Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Tableti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.01.2014., 14:31   #1
wsx
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: osijek
Postovi: 2
prestigio tablet 7280c duo

kupljen prije par dana,sve super ali kad spojim internet usb stik javlja da je oštečena kartica i da ju treba formatirati, ali sam probao staviti u računalo stik i sve je u redu, dali mi treba neki program da podesim povezivanje na internet preko usb,ili ga rootat i probati podešavati
wsx je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2014., 17:09   #2
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Iskonfiguriraj APN postavke za stick.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.01.2014., 18:56   #3
wsx
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: osijek
Postovi: 2
kako da ga iskonfiguriram, postoji li neki program, probao sam dodati novi vpn i upisao sam neke podatke ali nigdje nema opcija spremanja a vidim da mi nema opcije uključivanja potrošnje podataka, slova su blijeda koda nije instalirana ta opcija, jer sam vidio na drugom tabletu prestigio 3970 b,da kad uključim tu opciju odmah uvati 3g internet, jel bi trebalo šta prčkati po androidu
wsx je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2014., 13:09   #4
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Stick mora biti uboden u tablet i prepoznat da bi ti mogao spremiti podatke za APN.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2014., 21:39   #5
viking.software
Premium
Moj komp
 
viking.software's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: rijeka / krk
Postovi: 549
Citiraj:
Autor wsx Pregled postova
kupljen prije par dana,sve super ali kad spojim internet usb stik javlja da je oštečena kartica i da ju treba formatirati, ali sam probao staviti u računalo stik i sve je u redu, dali mi treba neki program da podesim povezivanje na internet preko usb,ili ga rootat i probati podešavati
Citiraj:
Autor wsx Pregled postova
kako da ga iskonfiguriram, postoji li neki program, probao sam dodati novi vpn i upisao sam neke podatke ali nigdje nema opcija spremanja a vidim da mi nema opcije uključivanja potrošnje podataka, slova su blijeda koda nije instalirana ta opcija, jer sam vidio na drugom tabletu prestigio 3970 b,da kad uključim tu opciju odmah uvati 3g internet, jel bi trebalo šta prčkati po androidu
prvo i najvjerojatnije, 3g stick nije prepoznat od tableta. i tu svaka priča staje, jer ako to nije zadovoljeno, nema se što drugo napraviti.

drugo-internet stick i oštećena kartica i formatiranje? kakve veze to ima jedno s drugim s trećim? o kojoj se kartici radi? sim ili sd?

root, podešavanje, sve to može u nekoj mjeri pomoći, ali ako stick nema drivere, badava.

nije vpn, nego apn! opciju spremanja sve češće izbjegavaju implementirati, no, vraćam se na stick - ako on radi, radit će i apn i neće biti potrebe za spremanjem- sve će se odraditi automatski.

opcija potrošnje podataka, pretpostavljam da mislimo na isto, samo je nazivlje drugačije, mora raditi. nema logike da su ju onemogućili. ona mjeri potrošnju po aplikacijama, bez obzira koja je veza u pitanju. prebaci sučelje na engleski, pa napiši o kojoj se stavki radi. ili daj screenshot.

inače, znam da je najdestruktivnija opcija, ali nekada kod friških tableta, treba napraviti hard reset iliti povratak na tvorničke postavke, pa se tada gro stvari riješi "sam od sebe".
viking.software je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na