenje.
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2020., 14:10   #349
sharyn
Premium
Moj komp
 
sharyn's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: grubišno polje
Postovi: 553
__________________
sharyn je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2020., 14:14   #350
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,076
Da, to je preskupo, bolje kupiti drugi monitor.
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2020., 14:56   #351
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,414
Citiraj:
Autor Alfredo nr.3 Pregled postova
Nema DP port, ima samo HDMI i DVI zato i pitam ako ima neko riješenje.
Koja je to tocno 1660TI, da nema DP?
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2020., 15:08   #352
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,076
Monitor nema DP, a grafička nema DVI. Preko HDMI se ne može dobiti 144hz, dok preko DVI može. Razmišljao sam da bi možda HDMI 2.0 mogao podržavati 144hz.
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2020., 15:55   #353
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
Citiraj:
Autor Alfredo nr.3 Pregled postova
Monitor nema DP, a grafička nema DVI. Preko HDMI se ne može dobiti 144hz, dok preko DVI može. Razmišljao sam da bi možda HDMI 2.0 mogao podržavati 144hz.
Jedno, doduše malo glupo, riješenje je zamijeniti svoju 1660TI sa nekom 1660Ti/Super sa DVI portom kao npr. ove sa linkova.

https://www.gainward.com/main/vgapro...tab=gy&lang=en

https://www.gainward.com/main/vgapro...tab=gy&lang=en

To se može izvesti vjerojatno uz 0kn troškova. ili prodati svoju pa kupiti navedenu. Ali opet, ove kartice preko DVI podržavaju max DVI-D : (max. resolution)
2560x1600@60Hz, pa je pitanje koliko mogu na 1080p (pretpostavljam da je to reza tog Benqa)

Naravno, uz pretpostavku da želiš zadržati postojeći monitor
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2020., 14:58   #354
Flegma
Premium
Moj komp
 
Flegma's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb/Šibenik
Postovi: 761
Ekrani s DP-om na 144Hz su sad valjda 200 EUR, jeftinije je uzet novi dobar ekran a taj stavit sa strane kao drugi
__________________
Bila je toliko lijepa da sam poželio da nikad ne otvori usta. A onda mi je nekako objasnila da je nijema. Oženio sam ju Las Vegasu, tjedan dana kasnije. I sad napokon živim sa ženom koju razumijem.
Moj PC - https://www.twitch.tv/flegmoar
Flegma je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2020., 15:30   #355
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,202
Ne zvuci obecavajuce
https://www.reddit.com/r/nvidia/comm...adapter_144hz/

Il trejdaj sa nekim 1660 sa dvi uz tvoju nadoplatu ako koja dobra dusa pristane
OuttaControl je online   Reply With Quote
Staro 07.09.2020., 16:50   #356
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
Uh sta sve covjek nece procitati xD

Tebe nesto drugo muci. Ako imas orginal HDMI kabel od monitora i ako si spojen na tu grafulju, to mora raditi.
Spusti se za pocetak malo dole na postavkama , npr pod PC u nvidia driverima ja moram podesiti svoje monitore, jer one prve postavke pod ultra HD ne nude vise od 60hz..

HDMI npr. vrlo rasireni 1.4 standard sto vecina ljudi imaju i na grafickim karticama i na monitorima pa i takve kabele mogu najcesce kupiti u ducanu, prenosi 1920 x 1080 na 144Hz
Više info u tabeli prilogu..
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	HDMI.jpg‎
Views:	223
Size:	202.8 kB
ID:	22651  
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE

Zadnje izmijenjeno od: Eladio. 07.09.2020. u 16:58.
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2020., 18:07   #357
Flegma
Premium
Moj komp
 
Flegma's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb/Šibenik
Postovi: 761
Osim sta ne moze sa HDMI 144Hz. Moze 120Hz AKO ima odlican kabel s kojim ce to moc progurat.
__________________
Bila je toliko lijepa da sam poželio da nikad ne otvori usta. A onda mi je nekako objasnila da je nijema. Oženio sam ju Las Vegasu, tjedan dana kasnije. I sad napokon živim sa ženom koju razumijem.
Moj PC - https://www.twitch.tv/flegmoar
Flegma je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2020., 19:31   #358
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
LoL

Nije mi jasno ovo, znaci da je proizvodjac napravio monitor koji moze raditi na 144hz, ali ipak "ne može" jer ima samo hdmi i još neke starije ulaze? LoL . Stvarno bi to bio zaj da je istina

Klikni gore post iznad pa pogledaj tablicu molim te ... Sve jasno piše.
Moj ide na HDMI i na 240hz , pronadji kako?
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE

Zadnje izmijenjeno od: Eladio. 07.09.2020. u 19:39.
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2020., 19:44   #359
Flegma
Premium
Moj komp
 
Flegma's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb/Šibenik
Postovi: 761
Zato ima DVI.

Ja jos nisan u zivotu srea nekoga tko je na HDMIu i na 240Hz. Znam da po speckama moze, ali nisam dozivija.
__________________
Bila je toliko lijepa da sam poželio da nikad ne otvori usta. A onda mi je nekako objasnila da je nijema. Oženio sam ju Las Vegasu, tjedan dana kasnije. I sad napokon živim sa ženom koju razumijem.
Moj PC - https://www.twitch.tv/flegmoar
Flegma je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2020., 19:55   #360
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,076
Citiraj:
Autor Eladio Pregled postova
LoL

Nije mi jasno ovo, znaci da je proizvodjac napravio monitor koji moze raditi na 144hz, ali ipak "ne može" jer ima samo hdmi i još neke starije ulaze? LoL . Stvarno bi to bio zaj da je istina

Klikni gore post iznad pa pogledaj tablicu molim te ... Sve jasno piše.
Moj ide na HDMI i na 240hz , pronadji kako?
Može detaljan opis kako to napraviti.
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na