Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.10.2012., 07:59   #181
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,544
Citiraj:
Autor Firecracker Pregled postova
Jel ko uspia riješit storno račun sa PBZ cardom? 16.10. mi dolazi na naplatu ovo,a na novom računu vidim storno za tih 2518kn.... Čuo sam neke informacije da ću sada bit "u bonusu" prema PBZ-u te da neću vidit svoje pare nego će mi se računi plaćat iz tog bonusa.
Racun ti se moze placati iz "bonusa" (predplate, jel) samo ako si ga i PLATIO, a ti imas najobicniji storno naplacene usluge, dakle, od onoga sto se naplatilo oduzela se ta ista cifra i sad si na - nuli.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2012., 10:43   #182
Mirda77
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4
Citiraj: Autor Mate32
Hehe ne mogu a da ne primjetim kako je forum pun Kolektivinih i sličnih plaćenika koji pokušavaju iskoristiti ovu situaciju ne bi li oblatili Megapopust. Ovaj Mirda77 se sam izjasnio da radi za konkurentski portal grupne kupnje, izletilo mu. Izgleda da je pola komentara ovdje zapravo od konkurencije koja huška ljude. Nejasno je kako možete pričati da ste prevareni, a novci su svima vraćeni, stvarno ste smješni. Istina je to da je Megapopust stornirao sve kartice vrlo brzo, a to znači da nije ni dobio novce, već je novac cijelo vrijeme bio kod kartičnih kuća, koje na kraju nisu ni teretile kupce. Tako da se novac nije nikuda ni maknuo. Zato su besmislene i ove priče o kreditiranju. Ista je situacija kad se otkaže koncert, organizator vrati novac ljudima i nitko se ne buni. A ovdje se očito diže buna zbog par plaćenika.

Majstore,

nije mi ništa izletilo - tu sam da pomognem ljudima jer mi nije u interesu da ljudi
izgube povjerenje u grupnu kupovinu zbog prevaranata kako što su Megaplakat d.o.o. tj tvog poslodavca...

Nisam primjetio da netko baca hejtove u stilu konkurentskih smicalica - ali dobro ajde...

I, da radi se o prevari jer nikakve uređaje nisu imali namjeru poslati niti su, vjerojatno, ikakav ugovor potpisali.

Ili su nasjeli na nekakav hello this is John from Shaghai mail ili su, što mislim da je slučaj, namjerno lagali da privukli klikove na portal.

Vezano za storna - slijedeći račun biti će vam umanjen za iznos storna...
Mirda77 je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2012., 10:51   #183
Firecracker
Premium
Moj komp
 
Firecracker's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Split
Postovi: 565
Evo svježe informacije od PBZ carda..

Račun se MORA platiti jer je već formiran i poslan, ali nakon što se račun plati može se zatražiti da se cijeli storno iznos uplati nazad tebi na tekući šta sam i zatražio (trebalo je faksirat zahtjev). Ne želim imat "pretplatu" na American jer ovaj iznos koji je storniran neću sigurno potrošit u sljedeća 2-3 mjeseca...
Firecracker je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2012., 15:28   #184
Ratnik
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: zagreb
Postovi: 7
To Customer,

Due to the offer being cancelled between scontodeal and wholesale masters this has delayed your Apple Ipad being dispatched. As we did recieve payment for your items from Scontodeal. Scountodeal are offering refunds to customers And for these customers only the offer has been relaunched on the www.wmasters.co.uk site.


The offer will be online on our website now till the 19/10/2012 For you to purchase. New stock is due to arrive on the 2/11/12. with delivery being made on 5/11/12. We are sorry for any inconvience caused for any more information in regards to this matter please email Sales@wmasters.co.uk


Simon Thomas
Customers Services
www.wmasters.co.uk


tko je tu sad lud?
-->
hi ljudi..

pisao malo ovima u UK i pitam ih ako mi mogu reći da li su surađivali sa megaplakatom/megapopustom...

i dobijem odgovor

To Customer,

Due to the offer being cancelled between scontodeal and wholesale masters this has delayed your Apple Ipad being dispatched. As we did recieve payment for your items from Scontodeal. Scountodeal are offering refunds to customers And for these customers only the offer has been relaunched on the www.wmasters.co.uk site.


The offer will be online on our website now till the 19/10/2012 For you to purchase. New stock is due to arrive on the 2/11/12. with delivery being made on 5/11/12. We are sorry for any inconvience caused for any more information in regards to this matter please email Sales@wmasters.co.uk


Simon Thomas
Customers Services
www.wmasters.co.uk


tko je tu sad lud?
Ratnik je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na