Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.11.2019., 10:17   #12481
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
Ma dovoljno je samo znati da su Mandaloriani ratnička rasa, lovci na glave i da se radnja događa nakon završetka originalne trilogije. Sviđa mi se i što epizode traju oko 30mn, nema nepotrebnog rastezanja.
Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2019., 14:17   #12482
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,789
Bilo bi mi draze da su 45+min jer ova prva epizoda mi je bila ful spora. Tri akcije, ostalo samo neko hodanje i rastezanje. Doslovno sam par puta morao premotati nazad jer sam buljio u mob pa propustio neki dijalog. Inace nisam SW fan pa nisam ni neko mjerilo...
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2019., 16:58   #12483
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,007
Ma serija je napeta ko špaga u džepu.
Žena izvadila pletivo dok smo gledali
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2019., 19:10   #12484
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Bilo bi mi draze da su 45+min jer ova prva epizoda mi je bila ful spora. Tri akcije, ostalo samo neko hodanje i rastezanje. Doslovno sam par puta morao premotati nazad jer sam buljio u mob pa propustio neki dijalog. Inace nisam SW fan pa nisam ni neko mjerilo...
Slazem se. Nakon pogledane 2 epizode ostao mi je premlak dojam. Znaci 2 full epizode a ne znamo nista niti o glavnom liku niti o bilo kome drugome ukljucujuci i cinjenicu da likova gotovo da i nema. Obje epizode su kratke i nekako samotnjacke. Sezona ih ima premalo i prekratke su da bi se nesto ispricalo na ovakav nacin.
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2019., 10:00   #12485
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,789
Odgledao za vikend maratonski "The night of", kakva serija iako sam je vec gledao. Tko (jos) nije, neka proba.

Nisam odmah skuzio da postoji i druga epizoda Mandaloriana, skinuo i to, pogledao. Jos sporija/dosadnija od prve. Bas sam pratio, prva polovica druge epizode je imala valjda 5 linija dijaloga (izuzev jawanskog gibberisha). Stvarno ne znam sto ce napraviti od radnje ako ide ovim tempom. Vizualno mi je predivna serija, pa cu je radi toga i odgledati do kraja.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2019., 10:04   #12486
Trbonja
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 311
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Odgledao za vikend maratonski "The night of", kakva serija iako sam je vec gledao. Tko (jos) nije, neka proba.

Nisam odmah skuzio da postoji i druga epizoda Mandaloriana, skinuo i to, pogledao. Jos sporija/dosadnija od prve. Bas sam pratio, prva polovica druge epizode je imala valjda 5 linija dijaloga (izuzev jawanskog gibberisha). Stvarno ne znam sto ce napraviti od radnje ako ide ovim tempom. Vizualno mi je predivna serija, pa cu je radi toga i odgledati do kraja.
Poanta je (kao i kod svake serije) razvući ju u što više epizoda i sezona. Zbog para, naravno.
Trbonja je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2019., 12:33   #12487
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Watchmen 5. epizoda ponovno odlična, meni najbolja do sada. Izvrsno.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2019., 22:04   #12488
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
prestat cu otvarati ovu temu, majke mi nakon 2 epizode komentirati da je nesto presporo i da ima premalo dijaloga je stvarno fascinantno, radije pricekajte da cijela s01 bude vani pa ajmo onda komentirati. upravo je poanta ove serije da nema puno dijaloga, imate modernu obitelji i kardashianke ako vam je do dijaloga

kad smo vec zapeli, dajte za usporedbu navedite jednu seriju koja je imala prve 2 epizode puno bolje od Mandaloriana, ali neka to ne bude The Wire
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2019., 23:10   #12489
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
A gle, svatko ima pravo na misljenje, ali cinjenica jest da su te dvije epizode vec 25% cijele sezone i da je u obje epizode bilo cirka 20 recenica dijaloga ukljucujuci besmislena brbljanja Jawa na njihovom jeziku. Tko god da je pratio razvoj ove serije nije ocekivao svemirske borbe na razini filmova,ali s budzetom od 100 000 000 $ ocekivao sam da cu vidjeti vise od samotnjackog hodocascenja kroz pusti okolis. Preostalo nam je jos oko 3 sata cijele sezone. Tako sam iscekivao ovu seriju i nadam se nekom iznenadenju, ali ako treca epizoda bude na isti kalup, tada ce sve biti jasno.
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2019., 23:42   #12490
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Otkad je SW scenarističko remek djelo?

Od 100 milja, 80 je valjda otišlo na marketing
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2019., 23:54   #12491
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Otkad je SW scenarističko remek djelo?

Od 100 milja, 80 je valjda otišlo na marketing
Pa da, u tome i je poanta. 100 milja na 4 sata jedne sezone i nekoliko maskiranih glumaca
Ali vidjet cemo sto su smislili za ostale epizode. Ja sam stavio fokus na iskljucivo prve dvije, a sezonu cu iskomentirati na kraju.
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2019., 07:12   #12492
Max_Damage
Premium
Moj komp
 
Max_Damage's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 952
Meni je zasad dobra i brzo mi je vrijeme prošlo dok sam ju gledal. A nisam daj hard fan