Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.07.2020., 21:28   #50491
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Zašto je manji od X1?
  Reply With Quote
Staro 06.07.2020., 21:35   #50492
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Evo da se i ja malo pohvalim, kaparili maloprije kod Tomića bmw x2, 18d, s-drive, automatik.
Slike valjda do kraja tjedna.
Čestitke, nadam se da ce te dobro sluziti, iako iskreno ti je to ziva pusiona od auta. Ilitiga mlinac za kavu, sigurno nejde 300 km/h. Znaci ako ga ne dignes na barem 650 konja baci ga u smece....
Meni je tata kupio BeNveJa, rekao je da je 650D ultraTurboQuattro i isto tako mi je tata rekao da cemo ga čipirati, kuiš.

Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2020., 21:48   #50493
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
To je tako kad žena bira automobil. Da je kupio 3-icu ne bi nitko ništ rekao,
ali X2 je BMW-ova najveća prevara. Da mu skineš značku i napišeš na njemu "KIA" nitko ne bi primjetio da nije švabo.
  Reply With Quote
Staro 06.07.2020., 22:28   #50494
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Hvala svima.
Iskreno, nije mi bio prvi izbor, osobno bi možda radije Giuliu dizlo za iste novce, no draga nije htjela ni čut. I jebga, radi mira u kući...
Eto, ja sam sve bliže X1, 18d automatik.

Meni isto nije BIO prvi izbor, ali eto, malo žena, malo kompromis, i guramo prema bemveju!

Naravno, ne novi, jedno sam uzeo novo vozilo, nikad više.

Ali čestitke, nema šta.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2020., 23:23   #50495
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
18d, previše troši, na autoputu slabo poteže, pogotovo uspon kod kapele s par ljudi u autu, ne prelazi šlepera, teško teško

Inače svaka čast na kupnji, bit ćeš ponosan šofer (bar bi ja bio na tvom mjestu)
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2020., 23:51   #50496
Hrconja
Premium
Moj komp
 
Hrconja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,604
18d lagano ide na 300KS uz konverziju na šestaka prema uvaženom forumašu 🤣


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
__________________
Hrconja je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2020., 06:48   #50497
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Ma generalno, i ja sam možda više htio X1 no u principu, stvar je sjebala žena. Ta akcija kod Tomića je trajala već duže vrijeme, i žena je znala za nju, samo joj se kliker u glavi upalio prije tri dana. Imamo 116d iz 2010, godine, i to je auto koji godišnje radi cca 9k km. Dakle nema 100 k km još i u odličnom je stanju. Iskreno, nisam uopće razmišljao o zamjeni, pogotovo jer smo prije 10 mjeseci uzeli 308 sw. No velim, prije tri dana žena veli vrijeme je za zamjenu bmw-a, to je deset godina staro, valja to mjenjat pod hitno, kod Tomića je akcija. U daljnjem razgovoru skužim da žensko frkće na bilo šta drugo što nije bmw (jbg, fan bmw-a, hejter svega ostalog ). Ok, nije da me se teško nagovorilo. No u svakom slučaju, dolazimo na kraj akcije di je u našem rangu dostupnih novaca ostao samo taj X2. Malo sam joj pokazivao slike, yt recenzije al nismo još otišli tamo vidjet auto. Kadli zove ona mene jučer oko podne na posao i veli, ja uplatila kaparu prek neta, idemo poslije potpisat ugovor. Ja zatilto, al dobro. Došao doma s posla, morao otić na posao po nju pošto je bila toliko uzbuđena da nije mogla vozit, i ajmo kod Tomića. Tamo pogledali auto, potpisali papire, danas se sređuje plaćanje i valjda je do petka kod nas, nadam se. U svakom slučaju, treba iz Tomića veli da je naručeno nekoliko stotina x1 i x2 za neku rent-a-car kuću prije korone, ta kuća zbog pandemije otkazala narudžbu, nešto malo je uzela neka druga rent-a-car kuća a ostatak su šibnuli na akciju. Ljudi su komentirali da je kod Tomića bilo ko u šparu, X1 je išao ko vruće kifle. X1, 18d, s-drive, automatik s Exclusive M paketom za 279 k kn se prodao u stotinama primjeraka.
Tak da, da se draga na vrijeme sjetila mjenjat vozilo, vjerojatno bi i ja vozio X1. No iskreno, X2 mi je ljepši. Draže bi mi bilo da je x-drive i 20d no jbga, to nije bilo na akciji i cifra je dosta veća. U svakom slučaju, ak pogledate cjenik X1 i X2, toga tamo više nema i vele neće bit po tim cijenama. X2 je Get Connected paket, praktički isti ko Exclusive M. U autu ima mjesta za mene od 195 cm, čak ima mjesta i iza mene, prtljažnik je 470 l i bit će dosta (ak je onaj u bmw jedinici bio dosta do sad, bit će i ovaj sa 150 l više ), fino se sjedi, kokpitom prezadovoljan. Ma auto je sexy. Jedino nisam sretan s bijelom bojom al jbg. Crni izgleda daleko bolje.
Nikakvog nasviravanja nebu bilo, poslužit će i ovih 150 ks.
Mada generalno, JA osobno bi bio zadovoljniji s Giuliom dizel za iste pare. I to ja koji nisam ljubitelj talijana, no nedavno isprobavanje Giulie mi je izmamilo jeben osmjeh na lice. Jest da je ta bila Q4 od 280 ks, a dizelska je 150 ili 160 ks, no mislim da bi bio happy. No što je tu je, baba hoće bmw i jbg.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2020., 07:49   #50498
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
Citiraj:
Autor Hrconja Pregled postova
18d lagano ide na 300KS uz konverziju na šestaka prema uvaženom forumašu ��
ali samo ako ga osiguraš preko susjeda iz Evroherca

@fanatik - obavezno se poslikaj ispred bembare i zacrni si glavu u paintu, al nam ostavi registraciju vidljivom tak da ti vadimo mast da je to zapravo skuter od 125ccm
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2020., 08:11   #50499
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,475
Neki dan gledam na njuškalu ima li kakvih ponuda za nadogradnju navigacijskih karata za Audi. Zvrcnem tipa i nakon kratke priče o kartama pređe on da može uz karte riješiti i start/stop da je po defaultu isključen umjesto uključen i još nabroji X drugih stvari koji mi nisu bile bitne, a koje on može riješiti.

Pošto se auto još uvijek servisira u ovlaštenom servisu, kakva je situacija ako dođeš u ovlašten servis, a ono karte novije nego li bi trebale biti i start/stop sustav isključen po defaultu umjesto uključen? Da li ovlašteni onda petlja oko toga, ili ostavljaju kako je ili?
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2020., 10:19   #50500
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Pazi ovo, žena sebi kupila, a on se samo hvali.
  Reply With Quote
Staro 07.07.2020., 11:25   #50501
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova
Neki dan gledam na njuškalu ima li kakvih ponuda za nadogradnju navigacijskih karata za Audi. Zvrcnem tipa i nakon kratke priče o kartama pređe on da može uz karte riješiti i start/stop da je po defaultu isključen umjesto uključen i još nabroji X drugih stvari koji mi nisu bile bitne, a koje on može riješiti.

Pošto se auto još uvijek servisira u ovlaštenom servisu, kakva je situacija ako dođeš u ovlašten servis, a ono karte novije nego li bi trebale biti i start/stop sustav isključen po defaultu umjesto uključen? Da li ovlašteni onda petlja oko toga, ili ostavljaju kako je ili?

Tihomir Križan rješava čudesa za VAG grupu, svjetla, unutrašnjost, kamere.. U name it
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2020., 11:29   #50502
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Ma generalno, i ja sam možda više htio X1 no u principu, stvar je sjebala žena. Ta akcija kod Tomića je trajala već duže vrijeme, i žena je znala za nju, samo joj se kliker u glavi upalio prije tri dana. Imamo 116d iz 2010, godine, i to je auto koji godišnje radi cca 9k km. Dakle nema 100 k km još i u odličnom je stanju. Iskreno, nisam uopće razmišljao o zamjeni, pogotovo jer smo prije 10 mjeseci uzeli 308 sw. No velim, prije tri dana žena veli vrijeme je za zamjenu bmw-a, to je deset godina staro, valja to mjenjat pod hitno, kod Tomića je akcija. U daljnjem razgovoru skužim da žensko frkće na bilo šta drugo što nije bmw (jbg, fan bmw-a, hejter svega ostalog ). Ok, nije da me se teško nagovorilo. No u svakom slučaju, dolazimo na kraj akcije di je u našem rangu dostupnih novaca ostao samo taj X2. Malo sam joj pokazivao slike, yt recenzije al nismo još otišli tamo vidjet auto. Kadli zove ona mene jučer oko podne na posao i veli, ja uplatila kaparu prek neta, idemo poslije potpisat ugovor. Ja zatilto, al dobro. Došao doma s posla, morao otić na posao po nju pošto je bila toliko uzbuđena da nije mogla vozit, i ajmo kod Tomića. Tamo pogledali auto, potpisali papire, danas se sređuje plaćanje i valjda je do petka kod nas, nadam se. U svakom slučaju, treba iz Tomića veli da je naručeno nekoliko stotina x1 i x2 za neku rent-a-car kuću prije korone, ta kuća zbog pandemije otkazala narudžbu, nešto malo je uzela neka druga rent-a-car kuća a ostatak su šibnuli na akciju. Ljudi su komentirali da je kod Tomića bilo ko u šparu, X1 je išao ko vruće kifle. X1, 18d, s-drive, automatik s Exclusive M paketom za 279 k kn se prodao u stotinama primjeraka.
Tak da, da se draga na vrijeme sjetila mjenjat vozilo, vjerojatno bi i ja vozio X1. No iskreno, X2 mi je ljepši. Draže bi mi bilo da je x-drive i 20d no jbga, to nije bilo na akciji i cifra je dosta veća. U svakom slučaju, ak pogledate cjenik X1 i X2, toga tamo više nema i vele neće bit po tim cijenama. X2 je Get Connected paket, praktički isti ko Exclusive M. U autu ima mjesta za mene od 195 cm, čak ima mjesta i iza mene, prtljažnik je 470 l i bit će dosta (ak je onaj u bmw jedinici bio dosta do sad, bit će i ovaj sa 150 l više ), fino se sjedi, kokpitom prezadovoljan. Ma auto je sexy. Jedino nisam sretan s bijelom bojom al jbg. Crni izgleda daleko bolje.
Nikakvog nasviravanja nebu bilo, poslužit će i ovih 150 ks.
Mada generalno, JA osobno bi bio zadovoljniji s Giuliom dizel za iste pare. I to ja koji nisam ljubitelj talijana, no nedavno isprobavanje Giulie mi je izmamilo jeben osmjeh na lice. Jest da je ta bila Q4 od 280 ks, a dizelska je 150 ili 160 ks, no mislim da bi bio happy. No što je tu je, baba hoće bmw i jbg.
Ima kolega tu u zgradi novi X1, 18d, pa čisto savjet, pošto je isti motor.

Možeš ga odmah na 180KS baciti, ceh oko 300-400EUR. 2h posla.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2020., 11:36   #50503
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
@libertus
Koliko ja znam, ovlaštenog boli k za karte. Kod start/stopa bi već moglo biti raznih pitanja od strane servisa.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2020., 11:54   #50504
vex
Premium
Moj komp
 
vex's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: sl. brod
Postovi: 1,288
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
U daljnjem razgovoru skužim da žensko frkće na bilo šta drugo što nije bmw (jbg, fan bmw-a, hejter svega ostalog ).
Da mi je žena takav snob kupio bih joj daciu za kaznu
vex je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2020., 12:04   #50505
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,939
Citiraj:
Autor vex Pregled postova
Da mi je žena takav snob kupio bih joj daciu za kaznu
Zena zna sta valja, a uostalom lakse mu je promjenit auto nego zenu, a i jeftinije, pogotovo ako zena placa .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2020., 12:55   #50506
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Ako imaju zajednički račun onda je i on platio, a ne samo žena
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2020., 13:12   #50507
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Ne moraju imati nikakav zajednički račun. Taj auto je kupljen, nije darovan, znači stečen je u braku. Oboje su platili i oboje su vlasnici. Ne na prometnoj, ali u brakorazvodnoj parnici jesu . Znam. Provjerio na svojoj koži.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2020., 13:17   #50508
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
plot twist: nisu u braku samo je zove zena od milja
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2020., 13:50   #50509
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
plot twist: nisu u braku samo je zove zena od milja
Ako žive zajedno, duže od 3 godine, ista stvar kao i brak.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2020., 13:51   #50510
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,765
A jesmo ko babe :forum.hr:
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2020., 13:53   #50511
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
On topic. Imamo nekoliko Golfova 7 službenih. Neki su standardni, neki facelift, a jedan je od auto kuće. Nevjerojatno je kolika je razlika u udobnosti sjedala. Ovaj zamjenski je fotelja, naspram standardnih "klupa" sjedala.
I onda ljudi kažu da su golfovi neudobni. Naravno kad i jesu. Osim ako kupiš sa posebnim sjedalima.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2020., 13:57   #50512
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,431
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
@libertus
Koliko ja znam, ovlaštenog boli k za karte. Kod start/stopa bi već moglo biti raznih pitanja od strane servisa.
Kod VAG grupe se start/stop lako rijesi, preko VCDS-a (dijagnostike) se pomakne napon na ispod kojeg se ne aktivira Start/stop. (npr. 15V, znaci dokle god je napon baterije ispod 15V, on nece aktivirati start-stop)...

druga opcija je mali elektricni sklop sa ebaya, koji pamti zadnju "poziciju" Start/Stop tipke, pa nemoras svaki puta stisnut kad upalis auto
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2020., 14:07   #50513
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor D1viry Pregled postova
On topic. Imamo nekoliko Golfova 7 službenih. Neki su standardni, neki facelift, a jedan je od auto kuće. Nevjerojatno je kolika je razlika u udobnosti sjedala. Ovaj zamjenski je fotelja, naspram standardnih "klupa" sjedala.
I onda ljudi kažu da su golfovi neudobni. Naravno kad i jesu. Osim ako kupiš sa posebnim sjedalima.
To već dugo znam. Vozio 1.6 običnog iz rent-a-car-a i tvrdio da je to najgori auto na svijetu. Totalno smeće.

Onda me par tjedana poslije vozi Uber u 2.0 TDI sa odličnom opremom, šokiran koliko je auto udobniji, multi link i bolja sjedala, kvalitetniji iznutra...

Sad i sam vozim 7.5 s dobrom opremom i relativno sam zadovoljan.

To što su vam Golfovi neudobni jer vozite one sa torzijom, koja mašina je ovaj zamjenski? 2.0 TDI? 1.5 TSI?
Ali da, i sjedala su u običnim opremama dosta loša, čak i grozna. Jebiga, zna VW da je fama oko Golfa tolika velika, u cijeloj Europi, da mogu prodavati smeće i da će ljudi i dalje reći da car ima prekrasno novo ruho...


@fanatik - čestitke na novom autu, ali žao mi je što nije Giulija Ako ćeš bit za da se nađemo i pokažeš mom frendu auto. Ja ga nagovarao na X2, on kupio 3008... pa da ih usporedimo malo.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2020., 14:16   #50514
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,939
Citiraj:
Autor D1viry Pregled postova
On topic. Imamo nekoliko Golfova 7 službenih. Neki su standardni, neki facelift, a jedan je od auto kuće. Nevjerojatno je kolika je razlika u udobnosti sjedala. Ovaj zamjenski je fotelja, naspram standardnih "klupa" sjedala.
I onda ljudi kažu da su golfovi neudobni. Naravno kad i jesu. Osim ako kupiš sa posebnim sjedalima.
Pa nije to nista neobicno , bar ne kod njemaca, pa i u BMWu obicna sjedala su banana/klupice, onda imas Sportska pa M sjedla pa masazna, ventilirana, sa izvlacenjem donjeg djela za podrsku bedrima, sa pumpanjem bocnih strnica, masazom lumbalnog djela...

Samo cifre se dobrano razlikuju i onda eto dodjemo do tih socijala sjedala dosta cesto ,
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2020., 14:56   #50515
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
To što su vam Golfovi neudobni jer vozite one sa torzijom, koja mašina je ovaj zamjenski? 2.0 TDI? 1.5 TSI?
Ne znam koji je TDI. Imao sam ga samo nekih 12km vožnje i nisam se ni sjetio pogledati u prometnu. Iskreno, nisam ni primjetio gdje je prometna.
Nekakav Rabbit je. Samo piše GOLF i ima tu naljepnicu. Desno ne piše ništa.
Čudi me što ni naša sedmica sa crvenim D i I nije baš toliko udobna.

Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Samo cifre se dobrano razlikuju i onda eto dodjemo do tih socijala sjedala dosta cesto ,
Doslovno razlika između bolnih leđa nakon 12km i udobne vožnje 80km.
Kum ima sedmicu Edition verzija i udoban je.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2020., 16:46   #50516
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor vex Pregled postova
Da mi je žena takav snob kupio bih joj daciu za kaznu
Zašto? Svojim novcima kupujemo, ne tvojim. A s druge strane, onda bi i sebi kupio daciu, ne samo njoj.
Citiraj:
Autor D1viry Pregled postova
Ne moraju imati nikakav zajednički račun. Taj auto je kupljen, nije darovan, znači stečen je u braku. Oboje su platili i oboje su vlasnici. Ne na prometnoj, ali u brakorazvodnoj parnici jesu . Znam. Provjerio na svojoj koži.
Također imam iskustva, Passat otišao s bivšom ženom.

Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
plot twist: nisu u braku samo je zove zena od milja
True. Nekak mi se ne zaletava ponovno u to, no doć će na red kad tad.

Citiraj:
Autor D1viry Pregled postova
Ako žive zajedno, duže od 3 godine, ista stvar kao i brak.
4 smo nanizali zajedno.

Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
A jesmo ko babe :forum.hr:
Baš.


Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
@fanatik - čestitke na novom autu, ali žao mi je što nije Giulija Ako ćeš bit za da se nađemo i pokažeš mom frendu auto. Ja ga nagovarao na X2, on kupio 3008... pa da ih usporedimo malo.
A i meni je žao kajj nije Giulia no nekako ću se mislim naviknut. Za uspoređivanje nemaš beda, čujemo se slijedeći tjedan. Što je najbolje i ja sam u ovih par dana izvlačio i 3008, pa i 5008 i na kraju 508, no niš nije prošlo kod nje. Ajd, unutrašnjost joj se svidjela al očito ne dovoljno. I sva tri modela ulaze u zamišljenu cifru para koje smo mislil dat za auto. S 3008 bi još i ostalo hrpa para. Meni osobno ovaj dizajn unutrašnjosti peugeota na tim modelima je boli glava, onak, klasu iznad svih.

I još jedna stvar. Dakle gledao i novu sedmicu kod Tomića s onim gigantskim bubrezima. I meni je na fotkama to izgledalo nakaradno. No ne znam jesam lud, al uživo mi izgleda dobro. Nisam pametan...
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2020., 17:25   #50517
Wolverine
Moderator
Moj komp
 
Wolverine's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Vancouver, BC // Zabreg, Maximir
Postovi: 12,410
Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova
Neki dan gledam na njuškalu ima li kakvih ponuda za nadogradnju navigacijskih karata za Audi. Zvrcnem tipa i nakon kratke priče o kartama pređe on da može uz karte riješiti i start/stop da je po defaultu isključen umjesto uključen i još nabroji X drugih stvari koji mi nisu bile bitne, a koje on može riješiti.

Pošto se auto još uvijek servisira u ovlaštenom servisu, kakva je situacija ako dođeš u ovlašten servis, a ono karte novije nego li bi trebale biti i start/stop sustav isključen po defaultu umjesto uključen? Da li ovlašteni onda petlja oko toga, ili ostavljaju kako je ili?
Citiraj:
Autor papčić Pregled postova
Tihomir Križan rješava čudesa za VAG grupu, svjetla, unutrašnjost, kamere.. U name it
Ekipa kupila Carly pa kodira po kvartu
To i ovdje ljudi rade, samo neki lupaju bolesne cifre pacijentima koji ne znaju sto i kako.

Ne znam kako je u RH ali ovdje te za paljenje/gasenje banalnih funkcija nece zajebavat. Flashanje ECU-a i takve stvari su drugi par rukava.
__________________
''Of all the things I've lost I miss my mind the most''
Mark Twain




Intel Core i5 2520
8GB DDR3 Patriot
Intel HD3000
256GB LiteOn LMH-256V2M mSATA
NEC USB 3.0 ExpressCard
14" 1366x768
Windows 10 Pro x64



Asus P6T SE w/P6T WS Pro BIOS mod
Intel Xeon X5650 @ 4,0 GHz + TT Frio OCK
4x 2GB Mushkin SilverLine Stiletto 1600
Gigabyte GTX 560Ti
Kingston V300 120GB + 640GB WD AAKS + 1TB WD EARS + 2,5'' Hitachi 500GB
DVD-RW LiteOn SATA
Corsair HX520
TT Chaser MK-1
Philips 200WP7ES / LG 32LG6000 Scarlet
Samsung ML-2160 / CL I-Trigue 5600
Logitech MX3200
Windows 10 Pro x64



Intel DP67BG
Intel G1610
2x 2GB Kingston HyperX Limited Edition 1600 MHz
Hitachi 250GB
VTX3D HD6670
DVD-RW Asus SATA
FSP 350 PNF
CoolerMaster Cavalier
ViewSonic VX922
Win7 x64 SP1


Wolverine je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2020., 08:10   #50518
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Idem danas s tipom napraviti kupoprodajni (auto je uredan i regan do 2021).
Kam onda, na tehnički i tamo po novom sve obavim (uklj i plaćanje pristojbe, tzv bivšeg poreza na vrijednost vozila)?
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2020., 08:16   #50519
Alister
Premium
Moj komp
 
Alister's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 1,450
tako je, sve na tehničkom obaviš, prijepis vozila i platiš naknadu odnosno bivši porez
Alister je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2020., 08:26   #50520
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Citiraj:
Autor Alister Pregled postova
tako je, sve na tehničkom obaviš, prijepis vozila i platiš naknadu odnosno bivši porez
Fala na info.

Javlja mi frend da više ni ne moram do bilježnika s kupoprodajnim što je super.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na