Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.02.2017., 10:20   #241
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,461
Nije paket al je tisak

__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2017., 13:06   #242
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,138
Citiraj:
Autor Prijateljski Pregled postova
Živim kraj kioska i za sada samo pozitivno iskustvo. Tete ljubazne, svi paketi stigli 20-30 paketa do sada. Nakon ovih sranja u pošti....sa naplatom dolaznih paketića s 5 kn naručio bi tiskom i iz Kine da može

edit; tete mi daju formulare i kutije da nosim doma i u miru popunim i upakujem
Također istog mišljenja.

Neki dan sam imao neugodnost vezano za našu Poštu. Šaljem paket pouzećem, mala vrijednost - otkupnina 40,00kn. Tip će također i platiti poštarinu od 26,00kn. Čekam da svi živi i neživi od*hebu, plate račune, kupe KUHARICE koje se prodaju tamo na onom staklu, horoskope, križaljke, sudoku, redovito uvaljivanje "e-pošte", evoTV-a starcima od 150 godina, mobitela, itd. itd. itd. (imam osjećaj kao da sam došao na štand). OK, baba 15 minuta slaže naljepnice po maloj kuverti sa mjehurima, komentira "ajoj, sada je ukrašeno ko božićno drvce" - znači i babi sve jasno, bedira se, neugodno, nemam ništa protiv nje. Poslano. Šalje mi lik privatnu poruku, "e frende, stvar stigla, poštar mi naplatio 26,00kn poštarine, nisam bio doma, ukućani preuzeli, i aj mi daj svoj broj tekućeg da ti uplatim ostatak, nisam klošar". Nisam mogao vjerovati kakvo je to klošarsko poduzeće. Istog trena sam napisao mail, baš prekjučer, tri dana unazad zove ženska, neugodno joj - dali bi gospodin ako se poštar vrati na adresu dao pare? Kažem joj - već obavljeno sve sa gospodinom i to unazad par dana, ajooooj, isprike, oprostite, ovo ono... kažem joj sve OK - gospodin je inzistirao na tome da pošaljem Poštom, inače ne bi, koristim Tisak i kada ljudi od mene naručuju, uplate pare, ja pošaljem i gotovo. Rekao sam joj i otvoreno gospođo - Pošta je uvijek moj zadnji izbor. "nadam se da ćete u budućnosti i dalje koristiti naše usluge" - naravno da neću (jer to nije prvi put da se dešavaju takve stvari)
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2017., 13:49   #243
johnsmith
Premium
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: vž
Postovi: 1,251
Pošta je otišla na kvasinu. Em su digli cijene, em još 5kn extra naplacuju dostavu na adresu.

A tisak, to su isto crne legende. Idem online radit najavu za slanje. Ocu se ulogirat, username password, korisnik nije pronadjen. Zaboravili ste lozinku - dobivam mail s tim istim passwordom cleartext (majketi ) s kojim se pokusavam logirat Pisem im da nek to neko vidi resi da ko je tu lud, i tri dana kasnije ni slova ni brojke od njih Jeftino i kvalitetno, izaberi jedno
johnsmith je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2017., 16:43   #244
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,173
Ja sam se prebacio na tisak. Neki dan sam fasovso na dva fronta. Lik prodaje na njuski tipkovnicu za neki laptop i ja ga zovem. Rece mi 100kn lik. Ja reko ok salji pouzecem. Govno stavilo otkupninu 150 a ne 100 i ukrade mi 50kn a oni 36 i to veselje me doslo 186kn. Spolno sam im opcio s oba roditelja. Nije bilo meni,bilo je zurba covjeku i pristao je i platio. Da nije,vratio bih je nazad garant. Da ne govorim da je bila kriva ko da je s autom netko preso preko nje. Sreca pa radi...
Nego,cujem da se sad po novom moze otvorit paket pred postarom i uvjeriti se da je unutra ajfon a ne sardina. Jel to tocno? Momak mi neki dan rece da ne bi smio otvarat a ja narucio fleksu od makite reko ubit cu vas oboje ne bude li unutra sta treba. Bilo je ovaj put. 😂

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2017., 18:26   #245
ćubi
Premium
 
ćubi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Osijek, Hrvatska
Postovi: 397
Moze se otvoriti paket pred postarom/dostavljacem no prvo moras potpisati. Baš sam danas otvorio paket pred dostavljacen HP-a i nije bilo problema.
Sve kasnije reklamacije prema dostavljackoj sluzbi ili posti se mogu okaciti macku o rep, a najbolja stvar sto je po novome poziv korisnickim sluzbama na broj 072 (zvao HP) oko 1-2/minuta bez obzira na besplatne minute.
ćubi je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2017., 18:52   #246
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Ima koja dostavna služba da se može s njom slati pouzećem unutar HR, a da nije HP i Overseas?

p.s. znam da nije odgovarajuća tema, ali eto da ne otvaram dalje i ne dižem neke iz mrtvih
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2017., 20:55   #247
Igneos Eructid
običan user
Moj komp
 
Igneos Eructid's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Phuket, Thailand
Postovi: 844
cityexpress mozda?
Igneos Eructid je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2017., 21:15   #248
ćubi
Premium
 
ćubi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Osijek, Hrvatska
Postovi: 397
Ako se nevaram cityex je davno propao i zajebao radnike i vjerovnike za velike pare.

Google i dpd-ova stranica kaze da i oni omogucuju pouzecem unutar Hrvatske, cijenu nisam gledao
ćubi je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2017., 21:22   #249
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor FRipper Pregled postova
Ima koja dostavna služba da se može s njom slati pouzećem unutar HR, a da nije HP i Overseas?

p.s. znam da nije odgovarajuća tema, ali eto da ne otvaram dalje i ne dižem neke iz mrtvih
https://www.dpd.com/hr/home/produkti...canje_pouzecem

https://gls-group.eu/HR/hr/usluge-pregled/pouzece
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2017., 21:47   #250
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Nisu li oni samo za pravne osobe? Je li ko privatno slao preko njih?
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2017., 22:16   #251
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Ja nedavno po prvi puta rekoh ajd slat cu overseas-om i dobio mail da ce doci sutra po paket. Ja pripremio paket a oni nisu dosli niti bilo sto javili da nece doci. Eto prvo pa musko.
City ex expressom slao samo jednom i nakon toga sam rekao nikad vise.
Puno puta slao postom ili hp expressom i nikad problema nije bilo
Tisak paket takodjer ok za sada, mada sa njima nisam poslovao nesto puno
darkijas je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2017., 10:45   #252
GTC
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Zg
Postovi: 64
Overseas je najveće smeće što se tiče tih dostavnih službi. Redovito ne dolaze na vrijeme (ili uopće isti dan kad trebaju doći), nikad ništa ne javljaju, pa ti čekaj od jutra do sutra, doslovno.
GTC je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2017., 11:31   #253
duggi
Premium
Moj komp
 
duggi's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 597
baš tako ,i ja sa Oversima imam loša iskustva, ostavim poruku kada ž