Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 18.04.2007., 11:55   #1
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Euro 2012.

Poljskoj i Ukraini... Mislim što više reći... Stvarno mi je jako žao i ljut sam na neki način što mi nismo dobili organziaciju... Ljut zato, umjesto da nam pomognu, zemlji u razvoju, tranziciji, te da nam dodijele tu organizaciju skupa s Mađarskom... oni nam nisu dali šansu... To je i bio naš slogan "Dajte nam šansu".

Zadnje izmijenjeno od: Matth€w. 18.04.2007. u 12:22.
Matth€w je offline  
Staro 18.04.2007., 12:20   #2
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Znaci ipak je presudila lova. Tj. njihovo trziste od 90 milijuna ljudi. Its all about the money,people.
spawn je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.04.2007., 12:28   #3
SPLiFF
Premium
Moj komp
 
SPLiFF's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,020
Ma, pa mi bi samo bili u gubitku... bolje ovako, manje ce se krast
SPLiFF je offline  
Staro 18.04.2007., 12:31   #4
malba
schwere panzerspitze
 
malba's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zadar
Postovi: 313
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Znaci ipak je presudila lova. Tj. njihovo trziste od 90 milijuna ljudi. Its all about the money,people.
uvijek presudi lova. šteta, bilo bi lijepo gledati tekme "doma".
a bilo bi i kasnije zabavno gledati "europski" dinamo/hajduk/rijeku/osijek sa još 200 ljudi na stadionu za 30-60000.
a što se tiče toga da smo mi zemlja u tranziciji i da nam je trebalo dati šansu- pa i ukrajina/poljska su zemlje u tranziciji, samo s većim tržištem...
možda da probamo slijedeći put s rusijom ili sp s kinom
malba je offline  
Staro 18.04.2007., 12:33   #5
Zaramoth
Killing monsters
Moj komp
 
Zaramoth's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 435
Ee da. Budimo objektivni, ljudi. Shansa da dobijemo EP je od samoga pochetka bila...jako mala. Pa shto su jedna Rvacka i Madjarska danas u svijetu??
Da i nisu dobili Ukrajinci, dobili bi...Talijani.
Kako je Bruno rekao: Ukrajina i Poljska su daleko veche zemlje, s puuno vishe stanovnika, a samim time i puuno vechim trzhishtem.
Ma chim onaj idiot Markovich pochne onako...samouvjereno kenjati kako je prvenstvo...sigurno nashe - mozhete biti sigurni da che ispasti bash - suprotno.
Zaramoth je offline  
Staro 18.04.2007., 12:37   #6
BlackDwarf
BIND SOFT d.o.o.
Moj komp
 
BlackDwarf's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Novska
Postovi: 2,275
Eto koliko EU zeli da mi udemo u tu famoznu organizaciju.
BlackDwarf je offline  
Staro 18.04.2007., 12:44   #7
danij3l
Premium
 
danij3l's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: NA
Postovi: 2,620
slusajte lipija:
Citiraj:
Marcello Lippi, izbornik svjetskih prvaka i član talijanske delegacije, tijekom ispitivanja UEFA-inog Izvršnog odbora pretrpio je, naime, kratkotrajnu amneziju. Na upit jednog od delegata da prokomentira skandal oko namještanja utakmica koji je umalo prouzročio odustajanje Talijana od SP-a u Njemačkoj, Lippi se drznuo kazati;

"Sjećam se da smo prošlog ljeta u Njemačkoj postali svjetski prvaci, ali se ne sjećam niti jednog drugog problema."
danij3l je offline  
Staro 18.04.2007., 13:22   #8
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
još bolje..barem nece biti nereda po gradu...
Hamm je offline  
Staro 18.04.2007., 14:48   #9
Perki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: VG
Postovi: 774
Osobno mi je žao, prava šteta, al što je tu je. Međutim , interesantan je podatak da nismo dobili baš niti jedan glas. 8:4 za braću Slavene kontra Italije.
__________________
Trust me - I know what I'm doing!
Perki je offline  
Staro 18.04.2007., 15:03   #10
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Ne žalim....
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.04.2007., 15:41   #11
Serafian
D&D
Moj komp
 
Serafian's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb - Jastrebarsko
Postovi: 155
šteta bar bi dobili nove stadijone (tj prepravak starih) besplatno, kao što je njemačka dobila na svjetskom
Serafian je offline  
Staro 18.04.2007., 16:00   #12
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Meni je žao samo sa te strane što bi onda otišao bar na 1 tekmu.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline  
Staro 18.04.2007., 16:01   #13
Momir
Premium
Moj komp
 
Momir's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,009
Nepratim nogomet ni pol posto i nije mi zao zbog samo nogometa, ali mi je zao sto je moglo biti zgodnih navijacica kod nas. Ako me razumijete. Hehe.
Momir je offline  
Staro 18.04.2007., 16:10   #14
SPLiFF
Premium
Moj komp
 
SPLiFF's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,020
Citiraj:
Autor Serafian Pregled postova
šteta bar bi dobili nove stadijone (tj prepravak starih) besplatno, kao što je njemačka dobila na svjetskom
od koga se to dobivaju besplatni stadioni??
SPLiFF je offline  
Staro 18.04.2007., 16:20   #15
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Citiraj:
Autor SPLiFF Pregled postova
od koga se to dobivaju besplatni stadioni??
Ma od nikoga, sve bi to trebali sami napravit. UEFA ne bi dala nikakvu pomoć jer ti stadioni ionaku ostaju državi na korištenje. Ali ja sam sretan što nismo dobili, sve bi to naplatila država preko nas i poreznih obveznika. Apsolutno neisplativo. Možemo se mi ljutit koliko hoćemo ali po meni su Poljska i Ukrajina bolji izbor od Hrvatske i Mađarske, nastranu domoljublje i ostale spike.
tutix je offline  
Staro 18.04.2007., 17:25   #16
tr@yche
Premium
Moj komp
 
tr@yche's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 238
Citiraj:
Autor malba Pregled postova
uvijek presudi lova. šteta, bilo bi lijepo gledati tekme "doma".
a bilo bi i kasnije zabavno gledati "europski" dinamo/hajduk/rijeku/osijek sa još 200 ljudi na stadionu za 30-60000.
a što se tiče toga da smo mi zemlja u tranziciji i da nam je trebalo dati šansu- pa i ukrajina/poljska su zemlje u tranziciji, samo s većim tržištem...
možda da probamo slijedeći put s rusijom ili sp s kinom
Ne znam čemu toliki skepticizam. Tko može znati da baš to europsko prvenstvno ne bi kod nas ponovno probudilo želju za nogometom? Kao prvo ljudi bi imali gdje doći s obzirom da bi imali visoko komforne stadione. Ruku na srce stalno se spominje Poljud kao prekrasan stadion, ali taj stadion je bio lijep prije 20 god.. Da ne pričamo o Maksimiru ili Kantridi. Nisu problem stadioni nego nogomet koji se na njima igra, a možda bi nas baš to EP približilo Europi i kvalitetnom nogometu.
tr@yche je offline  
Staro 18.04.2007., 17:47   #17
Serafian
D&D
Moj komp
 
Serafian's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb - Jastrebarsko
Postovi: 155
nisam mislio da bi ih netko sponzoriro. nego bi potrošili mi na njih a taman toliko bi zaradili na euru da bi si vratili te pare. pa bi ispalo besplatno
Serafian je offline  
Staro 18.04.2007., 18:29   #18
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,310
Financije na stranu, ali radije cu otici u Poljsku na tekmu nego skocit do Maksimira, pitajte one koji su bili u portugalu i japanu/koreji da li bi radije ponovili to ili skocili do Rijeke ili Osijeka
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline  
Staro 18.04.2007., 18:37   #19
Serafian
D&D
Moj komp
 
Serafian's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb - Jastrebarsko
Postovi: 155
zasto?
Serafian je offline  
Staro 18.04.2007., 20:37   #20
Vejita
Hurr durr
Moj komp
 
Vejita's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Stančić
Postovi: 1,449
Jao kako sam se smijao ,mi sigurno dobivamo 100% michele platini je na nasoj strani kad ono 0 glasova
Vejita je offline  
Staro 18.04.2007., 20:48   #21
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
ma meni je zao samo zbog par dosta bitnijih stvari od samo EP-a.

1. Ulozilo bi se jako puno novaca u poboljsanje smjestaja,tj dosta hotela bi MORALo imati 5 zvjezdica,a i privatni smjestaj bi se jos dodatno poboljsao.
2. Rejting Hrvatske kao DOMACINA EP-a,znaci jos bi se dodatno sirio glas hrvatske kao nogometne zemlje.
3. PUUUUUUUNO ljudi bi vidjelo turisticko lice Hrvatske i mozda bi se ti ljudi sljedeceg ljeta odlucili ljetovati bas u lijepoj nasoj...
4. Zarada domacih "malih ljudi",trgovaca velikih i malih, davatelja usluga ,znaci prodaja suvenira,hrane i pica,rekvizita itd itd...

Ima jos toga ali ne da mi se nabrajat.... Samo radi toga mi je zao.....
spawn je offline  
Staro 18.04.2007., 21:11   #22
MAHER
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,581
ne bavim se ugostiteljtstvom,ne bi imao nikakvog profita od toga,a samo bi uštedili poreznu lovu sa nečeg pametnijeg,nogomet je tako i tako glup i monoton sport,bolje da nismo dobili
MAHER je offline  
Staro 18.04.2007., 21:27   #23
BladeRunner
Type R
Moj komp
 
BladeRunner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: El Segundo School of Finance
Postovi: 1,485
meni je žao zbog istih razloga što je naveo kolega bruno tj,to bi pomoglo zemlji u razvoju za turizam kamo i jesmo orijentirani,jer bi izgradnja i obnova hotela i cesta/autocesta pomogla razvoju turizma na duge staze..a stadioni prema tome nisu toliko važni,mada bi bilo lijepo da Maksimir počne ličit na stadion i da ostali budu obnovljeni/sagrađeni jer bi to sigurno pomoglo i razvoju nogometa i ostalih sportova,što i nije tako loša stvar.. :-D ..i da kočnica nam je bila premalo tržište,a u ostalom smo bili puno bolji od ostalih...
__________________
David linčujem Davida Finčera
BladeRunner je offline  
Staro 18.04.2007., 21:29   #24
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Ma to je sve kriv Mamić kaj se na kraju prezetacije dero "UEFA, UEFA!"
Matth€w je offline  
Staro 18.04.2007., 21:46   #25
black35
Semper Fi
Moj komp
 
black35's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Neutraubling, Germany
Postovi: 292
Meni je strasno zao sto nismo dobili organizaciju eura, jer bi svi veci gradovi dobili vece i bolje sredjene stadione, koji gust bi bilo u osijeku gledati tekme. O zaradi da i ne govorim, svaka drzava koja je imala organizaciju eura obilno je zaradila, a najvise bi nas turizam profitirao od toga. Uzmimo samo primjer portugala, koji je organizacijom eura zaradio duplo vise nego sto su ulozili.
__________________
Member of PCE 120+kg demolition squad
black35 je offline  
Staro 18.04.2007., 23:42   #26
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor MAHER Pregled postova
ne bavim se ugostiteljtstvom,ne bi imao nikakvog profita od toga,a samo bi uštedili poreznu lovu sa nečeg pametnijeg,nogomet je tako i tako glup i monoton sport,bolje da nismo dobili
Treba gledat malo sire a ne samo svoj dzep. Svi imamo koristi od turizma pa i ti. NHF.
spawn je offline  
Staro 18.04.2007., 23:56   #27
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Joj... Kad samo pomislim kakva bi to atmosfera bila... Sve me trnci prolaze...
Matth€w je offline  
Staro 19.04.2007., 00:28   #28
SPLiFF
Premium
Moj komp
 
SPLiFF's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,020
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
ma meni je zao samo zbog par dosta bitnijih stvari od samo EP-a.

1. Ulozilo bi se jako puno novaca u poboljsanje smjestaja,tj dosta hotela bi MORALo imati 5 zvjezdica,a i privatni smjestaj bi se jos dodatno poboljsao.
2. Rejting Hrvatske kao DOMACINA EP-a,znaci jos bi se dodatno sirio glas hrvatske kao nogometne zemlje.
3. PUUUUUUUNO ljudi bi vidjelo turisticko lice Hrvatske i mozda bi se ti ljudi sljedeceg ljeta odlucili ljetovati bas u lijepoj nasoj...
4. Zarada domacih "malih ljudi",trgovaca velikih i malih, davatelja usluga ,znaci prodaja suvenira,hrane i pica,rekvizita itd itd...

Ima jos toga ali ne da mi se nabrajat.... Samo radi toga mi je zao.....
Evo sto ja mislim o tome

1. da, tek onda si ne bi mogao priustiti ljetovanje u nasim hotelima
2. slazem se
3. dojma sam da smo ionako ful popunjeni (pricam o moru), za kontinentalni turizam ionako nemamo ni volje, ni ideje, ni motiviranosti
4. ovo je vjerojatno samo kratkorocno, iako je po meni jedini dobar razlog za EP

ostali bi nam ogromni moderni stadioni koji bi bili "puni" mozda godinu dana, dok je fora. Kasnije bi to splasnilo i ostali bi samo ogromni troskovi odrzavanja, koji se nikako ne mogu isplatiti novcem od karata ili sta vec.

NHF Bruno, jednostavno imam dojam da bi vise izgubili, nego sto bi imali koristi. Takva smo drzava, jbg.
SPLiFF je offline  
Staro 19.04.2007., 12:46   #29
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
gle njemacka je zaradila 3 PUTA VISE love nego je ulozila... bubnimo da su ulozili 10 miliona eura znaci zaradili su 40 i ostalo im je cisto 30 miliona znas koji su to novci ?

Nebudi smijesan da bi njemci radili nes da budu na gubitku...

potpuno se slazem sa ovim

Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
ma meni je zao samo zbog par dosta bitnijih stvari od samo EP-a.

1. Ulozilo bi se jako puno novaca u poboljsanje smjestaja,tj dosta hotela bi MORALo imati 5 zvjezdica,a i privatni smjestaj bi se jos dodatno poboljsao.
2. Rejting Hrvatske kao DOMACINA EP-a,znaci jos bi se dodatno sirio glas hrvatske kao nogometne zemlje.
3. PUUUUUUUNO ljudi bi vidjelo turisticko lice Hrvatske i mozda bi se ti ljudi sljedeceg ljeta odlucili ljetovati bas u lijepoj nasoj...
4. Zarada domacih "malih ljudi",trgovaca velikih i malih, davatelja usluga ,znaci prodaja suvenira,hrane i pica,rekvizita itd itd...

Ima jos toga ali ne da mi se nabrajat.... Samo radi toga mi je zao.....
I meni je uber zao ne radi nogometa vec radi zarade koju taj nogomet nosi. I da sta mislis koliko kosta odrzavanje maksimira a koliko bayernovog stadiona ?

Spliff imas jako krivi dojam.
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline  
Staro 19.04.2007., 13:02   #30
SPLiFF
Premium
Moj komp
 
SPLiFF's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,020
pa dobro, nemoj se odma pjenit Nisam ja neki ekonomist, nisti sam rekao da je ovo moje tocno. To je moje razmisljanje
SPLiFF je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na