Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.11.2016., 09:27   #8881
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Wow blizz. Koja novost, kopirali su necroa iz D2 sa njegovim skilovima. To je veliki dodatak igri. Nema contenta, novih area, nove price...samo copy/paste starog charactera. I jos da im se plati za to? Jesu oni normalni?
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2016., 09:29   #8882
Kratkius
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 116
Citiraj:
Autor ivosimec Pregled postova
Najdebilnija stvar:

"Will feature almost everything you love about that great old game, from 16 levels and four main bosses to a special graphics filter that will make the graphics "pixelated and grainy," and even character movement that's locked to eight directions."

8-directions movement rly?? Jbt ko da igram šah a ne diablo.

Fail i prije realeasa
Fail nešto je, u ovom postu, sigurno...

Vraćaju ti ugođaj Diabla 1 pa ćeš moći uključiti movement u 8 smjerova, i "ispranu" sliku...

Ključna riječ je "UKLJUČITI" - ako ne želiš, imaš normalnu sliku i normalno kretanje.
Kratkius je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2016., 10:15   #8883
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Citiraj:
Autor warlock25 Pregled postova
Ekipa čekala da objave expanziju ili D4 a oni ovo sranje napravili. Ajde da je necro došao na u paketu sa expanzijom a ne ovako.To bi se još i dalo pokrenut onda.Ovak mi ne pada na pamet igrati to.
Koliko ljudi zapošljavaju za Diablo projekt ne može išta drugo biti nego potpuno novi Diablo 4, ali nemaju što još pokazati pa se kao stopgap mjeru postojećoj ekipi dali da naprave nešto contenta za pobrati neku lovu dok se ne skompletira development tim. Kako to inače biva, novi Diablo ćemo zaigrati najranije za 3-4 godine, a do onda će štancati povremeno DLCe. Iskreno bilo je za očekivati da će na neki način vratiti mikrotransakcije, pa efektivno Diablo je sad jedina njihova igra bez njih, iako je imala prije AH koji su maknuli radi pobune playerbasea.

Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Wow blizz. Koja novost, kopirali su necroa iz D2 sa njegovim skilovima. To je veliki dodatak igri. Nema contenta, novih area, nove price...samo copy/paste starog charactera. I jos da im se plati za to? Jesu oni normalni?
Jedini free content najavljeni je u vidu originalnih D1 dungeona portanih u D3, što će biti zanimljivo par puta za proći i to je to. Najavili su 2 nove zone što će efektivno malo proširiti tilesete za GRove/bountyje i ništa drugo. Efektivno jedino novo od "contenta" je taj pack klase (+ pripadajućih class dropova) i par đinđi minđi (bonus stash i kozmetike). Isti ću vjerojatno uzeti ako će biti neka normalna cijena, D2 Necro nostalgija je zajebana stvar...
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2016., 10:15   #8884
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Došao im Blizzcon prebrzo, trebali su nešto smisliti i u par tjedana napravili ovo sranje.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2016., 10:56   #8885
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
@Pot

A za sta ono da ih financiram?
Novi lik? Zamisli, evo Sombra u OverWatchu i besplatna je. Dosla je i nova mapa i besplatna je. Al u D3 gdje contenta vise nema, daju lik i hoce pola vrijednosti igre. Ma jel bogati. Jesu najavili D4? Ne. Jesu najavili expanziju za D3? Ne.

Jedan lik i tileset koji naprave za 2 dana. I jos najave da sad mozemo igrat D1 u D3. Kao jel to neki content? Dobro sta ga nisu prodavali po punoj cjeni kakva su govna postali.
Playerbase im je nepostojeci jer nema contenta, ono malo sta daju hoce dodatno da naplate... radi tog kurvanjskog odnosenja prema igracima je igra i propala. Mi igramo jer smo zabili pare u igru i jer je Diablo nostalgija, al nisu zasluzili pare, da su dali jos 10 stash tabova + lika e onda bi ekipa jos uzela, ovako za lika i 2 char slota? Mos mislit.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2016., 10:59   #8886
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Ma ja ću isto uzeti vjerojatno, čisto da imam, i tak zapijem to vani za 2 sata.

Čak razmišljam da odradim sezonu danas/sutra, ali nemam baš volje.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2016., 11:23   #8887
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
@Pot

A za sta ono da ih financiram?
Novi lik? Zamisli, evo Sombra u OverWatchu i besplatna je. Dosla je i nova mapa i besplatna je. Al u D3 gdje contenta vise nema, daju lik i hoce pola vrijednosti igre. Ma jel bogati. Jesu najavili D4? Ne. Jesu najavili expanziju za D3? Ne.

Jedan lik i tileset koji naprave za 2 dana. I jos najave da sad mozemo igrat D1 u D3. Kao jel to neki content? Dobro sta ga nisu prodavali po punoj cjeni kakva su govna postali.
Playerbase im je nepostojeci jer nema contenta, ono malo sta daju hoce dodatno da naplate... radi tog kurvanjskog odnosenja prema igracima je igra i propala. Mi igramo jer smo zabili pare u igru i jer je Diablo nostalgija, al nisu zasluzili pare, da su dali jos 10 stash tabova + lika e onda bi ekipa jos uzela, ovako za lika i 2 char slota? Mos mislit.
Pa nitko ti ne veli da kupiš DLC, nije da ti drže pištolj na glavi da ga kupiš ako ne želiš, naći će se nostalgičnih budala kao što sam ja koji će ga uzeti.

Je li bezobrazno? Jest.
Da li ih podržavam sa tim? Ne
Da li ću uzeti DLC? Ne sumnjam, ulupao sam više vremena u D2 u necroa nego imam playtimea u D3.

U overwatchu da naprave ovo što su napravili u Diablu bi se playerbase raspao i igra bi propala dok veliš keks, ne smiju cijepati heroje i mape jer balans ode u kurac u ekspresnom roku. Jedini način da zgrću lovu u toj igri je preko cosmetica pa preko loot crateova zgrću lovu u igri na nestrpljivima.

Zanimljivosti:
- u novoj zoni (grad Tristram i dungeon) će navodno biti i novi gem (Soulstone) koji ide u helm slot, vidjet ćemo što će s tim smisliti. Da bude jasno, event neće biti permanent nego kao Kanai event će biti timed, jer bi inače igra imala previše contenta.
- sam Necromancer pack dolazi u drugoj polovici 2017. godine, znači efektivno krajem godine koliko im treba za skrpati jedan jebeni lik u sada već poluigrivom stanju na Blizzconu
- konačno dolazi i armory gdje će se moći saveati gear/skill kombinacije na jednom liku pa neće trebati imati 3 alta za istu klasu, naravno nitko živ ne zna kad će to doći (slike)

Ostatak si gledajte na r/Diablo stranici koja se uživo updatea s novostima
Link
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2016., 00:06   #8888
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,461


meh
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2016., 09:26   #8889
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Hebote, ja sam to krivo shvatio.

Ja sam mislio da će biti gameplay od stare u novom ruhu, a ne ovo... Meni je bezveze ovo, iskreno.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2016., 03:21   #8890
Lignja
Re Di Calamara
 
Lignja's Avatar
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 569
e meni je baš super !
__________________
xxx
Lignja je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2016., 23:39   #8891
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,461
memories memories

______________