Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.07.2007., 14:36   #361
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,510
Citiraj:
Autor nino5 Pregled postova
Evo jos jedne novosti, bice svega u Mamicevoj kuhinji

http://www.24sata.hr/index.php?cmd=s...e_id=main_page

A oni su se kao iskazali kao kvalitetni golmani

ovaj deda svabo koji je doveden je lakrdija i stvarno nepotreban jer ima godina puno previse , drugo stranac je a i u Hr ima itekako dobrih vratara koji su i mladji a i kvalitetni , a i trece Mamic neke privatne frustracije vec odavno lijeci na Turini koji bi trebao braniti za Dinamo jer ima kvalitetu a Loncaric mu moze biti jedna solidna zamjena zasad ...

bas me zanima ako i je 20 milja transfer u kojem omjeru djele Dinamo i Mamic , jer Dudu je Mamicev igrac i na njegovoj platnoj listi ...
Router je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2007., 14:48   #362
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Citiraj:
Autor Router Pregled postova
ovaj deda svabo koji je doveden je lakrdija i stvarno nepotreban jer ima godina puno previse , drugo stranac je a i u Hr ima itekako dobrih vratara koji su i mladji a i kvalitetni , a i trece Mamic neke privatne frustracije vec odavno lijeci na Turini koji bi trebao braniti za Dinamo jer ima kvalitetu a Loncaric mu moze biti jedna solidna zamjena zasad ...

bas me zanima ako i je 20 milja transfer u kojem omjeru djele Dinamo i Mamic , jer Dudu je Mamicev igrac i na njegovoj platnoj listi ...
IMO Turina i Loncaric i nisu pokazali kvalitetu dostojnu golmana jednog Dinama. Necu nista rec za svabu ali bar pricekajmo dvi-tri jace tekme da vidimo kakav je. Nemoj zaboravit golmane koji su u tim godinama davali puuuno vise nego nadareni mladi golmani. Daj boze da je on jedan od njih....
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2007., 14:51   #363
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,510
ne bi se slozio , u skladu sa ocekivanjma kakve trenere vratara imamo i ukupno stanje lige - mislim da su proporcionalni potpuno sa svojom kvalitetom , Turina pogotovo jer prije 2 sezone je bio vrhunski , a i jos se sjecam kad je sa velikim upitnikom na svom imenu stao na vrata Dinama u jednom derbiju u Splitu i obranio sve moguce i nemoguce , on ima kvalitetu ali nema glavu - to se zna , i nije tajna , ista stvar je sa Skenderom , odlican ali lud ko siba .... doslovno lud
Turina je prosle sezone sam morao ponijeti teret neuspjeha ekipe i bio je odgovoran za dio te sramote , ali i drugih 10 igraca je bilo krivo - obrana je kriva jer nije blokirala , veza jer drzala sredinu i davala naprijed, a napad je najvise kriv jer nisu zabili vise nego im rupa na golu moze primiti(ovo je inace ukradena misao jednog trenera jednog kvartovskog kluba, osjetio i ja na svojoj kozi...)
Router je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2007., 15:11   #364
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor morph Pregled postova
2 prava napadaca su ostala - tadic i sokota. Guela je krilo, vugrinec je poluspica i ima 32 na leđima (u nasoj ligi jos moze proci, ali u europi nema sanse).
Sramota
znam zato sam i napisao ofenzivci
ali ivanković ionako forsira igru s jednom špicom (a to će vjerojatno biti igra za europu) tako da mislim da tu neće škripat, ima i iskusnih i mladih.
jedino nisam siguran što se golmana tiče da je i jedan od njih dobar izbor. turina mi se čini kvalitetniji i od nijemca i fiće, ali je prečesto sklon popiti pacerski gol. kad se sjetim jelena...
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2007., 15:13   #365
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Nogomet je biznis,a biznis je važniji od sporta
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2007., 15:25   #366
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,510
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
Nogomet je biznis,a biznis je važniji od sporta
Lijepo sroceno , kao sto je nekad lopta bila okrugla tak su danas dolari zeleni....
Router je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na