Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.07.2006., 21:28   #31
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor ZED
Ali dovoljno da se zavrsi na naslovnici UEFA-ine stranice
Dobra ti je slikica...kaj nemaš manju???
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2006., 21:42   #32
Mailman
Premium
 
Mailman's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,606
čini mi se da je većina klubova iz naše lige za ostanak bolja od ovih Litavaca....
a što se tiče terena, pomoćni teren Pule izgleda bolje....

http://www.index.hr/clanak.aspx?id=323036 ovo se nije trebalo dogoditi
Mailman je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.07.2006., 21:48   #33
Emissary
ČLAN FKTa
Moj komp
 
Emissary's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Split
Postovi: 2,264
Emissary je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2006., 22:30   #34
Mailman
Premium
 
Mailman's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,606
Citiraj:
Uz odlična jela i vina, izgledalo je kako će večera proteći mirno bez incidenata koji su uobičajeni na ovakvim "manifestacijama". A onda je nakon dva sata novinar Večernjeg lista spomenuo kako je Dinamo suspendiran dvije godine iz Europe zbog Mamićeva prigovora na suđenje u susretu protiv Auxerrea. "Maminjo" je priznao grešku, a onda ga je, očito još uvijek nedovoljno iskusan, novinar iz 24 sata pitao što se točno ondje dogodilo. Par čaša vina učinile su svoje, fitilj se zapalio, i počeo je show...
Mamić je verbalno izvrijeđao novinara iz 24 sata te kolegu iz Večernjeg lista, a usto je nekoliko puta verbalno izvrijeđao i svog glasnogovornika Adu Kožula. Na kraju je pogodio soljenkom novinara 24 sata koji je s kolegom iz Večernjeg lista napustio večeru.
http://www.sportnet.hr/index.aspx?page=news&id=300693

hahahh...kauboj Maminjo
Mailman je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2006., 00:07   #35
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Možda je Maminjo mislio da ga tip pita za sol pa mu ju je dodao
Nije to ništa novo...
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2006., 02:40   #36
undo
You'll Never Walk Alone
 
undo's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,282
A cemu taj brdjanin mamic mora biti tu na hnl-u,svaki klub ima takvoga seronju umjesto da se komentira pobjeda i napokon je jedan nas klub i pobijedio u europi i dize nam se koeficijent nakon "odlicnih" partija prosle sezone koje bi i klubovi iz lige za opstanak bolje odigrali.A druga stvar sto se pokusala hrvatska zastava popaliti s tribine to niko ne spominje i zato je doslo do utrcavanja na teren po nju,i pendrecenje ekipe koja je zakasnila na tekmu i uletavnja s psima na njih pa po tribini,to niko ne spominje u clancima,glavno da je novinarsko smece napisalo o ***************enom mamicu i nekoj ***************enoj soljenki i popljuvalo se navijace i nazvalo ih se zadnjim seljacinama! Bas me zanima kaj bi ti novinarcici napravili da im nakon 40 sati puta pocnu lomiti frenda jer je isao vratit svetu stvar ili mu pendrece ekipu pred stadionom,sta bi napisali i kako bi reagirali?
Normalno da navijaci nisu sveci i znaju pretjerati ali i isto tako ima i ona "druga" strana zbog koje i sve pocne,zasto se odmah iz neprovjerenih informacija pocne kenjati po navijacima kao naprimjer sad na indexu,a da se nekad ode na gostovanje pa da se vidi sta ti ljudi sve trpe po putu zbog voljenoga kluba mislim da bi im novinarcici odmah dignuli u cast spomenik malo veci!
__________________

Member of PCE 100+kg demolition squad






Zadnje izmijenjeno od: undo. 26.07.2006. u 03:32.
undo je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2006., 12:20   #37
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Stavio 200 kn na hendikep Dinama .
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2006., 12:25   #38
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Citiraj:
Autor undo
A druga stvar sto se pokusala hrvatska zastava popaliti s tribine to niko ne spominje i zato je doslo do utrcavanja na teren po nju,i pendrecenje ekipe koja je zakasnila na tekmu i uletavnja s psima na njih pa po tribini,to niko ne spominje u clancima,glavno da je novinarsko smece napisalo o ***************enom mamicu i nekoj ***************enoj soljenki i popljuvalo se navijace i nazvalo ih se zadnjim seljacinama! Bas me zanima kaj bi ti novinarcici napravili da im nakon 40 sati puta pocnu lomiti frenda jer je isao vratit svetu stvar ili mu pendrece ekipu pred stadionom,sta bi napisali i kako bi reagirali?
Normalno da navijaci nisu sveci i znaju pretjerati ali i isto tako ima i ona "druga" strana zbog koje i sve pocne,zasto se odmah iz neprovjerenih informacija pocne kenjati po navijacima kao naprimjer sad na indexu,a da se nekad ode na gostovanje pa da se vidi sta ti ljudi sve trpe po putu zbog voljenoga kluba mislim da bi im novinarcici odmah dignuli u cast spomenik malo veci!
Kak bi ja tuko te glupe novinare, pogotovo ove sa indexa nevjerojatno, kako oni fino pišu priču a ne napišu zakaj je sve počelo-jer im nepaše. Dobro da se komešanje brzo smirilo. A ovaj Ekranas je neki seoski klub, bar mi tak djeluje, Dinamo je igrao kolko je trebalo, dobro da se netko nije ozljedio na onom polju...
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2006., 14:44   #39
Andeo
Premium
Moj komp
 
Andeo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 455
Tko vam je ukrao zastavu? Kako se to uvijek Hrvatskim klubovima kradu zastave na utakmicama... Nego s kime su se isli tuci? Sa hrpom policajaca koji vjerovatno nikada u zivotu nisu dosli u sukob sa nekom navijackom skupinom ili sa navijacima Erkanasa koji su vecinom bili djeca, obitelji i stariji ljudi? Do kada cemo alibije nalaziti za navijace? Dok ne ubiju nekoga, ups ne za to je prekasno to se vec događa jer kada hrpa "navijaca" doceka autmobil i pokusa nazivo zapaliti ljude u njemu da li postoji za to alibi? Jesu i njima ukrali zastavu pa su ih isli paliti? Siguran sam da i oni imaju neko tako opravdanje... To mi sve zvuci kao kada neki silovatelj kaze pa obukla je minicu sama si je kriva...
__________________
RABBITS CLAN
Andeo je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2006., 14:48   #40
Andeo
Premium
Moj komp
 
Andeo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 455
Citiraj:
Autor undo
te su mi tekme najbolje laganini bez zivciranja do 4-1,stim da je ekranas vec odigrao 22 kola u svojoj ligi,netreba se puno obazirati jedna je momcad opet igrala...jedino bih htio naglasiti da nas zeza ta lijeva strana obrane s te strane uvijek procuri neki gol tako i sad,nadam se da bu svabo sve to poslozio i onda ce biti ok.
Nadam se da ce sa dolaskom Nowotnya obrana biti malo vise koncentrirana da ne dobiva Dinamo vise tako jeftine golove bez potrebe... Samo umjesto sta trazi napadaca a imaju Da Silvu i Andersona u rezervi bilo bi bolje da traze golmana, Turina je jako nesiguran, ne moze nikako loptu uhvatiti to bi Dinamo moglo negdje kostati bodova pa onda uzalud 10 napadaca na klupi...
__________________
RABBITS CLAN
Andeo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.07.2006., 17:43   #41
undo
You'll Never Walk Alone
 
undo's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,282
Citiraj:
Autor Andeo
Tko vam je ukrao zastavu? Kako se to uvijek Hrvatskim klubovima kradu zastave na utakmicama... Nego s kime su se isli tuci? Sa hrpom policajaca koji vjerovatno nikada u zivotu nisu dosli u sukob sa nekom navijackom skupinom ili sa navijacima Erkanasa koji su vecinom bili djeca, obitelji i stariji ljudi? Do kada cemo alibije nalaziti za navijace? Dok ne ubiju nekoga, ups ne za to je prekasno to se vec događa jer kada hrpa "navijaca" doceka autmobil i pokusa nazivo zapaliti ljude u njemu da li postoji za to alibi? Jesu i njima ukrali zastavu pa su ih isli paliti? Siguran sam da i oni imaju neko tako opravdanje... To mi sve zvuci kao kada neki silovatelj kaze pa obukla je minicu sama si je kriva...
necu ovo uopce komentirati,nezavrjedjuje komentar ti koda si s marsa pao,ovo je moj zadnji upis na HNL i na sport inace,necu vise nikaj pisati jer neki jednostavno nezele shvatiti neke stvari! i nezele cuti istinu! previse sam puta ovdje rekao i neke stvari koje nebi trebale biti uopce na forumu SAMO DA LJUDIMA PRIBLIZIM CIJELU ATMOSFERU I ISTINU OKO NEKIH DOGADJAJA.Napisao sam ti post malo veci i odgovorio na sve sta si postavio te glupe upitnike,ali zbrisali su ga jer je bio neprimjeren kao posto sam vjerojatno bio preiskren,ustvari boli me qurac MOJ KLUB JE DINAMO I STRANKA HRVATSKA! BBB ZAUVIJEK BBB ODUVIJEK! HVALA TI BOZE STA NAVIJAM ZA DINAMO! TO JE TO OD MENE! ja sam mislio da kad nasi klubovi igraju u europi navijamo svi za njih ali ocito su nekima vazniji mamici i ocrniti odmah dinamo i pljunuti ga ma sta god se napravilo,***************eno zato mi se i gadi vise nekaj uopce kopmentirati za koga???? zasto???
__________________

Member of PCE 100+kg demolition squad





undo je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2006., 17:59   #42
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
@undo
boli te q......c za neke ovdje, nedaj da te to s***************e i neodlazi sa h.n.l.-a. Ti i oni koji trebaju znati kaj se dogodilo i zašto se dogodilo-znaju, oni koji nekuže ili ne žele skužiti....pa ko ih šljivi, nek žive u zabludi cijeli život i nek upijaju znanje od lijevih izvora.....
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2006., 18:26   #43
Zond
Rabotnik
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 779
Andeo , okani se navijackog svijeta. Nije to za tebe. Nemoj buduce ni poceti komentirati jer lupas takve glupost da nije za ljude.

Replace si isao prek udruge ili neorganizirano?
__________________

Zond je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2006., 18:29   #44
Andeo
Premium
Moj komp
 
Andeo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 455
Ja sam napisao svoje misljenje i odmah su svi poceli se svadati. Decki malo ohladite tema je HNL pa zar moramo svi isto razmisljati? Ti navijas za Dinamo i tvoja stranka je Hrvatska? Pa sta ja navijam za Hajduk a za politiku me nije briga. Oprostite mi ako je samo meni cudno i ako ja kenjam bezveze to sta je neki navijac(nije bitno ciji jer takvih budala ima svugdje) ubio jadnog decka iz Crikvenice koji se nakon koncerta Prljavog kazalista vracao doma i u mraku su ga presreli i pitali za koji klub navija, on je rekao Rijeku i danas je mrtav. Onda sam ja uistinu budala koja sere bezveze ako nemam pravo kad kažem da SVAČIJI ŽIVOT VRIJEDI VIŠE OD NEKOG KLUBA.

Ja ne pljuvam po Dinamovoj igri samo sam kazao da bi se Dinamo jos lakse i uvjerljivije prosetao HNL-om i imao puno vece izglede u Europi da ima boljeg golmana. To je moje misljenje, tvoje ne mora biti takvo. I da, ja navijam za Dinamo i svaki Hrvatski klub u Europi. Te takoder mislim da oduzeta zastava nije razlog za to da se klub izbaci iz svih Europskih natjecanja na par godina(jer opcom tucnjavom i prekidom utakmice bi se bas to desilo), pametan čovjek zna prosuditi kako treba reagirati u pojedinoj situaciji jer je svjestan toga da svaka akcija ima reakciju!

Zond ja sam u nogometu od 6 godine i razumijem nogomet i pratim ga cijeli život tako da neću poslusati tvoj "pametan" savjet da se okanim navijackog svijeta jer ocito imamo drugaciju predodzbu o zivotu meni je nogomet nesto u cemu uzivam i sta obozavam gledati ali ipak je to SPOREDNA stvar u zivotu zbog koje se ne treba ginuti ili pak mislis da dobro dojde tu i tamo nekoga ubiti?
__________________
RABBITS CLAN
Andeo je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2006., 18:41   #45
Zond
Rabotnik
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 779
Ne stavljaj mi rijeci u usta. Di sam ja poticao umorstva? Jel tebi jasno da u Hrvatskoj od 1992 NITI JEDNA osoba nije umrla u navijackim sukobima. NITI JEDNA, doduse imas nekolicinu mrtvih i tesko osakacenih kao posljedicu policijskog pendrečenja i njihovih brute force taktika "smirivanja situacije" Onaj debil sto je ubio Marina u Crikvenici nije nikakav navijač nego kriminalac, konjina i debil kojem se treba presuditi po šerijatskom zakonu. Logika ti izvanredno radi, sta da ga je pobro netko sa autom sa Dinamo dresom ispod retrovizora isto bi okarakterizirao kao navijacko ubojstvo. Uostalom kako osoba koja se hvali da je bila 2 godine u domu ima vremena za utakmice. To ubojstvo nema nikakve veze sa Dinamom, Zagrebom i BBB. To zapamti! Jer bi se Bandić mozda trebao ispricati jer je mali iz Zagreba?

Ovdje se direktno ne prica o nogometu od strane nas par vec se zadire u subkulturu navijackog pokreta koja nosi svoja pisana i nepisana pravila. Zastava se brani bez obzira na sve. Nisam ja aludirao na tvoje nogometno znanje vec na komentare oko navijaca.
__________________

Zond je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2006., 18:49   #46
Andeo
Premium
Moj komp
 
Andeo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 455
E pa nemojte ni Vi meni stavljati rjeci u usta, meni niti na kraj pameti nije da omalovazavam Dinamo ili navijace ali ne znam bas sta je za Hrvatsku bolje opca tucnjava oko zastave ili to da se u novinama pise kako su sramotno se ponijeli domacini(Litvanci) i takvo nesto napravili. Kužiš? Mislim da bi se na taj nacin trebalo postupiti i onda bi se pljuvalo po Litvancima a ovako se zaboravlja uzrok svega i pise samo kako su navijaci divljali. To je bila poanta moga posta a ne to da nekoga optuzim. Novinari pisu senzacionalisticki kao i uvijek i ja njih ne podrzavam ja sam htio samo napisati kako se na pametan nacin svaki sukob moze rjesiti i izaci kao konacni pobjednik samo ako se sa malo manje strasti reagira. Pa volis svoj klub razmisli malo sta je bolje za njega.

A što se tiče ubojstava mozda nisam uzeo najbolji primjer ali koliko je falilo u Dugopolju do toga da ljudi ni krivi ni duzni umru samo zato jer vole nogomet? Mislim da argumenti nitko nije poginuo vec toliko godina pa su sukobi ok nisu bas ok, malo je falilo a da ne kazem koliko je ljudi tesko ozlijedno samo u mome gradu. Pa decko par ulica dalje je 1998. ostao bez slezene kad ga se Tocida u Rijeci, njegovom rodnom gradu docepala samo zato jer je bio u majici kluba! Dajte ljudim cemu to?
__________________
RABBITS CLAN
Andeo je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2006., 18:55   #47
Zond
Rabotnik
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 779
Cuj nije li malo cudno da su navijaci goruci problem drzave di ljudi ubijaju druge iz nesretne ljubavi, kamatarenja, zakopanih oruzja po dvoristima i slicno. Mislim da ne zivimo u nekom utopistickom drustvu i da bas eto navijaci jedini ispoljavaju nasilje. Nismo andjeli, ali nismo ni demoni.

Sto se tice novinara, to netreba ni trositi rijeci, zutilo i senzacionalizam. Pola njih nije nikada ni vidjela stadiona, zacudo kako ne izadje clanak nekih novinara koji odu na lice mjesta pa vide realniju situaciju. Cuj, glupo je raditi sranja po nekim Litvama, Estonijama i slicnim pitoresknim situacijama, greska je i nasih kaj su slagali transpove prema onom dijelu tribine di su lakse dohvatni suparnicima ali opet zastava se trebala vratiti. Sto je tu je , idemo dalje
__________________

Zond je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2006., 19:19   #48
Zond
Rabotnik
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 779
Nego da cujem prognoze prvog kola.

Inace ako netko ne cita BBB forum a ide na sjevernu tribinu u subotu, povodom smrti Tihomira Jurickog (24 godine, tumor na mozgu) mogucnost je da ce biti nesto organizirano. Vise detalja sutra
__________________


Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 27.07.2006. u 11:40.
Zond je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2006., 19:36   #49
replace
Registered User
 
replace's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 19
da cuo sam nemogu vjerovati bio je moderator na dinamo zg stranici,samo 24 godine mislim da ce biti nesto organizirano u njegovu cast na sjeveru,znam da su decki napisali da mu je zadnji post bio "kako mu ja zao sto nemoze sad ici na tekme kad je dinamo jak i moze nesto napraviti u europi" tako nekako ako me sluzi sjecanje je isla njegova zadnja poruka,Tihomir R.I.P. uvijek ces ostati dio sjevera zauvjek u nasim srcima
replace je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2006., 21:10   #50
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Omonia - Rijeka 2:1
Nakon kaj su igrali doma 2:2 Rijeka je popušila u Uzvratu 2:1

Tirana - Varteks 2:0
Varteks je igrao prvu tekmu 1:1, u uzvratu su popušili 2:0

Moram priznati da sam očekivao da bar Rijeka prođe dalje...
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2006., 21:34   #51
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Citiraj:
Autor Jelc
Omonia - Rijeka 2:1
Nakon kaj su igrali doma 2:2 Rijeka je popušila u Uzvratu 2:1

Tirana - Varteks 2:0
Varteks je igrao prvu tekmu 1:1, u uzvratu su popušili 2:0

Moram priznati da sam očekivao da bar Rijeka prođe dalje...
Sramota za Hrv. nogomet da nam klubovi opet ispadaju od "ljevih" klubova, pogotovo Rijeka, neželim nikoga uvrijediti ali jako loše....
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2006., 21:57   #52
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Citiraj:
Autor Gigi1
Sramota za Hrv. nogomet da nam klubovi opet ispadaju od "ljevih" klubova, pogotovo Rijeka, neželim nikoga uvrijediti ali jako loše....
Nije sramota nego cista realnost
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2006., 12:25   #53
Zond
Rabotnik
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 779
Dinamo - Arsenal , prva doma . ***************emu
__________________

Zond je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2006., 12:37   #54
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Ne mogu vjerovat koje smo mi j*bene sreće???: suicide
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2006., 12:43   #55
ZED
a.k.a. LOPOV
Moj komp
 
ZED's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,022
Citiraj:
Autor Jelc
Ne mogu vjerovat koje smo mi j*bene sreće???: suicide
Unfucking belivable: nono :: nono :: nono :
Ako nista bar ce dinamo bit prvi klub s kojim ce arsenal otvorit novi stadion
__________________
Zabranjene reklama u sigu.
ZED je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2006., 12:44   #56
Zond
Rabotnik
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 779
Sto je tu je , trebam hitno posao , recimo 50 kuna po satu, 10 dana , radim 18 sati na dan . Jesem ti bigulicu
__________________

Zond je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2006., 13:07   #57
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Ah, kaj je tu je...treba biti optimist

Utakmice trećeg pretkola igraju se 8. i 9. te 22. i 23. kolovoza, a igranje po skupinama počinje sredinom rujna.
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2006., 13:08   #58
ZED
a.k.a. LOPOV
Moj komp
 
ZED's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,022
Citiraj:
Autor Jelc
Ah, kaj je tu je...treba biti optimist
Gledajuci malo u povjest, arsenal je znao cesto u pretkolima prdnut na rosu, pa se ja nadam da bi mogo i ovaj put
Bitno je samo da se Henry ozljedi dan dva prije tekme jer ak bu igro ko na prvenstvu loše nam se piše
__________________
Zabranjene reklama u sigu.
ZED je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2006., 13:17   #59
Zond
Rabotnik
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 779
Bude Drpić start na gležanj.
__________________

Zond je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2006., 13:17   #60
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor ZED
Gledajuci malo u povjest, arsenal je znao cesto u pretkolima prdnut na rosu, pa se ja nadam da bi mogo i ovaj put
Bitno je samo da se Henry ozljedi dan dva prije tekme jer ak bu igro ko na prvenstvu loše nam se piše
A čuj, ja se tješim da se svakom može potrefit loš dan-tako i Arsenalu....a nama dobar...

Na kraju krajeva-imamo još tekmu doma sa Ekranasom, dvije sa Arsenalom a ostaje nam i UEFA liga..
Jelc je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na