Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Mreže
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.08.2013., 20:07   #61
esc
Lynnfield
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: HR
Postovi: 1,023
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
Ja sam malo naporan na sluzbi za korisnike bio, sad imam preko 10mbita i radi 24h bez ijednog reconnecta..sto se i kako desilo pojma nemam..
ja sam na 4,to si isto kod t-coma...jesi kaj sam mjenjao u postavkama rutera?
esc je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2013., 20:09   #62
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,460
Pa nisam bas, isao sam u admina no samo sam wifi konfiguriro, upnp mi je off, ostalo sve defolt..bio sam i ja na 4 al sam prebacio na 10
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2013., 23:25   #63
robi64
zovem se robert iz zg.sam
Moj komp
 
robi64's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: ZAGREB-DUBRAVA
Postovi: 1,073
i ja sam jučer dobio ovaj router i problem je taj što sam na starom siemensu imao spojen satelitski mrežni reciver i sad bih trebao konfigurirati ga da ga mrežni reciver prepozna ušao sam admin mod u router ali sad ne znam kako dalje ga podesiti pa ako netko zna da mi pomogne znači da mi se mrežni reciver prikopča na router,normalno da je reciver žičano spojen na router
__________________
zovem se Robert i iz Zagreba sam
robi64 je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2013., 12:35   #64
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,066
Imam takvu kombinaciju kao i ti i nije mi nista bilo potrebno podesavati na routeru, nego samo promijenit postavke za mrezu na prijemniku. Ako na prijemniku imas DHCP, onda ga ukljuci i sve ce se potrebne postavke same podesit.
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2013., 01:32   #65
praskatonick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: negdje daleko
Postovi: 205
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
Krepao mi sinoć SX763 i danas došao tehničar, kaže nema više siemensa tog nego neki adb počeli stavljat




Tako izgleda, ovo je stranica http://broadband.adbglobal.com/broad...-g-family.html

e sad me zanima, ima li ga tko već? jel radio kakve preinake u postavkama?

i zanima me, ima tipku na njemu na sredini WIFI koja se može stisnut, što ona radi? mislim da većina modema to ima al nisam nikad koristio..

pregorio mi phone jedan phone dva na thomson 782 i TG po meni najbolji ruter koji sam imo do sad, i došlo mi ovo smeće već tri dana mi šteka diablo trzaji i tako dalje dok igram, a znam da nije do kompa imam nove postavke i sve i dok mi on nije došo s tehničarom, sve je išlo glatko, doduše nekad je znalo biti i do servera kada su prenatrpani, ali očito je ovaj ADB po pitanju gaminga sranje, thomson je bolji i to osjetno.

sada ne znam, jel mogu zatražit da mi ga zamjene, i da mi vrate mog cijenjenog šveđanina thomsona?

ps ebem ti grmljavinu, da ti ebem.

koji mi je pasword gdje gledam pasword od ovog sranja, ima hrpu brojeva na sebi a nigdje ne piše kon na thomsonu aces mode. može pomoć. dakle kada uđem na ukucam user, i gdje se na poleđini kod njega nalazi pasword?
praskatonick je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2013., 01:38   #66
praskatonick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: negdje daleko
Postovi: 205
Citiraj:
Autor SaleFFS Pregled postova
Meni veza nije losa, vec 6 godina zivim na toj adresi i nikad problema sa netom a imao sam dlink i dva thomsona. Odkad je dosao ovaj adb sami problemi no vidjet cu kako stvari stoje kada dodje drugi modem.

tako je majstore, i ja sam imao d link, i thomsona nikad problema, a ovaj adb mi se čini ko generalno smeće, ne znam kako ih nije sram ljudima davat nakon konja magarca.

čim sam pročito da je made in vietnam, sve mi je jasno. ne možeš ti šveđanina, zamijenit vijetnamcem i točka. po meni, mišljenja sam da thomson i eventualno siemens jedini valjaju od tih routera. ovo ostalo, treba sve odjebat po kratkom postupku.
praskatonick je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2013., 02:35   #67
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,460
ispod je sn s tim da je u sredini veliko slovo i ( I )

Ako vam je jako loš ruter, pa iamte na njuškalo tompsona za sitne pare
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2013., 04:42   #68
praskatonick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: negdje daleko
Postovi: 205
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
ispod je sn s tim da je u sredini veliko slovo i ( I )

Ako vam je jako loš ruter, pa iamte na njuškalo tompsona za sitne pare

jel moram ja nešto podesit na njemu, kako ste vi stavili postavke? može par savijeta, da znam možda mogu popravit to sranje da mi ide bolje nego sada. ako ne uspijem, zvat ću ih da mi zamjene. ide mi na nerve, ne želim igrat diablo na takav način, uvijek neki štekanac.
praskatonick je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2013., 07:22   #69
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Ja sam inzistirao na zamijeni. Zvao szk i objasnio im da sam posudio ruter od frenda s kojim radi sve normalno a cim ovaj adb spojim problemi. Nakon par dana donesli su mi TG782 i od tada ni jedan problem. Glupo je da zbog njihove greške ideš trošiti novce. 100 kuna nije puno ali opet njihov je posao da ti kao pretplatniku pruže kvalitetnu uslugu.
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2013., 11:03   #70
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,460
meni se resetira veza kad idem uploadat recimo 10ak megabajta..neznam zasto, inace je sve ok
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2013., 11:21   #71
DeceiverOfFools
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Gorski Kotar
Postovi: 1
pozdrav, laptop mi je uočava modem/mrežu, a ni mobitel. šta da radim?
DeceiverOfFools je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2013., 11:24   #72
tonisostaric
Banned
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Samobor
Postovi: 288
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
meni se resetira veza kad idem uploadat recimo 10ak megabajta..neznam zasto, inace je sve ok
A u drugoj temi si rekao da ti je odličan...router je krš...smeće i samo čekam da odapne...
tonisostaric je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2013., 12:01   #73