Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Kućišta i napajanja
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.01.2003., 23:32   #1
Shaka
Shaka
 
Shaka's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Braće Cvijića 30, Zagreb
Postovi: 17
Cool hladan (kao) LED

Primjetio sam da je ovaj sajt pun starih modova i kopija onih još starijih pa sam tim povodom odlučio napraviti nešto novo. Već duže vrijeme imam problem sa nekim jeftinjaka zvučnicima po 50 kunića iz hg-šrota. Naime pregrijava mi se LEDica u njima stoga sam u njih prvo neki ventilatorček, no to prdekalo je kvarilo fini zvuk koji je izlazio iz tih visokokvalitetnih zvučnika od "120W":confused: Bio sam prisiljen isčupati to iz moje kutije i nakon par dana sam se bacio na varanje cijevi. Nakon par dana krvi i znoja plodovi su bili tu...VODENO HLAĐENJE za moju LEDicu u zvučniku. Ali nakon par sati slusanja !!!Josipe Lisac!!! crkne LEDica. Ja sam opet potrošio pol dana preturajući grad u potrazi za LEDicom.Na samome kraju ulećem u CHIPOTEKU i pogled mi pada na peltier i kažem sam sebi: "TO JE TO!!!".Ubadam si peltier i montiram ga doma na LEDicu i na njega vodeno. Nakon par sati lemljenja COOLer za LEDicu je gotov. Sad mi napokon svijetli lampica na zvucnikui mogu u miru slušati nove hitove k0loniye, Yo Lisice i Alkara Vuyca.
P.S. Decki i cure (ako vas ima, a nadam se da ima) nemojte kupovati zvučnike po 50kn, a posebno nemojte kupovat u HG-SRANJU jer jedino što tamo prodaju je sranje (to ukljucuje sve LEDice ne samo one na zvučnicima->pazite se kupci LG 52X CD-ROM-ova-> u njih nećete lako nagurat vodeno i dofurat napajanje za peltier za hlađenje LED-ica, jos je teze sa floppyima ))))
Shaka je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2003., 23:59   #2
flasher
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 13
Znam kako ti je! Ja dam kod njih nabavljao 150 kućišta i od njih jedno 30ak nije valjalo tj. napajanje je bilo u qrcu! I odem ja reklamirati i na reklamaciju sam čekao 30 dana! I onda dobim ja nova napajanja, a od 30 napajanja 10 nije radio! Za popizditi
flasher je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.01.2003., 11:33   #3
z3D
Moderator
Moj komp
 
z3D's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2002
Lokacija: Zagreb, Croatia
Postovi: 1,332
Citiraj:
Originally posted by flasher
Znam kako ti je! Ja dam kod njih nabavljao 150 kućišta i od njih jedno 30ak nije valjalo tj. napajanje je bilo u qrcu! I odem ja reklamirati i na reklamaciju sam čekao 30 dana! I onda dobim ja nova napajanja, a od 30 napajanja 10 nije radio! Za popizditi
o, pa da, pa neki nisu ni zajebanciju skuzili! :clap:

Bravo Shaka, prica je odlicna, sve je tu!
al nisi rekao od kolko watta je pelti? :clap:
z3D je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2003., 13:05   #4
flasher
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 13
Misliš koliko su wata napajanja? U kućištima je bilo 230 wata napajanje, a kada sam ih reklamirao dobio sam neke ultra malo napajanje od 300 wata! Čovjek ne bi povjerovao da u tako malu kutiju stane 300 W napajanje.
flasher je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2003., 13:22   #5
z3D
Moderator
Moj komp
 
z3D's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2002
Lokacija: Zagreb, Croatia
Postovi: 1,332
Citiraj:
Originally posted by flasher
Misliš koliko su wata napajanja? U kućištima je bilo 230 wata napajanje, a kada sam ih reklamirao dobio sam neke ultra malo napajanje od 300 wata! Čovjek ne bi povjerovao da u tako malu kutiju stane 300 W napajanje.
da, jako zanimljivo ...a zasto si kupovao 30 kucista?
__________________
check out my photography work
z3D je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2003., 13:29   #6
flasher
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 13
Nisam kupovao 30 nego 150. Trebao sam isporučiti 150 računala za dvije tvrtke i to pola P4 2.53 GHz 512 MB, a druga polovica 2.0 GHz 256 MB.
flasher je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2003., 13:33   #7
z3D
Moderator
Moj komp
 
z3D's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2002
Lokacija: Zagreb, Croatia
Postovi: 1,332
blago tebi.
__________________
check out my photography work
z3D je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2003., 23:54   #8
Shaka
Shaka
 
Shaka's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Braće Cvijića 30, Zagreb
Postovi: 17
Btw flasher, ona wataža se odnosila na peltić
__________________
Daddy would you like some sausage?
Daddy would you like some sausages?
Shaka je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na