Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.11.2013., 20:58   #1561
Rade0n
Guest
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 820
Citiraj:
Autor Paxton Pregled postova
otkuda tebi pravo da nagadjas da sam ja (ili itko) zasluzio pendrecenje?
Pa to se jasno isčitava iz tvog prošlog posta pošto ti spominješ pendrek.

Citiraj:
zivimo u pravnoj drzavi (valjda) i tvoje primitivne metode nemaju mjesta u civiliziranom drustvu.
Baš kao što nema mjesta huliganizmu, divljanju i remećenju javnog reda i mira, a ako do toga dođe, e onda nastupa policija.
Ili ti misliš da su policajci višak? lol
Rade0n je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2013., 21:02   #1562
Paxton
Expert from the shadow
Moj komp
 
Paxton's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Sibinj
Postovi: 687
Citiraj:
Autor Rade0n Pregled postova
Pa to se jasno isčitava iz tvog prošlog posta.

Baš kao što nema mjesta huliganizmu, divljanju i remećenju javnog reda i mira, a ako do toga dođe, e onda nastupa policija.
Ili ti misliš da su policajci višak? lol
dečec, na kojim si ti drogama?
ne, nista se JASNO ne iscitava iz moga posta, osim da policiji nije posao da pendreci na kog kod naidje. to sto ti nisi zavrsio 3 razreda osnovne, pa ne mozes iscitati moju poantu, tvoj problem.
i opet, procitaj moje postove. NITKO ovdje ne misli da su policajci visak, vec da nema mjesta divljackom premlacivanju ljudi.
uostalom, ako toliko zelis cuvenu "miliciju" nazad, odseli se u susjednu drzavu, oni je jos uvijek imaju,...
Paxton je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.11.2013., 21:03   #1563
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Pazi ima policajaca koji su kreteni i iskorištavaju "moć", ali više sam vidio ljudi koji postupaju kao kreteni prema policiji nego obrnuto, tako da im treba dat veće ovlasti i malo obuzdati punoglavce.
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2013., 21:05   #1564
Paxton
Expert from the shadow
Moj komp
 
Paxton's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Sibinj
Postovi: 687
Citiraj:
Autor robert7 Pregled postova
Pazi ima policajaca koji su kreteni i iskorištavaju "moć", ali više sam vidio ljudi koji postupaju kao kreteni prema policiji nego obrnuto, tako da im treba dat veće ovlasti i malo obuzdati punoglavce.
o tome ja i govorim.
a drugi dio tvog posta je posao za pravosudje, ne policiju.
Paxton je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2013., 21:07   #1565
Rade0n
Guest
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 820
Citiraj:
Autor Paxton Pregled postova
osim da policiji nije posao da pendreci na kog kod naidje.
A oni to sad kao rade? Pendreče na kog naiđu?
Ne brini se ti za njih, zna se točno koja sila se upotrebljava u kojem trenutku.

Citiraj:
Autor robert7 Pregled postova
ali više sam vidio ljudi koji postupaju kao kreteni prema policiji nego obrnuto, tako da im treba dat veće ovlasti i malo obuzdati punoglavce.
Upravo to.
Rade0n je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2013., 21:12   #1566
Paxton
Expert from the shadow
Moj komp
 
Paxton's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Sibinj
Postovi: 687
Citiraj:
Autor Rade0n Pregled postova
A oni to sad kao rade? Pendreče na kog naiđu?
Ne brini se ti za njih, zna se točno koja sila se upotrebljava u kojem trenutku.


Upravo to.
zna se, ali neki ne znaju. ili se prave da ne znaju.
daj molim te. jel nije bilo prije mozda godinu dvije kako je policajac UBIO djecaka (tinejdzer) kad ga je srusio na zemlju i udario mu glavom od rubnik.
i ti bi takvom dao vece ovlasti? sretno ti bilo.
NE TREBA davati vece ovlasti, pravosudje je tu da rjesava takve slucajeve. Da nisi ti mozda policajac pa si se nasao toliko uvredjen?
Paxton je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2013., 21:19   #1567
Rade0n
Guest
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 820
Dobro je, nema smisla dalje raspravljat, ti misliš da im ne treba dati veće ovlasti, ja mislim da treba.
I nemoj pliz izvlačiti pojedinačne primjere, to je bio nesretan slučaj, možemo onda i spomenuti ono nedavno kad su policajci ubodeni nožem, pa onda oni kad su zapaljeni i sl., valjda pratiš tisak, sa svakakvim budalama se oni moraju kačit.
Rade0n je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2013., 21:25   #1568
Amdejac
PCEkspert Agent
Moj komp
 
Amdejac's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Monitoring Room
Postovi: 5,241
Citiraj:
Autor Paxton Pregled postova
naravno.
no, takodjer nije tu da se izivljava na bilo kome. niti da dijeli pravdu. zato imamo pravosudje (koliko god (ne)efektivno bilo)
Da si pročitao Zakon o policijskim poslovima i ovlastima, prekršajni zakon i zakon o kaznenom postupku nebi pisao kako policija nije ta koja dijeli pravdu.
Policiji je dan širok spektar ovlasti gdje se prekršajnim nalozima riješavju skoro svi prekršji i nakon 20 dana ako se ne plati kazna ista ide na naplatu preko fine koja pokreće ovrhu i blokira račun.
U zadnje vrijeme sve se svodi na to da se izbjegnu sudovi. Čak se remećenje javnog reda i mira može naplatit izdavanjem prekršajnog naloga na licu mjesta. Ako se ne smiri ide po kratkom postupku dežurnom prekršajnom sucu.
Policija ima ovlast traženja zaštitnih mjra koje sudovi u 95% slučajeva poštuju, a to su liječenje od alkohola, psihosocijalni tretman pa do udaljenja iz vlastitog doma na određeno vrijeme kod obiteljskih nasilja.
Za nekoliko godina sudovi neće imati posla jer je dio poslova prebačen na policiju. Uglavnom pročitaj si zakone pa će ti biti jasnije.
Amdejac je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2013., 21:26   #1569
Paxton
Expert from the shadow
Moj komp
 
Paxton's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Sibinj
Postovi: 687
A nego kako mislis voditi smislenu raspravu nego konkretnim primjerima?
U slucaju kad je policajac napadnut, ili ugrozava druge osobe, u tom slucaju moze upotrijebiti sredstva prisile. No iz tvog stava se da iscitati da bi jos trebao mu polomit sve kosti u tijelu? To je barbarski nacin, i tome NEMA mjesta u modernom drustvu... U Sjevernoj Koreji mozda da...
nitko ne porice da i oni imaju posla sa svakakvim sranjima, no to im opet ne daje za pravo izivljavanja nad bilo kim. Jesi pogledao onaj youtube video s poetka ove rasprave? Ako jesi, da li smatras da bi na njemu treba biti upotrijebljen pendrek i suzavaca? Ako da, onda stvarno nemamo o cem pricat,sve je jasno.
@AMDejac, znam da si policajac, no da li objektivno smatras da je dobro sto se policija pretvara u " suca, porotu i dželata"?
U svakom slucaju mislim da si shvatio na sta ciljam, i sto je moje stajaliste.
Paxton je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2013., 21:33   #1570
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Paxton Pregled postova
ili jos jednostavnije: policija koja se ponasa civilizirano i ne pendreci i ne sprica suzavcem covjeka koji je nacinio prometni prekrsaj i "filozofira"
Pendrek i suzavac su standardna oprema svake policije svijeta, a koriste je s razlogom.
Pa i onda kad netko pretjera s "filozofijom". Tu nema mjesta nikakvoj "filozofiji".
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.11.2013., 21:38   #1571
Rade0n
Guest
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 820
Citiraj:
Autor Paxton Pregled postova
Jesi pogledao onaj youtube video s poetka ove rasprave? Ako jesi, da li smatras da bi na njemu treba biti upotrijebljen pendrek i suzavaca?
Na tom čovjeku ne samo da treba upotrijebiti pendrek i suzavac nego određene lijekove.
Trebali su ga strpati u vozilo i odvesti na psihijatriju.
Taj video je je čist primjer s kakvim budalama se policajci moraju svakodnevno baviti.
Jednu rutinsku stvar kao što je pregled osobne on pretvara u filozofiranje o svojim ustavnim pravima, člancima zakona i drugim budalaštinama koji nemaju veze s ničime.
Ono, ako te policajac traži osobnu ima da mu je daš, stvarno su ga trebali pendrekom po glavi pa da to više ne ponavlja.
Rade0n je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2013., 22:33   #1572
Amdejac
PCEkspert Agent
Moj komp
 
Amdejac's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Monitoring Room
Postovi: 5,241
@Paxton
Ovdje sam pričao o prekršajima. Sa ovim ovlastima smanjuje se administracija i izbjegavanje plačanja kazne. U kaznenom dijelu je policija ta koja koja prikuplja obavjesti i dokaze.
Ako gledamo njemačku koja nam je ideal. U njoj ne postoje prekršajni sudovi, postoji jedan sud, ali isti nije zatrpan prekršajima jer to radi policija.
Mogućnost žalbe i prigovora postoji, ali je stranci u postupku već u startu dato do znanja da će morati snositi posljedice prekršaja koji je počinio. Nema više otezanja postupka u nedogled, a 4 godine su dovoljne da se ovrhom naplati dug.
U startu kod pokretanja optužnog prijedloga dobiva se papir da je dužan prijaviti svaku promjenu adrese radi dostave. U slučaju da to ne učini riješenje ide na oglasnu ploču i u roku 15 dana je pravovaljano.
Provjerom adrese, ako se utvrdi da ne stanuje briše ga se sa adrese, a kad ga se pronađe i ne može se utvrditi njegovo prebivalište poništava mu se osobna iskaznica.
To je samo jedan mali dio ovlasti.
Amdejac je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2013., 22:41   #1573
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
I to je sve sasvim ok i normalno. Samo problem je što dio nas živi na rubu nekom i važe, i onda nas jednom od deset puta uhvate s rukom u zdjeli i dobijemo porciju zbog toga, onda su krivi organi.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2013., 22:56   #1574
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
organ vidi ovu situaciju od neki dan i daj komentar.

Pohrani.com

daklem pretpostavljam da ti je jasno koji je ovo u-turn na hajnclovoj... 1 je konj koji stoji 5 minuta i ne priključuje se u promet, 2 sam očito ja (), 3 su aca... OVAAAAAJ MUP

konj pod 1 brblja na mobitel i ili je totalni idijot pa ne kuži drotovlje ili ga boli penis i to još brblja na mob na lijevom uhu tak da se totalno vidi izvana i zbog brbljanja nema dovoljno koncentracije i volje/želje da se pridruži u promet koji se odvija sa suprotne strane dok ja pyzdim i ubit ga hoću jer vidim da je krkan bez vrata.

kako ga ja jasno vidim iz svoje pozicije kako brblja i naslonjen je na prozor, 100 puta jasnije ga vide organi (što dokazuje LOS tak jasno) i sad nebitno da li su vidjeli ili nisu ili bmk mod on... stvarno nebitno. ono što mene zanima da sam ja u tom trenu izašao iz auta i došao do njihovog auta i upozorio da ovaj ispred stoji već stoljeće i radi kolonu pritom očito kršeći zakon o prometu da li bi dobio fak of ili bi na temelju toga pošteno ljudi izašli, ubili boga u majmunu oklagijama, izboli ga 'rđavim vilama te mu ritualno spalili auto plativši meni buncek i dinstano zelje?
syss je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2013., 23:11   #1575
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,504
Nebi jer šta ti imaš njih prisjećati da nešto rade + možda ti izmisle kakvu kaznu tako da naučiš tj. da ti u buduće nebi ni palo napamet ponoviti tako šta
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2013., 23:16   #1576
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
znao sam da će se javiti odma netko tko nije aemdejac
syss je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2013., 23:58   #1577
Amdejac
PCEkspert Agent
Moj komp
 
Amdejac's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Monitoring Room
Postovi: 5,241
Sysso ti ko da si pao s drveta, a ne da živiš u rvatskoj. Pa koji ti je k... da bi išao cinkat lika policiji i pametovat istima šta bi oni trebali radit. Dok ti objašnjavaš, lik ode, njih raspizdiš i dobiješ po čvaljama.
Potonuo si u mojim očima.
Ja bi te kaznio samo zato jer voziš ona pogano francusko smetalo, sklono zapaljenju.
Amdejac je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2013., 00:01   #1578
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ma kaki pametovat, samo reć - oprostite, ali bez pametovanja, DA LI VI IMATE OČI VLASTITE I VIDITE ŠTO JA VIDIM?!?

ne fakat lik nije otišao cijelo zeleno koje traje fino na relacija hajnclova sjever-jug, nego je čekao rupu kada se ovi sa planinske ubacuju lijevo i desno i to je fakat trajalo.

moj francuski lav jaše bolje nego ikada fala na pitanju
syss je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2013., 00:03   #1579
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Citiraj:
Autor Paxton Pregled postova
da vas je vidit na drugoj strani policijskog pendreka, da li bi pjevali istu pjesmu.
Nikakve probleme nisam imao sa milicijom, nikada.

Citiraj:
Autor Rade0n Pregled postova
Potpis, ili barem dati ovoj policiji malo veće ovlasti, čini mi se da je dosta tih policajaca 'suzdržano' u određenim situacijama, valjda se boje da ne dobiju otkaz zbog gluposti.
Upravo to. Majmun pljune na policajca, ovaj ga ošamari i dobije opomenu i kaznu, a idijot (pljuvač) kaznu od 150kn.

Citiraj:
Autor Rade0n Pregled postova
Sva sreća pa ne radimo gluposti ko ti da se dovedemo u situaciju pendrečenja, čisto sumnjam da idu ulicom i random udaraju ljude pendrekom, ako nekoga i udare - taj je i zaslužio.
Dok je bila milicija, nisu baš išli, to jest, nisu uvijek .

Citiraj:
Autor Paxton Pregled postova
daj molim te. jel nije bilo prije mozda godinu dvije kako je policajac UBIO djecaka (tinejdzer) kad ga je srusio na zemlju i udario mu glavom od rubnik.
Ne znam koliko znaš o tome, ali policajac mu nije udario glavom o rubnik, Majmun je pao i udario se sam. Bio je "zlatan" primjerak društva, koji je vrijeđao i napadao policajce. U samoobrani, policajac ga je odgurnuo i ovaj je nesretno stradao. (Po Darwinu bi davno bio mrtav.)
To se odigralo u Donjem Miholjcu, gdje su tučnjave i neandertalizam učestali.

Ja se jako dobro sjećam ovoga: Milicije su se bojali svi. Sada se policije ne boji nitko. Da bi oni bili legitiman organ, treba ih se bojati. Poštovali ih ili ne, nema veze. Moraju imati neke ovlasti. Da moj sin priča pi**arije policajcu i da mu policajac raspali šamar, ja bih ga vodio na ćevape. Policajca, naravno, a sin bi dobio dodatno, čisto da razmisli drugi put.

edit:
Ovu današnju mlađariju treba periodički, malo, namlatiti. Ako mi ne znamo zašto, oni sigurno znaju.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2013., 00:17   #1580
Amdejac
PCEkspert Agent
Moj komp
 
Amdejac's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Monitoring Room
Postovi: 5,241
Syssa, jesi ovo ti nakon razgovora.
Amdejac je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2013., 00:19   #1581
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
eto ti usluga te zaštita... ja kao pošteno zabrinut gradjanin pitam te djelujem i to mi je hvala
syss je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2013., 00:30   #1582
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Citiraj:
Autor Amdejac Pregled postova
Syssa, jesi ovo ti nakon razgovora.
Tako je izgledao jedan, moj, komšija nakon razgovora. Žalio se na policijsku brutalnost, ali zaboravio je napomenuti razloge. Uhvatili su ga u 1:30 u subotu kako nosi novi monitor, u kutiji, iz friško razbijenog razloga informatičke trgovine. Kao dodatan bonus, imao je trave u jakni. Baš su brutalni policajci. Našamarali su nadrogiranog/pijanog lopova, koji je nosio ukraden monitor i imao trave u jakni. Bio je tolika budala da je roštiljao kod kuće. Ali on nije roštiljao kao svi ostali, on je roštiljao u svojoj sobi. Naložio vatru na podu (tepihu) i "deri mačka".

Dotična osoba je ekstra inteligentna. Sada radi u Nizozemskoj na tko-zna-čemu, ali je ostao budala. Ja nisam toliko inteligentan (po nečjim mjerilima), ali sam normalan, za razliku od njega. Jesam dobio batina u životu, ali sam uvijek zaslužio, a on nije dobio.

Drugi susjed je završio u bolnici na rekonstrukciji lubanje i odstranjivanju dijela mozga. Nije mu to policjiia napravila. Odlučio je (kad je baja i ne boji se policije), da može krasti od bilo koga. Na njegovu žalost, krao je od nekog splitskog macana (još jačeg baje) i završio na ulici sa uleknućem u lubanji. Žalosno je da nam mafija riješava ekstremne budale.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2013., 00:51   #1583
Željac
sto da napisem ?!
 
Željac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zg
Postovi: 880
Proveo sam par dana na jugu francuske...
imao sam priliku vidjeti kako složna murija- valjda iz svih grana murije radi.
long story short, ekipa na motorima je krala bengu na benzinskoj. dolazi jedan murijak na motoru, njih desetak. svi na motore i bježe od murijaka. murijak se pod rotirkama vozi uz jednoga, ovaj mu ne želi stati. murijak se čapa za nogu, kad iz džepića vadi ogromnu bocu suzavca i njime škropi ovoga po kacigi. ovaj odustaje i usporava. nije ni stao, murijak ga baca na pod, veže lisicama, ostavlja ga na podu uz motor i odlazi za drugima. uz škripu guma i uletavanje iza ugla se stvara marica, izlaze dva momka (mrcine!), za šiju i noge i hop u maricu. dalje po gasu. motor radi uz cestu. prepušten na milost ili nemilost
ne znam, kod nas su svi suzdržani i boje se za sebe i svoja mjesta- prava.... pitam se zašto
Željac je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2013., 14:03   #1584
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,208
Citiraj:
Autor Srdan Pregled postova
Stigla danas kazna - ona za alkohol + sve za dokumente izađe me 1890kn + 6mj.
Na ove za dokumente se ne mislim žaliti već samo na ovu za alkohol pa me zanima da li se imam pravo žaliti na to što im nije rečeno pravo na drugo puhanje (ako toga ima) par minuta nakon prvoga? Ako ima bio bi red da mi ga je policiajac predložio pošto sam već bio na granici i lako moguće da bi na drugom bio skinuo tih 0,03.
Danas stigla nova kazna - 630kn + 190kn sudskih troškova, vozačka mi ostaje
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2013., 14:31   #1585
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,532
Citiraj:
Autor Srdan Pregled postova
Danas stigla nova kazna - 630kn + 190kn sudskih troškova, vozačka mi ostaje
Ne bih volio ispast licemjer, jebiga, dogodi se i dobro da je sve proslo tako kako je, ali citam gore da trabunjas o nekakvom "drugom puhanju"? Dobro da nisi trazio da puses sljedeci dan u podne nakon marende, onda bi vjerojatno imao 0.0; ako je granica 0.5, slazem se da je razlika izmedju 0.49 i 0.51 akademska; pa zato i imas tih 0.1 kao toleranciju...

Tvoja prica me podsjeca na dobru staru studentsku pricu dok sam se jos bakcao ocjenjivanjem tudjih budalastina na kolokvijima. Dodje ekipa, 50 bodova je za prolaz, svima su vec nategnuti bodovi, i sad se javljaju ovi s 49, da ce oni pasti samo za jedan bod. Pa se javljaju ovi od 48 do 45, da bi trebao spustiti prag na 45 za prolaz pa bi onda "svi" prosli fino bez problema. Naravno, kada bi se to napravilo, onda se postavlja pitanje sto je s ovima s 44 boda... Vrlo jasno je kamo bi to odvelo.

Velim, u svakom slucaju, dobro si prosao, ali spreha da puses 5 minuta nakon sto su te zaustavili(???) ne bi li ti se smanjio broj napuhanih promila... Pa treba te nalemati pendrecima samo zbog toga sto si u tom trenu jako, jako glup, stvarno je besmisleno komentirati to uopce.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2013., 17:19   #1586
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,208
Nije trabunjanje jer nije isto hoćeš puhati 2 minute nakon zadnjeg gutljaja ili 15min, a koncentracija u krvi je ista.
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2013., 17:31   #1587
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,532
Citiraj:
Autor Srdan Pregled postova
Nije trabunjanje jer nije isto hoćeš puhati 2 minute nakon zadnjeg gutljaja ili 15min, a koncentracija u krvi je ista.
Znaci, jednako si pijan, i tako je nebitno kad puses, sto je i bila poanta cijele price, jer te rijetko kad zaustavi policija 15 sekundi nakon sto si pijan krenuo voziti...
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2013., 17:36   #1588
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,208
Mene jesu. Čekali su pored kafića parkirani i odmah krenuli za mnom.
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2013., 17:46   #1589
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Srdan Pregled postova
Mene jesu. Čekali su pored kafića parkirani i odmah krenuli za mnom.
Pametno od njih.
Naravno da im ne pada na pamet čekati još neko vrijeme svakog koga zaustave.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2013., 17:47   #1590
Rade0n
Guest
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 820
Citiraj:
Autor Srdan Pregled postova
Mene jesu. Čekali su pored kafića parkirani i odmah krenuli za mnom.
Public Enemy #1
Vjerovatno je bila i zasjeda s druge strane kafića u slučaju da odlučiš pobjeći kroz wc.
Rade0n je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na