Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Aplikacije
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.02.2008., 17:09   #1
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
MSN Live Messenger-rushi se

Pozdrav!
Problem je sljedeci,novi komp,nekoliko dana sve radi kako treba a onda pochinje restart svako nekoliko,Live Messenger se spoji,rade smajliji,file transfer funkcionira,ali onda nakon 1,5,10 min srushi se i prekine net konekciju.Windows Messenger radi bez problema.Restart je prestao nakon shta je poriktana vrijednost virtualne memorije,ali se Live nastavlja rushiti i dalje...Antivirus i firewall su BitDefender,Live dopushten,port forwarding na SE 555 Wlan nije radjen za Live jer je i na staroj mashini radio bez toga,a i konekcija Livea na net postoji pa neznam dali bi to bio problem.Isprobano je nekoliko verzija Livea,uvijek isto...
Dali je imao netko slichnih problema ili ima neku ideju shta bi bio uzrok ovome?
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2008., 04:41   #2
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
imam i ja taj problem... prije radilo sve normalno na istim standardnim postavkama ko sad.... ?
Gabre je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.02.2008., 20:43   #3
mikey_rs
volveraš
Moj komp
 
mikey_rs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 386
I mene je znal zahebavat i to kaj sam išel samo videt kak to dela pa skori živce popušil.
BTW, kak ti dela taj Bitdefender? Ja sam probal Internet security i komp mi se usporil do zla vraga. I to bez nekog razloga - procesi na par postotaka, ništa od procesa nije zaglavilo na 99% procesorskog vremena. Nakon deinstalacije komp radi ko vurica.
__________________
"I will like to die in my sleep like grandpa and not screaming like his passengers..."
mikey_rs je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2008., 09:36   #4
Yoske
Registered User
Moj komp
 
Yoske's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: u kuci
Postovi: 38
ja imam drugi problem, a to je da kad god upalim messenger on ne upali samo ga pokaze u task manageru, a ne otvori mi prozor, to mi se dogadja cak i kada srusim sistem i instalitam ga nanovo (neovisno vistu ili xp). . . pokusavo sam ga mali miliun puta uninstall i opet install i opet isti problem otvara ga samo u task manageru. . .
Yoske je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2008., 01:08   #5
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
još jedna stvar koja me užasno nervira, a događa mi se i nakon reinstalla windowsa..

palim komp, windowsi se dignu, i praktički se učitaju svi procesi, programi koji inače stoje u sys trayu, OSIM Livemessengera.. i onda pauza jedno pola minute minutu i on se pojavi i onda se još nešto učita..
dok se on ne učita, ne mogu otvorit Win explorer, komp je napola smrznut...

kad se njegova ikona pojavi u trayu, sve proradi super..

još netko?
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2008., 20:57   #6
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Poznato mi, ja ga isključio pri startupu jednostavno (Tools - Options - General i makneš prvu kvačicu).
tutix je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na