Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.12.2006., 02:05   #1
Seafreak
Mali od soli...
Moj komp
 
Seafreak's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Split
Postovi: 72
Thumbs up Samsung 204BW, 206BW, 226BW STIZU!!!

Samsung izbacuje nove LCD-e na trziste tokom iduceg mjeseca. Njihova prezentacija ce se tokom prosinca 2006. a prvi modeli ce se moci naci u prodaji vec tokom sijecnja 2007. Svi monitori ce imati Windows Vista Premium Certifikat. Prvo stizu modeli 206BW, 226BW a poslje i ostali... : goood :

Modeli 206BW, 226BW ce posjedovati dinamicki kontrast od 3000:1 (700:1 normal), 300cd/m2 i odaziv od 2ms sto upucuje na koristenje TN panela. Dok ce model 204BW imati nesto umjerenije specifikacije kontrast od 700:1, 300cd/m2 i odaziv od 8ms.
Evo par slicica:
__________
___Samsung 204BW__________Samsung 206BW__________Samsung 226BW

Trenutno nema nikakve sluzbene objave ali na Samsungovim web stranicama su vec dostupni driveri za navedene modele.
E da i na Samsungovoj Rumunjskoj web stranici se nalaze informacije o modelu 226BW.
LINK: http://www.samsungelectronics.ro/ind...=p&id=54&pag=2

Dakle svi vi koji ste namjeravali uskoro kupiti neki od starijih modela, mozda ne bi bilo lose pricekati izlazak novih koji bi ako ne ista drugo trebali sniziti cijene postojecih.

P.s. zao mi je zbog losih slika ali trenutno ih nema nigdje na internetu...
Seafreak je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2006., 07:51   #2
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Taj 204BW ima vec neko vrijeme, vidio sam ga na neweggu, cini mi se da je to monitor isti kao 205BW, s nekom malom razlikom, ne sjecam se tocno sto je bilo u pitanju.
SRV je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.12.2006., 08:28   #3
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Windows Vista Premium Certifikat?!

a što bi im to pobogu trebalo značiti, sad počinju na sve ljepiti Vista ready, koja glupost...

koji marketing bože...
Gabre je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na