Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.03.2022., 08:42   #301
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,692
ja sam iz Saturna uredno dobio na mialbox, doduše to je bilo u 11/2020, možda se sad nešto promijenilo.

no imam drugo pitanje - kako mailbox stoji sa pošiljkama iz USA?

da mi paket dođe tamo pa oni pošalju u HR, jer ovi iz naše carine će odrapit drakonki namet + PDV
__________________
...and fly...
quazar912 je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2022., 09:47   #302
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,792
U pravilu, mailbox radi sa posiljkama poslanim iz eu. Ne bave se carinjenjem. Vidi u njihovom tos-u.

Sto opet nije posve tocno i ovisi o nizu faktora. Kolege narucivale pakete iz kine, dolazilo bez carine na mailbox. Ocito su te posiljke dolazile na neki nacin u eu i zaobilazile dodatna davanja.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2022., 15:11   #303
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,692
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
U pravilu, mailbox radi sa posiljkama poslanim iz eu. Ne bave se carinjenjem. Vidi u njihovom tos-u.

Sto opet nije posve tocno i ovisi o nizu faktora. Kolege narucivale pakete iz kine, dolazilo bez carine na mailbox. Ocito su te posiljke dolazile na neki nacin u eu i zaobilazile dodatna davanja.
da moguće da je bila sreća.
ja bi išao na isti sistem kao mailbox za HR.

trgovina šalje u ured na floridi (pandan mailboxu.de) , kao kad amazon šalje na mailbox, oni šalju na mailbox.de pa ovi k meni u HR

nije nitko to probao ovdje u HR?
__________________
...and fly...
quazar912 je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2022., 10:05   #304
man460
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2022
Lokacija: OSIJEK
Postovi: 2
Pozdrav imam problem sa mailboxom četri paketa sam spojio u jedan i sada me traži da priložim nekakvu punomoć do sada sam redovno naručivao preko njih ali ovaj puta je užaš, prvo mi cipele naručena sa amazona nikako nisu mogli pronaći pa kada su pronašli sada nemogu završiti naruđžbu imam 3 paketa sa amazona i jedan sa njemačkog lidla dali je netko možda imao ovakav problem kontaktirao sam i nekoliko puta ali stvarno više neznam što učiniti slao sam im kopije računa za naručenu robu i opet ništa novaca na mailboxu imama neznam

gdje treba pisati confirm and pay, meni piše
In order to proceed please kindly attach the Power of Attorney. You can attach the document securley. HERE

Dali je itko imao ovakav problem koje dokumente im trebam dostaviti stvarno više neznam što da radim

HVALA
man460 je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2022., 10:48   #305
stef
Premium
Moj komp
 
stef's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zabok
Postovi: 3,279
To obično traže kad pošiljatelj stavi nepotpunu adresu (najčešće ispuste "ID", koji je najbitniji dio adrese). Popuni formular (poslali su ti link), skeniraj i priloži u svoj account. Ne trebaš ga nositi javnom bilježniku.

Zadnje izmijenjeno od: stef. 19.03.2022. u 10:53.
stef je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2022., 10:33   #306
man460
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2022
Lokacija: OSIJEK
Postovi: 2
Citiraj:
Autor stef Pregled postova
To obično traže kad pošiljatelj stavi nepotpunu adresu (najčešće ispuste "ID", koji je najbitniji dio adrese). Popuni formular (poslali su ti link), skeniraj i priloži u svoj account. Ne trebaš ga nositi javnom bilježniku.

OK puno hvala na pomoći
man460 je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2022., 12:01   #307
deephouse
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2016
Lokacija: Rijeka
Postovi: 25
Meni je neki dan pošiljka sa mailbox uredno došla , spojene tri narudžbe sa amazona
deephouse je offline   Reply With Quote
Staro 28.03.2022., 15:13   #308
VandaL.pr!
Premium
Moj komp
 
VandaL.pr!'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: zaDAR
Postovi: 760
Imate li neku opciju za slanje paketa na paleti sa amazona u de da šalju u HR?
Uzeo bi bazen tamo ali niko ne šalje, mailbox ne prima oversized pakete.

Paket je 130 kg....


EDIT: Ništa, odustajem, lakse mi je kod nas naci i kupiti.
__________________
ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | TDU2: VaandaL | R* Social Club: vandal_zd | DayZ: VandaL | battle.net: VandaL #2220

Zadnje izmijenjeno od: VandaL.pr!. 28.03.2022. u 15:27.
VandaL.pr! je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2022., 23:28   #309
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
Jel imate problema s ostvarivanjem garancije ako su itemi kupljeni preko mailboxde sa raznih popularnih DE shopova i slično? ili ovlastenih ebay.de sellera, npr asus... Gledam neke grafičke, pa da nebi bilo ovo i ono kad riknu
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2022., 23:42   #310
stef
Premium
Moj komp
 
stef's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zabok
Postovi: 3,279
Pa mailboxde ništa ne prodaje, nego je samo posrednik u špediciji. Garanciju ostvaruješ tamo gdje si kupio. I neki shopovi ne šalju na mailboxde adrese, tako da treba paziti na to.

Zadnje izmijenjeno od: stef. 09.04.2022. u 23:47.
stef je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2022., 00:05   #311
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
Znam to, nego ako vežu ono za ime/prezime, a ti si slao na mailbox adresu blabla. Uglavnom, prelista sam par strana ove i drugih tema, pari sve ok, tako da let's go shopping
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2022., 01:00   #312
robimarko-bug
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2013
Lokacija: Tenja(Osijek)
Postovi: 1,071
Meni se dobrom praksom pokazalo da billing adresu stavim HR a shipping Mailbox, tako su mi neki shopovi tipa Notebooksbilliger poslali na Mailbox a prije su samo stornirali.
robimarko-bug je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2022., 22:44   #313
Cadus
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5
Jel netko ima iskustva sa ovom stranicom kao alternativom mailboxde: https://shipgerman.com/?utm_source=g...saAvptEALw_wcB

Google mi ih je izbacio kao oglas prilikom googleanja mailboxde - a cine mi se jeftiniji za manje i srednje pakete s obzirom da je na mailboxde minimalan iznos 13e za posiljku.
Cadus je offline   Reply With Quote