Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.12.2007., 21:42   #1
sNNooPY
Premium
Moj komp
 
sNNooPY's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: ZG
Postovi: 1,860
Bt Net

jel ima tko iskustva s ovom firmom?
http://www.btnet.hr/
sNNooPY je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2007., 23:54   #2
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Frendica ima telefon, net i tv preko primatela. A tu na stranici pise da je primatel osnovan od strane BTneta.
Kaze da zasad nema nikakvih problema pri koristenju neta, telefona i kablovskog tv-a. Samo da je par puta bilo problema sa serverom i to bas za vikend, ali nista strasno.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.12.2007., 20:02   #3
Xan
networking wannabe guru
Moj komp
 
Xan's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 997
ja imam pozive u inozemstvo preko Primatela i zadovoljan sam

bilo je nekih problema kad sam tek uzeo, ali sam se s njima dogovorio da napravim testni poziv, oni otkrili di je frka, složili i od tada radi bez problema...

samo, malo im je bedasto napravljena stranica od Primatela, mogli su preglednije... a i bas nije jasno di im je taj TriplePlay dostupan i o kojoj se točno tehnologiji radi (dsl, optika ili kabelska)... i od kad sam imam to preko njih ne rade korisničke stranice na kojima bi mogao pogledati evidenciju poziva...
__________________
Quotation from the Bhagavad Gita famously quoted by J. Robert Oppenheimer upon witnessing the detonation of the first atomic bomb.

Also quoted numerous times by overly melodramatic players of Unreal Tournament upon detonation of the Redeemer weapon.

"Now I have become death, the destroyer of worlds who has come to annihilate everyone."
Xan je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2007., 20:16   #4
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
imam Bnet kablovsku..meni je sve 5 samo kaj starcima ne paše jer nema prijevoda za sve kaj su oni napisali da bu bilo tak da mi se to jedino ne sviđa. imamo paket koji plaćamo 99kn i ima fakat puno programa. ja osobno ne gledam telku to je ssamo za starce koji su po cijele dane doma
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2007., 20:19   #5
Xan
networking wannabe guru
Moj komp
 
Xan's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 997
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
imam Bnet kablovsku..meni je sve 5 samo kaj starcima ne paše jer nema prijevoda za sve kaj su oni napisali da bu bilo tak da mi se to jedino ne sviđa. imamo paket koji plaćamo 99kn i ima fakat puno programa. ja osobno ne gledam telku to je ssamo za starce koji su po cijele dane doma
ovdje se radi o BTnetu-u

neznam jesi ispustio T ili si na B.netu-u?
__________________
Quotation from the Bhagavad Gita famously quoted by J. Robert Oppenheimer upon witnessing the detonation of the first atomic bomb.

Also quoted numerous times by overly melodramatic players of Unreal Tournament upon detonation of the Redeemer weapon.

"Now I have become death, the destroyer of worlds who has come to annihilate everyone."
Xan je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2007., 21:24   #6
sNNooPY
Premium
Moj komp
 
sNNooPY's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: ZG
Postovi: 1,860
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
imam Bnet kablovsku..meni je sve 5 samo kaj starcima ne paše jer nema prijevoda za sve kaj su oni napisali da bu bilo tak da mi se to jedino ne sviđa. imamo paket koji plaćamo 99kn i ima fakat puno programa. ja osobno ne gledam telku to je ssamo za starce koji su po cijele dane doma
pitao sam za BTNet
sNNooPY je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2007., 22:32   #7
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
e hebi ga pola 10 je a ja sam na poslu od 8 ujutro pa sam malo zazujao..sry
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2008., 16:28   #8
Ivano
Premium
Moj komp
 
Ivano's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 240
Kakve su brzine? Primamljiv mi je jako ovaj 1Mb/s za 99kn. Ako rade na 900kb/s, isplatilo bi se uzet.

Dok vam ovo pišem na T-dreku mi je 1337kb/s, a plaćam 178kn!
Ivano je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2008., 18:06   #9
Garak
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 172
Bas bacih oko na njihov web. Totalno ulijeva povjerenje, ne znaju razliku između operatora i operatera. U Dual play 2 paketu napisati da je uključeno cca (!!!) 4 besplatnih sati... - kakva je to ponuda? cca?
Korisnicka im ne radi 24/7, a mislim da je to must za telefonske operatore.
Garak je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2008., 08:13   #10
jest
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: tu
Postovi: 79
frendica ima konstantno sr... s njima, svako malo joj krepa net.
__________________
hm..
jest je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.04.2008., 12:53   #11
panoramix
driver
Moj komp
 
panoramix's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,080
Ja se ne mogu požaliti na samu usluge pristupa netu i telefonije, u skoro tri godine korištenja neta i pola godine telefona, net je riknuo 4-5 puta i od toga pola zbog nekog redovnog održavanja, koje je korektno bilo najavljeno na njihovoj web stranici. Nikad nije trajalo dulje od sat-dva. Posljednji ispad bio je prije desetak dana kad je izgorilo kablovinje mnogih operatera u požaru na Mostu mladosti.
Više me brine neizdavanje računa. Unatoč opetovanom nazivanju, stalno čujem obećanja da račun za usluge samo što nije stigao, i tako već od prosinca. Možda budem te sreće da mi više uopće ne šalju račun a da sve radi...
__________________
SPECTRUM ZX 48 K, Grundig Cassette player, RIZ Color TV - 16 kanala UHF, sobna antena Čajavec SA-3 s lampicom,
software : River Raid & Jet set Willie
panoramix je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2008., 16:43   #12
Garak
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 172
@panoramix: Mislim da pricas o B.netu , a thread je o BT netu.
Garak je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2008., 21:48   #13
panoramix
driver
Moj komp
 
panoramix's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,080
Citiraj:
Autor Garak Pregled postova
@panoramix: Mislim da pricas o B.netu , a thread je o BT netu.
Je, viš bedaka, nisam pazil na slova..

Ima pajdo u Dubravi preko njih telefon i net i stalno je nekaj u banani a uz to, čekao je od sklapanja ugovora do uključenja neta, više od dva mjeseca. Za prespajanje telefona, bio je offline 3 dana.
__________________
SPECTRUM ZX 48 K, Grundig Cassette player, RIZ Color TV - 16 kanala UHF, sobna antena Čajavec SA-3 s lampicom,
software : River Raid & Jet set Willie
panoramix je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2009., 11:25   #14
bobanmilan
Premium
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 37
Vidim da ovaj bTnet rijetko tko spominje. Zadnji post u temi je star godinu dana, a ja dobio prošli tjedan obavijest u pošti da su dostupni u mojoj zgradi u Zg.

Novi je stan i moram sad uvest internet. Htio bi samo internet vezu, ali ako izaberem HT moram naravno uz maxadsl uzet i telefon
(sve zajedno 233kn mjesečno za flat i telefon koji neću koristit).

Ima li itko ikakva iskustva s ovim Btnetom u zadnjih pola godine? je li puca veza? jesu li stabilne brzine? cijena mi je prihvatljiva: 99kn samo za internet (2048/512 flat).

inače, stranica mi uopće ne ulijeva povjerenje. npr. nisam uspio pronaći do kada im traje ova promotivna 3play ponuda
bobanmilan je online   Reply With Quote
Staro 03.06.2009., 22:28   #15
bobanmilan
Premium
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 37
Unhappy

pomoć ljudi...

znam da su mali i nepoznati, ali zar baš nitko nema neka iskustva s bTnetom?
bobanmilan je online   Reply With Quote
Staro 24.06.2009., 15:59   #16
sinke01
Premium
Moj komp
 
sinke01's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: zgb
Postovi: 55
ja sam imao njihovu kabelsku televiziju, u promotivnom razdoblju od 3 mjeseca i radilo je ok. za internet neznam kakav im je.
sinke01 je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2009., 23:37   #17
doncaras
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 32
Citiraj:
Autor sinke01 Pregled postova
ja sam imao njihovu kabelsku televiziju, u promotivnom razdoblju od 3 mjeseca i radilo je ok. za internet neznam kakav im je.
Dobio sam od njih ponudu u naselju Sopnica-Jelkovec (Sesvete). FTTH pristup netu (optika) 24/24 Mbit (nema terminacije nakon 24h) za 175 kn mjesečno (10/10 je 99 kn). TV i telefon nisu obavezni što znači da ih neću ni uzeti. Čim se dokopam veze javim ping, brzine, stabilnost i ostalo što vas zanima.

Zadnje izmijenjeno od: doncaras. 18.07.2009. u 15:24.
doncaras je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2009., 01:34   #18
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Tu nest jako smrdi 24mbps na optici za stoju .prije par tjedana su i kod mene djelili te letke ,kolko se sjecam tamo se radilo o tel+net+tv za nesto manje od 200 kn preko koaksialca
.kad sam pogledao naziv ispa pomislio sam da je neko fulao slovo lol
__________________
viper je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2009., 15:24   #19
doncaras
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 32
Citiraj:
Autor V1p3r Pregled postova
Tu nest jako smrdi 24mbps na optici za stoju .prije par tjedana su i kod mene djelili te letke ,kolko se sjecam tamo se radilo o tel+net+tv za nesto manje od 200 kn preko koaksialca
.kad sam pogledao naziv ispa pomislio sam da je neko fulao slovo lol
Ispravak. 10/10 je 99 kn, a 24/24 je 175 kn mjesečno.
doncaras je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2009., 17:30   #20
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
To si s nekim razgovarao o toj vezi ili si dobio letak?ovo mi zvuci dosta primamljivo i to jos bez telefona .Kad bi ti trebao imati tu vezu ?Ako toga ima u sesvetama onda ce(ja se nadam)bit i u dubravi.
Vidim na njihovom sajtu rubriku 'optika u domu'ali nista nepise.
__________________
viper je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2009., 12:30   #21
Cvorovic
Premium
Moj komp
 
Cvorovic's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 52
Citiraj:
Autor V1p3r Pregled postova
To si s nekim razgovarao o toj vezi ili si dobio letak?ovo mi zvuci dosta primamljivo i to jos bez telefona .Kad bi ti trebao imati tu vezu ?Ako toga ima u sesvetama onda ce(ja se nadam)bit i u dubravi.
Vidim na njihovom sajtu rubriku 'optika u domu'ali nista nepise.
Nisam baš siguran kako će biti po ostalim kvartovima tj tamo gjde već daju uslugu.
Ovo gdje nude (Sponica-Jelkovec) je novo naselje (bandićevi POS stanovi) pa su vjerojatno tamo provukli optiku dok je DTK još prazan a onda i u zgrade pa mogu nuditi Optiku-Do-Kuće, ovo pretpostavljam ali opet sumnjam kako će micati koaksijalne kablove tamo gdje su ih već prije postavili i stavljat optiku.

Ali što jest, jest, vrlo primamljiva ponuda.
Cvorovic je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2009., 16:35   #22
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Citiraj:
Autor Cvorovic Pregled postova
Nisam baš siguran kako će biti po ostalim kvartovima tj tamo gjde već daju uslugu.
Ovo gdje nude (Sponica-Jelkovec) je novo naselje (bandićevi POS stanovi) pa su vjerojatno tamo provukli optiku dok je DTK još prazan a onda i u zgrade pa mogu nuditi Optiku-Do-Kuće, ovo pretpostavljam ali opet sumnjam kako će micati koaksijalne kablove tamo gdje su ih već prije postavili i stavljat optiku.

Ali što jest, jest, vrlo primamljiva ponuda.
evo bas mi danas javili
da su dostupni samo tamo(mada sam i mislio da je tako)
Citiraj:
Poštovani,

trenutno u naselju Sopnica- Jelkovec.

Sa štovanjem,

BTnet d.o.o.
Služba za korisnike
__________________
viper je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2009., 22:23   #23
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor bobanmilan Pregled postova
pomoć ljudi...

znam da su mali i nepoznati, ali zar baš nitko nema neka iskustva s bTnetom?
zašto si toliko zapeo za taj BTnet ? Uzmi nekog jačeg providera kao Bnet ili T-com, koji će ti moći pružit pravu korisničku podršku ... sve je dobro dok radi ali kad rikne onda nastaju muke i problemi .... govorim ti iz vlastitog iskustva nek ti prioritet budu provideri koji imaju vlastitu infrastrukturu ... možda jesu nešto skuplji od ovih sitnih ali bar ćeš dobit sigurnu uslugu ...
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2009., 09:57   #24
Cvorovic
Premium
Moj komp
 
Cvorovic's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 52
Citiraj:
Autor Xenon Pregled postova
zašto si toliko zapeo za taj BTnet ? Uzmi nekog jačeg providera kao Bnet ili T-com, koji će ti moći pružit pravu korisničku podršku ... sve je dobro dok radi ali kad rikne onda nastaju muke i problemi .... govorim ti iz vlastitog iskustva nek ti prioritet budu provideri koji imaju vlastitu infrastrukturu ... možda jesu nešto skuplji od ovih sitnih ali bar ćeš dobit sigurnu uslugu ...
Koliko je meni poznato i BTnet ima svoju infrastrukturu kao i npr. Bnet tj oni dođu do korisnika koaksijalnim (ili u slučaju Sopnice-Jelkovec, optičkim) kablom i nude usluge.
Glede podrške korisnicima, to prepuštam onima koji koriste njihove usluge pa s tim imaju iskustva.
Cvorovic je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2009., 12:51   #25
bobanmilan
Premium
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 37
Citiraj:
Autor Xenon Pregled postova
zašto si toliko zapeo za taj BTnet ? Uzmi nekog jačeg providera kao Bnet ili T-com, koji će ti moći pružit pravu korisničku podršku ... sve je dobro dok radi ali kad rikne onda nastaju muke i problemi .... govorim ti iz vlastitog iskustva nek ti prioritet budu provideri koji imaju vlastitu infrastrukturu ... možda jesu nešto skuplji od ovih sitnih ali bar ćeš dobit sigurnu uslugu ...
ne mogu uzeti niti jednog drugog providera osim njih i T-coma. kada bi mogao birati uzeo bi bez razmišljanja bnet (imao sam ih u starom stanu 5-6 godina).

sada, između njih i t-coma: 233kn vs 99kn mjesečno za flat?!

nisam još čuo od nikoga da su katastrofa ili sl. susjedi koji su ih uzeli se ne žale tako da sam se za njih odlučio. vjerojatno ovaj tjedan zovem i naručujem...
bobanmilan je online   Reply With Quote
Staro 03.08.2009., 13:28   #26
fle_ki
Premium
 
fle_ki's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 217
Citiraj:
Autor bobanmilan Pregled postova
ne mogu uzeti niti jednog drugog providera osim njih i T-coma. kada bi mogao birati uzeo bi bez razmišljanja bnet (imao sam ih u starom stanu 5-6 godina).

sada, između njih i t-coma: 233kn vs 99kn mjesečno za flat?!

nisam još čuo od nikoga da su katastrofa ili sl. susjedi koji su ih uzeli se ne žale tako da sam se za njih odlučio. vjerojatno ovaj tjedan zovem i naručujem...
Ne znaš dok ne probaš,ko i sve ostalo nekome super sve radi, nekome pak nikako
__________________
lijek je smijeh,a puna šaka lijeka je urnebesni smijeh
fle_ki je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2009., 16:55   #27
blef
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Citiraj:
Autor V1p3r Pregled postova
evo bas mi danas javili
da su dostupni samo tamo(mada sam i mislio da je tako)
I ja sam u Sesvetama, Sopnica. Zvao BT net neki dan i rekli mi da bi do 1.9. trebali imati sve uvjete zadovoljene sto se optike tice i da ce od tog datuma poceti sa prikljucivanjem novih korisnika. Nitko jos nije napomenuo da su u tim novim stanovima u Sopnici vec ugradjene kutije BTnet-a u stanovima i pise fino njihov broj telefona na kutiji, samo ih nazoves i dodju ti spojit modem. To me jako veseli, pogotovo sto nude brzine 10/10, 24/24... a ako se dobro sjecam letka koji mi je ostao doma, mislim cak da im brzine idu i do 32/32 (ali me nemojte drzati za rijec)... a najbitnija stvar, barem meni, je to sto je kabl za optiku vec provucen kroz zidove, pa mi nece trebati dolaziti polupismeni moroni iz B-neta ili T-coma koji su mi u 2 razlicita stana provlacili kablove, pa su mi skroz usr*li zidove prljavim rukama, provlacili kanalice kao da to prvi put rade, izbusili zidove ko svicarski sir... ma katastrofa. Iz B-neta su mi dolazili 3 (TRI!) puta. 1. put lik dosao s premalim borerom, nije mogao nosivi zid probusiti, 2. put tjedan dana kasnije su dosla druga dvojica koji su dosli s IDENTICNIM borerom i skuzili da ne mogu probusiti zid (!!!), i treci put opet Lolek i Bolek sa identicnim borerom, pa je onda jedan od njih otisao do firme po veci borer. Muka nevidjena! Na kraju sam jos krecio zid koliko su ga upropastili.

eto.. ako nista, barem necu imat muke s provlacenjem kabla.
blef je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2009., 22:44   #28
Ljenakrava
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2
evo, ulogirao sam se na forum samo da podjelim svoja iskustva sa Btnet-om.
Btnet imam vec 4-5 mj i do sada nisam imao problema, uzeo sam prvi paket sa netom,telkom i telefonom i sve je bilo ok do sada. Slika kablovske je bila super (i sad je) ali net mi je u kurcu i tesko dobivam telefonske linije.
Imam 2mbps net a meni je download max 120 kbps cak i ispod 100 a oni kazu da je kod njih sve ok (lud sam)
gospoda rade samo do 17 sati a poslje se javlja zenskica koja nema pojma o nicemu. dosli su mi promijeniti modem i dali mi isti model samo noviji i opet nista. fakat ne znam kaj da delam.
tako da moje iskustvo sa njima bas i nije bajno, ozbiljno razmisljam na prelazak na Bnet koji je samo 25kn skuplji a brzina je dupla 4mbps i imas podršku 24/7
sretno sa btnetom
Ljenakrava je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2009., 23:01   #29
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Citiraj:
Autor Ljenakrava Pregled postova
evo, ulogirao sam se na forum samo da podjelim svoja iskustva sa Btnet-om.
Btnet imam vec 4-5 mj i do sada nisam imao problema, uzeo sam prvi paket sa netom,telkom i telefonom i sve je bilo ok do sada. Slika kablovske je bila super (i sad je) ali net mi je u kurcu i tesko dobivam telefonske linije.
Imam 2mbps net a meni je download max 120 kbps cak i ispod 100 a oni kazu da je kod njih sve ok (lud sam)
gospoda rade samo do 17 sati a poslje se javlja zenskica koja nema pojma o nicemu. dosli su mi promijeniti modem i dali mi isti model samo noviji i opet nista. fakat ne znam kaj da delam.
tako da moje iskustvo sa njima bas i nije bajno, ozbiljno razmisljam na prelazak na Bnet koji je samo 25kn skuplji a brzina je dupla 4mbps i imas podršku 24/7
sretno sa btnetom
jel mozes napisat kolki ti je Line Attenuation i s/n rate?
ako neznas kak to naci napisi koji modem imas
__________________
viper je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2009., 23:15   #30
Ljenakrava
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2
Imam Motorolu SBV5120
Ljenakrava je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na