Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > AMD Radeon
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.12.2002., 23:12   #1
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Need4Speed: HP2

Ima li tko problema s tim gameom tipa da sve ide OK i onda se komp smrzne i prestane davati bilo kakve znakove zivota ili drugi simptom da fali svaki drugi trokut u gameu tako da staze postanu "poluprozirne". Pise u Readmeu od gamea da sa RadeOnom 8500 se ne diraju postavke vezane uz detalje ali i onda sve puca ili smrze bez nekog odredjenog razloga ili sistema. Inace komp je Tualatin 1,3, BuiltByATi RadeOn 8500 64Mb DDR, 512MB KingMAX PC133, CL 5.1 Live!
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2002., 23:57   #2
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Koji OS imaš?
Koju verziju drivera?
Jelc je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.12.2002., 00:28   #3
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Post Viš, viš, sam zaboravio

Driveri su 6.13.10.6200 (ili ti zadnji službeni), a OS ti je WindowsXP SP1 Professional
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2002., 00:54   #4
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Kod mene je problem (doduše u demou) da je sve crveno osim auta. Svugdje piše Bad Artrist. No cokies. Isto mi se događa i pri igranju fife 2003. Sve je crveno sve osim auta. U čemi je kod mene problem?
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2002., 02:25   #5
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Mislim da je izašla neka zakrpa za tu igru...
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2002., 14:36   #6
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Zakrpa

Ako mislis na zakrpu NFSHP2_patch242_Beta to sam vidio, probao i tamo nema nista ala: Vi sa 8500 sto Vam fali pola ekrana ili Vam game odbija suradnju sada cemo Vam to popraviti ili nesto slicno, nada, njente, null, nis, ama bas nista. MadBoY kaze da ima i problema sa Fifom. Cekaj, cekaj i jedno i drugo su proizvod EA. Da oni nisu mozda dobili neke novce od onih sto misle da znaju proizvoditi kartice (imenom i prezimenom nVidie), pa sada ajde Vi se ATi fanovi iznervirajte i kupite nVidia GShit 5 TX HX (garantirano nis ne radi i crkne na 75°C za 9 mjeseci). Long Live ATi (3Dfx come back please).
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2002., 19:37   #7
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Koliko sam ja čuo-nekima dela super,a nekima je živo sranje.
Možda nisi očistio dobro ostatke starih drivera.
A da,npr. Saphire je izdao nove drivere koji između ostalog ispravljaju i bug sa NFS-om-dakle valjda će i ATI nekaj izbacit...
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2002., 19:51   #8
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Angry ATi i driveri

Milijun puta ponovljena fraza, ATi ima najbolje grafičke kartice, najbolji RAMDAC, najbolji chip za DVD reprodukciju, ali i NAJGORE drivere. Valjda će se i ATi udostojiti postaviti neku ispravku. Zadnja koju sa vidio odnosi se na 9700 sa 128Mb i to za igre Battlefield 1942, Mafia, The Thing. Sa tim karticama to puca ili se smrzne komp. Nemam problema sa tim igrama, a i imam 8500 a ne 9700 ali ako neko ima đepove do koljena i ATiev 9700 sa 128 Mb i muče ga baš te igre pravac ati.com
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2002., 20:42   #9
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
A probaj stavit OMEGA drivere...
Smanji "specijalne efekte",stavi 32bita boju,uključi AA i Aniso pa probaj...
Neki su to rješili beta driverima...
Koji put hoće zajebavat ak je klokan stroj,isključen v-sync i slične fore
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2002., 21:02   #10
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Re: ATi i driveri

Citiraj:
Originally posted by Black Dragon
Milijun puta ponovljena fraza, ATi ima najbolje grafičke kartice, najbolji RAMDAC, najbolji chip za DVD reprodukciju, ali i NAJGORE drivere. Valjda će se i ATi udostojiti postaviti neku ispravku. Zadnja koju sa vidio odnosi se na 9700 sa 128Mb i to za igre Battlefield 1942, Mafia, The Thing. Sa tim karticama to puca ili se smrzne komp. Nemam problema sa tim igrama, a i imam 8500 a ne 9700 ali ako neko ima đepove do koljena i ATiev 9700 sa 128 Mb i muče ga baš te igre pravac ati.com
Odi si skini nove 2.5 drivere...
Navodno rješavaju taj problem...

http://www.techconnect.nl/download.p...xe&language=en

Obrati pažnju na veličinu
Jelc je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Staro 07.12.2002., 22:09   #11
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Thumbs up Hvala budem probao

OK, pa i nije tako strašno malo manje od 30Mb, BTW onaj link ne vodi nukda ali zato http://www.prodigyweb.net.mx/castill...t-ati-7.80.exe vodi tamo gdje treba. Ako ne skinem sutra od doma (vikend ciijena) bude mi to frend skinuo u ponedjeljak ujutro, ipak čovjek ima na poslu nekih 128kB/s i to je dolje za 4 minute. Nebu čovjek niti cigaretu stigo ispušit
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2002., 23:31   #12
biljo
The Member
 
Datum registracije: Jul 2002
Lokacija: Samobor
Postovi: 152
Re: Need4Speed: HP2

Citiraj:
Originally posted by Black Dragon
Ima li tko problema s tim gameom tipa da sve ide OK i onda se komp smrzne i prestane davati bilo kakve znakove zivota ili drugi simptom da fali svaki drugi trokut u gameu tako da staze postanu "poluprozirne". Pise u Readmeu od gamea da sa RadeOnom 8500 se ne diraju postavke vezane uz detalje ali i onda sve puca ili smrze bez nekog odredjenog razloga ili sistema. Inace komp je Tualatin 1,3, BuiltByATi RadeOn 8500 64Mb DDR, 512MB KingMAX PC133, CL 5.1 Live!
Hm, meni se isto dešavalo sa BBA Radeonom 8k5, ali na Win98. A ovo, da ne smiješ mijenjat detalje na više sam skužio sam, nisam se ni sjetio pogledat u readme. Kad sam sve ostavio na def, sve se vrtjelo odlično.
Trenutno sam ponovo na Winxp, a igra leti sa svim detaljima na max bez problema. BTW, koristim Plutonium XP baziran na 2.3 Catalystu.
biljo je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2002., 00:49   #13
pinsla
Caught Somewhere In Time
 
pinsla's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: zg-vrbani, vž u srcu
Postovi: 1,860
A evo i mene da i ja nekaj kažem Malo sam se smirio u zadnje vreme!
meni je isto smrzavalo nfs hp 2 na 8500 le ali kolko sam čuo u readme datoteci piše da igra ima probleme sa 8500. Caka je navodno u tome da postavke detalja moraju ostat defaultne. No kolko vidim sljedeći tjedan izlate novi katalist 2.5 oficijelno, iako se ih već sad može skinut, pa će ispravit taj problem.
Ono kaj sam ja htel reč je da mi je defitivno blesavo instalirat nove drajvere samo zato kaj jedan igra ne radi, a po meni novi NFS HP 2 je totalno sranje od igre i ako me bilo tko pita mogu mu nabrojit barem 10 boljih arkadno nearkadnih simulacija vožnje koje imam doma. S druge strane mislim da je kriv EA jer su igru prvobitno razvijali za PS 2 i tamo radi daleko bolje, a gle kod PC šteka sa 8500. A kad pomislim da je 8500 već više od godinu dana na tržištu onda stvarno ne bi smjelo štekat.
A s druge strane ne mogu se složit da ati ima loše drajvere. Još jednom ponavljam zadnja katalist serija je vrlo dobra i stalno izlaze nove verzije drajvera tako da se svi eventualni problemi brzo isprave.
pinsla je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2002., 01:32   #14
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Thumbs up Mila majka su u odnosu na one od prije

20% bolji 4X AA, u Nescaru 18% više frame, u NHLu 2002 35% više frema, u starim dx6 i 7 programima 15% više na performansama. To ti lijepo piše šta je popravljeno u verziju 02.4 verziji drivera ili ti 6.13.10.6200c. To znači LOŠE napisan driver prije toga. Nemam ja ništa protiv ATia (pa kvragu cijeli život imam ATie ( (miro20SD), Rage IIc, RagePro, Rage128, RadeOn (kad još nije bilo brojeva), RadeON 8500 jedino sam imao CreativLabs Voodoo2, 2 komada u SLI (za one koji se toga sječaju) ali opet za 2D je služio RagePro/Rage128). ATi lomi ali ne ide im taj softweraj. Što se tiče samo onoga radi samo jednog gamea, pa i nije. Sjene još uvijek pucaju u Mafii (ne smeta toliko), UT2003 klizi bez greške to ne mogu poreč (2136 verzija), ali ja se ne igram toliko. Meni trebaju barem 80% ispravni driveri radi renderiranja stvari za fax i tome slično. Verzija 6.13.10.6200c je negdje 70%, još 10% i doma smo. Frendu sa arhitekture njegov GShit3 Ti 500 zaboravlja izrenderirati stepenište, fasade, ljude, pa čak i nVidin logo na zidu koji je tamo stavio iz zezancije i ispala je prava fora. Tako da i njima ne ide a imaju 3 puta veći ritam izbacivanja drivera od ATia
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2002., 01:49   #15
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Thumbs down Dokaz da 0.24 ne radi baš najbolje

Na slici (dio puno veče slike) ovo gdje se voda i planine spajaju je sivo, nema tekstura, nema ripl markova (namreškane vode). Slika je u orginalu inače u 4096 x 3072 ovo je mali dio. To ti RadeON 8500 u talu sa Tualatinom 1300 i 512Mb memorije rade "svega" 11,5 sati. I onda dobiješ ovo. Drek, i ajmo opet nanovo i tako par puta da dobiješ nešto što ti treba. Na priview sve je tamo ali pazi da stisneš Cancel kada vidiš da nešto ne valja, on počne od neba i tam je sve super.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	krivo.jpg‎
Views:	149
Size:	23.7 kB
ID:	63  
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2002., 03:22   #16
msvrtan
..
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,735
i meni se danas srusila a imam igru od jucer...komp se na drugoj stazi zmrznuo i nece nikud. i ja lijepo zgasio komp i upalio i nfs ne radi vise...pa ja reinstalirao...ne radi..probo opet s reinstaliranjem.. sad radi..


a imam gf2mx--icu i win2k..tak da nis kaj i vi...

frka me jel mi se igra cini dobra...
msvrtan je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2002., 10:26   #17
rprivrat
Premium
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ribarska 29, 52203 Medulin, Hrvatska
Postovi: 225
Need4Speed:HP2

Dakle imam Radeon 8500 LE 64 MB i Catalist 2.4 najnovije

Windowsi su Milenium, na AMD XP 1600+ sa 256 MB DDR 2100

Kod mene se dešavalo isto to sa blokadom dok nisam ostavio default postavke u igri. Odonda sam igru prošao kompletno i nikakvih blokada nije bilo, čak sam i neke postavke nabrijavao i nije bilo frke. Meni se čini da je frkovita samo jedna od svih tih postavki, ali mi se nije dalo experimentirati. Inače mi sve moguće žive igre rade bez frke.

Mislim isto kao i večina vas da je problem u EA a ne u ATI-u.
rprivrat je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2002., 14:56   #18
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Angry 02.5 i NE RADIIIIIII

I tako, nije mi se dalo čekati do ponedjeljka i skinuo sam te drivere 02.5 (i ovo je finalna verzija jer je digitalno "pošarana" od strane Billa, dakle nije beta ili slično, već je ovo oficijelna verzija koje još nema na ATievim stranicama) 6.13.10.6218 je točna verzija i od 07.11.2002. i uglavnom N4S: HP2 NE RADIIIIII !!! A tamo na detaljima ala TNT2 ili tome slično ne budem se igrao. Dakle igramo se bacanja diska u dalj, koliko sam ljut budu iznad EA upravne zgrade vidjeli nepoznati leteči objekt. A. sada da vidimo kako renderira u nečemu konkretnome. Prvi rezultat valjda kasnije večeras. Stavim nešto da se renderira, odo van na snijeg pa ću noćas vidjeti kada se vratim.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2002., 15:03   #19
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Meni se čini da imaš pun k***c smeća od starih drivera u registry-ju...
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2002., 18:22   #20
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Post Pospremanje u tijeku

OK, izgleda za sada da i ne griješi sa ovim driverima kada su ozbiljne stvari u pitanju. Ređistri je opran, uredno osušen i ispeglan. Dakle izbacio sve što je bilo vezano za ATia na PCu, kao da ga nikada imao nisam. Instalirao lijepo te nove drivere i napravio "brzinski" test sa nečim ozbiljnim. Slika ako nekoga zanimaju 3D renderirani krajolici je tu (80kb, 1024x768 i nema baš previše detalja, ta ipak je ovo test. Inače sastoji se od 2.925.802 quadrilaterlas i renderirana je 1h : 27min : 40sec). N4S: HP2 ću probati čim mi frend vrati CDe, nisam ga još bacio niti poklonio.:burn:
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	test012.jpg‎
Views:	131
Size:	77.5 kB
ID:	66  
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2002., 18:22   #21
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Post Pospremanje u tijeku

OK, izgleda za sada da i ne griješi sa ovim driverima kada su ozbiljne stvari u pitanju. Ređistri je opran, uredno osušen i ispeglan. Dakle izbacio sve što je bilo vezano za ATia na PCu, kao da ga nikada imao nisam. Instalirao lijepo te nove drivere i napravio "brzinski" test sa nečim ozbiljnim. Slika ako nekoga zanimaju 3D renderirani krajolici je tu (80kb, 1024x768 i nema baš previše detalja, ta ipak je ovo test. Inače sastoji se od 2.925.802 quadrilaterlas i renderirana je 1h : 27min : 40sec). N4S: HP2 ću probati čim mi frend vrati CDe, nisam ga još bacio niti poklonio.:burn:
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	test012.jpg‎
Views:	144
Size:	77.5 kB
ID:	65  
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2002., 18:45   #22
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Bilo je negdje na forumu www.rage3d.com kako od R8500 napraviti FireGl...
A ak se baviš tim stvarima trebao bi imati dva diska ili barem dual boot...
Neki od tih programa čak i zahtjevaju da budu sami-dakle ne na istom mjestu i igre i to
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2002., 21:18   #23
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Talking Dual boot prisutan

Prisutni su i dual boot i Maxtor 15 Gb i Maxtor 20 Gb i još dvije ladice za još dva HDDa, ... mislim ja na to. A ono 8500 u FireGL nisam znao i čini mi se strahovito primamljivo. CD mi se još nije vratio bum postal ako radi ili ne radi. Eto opet ona slička od malo prije ali sada malo detaljnija i pomak za 110 metara u lijevo i 5m gore, tako bolje izgleda. Slika 1024 x 768 i ima sada 56Kb (10 sekundi i mislim lijepi pejzažek za desk (naši otoci, podaci iz dxf datoteke))
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	test013.jpg‎
Views:	132
Size:	52.8 kB
ID:	67  
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2002., 22:45   #24
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Fora sa NFS2 je navodno jako jednostavna-detalje treba narihtati na JEDNU vrijednost DO max,ništa nesmije biti na max???
Tak navodno dela bez problema

Budem ti poslo onal link za FireGl ak te zanima...
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2002., 01:35   #25
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Talking Jedan korak do maxa

Vratio se razmetni CD, stavio sam korak do Maxa sve i radi, ali ... uvijek postoji neki je.... ali. Sve ide, odpeljal sam dvije staze bez greške i dva puta pokrenuo game i odpeljal te dve iste staze, a onaj ali se odnosi na to da su sjene crne, nema kak' bi se reklo transpirasija. Sjene nisu prozirne već crne kao mrkli mrak. Stavio ja brigtness na max u gameu, na monitoru i još našiljio contrast na monitoru nema, banana, sjene su crne. Dakle one trke po šumi su izvan upotrebe. Ali napredak je ostvaren stvar za sada dela, nije baš kak' treba ali dela. Nego ipak mislim da će stvar riješiti EA sa zakrpom, ATi je napravio svoj dio posla (tak mi je i Q3 do zakrpe bio crn kak sami vrag). Mi smo kao i obično napravili nauku od jedne beskorisne stvari kao što je kamikaza vožnja u N4S: HP2 ali ipak tako se uči. Slučajno prisloniš lemilicu bočici punoj tuša i iskoči kapljica tuša van i tako je nastao ink-jet pisač. Nije zezancija, ovo za ink-jet, u Canonu kažu da je fakat tak bilo (pa piše u BUG, tko ima kaj onda sumnjat ). Možda i mi jedan dan tak neš nađemo, eto ja mislim da sam našao metamorfa 8500 u FireGL. NARAVNO DA ME INTERESIRAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2002., 02:25   #26
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
OK. bum ti pogledal za taj FireGL,treba to nać...

Mislim da je škvadra pričala da je ubrzanje oko 20% a u nekim programima i do 30%
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2002., 19:42   #27
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
Re: Jedan korak do maxa

Citiraj:
Originally posted by Black Dragon
Vratio se razmetni CD, stavio sam korak do Maxa sve i radi, ali ... uvijek postoji neki je.... ali. Sve ide, odpeljal sam dvije staze bez greške i dva puta pokrenuo game i odpeljal te dve iste staze, a onaj ali se odnosi na to da su sjene crne, nema kak' bi se reklo transpirasija. Sjene nisu prozirne već crne kao mrkli mrak. Stavio ja brigtness na max u gameu, na monitoru i još našiljio contrast na monitoru nema, banana, sjene su crne. Dakle one trke po šumi su izvan upotrebe. Ali napredak je ostvaren stvar za sada dela, nije baš kak' treba ali dela. Nego ipak mislim da će stvar riješiti EA sa zakrpom, ATi je napravio svoj dio posla (tak mi je i Q3 do zakrpe bio crn kak sami vrag). Mi smo kao i obično napravili nauku od jedne beskorisne stvari kao što je kamikaza vožnja u N4S: HP2 ali ipak tako se uči. Slučajno prisloniš lemilicu bočici punoj tuša i iskoči kapljica tuša van i tako je nastao ink-jet pisač. Nije zezancija, ovo za ink-jet, u Canonu kažu da je fakat tak bilo (pa piše u BUG, tko ima kaj onda sumnjat ). Možda i mi jedan dan tak neš nađemo, eto ja mislim da sam našao metamorfa 8500 u FireGL. NARAVNO DA ME INTERESIRAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!
Meni radi ko zmaj na korak do MAX-a! A na maxu, smrzne naravno. A što je s tim FireGL? Što s tim radiš?
tor je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2002., 19:54   #28
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
FireGL

Gle čeka se da dotični gospon negdje na svom HDDu izvrši arheološka istraživanja i iskopa link kako iz 8500 u FireGL. Kaj je FireGL :confused: Gle ak se ikad budeš bavio tričarijama tipa 3D StudioMAX, LightWave, Terragen, ... buš znao da recimo takva grafička košta kao puna kutija običnih kartica. FireGL ti je Radeom 8800 nastao na istoj arhitekturi kao i 8500. To bi ti trebalo biti nešto kao kod GForca Quadro. Dakle 8500 na stereoidima ili ti napumpani R200 chip na 270MHz i DDR sa 270 - 300MHz. S time da je kao ti optimizirana za CAD/CAM. Da ne dužim, blizu istini i najjednostavnije to je najmočniji tvornički 8500 namjenjen profičima. Zakaj je to zanimljivo se sječaš koja je razlika bila između GForca i Quadra, e to i ti je i tu takva razlika.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2002., 20:00   #29
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
No-no...
Budem ti ga poslal za vuru-dvije
E da to sam zaboravil reć-imaš ubrzanja(i to ne mala i u nekim igrama npr. MOHAA
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2002., 20:04   #30
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Talking Razlika u cjeni

U Austriji (hvala im na poršci za EU) ti recimo Retail RadeON FireGL 8800 sa 128 Mb dođe svega 433,45€, dok 8500 istih odlika košta 145,85€. Dakle nekih 500 tinaj pokojnih markica razlike, a s time da je to sada, a razlika je bila još ubojitija prije 4 - 5 mjeseci. Ne moraš ze žuriti sa arheološkim iskapanjima, polako ima se vremena.:clap:
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglas Oglasni prostor

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na