Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 08.12.2014., 12:17   #121
esc
Lynnfield
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: HR
Postovi: 1,023
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
HNL bi trebalo ukinut,pa ovo je prestrašno...do jučer sam mislio da je Rijeka jedini klub u HR potpuno slobodnih ruku i da će zgazit GNK Prazne Tribine jučer...

Nevjeovatno je da klub koji tuče sevillu 2:1 do 90 min,st liege 2:0,itd itd...izgubi 3:0 od GNK Prazne Tribine bez ispaljenog metka,da Kramarić ne može pogodit prazan gol itd...da tako i toliko griješe,odjednom nemaju pojma igrat nogomet.A Prazne Tribine nakon silnih sramota "rastura",haha.

Maminjo je car nema šta,apsolutno sve je u njegovim rukama.Sve same namještaljke.
daj molim te,isto bi bilo kao kad bi rekao da su sve lige petice najmještaljka kao i liga prvaka
zašto bi bilo to nevjerojatno?? real može tuć barcelonu pa sutra izgubit u lp od basela
onda dokaži da je namješteno,uplati i ti listiće pa dobivaj lovu na kladionici ako znaš da je namješteno
esc je offline  
Staro 08.12.2014., 12:30   #122
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Dinamo pobijedi -platio Mamić. Dinamo izgubi- kupio Mamić. Ovo već prelazi u patologiju.
burmuz je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.12.2014., 12:44   #123
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Citiraj:
Autor esc Pregled postova
daj molim te,isto bi bilo kao kad bi rekao da su sve lige petice najmještaljka kao i liga prvaka
zašto bi bilo to nevjerojatno?? real može tuć barcelonu pa sutra izgubit u lp od basela
onda dokaži da je namješteno,uplati i ti listiće pa dobivaj lovu na kladionici ako znaš da je namješteno
Ti si prava klasa - optimist,ti stvarno vjeruješ u poštenje u našoj ligi?

Dinamo je jad i bijeda,pogotovo nogometno,dečki neznaju sastavit 3 dodavanja,gdje god odu i s kim god igraju se osramote.

Rijeka tuče feyenoord 3:1,Sevillju 2:1 do 90. minute,standard liege 2:0,a ovo što su izgubili bili su bolji i zasluzili barem bod.

Niti jednom nisu deklasirani!

I onda ti meni pričaš da kad dinamo dobije - mamić platio,pa naravno!

Mamiću se "trese" klupa,mediji se ismijavaju nad klubom,naravno da istra NIJE SMJELA pobjediti Dinama,čak i da mogu,naravno da su kupili mir i malo euforije,naravno da su kupili tekmu protiv Rijeke.

Rijeka je dobila 7 igrača od Dinama,pa šta misliš da je sve to za niš? Pa moraš biti teški retard da ti tu ništa ne smrdi!

Dobila je pod određenim uvjetima - Dinamu prvo mjesto,Rijeci kup i drugi mjesto.Samo da se Hajduka dodatno ponizi,jer se ne podnose.

EUROPA je mjerilo,te tekme su mjerilo sposobnosti i kvalitete,ne može me nitko uvjerit da Rijeka nije u stanju napucat Dinama 3:0.

Rijeka je igrala pasivno,bez puno trke i s prepuno grešaka,a što je Krama promašio neću uopće komentirat...

Ne vjerujem u poštenje i vjerujem u pravila igre,a pravila igre postavlja gospodar Zdravko Mamić.

...pitanje je samo kad će ovog uhitit,nadam se uskoro jer se lagano obruč steže...
__________________
Thoroughbred B je offline  
Staro 08.12.2014., 12:57   #124
esc
Lynnfield
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: HR
Postovi: 1,023
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
Ti si prava klasa - optimist,ti stvarno vjeruješ u poštenje u našoj ligi?

Dinamo je jad i bijeda,pogotovo nogometno,dečki neznaju sastavit 3 dodavanja,gdje god odu i s kim god igraju se osramote.

Rijeka tuče feyenoord 3:1,Sevillju 2:1 do 90. minute,standard liege 2:0,a ovo što su izgubili bili su bolji i zasluzili barem bod.

Niti jednom nisu deklasirani!

I onda ti meni pričaš da kad dinamo dobije - mamić platio,pa naravno!

Mamiću se "trese" klupa,mediji se ismijavaju nad klubom,naravno da istra NIJE SMJELA pobjediti Dinama,čak i da mogu,naravno da su kupili mir i malo euforije,naravno da su kupili tekmu protiv Rijeke.

Rijeka je dobila 7 igrača od Dinama,pa šta misliš da je sve to za niš? Pa moraš biti teški retard da ti tu ništa ne smrdi!

Dobila je pod određenim uvjetima - Dinamu prvo mjesto,Rijeci kup i drugi mjesto.Samo da se Hajduka dodatno ponizi,jer se ne podnose.

EUROPA je mjerilo,te tekme su mjerilo sposobnosti i kvalitete,ne može me nitko uvjerit da Rijeka nije u stanju napucat Dinama 3:0.

Rijeka je igrala pasivno,bez puno trke i s prepuno grešaka,a što je Krama promašio neću uopće komentirat...

Ne vjerujem u poštenje i vjerujem u pravila igre,a pravila igre postavlja gospodar Zdravko Mamić.

...pitanje je samo kad će ovog uhitit,nadam se uskoro jer se lagano obruč steže...
nepratim skoro više ništa sport ali se rijeka vjerojatno potrošila,nisu igrali prije europu
nemože mamić tu ništa naštelavat niti ima neke potrebe,ima najbolju omladinsku školu i klub mu je konstantno najbolji...dinamo igra predobro s obzirom na sve napade....kad bi imao podršku normalnih navijača igra bi bila sigurno bolja
esc je offline  
Staro 08.12.2014., 13:02   #125
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor esc Pregled postova
hnl je dobra liga ali se konstatno pljuje po mamiću kao da je on za sve kriv,nema infrastrukture i nitko se neće doć smrzavat na stadion/e,neznam radije ode u arenu...to koliko grad daje novca dinamo se njemu itekako višestruko vrati,da nije tako nebi ni davali lovu
a ovo šta je bilo na rivi je po meni obično preseravanje,nekakve baklje,dim,klinci tepaju volimo hajduk blja blja...hajduk je postao jadan klub nažalost
mamić nije ništa krivo rekao u emisiji,stanković ga je pokušao isprovocirat ali nije uspio,ovaj put nije psovao
ovo je najjadniji pokušaj trollanja ikad
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline  
Staro 08.12.2014., 13:12   #126
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Razvalio Dinamo Rijeku i što sad. Niti prvi a bome ni zadnji put. Inače, kad smo već kod gospode iz Rijeke, mogu Mamiću i Dinamu noge ljubit jer je nabio koeficijent da može igrati protiv Seville i takvih, ako ćemo iskreno.
burmuz je offline  
Staro 08.12.2014., 14:48   #127
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova
ovo je najjadniji pokušaj trollanja ikad
Neću njemu odgovarat jer je troll.... nego samo bih htio jedan od mnogo primjera kad sam se osobno išao smrzavat,kao i ostalih 35-40 somova ljudi

pogledati tribine samo,pogledati nagruvani snjeg,padala je ledena kiša,imam i slike,sad će

infrastruktura nije smetala tu..šta nas je neko tolko razmazio u ovih 8 godina? Majkemi razmišljam malo di ovo ide sve,došao sam na zaključak da nam treba novi rat,da se očiste ovakvi whineri i sl profiteri(u minskom polju ako se mene pita) i lažni liberale,te da očvrsnemo ko nacija kao što smo bili 1995.-2005. kad su baklje bile poželjne a kad su se protivnicima,kako igračima i navijačima,punile gaće pri dolasku na Maksimir.

Nažalost,nismo usamljen slučaj,uskoro ni na Bernabeu neš moć navijat kontra Barce ....žele nas svom silom pretvorit u glupe amere,kojima je glavni cilj dolaska na utakmicu: odlazak u neki od 100 fast foodova u dvorani na poluvremenu. Očigledno da je sad cilj da budemo predmet sprdne a Maminjo da ima svoju samoposlugu očišćenu od bilokakvog oblika otpora. Makar to značilo i soma ljudi na derbiju HNL-a.

Zadnje izmijenjeno od: trouble. 08.12.2014. u 15:26.
trouble je offline  
Staro 08.12.2014., 15:31   #128
esc
Lynnfield
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: HR
Postovi: 1,023
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Neću njemu odgovarat jer je troll.... nego samo bih htio jedan od mnogo primjera kad sam se osobno išao smrzavat,kao i ostalih 35-40 somova ljudi

pogledati tribine samo,pogledati nagruvani snjeg,padala je ledena kiša,imam i slike,sad će

infrastruktura nije smetala tu..šta nas je neko tolko razmazio u ovih 8 godina? Majkemi razmišljam malo di ovo ide sve,došao sam na zaključak da nam treba novi rat,da se očiste ovakvi whineri i sl profiteri(u minskom polju ako se mene pita) i lažni liberale,te da očvrsnemo ko nacija kao što smo bili 1995.-2005. kad su baklje bile poželjne a kad su se protivnicima,kako igračima i navijačima,punile gaće pri dolasku na Maksimir.

Nažalost,nismo usamljen slučaj,uskoro ni na Bernabeu neš moć navijat kontra Barce ....žele nas svom silom pretvorit u glupe amere,kojima je glavni cilj dolaska na utakmicu: odlazak u neki od 100 fast foodova u dvorani na poluvremenu. Očigledno da je sad cilj da budemo predmet sprdne a Maminjo da ima svoju samoposlugu očišćenu od bilokakvog oblika otpora. Makar to značilo i soma ljudi na derbiju HNL-a.
i? svaka čast tebi ali nevidim poantu
ako ništa mamić barem ne radi za državu ko 2/3 hrvatske,dobro dobiva neku lovu od grada ali to sigurno vraća kroz poreze itd.,nebi oni ništa davali da nemaju koristi
esc je offline  
Staro 08.12.2014., 15:34   #129
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor esc Pregled postova
i? svaka čast tebi ali nevidim poantu
ako ništa mamić barem ne radi za državu ko 2/3 hrvatske,dobro dobiva neku lovu od grada ali to sigurno vraća kroz poreze itd.,nebi oni ništa davali da nemaju koristi
Je tolko radi za državu da je indirektno rekao da ga čeka uhićenje i da ima spremnu jamčevinu.

Radi za državu na taj način da prima 9500kn plaće a vozi 3 Bentlya.

Vodi udrugu građana koja kao udruga NE PLAĆA POREZ NA TRANSFERE NITI NA VEĆINU STVARI.

Radi za državu tako da je od njezinih građana uzeo 250 milijuna kuna na obnovu stadiona(20 tisuća stolica koje su ispale da su dvornaske ,kemijske wc-e i 2 travnjaka),nije pokazao račune za iste te još bezobrazno LAŽE(imaš koju poruku prije) da je to utrošeno na održavanje stadiona na nacionalnoj televiziji.

Jel si ti ozbiljan ili samo balistično udaraš s nebulozama?
trouble je offline  
Staro 08.12.2014., 15:42   #130
esc
Lynnfield
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: HR
Postovi: 1,023
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Je tolko radi za državu da je indirektno rekao da ga čeka uhićenje i da ima spremnu jamčevinu.

Radi za državu na taj način da prima 9500kn plaće a vozi 3 Bentlya.

Vodi udrugu građana koja kao udruga NE PLAĆA POREZ NA TRANSFERE NITI NA VEĆINU STVARI.

Radi za državu tako da je od njezinih građana uzeo 250 milijuna kuna na obnovu stadiona(20 tisuća stolica koje su ispale da su dvornaske ,kemijske wc-e i 2 travnjaka),nije pokazao račune za iste te još bezobrazno LAŽE(imaš koju poruku prije) da je to utrošeno na održavanje stadiona na nacionalnoj televiziji.

Jel si ti ozbiljan ili samo balistično udaraš s nebulozama?
i dobro,od transfera zaradi pa si kupi bentley...nije on jedini menadžer u hrvatskoj...možda si kupuje na firmu i kredite/lizinge...
esc je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.12.2014., 15:46   #131
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor esc Pregled postova
i dobro,od transfera zaradi pa si kupi bentley...nije on jedini menadžer u hrvatskoj...možda si kupuje na firmu i kredite/lizinge...
Od kojih para od transfera,šta to nejde klubu tj gradu tj građanima? Bullseye...rekli bi. Il da te pitam,gdje je 100 miliona eura od transfera zadnjih 8 godina?

http://sportski.net.hr/nogomet/hnl/n...ja-u-maksimiru
trouble je offline  
Staro 08.12.2014., 15:55   #132
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Neću njemu odgovarat jer je troll.... nego samo bih htio jedan od mnogo primjera kad sam se osobno išao smrzavat,kao i ostalih 35-40 somova ljudi

infrastruktura nije smetala tu..šta nas je neko tolko razmazio u ovih 8 godina? Majkemi razmišljam malo di ovo ide sve,došao sam na zaključak da nam treba novi rat,da se očiste ovakvi whineri i sl profiteri(u minskom polju ako se mene pita) i lažni liberale,te da očvrsnemo ko nacija kao što smo bili 1995.-2005. kad su baklje bile poželjne a kad su se protivnicima,kako igračima i navijačima,punile gaće pri dolasku na Maksimir.

Nažalost,nismo usamljen slučaj,uskoro ni na Bernabeu neš moć navijat kontra Barce ....žele nas svom silom pretvorit u glupe amere,kojima je glavni cilj dolaska na utakmicu: odlazak u neki od 100 fast foodova u dvorani na poluvremenu. Očigledno da je sad cilj da budemo predmet sprdne a Maminjo da ima svoju samoposlugu očišćenu od bilokakvog oblika otpora. Makar to značilo i soma ljudi na derbiju HNL-a.


Mene to malo podsjeća na doživljaj na utakmicama na otoku. K'o da si došao u knjižnicu, ustaneš i želiš započeti nekakvo navijanje i eto zaštitara da te ušutka

Zato u pamćenju ipak ostaju atmosfere u Dortmundu, Frankfurtu, Kölnu, Gladbachu, zapravo bilo koji stadion u Njemačkoj.
Jeftine ulaznice i zakon atmosfera na stadionu, bolje neide

Citiraj:
Autor esc Pregled postova
i? svaka čast tebi ali nevidim poantu
ako ništa mamić barem ne radi za državu ko 2/3 hrvatske,dobro dobiva neku lovu od grada ali to sigurno vraća kroz poreze itd.,nebi oni ništa davali da nemaju koristi
Poanta je da si mašio ceo fudbal.
Na utakmice se neide zbog infrastrukture.

I druga stvar, to što jedan čovjek sam kontrolira cijelokupni hrvatski nogomet je tebi normalna stvar, a to nije normalno.

Puno stvari ne valja u 'rvatistanskom nogometu, od lige do reprezentacije.
Ti to očito ne želiš uvidjeti. Zato i postoji ona dobra stara - ignorance is bliss
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline  
Staro 08.12.2014., 15:57   #133
esc
Lynnfield