Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.03.2006., 15:01   #1
Manet
Registered Cyber boy
Moj komp
 
Manet's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Daleko od tebe
Postovi: 83
Urban jungle

: boxers : Ako tko zna za igru , igra ju, ili mu se dopada nek se javi! Za one koji 1. put cuju za igru: to je 1. hrvatska igra koja je dobra.
Manet je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2006., 16:35   #2
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,130
Isprobao sam je kad je izasla van tj. postala dostupna za download... i ima jedan bug koji ide na zivce, a to je da zna prijavit prekrsaj i kad nista nisi napravio (npr. vozis po ravnici brzinom od 45km/h).

Inace, OK pokusaj... jos da je dodat trecu dimenziju (znaci da ima uzbrdica, nizbrdica itd.) i da se isprave bugovi, bila bi OK
JC Denton je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.03.2006., 16:49   #3
Andeo
Premium
Moj komp
 
Andeo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 455
Budimo malo objektivni, jedine dobre hrvatske igre su bile Serius Sam i SRAZ a igriva je bila Crusaders. Urban jungle je dobar pokušaj koji ima potencijala ako se bude dalje razvijao.
__________________
RABBITS CLAN
Andeo je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2006., 18:21   #4
Manet
Registered Cyber boy
Moj komp
 
Manet's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Daleko od tebe
Postovi: 83
Cool

Citiraj:
Autor Andeo
Budimo malo objektivni, jedine dobre hrvatske igre su bile Serius Sam i SRAZ a igriva je bila Crusaders. Urban jungle je dobar pokušaj koji ima potencijala ako se bude dalje razvijao.
Serius Sam nije u cijelosti hrvatski samo smoga mi objavili, to je dopustio neki strani programer koji ima hrvatske korjene. Ali igra je ok. A ,sraz je dobar no lošiji od Urban Jungle. Istina da nekad policajo bezveze trabunja, i koliko ja znam ograničenje brzine u Rijeci je 60 i vise!: sniper :
Manet je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2006., 19:43   #5
Andeo
Premium
Moj komp
 
Andeo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 455
Citiraj:
Autor Manet
Serius Sam nije u cijelosti hrvatski samo smoga mi objavili, to je dopustio neki strani programer koji ima hrvatske korjene. Ali igra je ok.
Nije Hrvatska igra? Dean Sekulic i Alen Ladavac koji su glavni programeri CroTeama sa sjedištem u Hrvatskoj sigurno bi se slozili sa tom tvojom izjavom. Blago nama hrvatskim programerima sa takvom podrškom u zemlji.

Citiraj:
Autor Manet
A ,sraz je dobar no lošiji od Urban Jungle.
To je totalna subjektivna ocjena. Tako da možeš kazati takvu stvar u svoje ime. Meni niti na pamet ne pada izreci takvu stvar.

Citiraj:
Autor Manet
Istina da nekad policajo bezveze trabunja, i koliko ja znam ograničenje brzine u Rijeci je 60 i vise!: sniper :
Za 8 god. budeš naučio i kakvo je ograničenje u prometu, nema potrebe da ti sada to objašnjavam...

I na kraju da istaknem to da li je neka igra bolja od druge je iskljucivo subjektivna stvar i to mi ne smeta kad netko napiše da je njemu nešto bolje, ali pisati neutemeljeno i netočno je glupo zato i moram intervenirati.
__________________
RABBITS CLAN
Andeo je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2006., 19:58   #6
big_B
Premium
 
big_B's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 560
Smeće, mislio sam da će to biti nesto tipa GTA, a kada ono nemogu niti pješaka pregaziti. Skreneš 1 metar sa ceste i odma sere. Malo slobode bi dobro došlo. Možda su moji zahtijevi preveliki ali ipak smatram da je igra troma.
__________________
big_B je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2006., 20:00   #7
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Citiraj:
Autor Manet
Serius Sam nije u cijelosti hrvatski samo smoga mi objavili, to je dopustio neki strani programer koji ima hrvatske korjene.
Genijalna izjava, ali malo pogrešna. Igru je napravio hrvatski CroTeam, a, ako se dobro sjećam, izdao ne-hrvatski Take2 interactive.
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2006., 20:05   #8
E.T.
Moderator
Moj komp
 
E.T.'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,457
Kao sta su decki primjetili mlad si pa cemo ti oprostiti ovakve nebuloze...
Clanovi CroTeama su jos davno (prije tvog rodenja) radili igre za Amigu, i sazreli radeci SS engine godinama (nebrojeno puta pocinjuci ispocetka)...srecom uspjeli su pronaci stranog,jakog izdavaca i probiti se, a to je tesko-sto su mnogi osjetili na svojoj kozi kad nisu uspjeli prodati solidne proizvode i zanimljive ideje(da ti ne pricam sad o povijesti zadnjih 10 godina game-inga, recimo o Cateia (100% Hrv. tim- brojeci krvna zrnca sa sjedistem u Veneciji gdje ljudi studiraju/rade) i drugim manjim razvojnim timovima)...

Sto se tice UJ bilo je vec nekoliko tema o tome (sa puno svada ako smijem primjetiti) pa cu reci samo da je rijec o nisko budetnom proizvodu namijenjenom mladoj populaciji, a o ukusima se ne raspravlja (o kvaliteti da ali davno je bio moj EoD o toj temi makar "lokalni dusebriznici" izgubljeni u vlastitim interesima i gluposti jos uvijek pisu otvorena pisma u vezi i glede mojih izjava)...

OT
Moj 1500 post - bravo ja, postao sam spammer, Fleks cuvaj se...
__________________
www.rabbits-clan.com

Zadnje izmijenjeno od: E.T.. 07.03.2006. u 20:17.
E.T. je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2006., 03:20   #9
Urban Jungle
Registered User
 
Urban Jungle's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 5


(15/03/2006) Urban Jungle 1.01 (zakrpa).

- novi načini vožnje (automatski mjenjač, ručni mjenjač, gradski mod, krstarenje)
- znatno proširena podrška za igrače kontrolere
- realističnija fizika vozila
- realističnije karakteristike vozila
- automatsko ažuriranje igre (zakrpe) putem Interneta
- ispravak pojedinih prometnih problema
- prikaz stupnja prijenosa tijekom vožnje
- deinstalacija
Urban Jungle je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2006., 08:15   #10
atha
Moderator
Moj komp
 
atha's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 8,918
link? nema linka?
__________________
___________
HTPC: Intel Core2Duo E8500 × ATI Sapphire HD4670 HDMI × 2x 1GB DDR2 × Samsung 160GB ×
Lenovo Key+Mouse
× Philips 49PFS5501 LED TV × Technics SA-EH780 5.1 × Windows 10
Laptop1: Lenovo x100e w/Windows 10
atha je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.03.2006., 08:38   #11
Bran
nemam kaj napisati
 
Bran's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Međimurje
Postovi: 1,300
Citiraj:
Autor atha
link? nema linka?
http://www.kreativni.hr/ i
http://uj.dir.hr/

Koliko se sjećam već su se lomila koplja (i miševi) tu na forumu oko te igre.

Evo vam i tu ljink.

http://forum.pcekspert.com/showthrea...t=Urban+Jungle
__________________
ASUS A3500N Centrino 725 1.6GHz, 15"(1024x768), 4X +/- DVD-RW, HDD 60GB, DDR 512MB, Li, Fax/Mod, LAN, IEEE1394, 4xUSB2.0, 0.35 millijuna pixela integrirana video camera





Bran je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2006., 10:55   #12
mat
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: zg
Postovi: 2,105
meni je super igra
samo da ubace da se mogu iskljuciti prekrsaji i da prosire grad cijeli, pa ga se moze putem igre i upoznati... mozda bi trebalo razvijanje krenuti u tom smjeru takoder? upoznavanje gradova hrvatske... hocu reci igra mi je super jer vozim auto po necemu sto stvarno postoji... kad se detalji grada upotpune biti ce fenomenalno!

i btw nesto sam nacuo da cete raditi i zg, osijek, split itd... istina? to bi bilo SUPER !

p.s. nema tog NASELJENOG MJESTA u kojem je ogranicenje brzine 60 LOL
mat je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2006., 10:57   #13
mat
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: zg
Postovi: 2,105
e jos nesto => sraz rula 8)
jel ima tko to ili zna gdje se moze skinuti? to je valjda prva igra u mom zivotu, crno-bijela 1.0 na 186-ici hehe
mat je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2006., 11:35   #14
Urban Jungle
Registered User
 
Urban Jungle's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 5
Citiraj:
Autor mat
meni je super igra
samo da ubace da se mogu iskljuciti prekrsaji i da prosire grad cijeli, pa ga se moze putem igre i upoznati... mozda bi trebalo razvijanje krenuti u tom smjeru takoder? upoznavanje gradova hrvatske... hocu reci igra mi je super jer vozim auto po necemu sto stvarno postoji... kad se detalji grada upotpune biti ce fenomenalno!

i btw nesto sam nacuo da cete raditi i zg, osijek, split itd... istina? to bi bilo SUPER !

p.s. nema tog NASELJENOG MJESTA u kojem je ogranicenje brzine 60 LOL
1) imas cheat, cudno da nisi cuo za to: "TATAMIJESABORSKIZASTUPNIK"
2) prosirenje na info-povijesno-kultirni aspekt je u izradi demo verzije, bit ce uskoro prezentirana javnosti
3) Mesic je rekao isto to - da bi volio vidjeti ovako cijelu HR. Za sada se ozbiljno javio samo grad Varazdin, ali nije potvrdjeno. U nacelnim smo pregovorima smo s jednim vecim gradom.
4) detalji u gradu su uvijek vaga izmedju skolskih hardverskih mogucnosti i brzine igre + vrijeme razvoja
5) Pojasni ono s nasljenim mjestom. Naime, npr. u centru Rijeke na dijelu Turnic-Zamet je ogranicenje 70.

Zadnje izmijenjeno od: Urban Jungle. 16.03.2006. u 11:50.
Urban Jungle je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2006., 12:14   #15
Andeo
Premium
Moj komp
 
Andeo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 455
Citiraj:
Autor Urban Jungle
5) Pojasni ono s nasljenim mjestom. Naime, npr. u centru Rijeke na dijelu Turnic-Zamet je ogranicenje 70.
Mislim da se to odnosi na post u kojem netko kaze da je ogranicenje u Rijeci 60km/h. Pa je aludirajuci na to kolega rekao da je u svim gradovima 50km/h a ovo sta si ti naveo je ogranicenje na pojedinim dionicama...
__________________
RABBITS CLAN
Andeo je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2006., 17:42   #16
Urban Jungle
Registered User
 
Urban Jungle's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 5
OK, pomalo... ogranicenje, naravno, nije 60. Ogranicenje je po zakonu 50, ali je igra poslozena tako da bude sto bliza stvarnim uvjetima, pa reagira na otprilike 57 km/h. Naime, u stvarnom zivotu postoji tolerancija zbog nesavrsenosti mjernih instrumenata policije i zbog razlicite kalibracija brzinomjera u vozilu, pa svi znamo iz prakse da se moze proci i kraj radara s do 60 km/h i da se to "ne racuna". Inace, taj dio smo uveli nakon sto se gomila beta-testera zalila da je suludo da se zakonska represija provodi cim malkec predjes 50 km/h - i smatramo da su bili potpuno u pravu.
__________________
http://uj.dir.hr
Urban Jungle je offline   Reply With Quote