Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Kućišta i napajanja
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.07.2016., 17:56   #1
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,726
XFX jamstvo 24mj? servis?

Daklem, koliko se sjećam kad se kupovalo napajanje, pisalo je 5 godina jamstva... i gledam sad na kutiji je zaljepljen jamstveni list i piše 24mj...



A bio sam siguran da je 60mj... nikad nisam isao za tim...

E sad dva pitanja.... moze li se kod uvoznika reklamirati i tražiti jamstvo od 60 mjeseci? Ako ne, tko je ovlasteni servis za XFX u HR?

Napajanje radi, ali cim se spoji graficka vise ne radi... samo plocu i disk drzi ok...

dakky je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2016., 18:57   #2
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,275
Nekad davno, produžio bi garanciju za te 3g. tako da si registrirao kupljeni proizvod na stranici proizvođača.
Što se tiče RMA, ako se pokvario u prve 2g., nosio si ga tamo gdje si ga kupio/poslao uvozniku. Ako se pokvario u razdoblju 3-5g., a ti si ga registrirao na webu proizvođača, slao si ga direktno proizvođaču.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.07.2016., 18:59   #3
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,726
A pošto nije registrirano na stranici proizvođača, pretpostavljam da je sad prekasno za registraciju?
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2016., 19:24   #4
ibme74
Premium
 
ibme74's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Planet Zemlja
Postovi: 1,412
Da... Nazalost to za 60 mj je vjerojatno bio propust na stranicama trgovine gdje si kupio, ali sad se ici s njima raspravljati da je pisalo 60 a zapravo je 24 mj je borba sa vjetrenjacama... Jesi siguran da nije problem sa grafom? Kako mislis "ne radi" kad spojis grafu? Ne daje sliku ili? O kojoj grafi je rijec?
ibme74 je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2016., 19:35   #5
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,726
Specificna je situacija. O miningu se radi. Grafe koje prave probleme su 6990 sa TDP-om od 375W... upali se rig normalno, ali cim krene majnat se smrzne sve. Sa drugim napajanjem se ne smrzava znaci ... napajanje je.

edit: bitno je napomenuti da ta jadna napajanja rade u nehumanim uvjetima, u limenoj kućici koja je 90% dana izložena suncu. Unutra se po ljeti ne da disati bude sigurno 45-50 stupnjeva sto je na granici working temperaturi napajanja.

No uglavnom ocito nista od garancije, sto se mene tice, moze lock.

Zadnje izmijenjeno od: dakky. 08.07.2016. u 20:35.
dakky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na