Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.06.2007., 23:31   #1
edge
Premium
 
edge's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Šibenik / Zagreb
Postovi: 78
Acer 5601 LAN error

Imam acer aspire model 5601, i odmah cu prijeci na stvar...

Danas popodne sam probao ukljuciti Hamachi, i u trenutak kad se updateao, moja local area connection se srusila, a moja RealTek lan kartica je jednostavno isparila iz devices u my computeru, naravno zajedno sa Local Area Connection iz network connections.

Probai sam ju ponovno instalirati sa official driverima, ali uvijek sa istim zavrsetkom: "this device cannot start"...

Padova struje nije bilo, napon u redu, sve je radilo bez ikakvih problema.. Formatirao sam disk, instalirao nove WindozeXP+sp2, no windowsi nisu uopce prepoznali moju mreznu karticu (za razliku od intelove wireless), te sam nakon manual instalation opet dobio istu poruku (this device cannot start).
Na internet se spajam preko routera, te do sad nije bilo niti najmanjeg problema.

Da li itko zna o cemu se radi, kako je mogu "osposobiti" ponovo, da li je crkla skroz, ili o cemu se ovdje radi..?


Hvala
edge je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2007., 08:23   #2
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,330
Ovo ne zvuči baš dobro. Mislim da je gecrk, a kako je integrirana na ploču, znači da je ploča za promijeniti. Ako imaš garanciju, nosi ga na servis.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na