Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 17.05.2010., 16:19   #31
extremepc
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Okolica Zagreba
Postovi: 306
Ljudi kad cete vi shvatit da PCE forum ne zivi primarno radi trznice i da ne biva financiran za lov muljatora???

Upravo zato što i toliko trazite od njih vjerujem da ce se samo otezati povratak trznice.

Nit je pravilo sa brojem postova/stažom pametna nit je stavljanje restrikcija riješenje...Em ce bit navala spama em niko nece cekat godinu dvije staza da moze prodavati...a opet zar mislite da muljatori imaju samo jedan account???

Kao sto rekoh ranije nitko ne moze odgovarati za takve muljatore nego vi sami...ovakav nacin trgovanja je uvijek rizican i ovisi o pojedincu.

Upravo zato mislim da je administrcija foruma pre burno reagirala i pogrijesila sto se ranije nije ogradila od ovakvih slucajeva. Vratite trznicu ko i prije, dodajte neka nova pravila, ogradite se i svi sretni i zadovoljni. A oni koji se opeku ce barem nauciti citati pravila i savjete.
extremepc je offline  
Staro 17.05.2010., 16:20   #32
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Bezveze trošite slova na tipkovnici i prerano podsjećate na otvorene rane, naše drage podforume tržnice.

O alternativama se javite kad nešto stvarno i napravite, možda možete i tora umoliti da vam announcement stavi ili nešto slično. Iako sumnjam da će on htjet imat bilo kakve veze sa time.

Očito je koliko ljudi je zapravo samo zbog tržnice ovdje bilo. Stanoviti Majo je izjavio da ga boli kurac što su ga bannali kad mu ionako PCE ne vrijedi ništa bez tržnice. Ima ih još.

Svima kojima fali tržnica nek odu na bug.hr, newse i oglasnike i nek tamo izdrkavaju.

Mislim, još jednom, pogledajte thread Upgrade popravci i debugiranje. Zadnjih 10 stranica je napisano u 2 dana, sve redom o tržnici. I prije toga su nicali samo prijedlozi o tržnici, kako ju "poboljšati".

Ili je tor na poslu ili još nije vidio temu, ovo bi trebao biti lock.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.05.2010., 16:24   #33
extremepc
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Okolica Zagreba
Postovi: 306
Pa zaisgurno minamalac minimalaca 50% ljudi PCE je koristilo iskljucivo za trgovinu.

Ima dosta njubina ali i experata koji netrebaju neku pomoc pa im forum vise i ne sluzi necem hvale vrijednim.

Starosjedioci ce visit vise iz navike...neki jer jedino surfaju po PCE, neki početnici ce po milijunti put pitati najcesca pitanja...a neki poput mene ce dolaziti jednom mjesecno sa nekim pitanjem/nedoumicom i posavjetovati se sa nekoliko mozgova.

Zadnje izmijenjeno od: extremepc. 17.05.2010. u 16:30.
extremepc je offline  
Staro 17.05.2010., 16:37   #34
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Citiraj:
Autor Doink the Clown Pregled postova
Na žalost naša Tržnica je bila valjda zadnje uporište poštenih trgovaca koje su u zadnje vrijeme zatrovali preporodavači i muljatori, ja osobno ne namjeravam kupovati polovni hardver ni na jednom drugom mjestu. Ili novo u trgovini ili čekati neka bolja vremena i uskrsnuće naše voljene Tržnice
Od hrpa postova, ovaj je najpametniji!

Opet se raspravljate i nudite sto rješenja a bez veze, ionak budu modernatori kad i ako za to dođe vrijeme sami otvorili tržnicu po novim pravilima koja budu selektirala članove foruma.

Tu je bila tržnica di si znal nekolicinu ljudi i s njima si mogel trgovti više manje sa svime, bez straha i to je bil glavni plus(a oni koji su bili novi bez straha su mogli poslat nama s tim da su sigurni da nebudu preveslani). Na njuškalju nebi kupil ni čarape a kamoli hardver(onaj jeftini ionak ne kupujem). Jedino ak nije primopredaja na ruke. Za sve ostalo nažalost se bude moralo sad u dućan koji su skuplji nego IKAD.

Došli virusi, komercijala pa krivotvorenje... vatrozid se srušil hihi

P.S @extremepc forum je tu za sve jednako, i svaki radi kaj ga je volja u okviru pravila. Tak da, nije to bitno, ak je tu tržnica zašto neko nebi nju koristil a ostalo ne ak je pošten i radi po pravilima, ali...

Zadnje izmijenjeno od: danc00. 17.05.2010. u 16:42.
danc00 je offline  
Staro 17.05.2010., 16:45   #35
Boopsy
Premium
Moj komp
 
Boopsy's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 208
Ma zahtijevajte da se ima nekoliko godina staza na forumu da bi se na trznici otvorio post i smanjit ce se broj muljatora na minimum. Ako se radi post prodaje za prijatelja onda doticni clan odgovara za prijatelja kao da on sam prodaje.

Samo mali info o planovima s trznicom dobro bi dosao, stvarno nam svima fali
__________________
C2D e6320, AC freezer Pro
Asus P5B Deluxe wifi
Sapphire 2900Pro
HDD Hitachi 80Gb
4x1Gb DDR2 800
Corsair 450
Boopsy je offline  
Staro 17.05.2010., 16:54   #36
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
nadam se da se admini i modovi nece ljutiti...
nakon par minuta (oko 60 ) sam uspio otprilike doći do svoje vizije trznice
ima puno foruma, išel sam otprilike po bugovom forumu, ali opet razdijelil sve...

samo admini mogu prihvaćati nove članove
zasad smo admini baja i ja

svaki prijedlog je dobrodošao

http://trznica.forum.st/

znam da je url glupi...al more se promijeniti

ako sad neko ima volje i vremena, moze srediti tako nesto na normalnom hostingu, a ne da se ovisi o nekom free ko sad
domis je offline  
Staro 17.05.2010., 16:58   #37
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
To je tržnica?
danc00 je offline  
Staro 17.05.2010., 17:01   #38
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
To je tržnica?

rekao sam da bi tak mogla izgledati...ako netko zeli, dam mu admina pa nek se igra
domis je offline  
Staro 17.05.2010., 17:05   #39
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
A sad sam se logiral pa vidim sve, super!
Samo još stavite poštene trgovce i loše, i napravite neko bodovanje ili rang listu ili sl...da se odma vidi kakav je trgovac.

Super je kaj je sve pregledno i razvrstano...to bi mogel biti pun pogodak
danc00 je offline  
Staro 17.05.2010., 17:11   #40
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
eh...nije to ko pce da horza sredi sve kak mu se prdne

ovdje se ovisi o ovom hostu, kakav je...neznam...koliki uptime, neznam...ovi forumi su sakriveni zbog gostiju
domis je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.05.2010., 17:16   #41
Campeonato
Premuim
 
Campeonato's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,747
Evo i ja se reg
Kako provjeravate clanove? S usernameom od PCE?
De jos trazite Vodstvo PCE za postene, dobre trgovce, naravno i za prljave i zle, pejstajte na taj forum i to bi bilo to...
__________________

| Intel Core 2 Quad Q9650 @3,00 GHz, c.w. Noctua NH-L9x65 |
| Zotac 9300-ITX-WiFi | Mushkin 8GB DDR2 @800 MHz |
| Sapphire Pulse Radeon RX 570 4G, 4096 MB GDDR5 |
| Samsung 860 Evo 500GB SSD | Windows 10 Pro x64 |
| Seasonic Prime Fanless PX-450 | Phanteks Enthoo Evolv ITX TG |
| Dell UltraSharp U2419H @1080p | Dell KB216 | Roccat Kone Pure SE | Roccat Taito | Creative Pebble |

| AMD Ryzen 5 4500U @2,30 GHz |
| Lenovo IdeaPad Flex 5 14ARE05 | 8GB DDR4 @3200 MHz |
| AMD Radeon Vega 6, Shader cores: 384 @1500MHz |
| SKHynix NVMe 512GB SSD | Windows 10 Home x64 |
| 14" LED @1080p | Logitech M720 | Sony XB-22 |

| Sony PS4 Pro 1TB |
| Sony KD-55XG8096 |

| Intel Xeon E3-1535M v6 @3,1 GHz |
| Dell Precision 7520 | 32 GB DDR4-SDRAM @2400 MHz |
| nVidia Quadro M2200, 4 GB GDDR5 |
| Toshiba XG5 NVMe 512GB SSD | Windows 10 Pro x64 |
| UltraSharp IPS-Display, 15,6" @1080p |
Campeonato je offline  
Staro 1