Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 31.03.2009., 18:26   #1
kassad
marked one
Moj komp
 
kassad's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: ck
Postovi: 220
Nokia E63

Nokia E63- http://www.gsmarena.com/nokia_e63-2599.php

ima ga u Tele2 ponudi. Citam review po netu i ispada da je dobar mob. Sad problem je sto nema hack-a za instaliranje nepotpisanih aplikacija, tj. ima ali samo djelomicno radi.

MOb mi izgleda super za te novce. Posto mi buraz namjerava to kupiti, ako ima tko doticni mob, moze neki komentar. Da li se jako osjeti lag kod tipkanja poruka nakon sto se pritisne razmaknica ?

Subjektivni dojam ?

Hvala
kassad je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2009., 10:30   #2
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
Lag se ne osjeti , samo malo treba za priviknuti se na pisanje sms-a . Imao sam par tjedana , isto iz tele2 , plave boje , nije bio kodiran , uredjaj je odlican i stvarno me impresionirao brzinom i mogucnostima . Nisam stavljao nista od appsa naknadno jer bas i nemam volje ni potrebe pa ne znam za hack . Baterija u normalnoj upotrebi izdrzi po 4 dana . Mob je super , ali nije dobar kao multimedijalni telefon zbog ipak nesto skormnijih mogucnosti , dok su poslovne mogucnosti neogranicene
Router je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.04.2009., 10:47   #3
Tomo
Re-Registered User
Moj komp
 
Tomo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 627
QWERTY mobiteli su nesto najjace sto mozes imat'.
Tomo je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2009., 08:00   #4
Krunoslav Topić
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 9
Jel problem što E63 nema HDSPA?
Krunoslav Topić je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2009., 19:06   #5
kassad
marked one
Moj komp
 
kassad's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: ck
Postovi: 220
Evo stigla E63, plava. U odnosu na e71 je malo deblja, tj. bucmastija. Tipke su ugodne za pisati, doduše imam osjećaj da je e71 bolji u tom pogledu. Ali grip mobitela je bolji.. gumirana podloga daje bolji feeling od e71. Dok držiš e71 imas osjecaj kao da držiš nešto krhko u ruci.. ovo je pravi radnički telefon .

onaj lag prilikom tipkanja se uopće ne osjeti...

i još k tome ako imaš OPDA 20 years certifikat i key, te game boy advance emulator sa romovima nema kraja veselju.. pa tko je vidio biznismena a da nema game boy emulatora gore !?

za kupnju.
kassad je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2009., 15:17   #6
anab789
Registered User
 
anab789's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Pazin
Postovi: 1
Citiraj:
Autor Router Pregled postova
Lag se ne osjeti , samo malo treba za priviknuti se na pisanje sms-a . Imao sam par tjedana , isto iz tele2 , plave boje , nije bio kodiran , uredjaj je odlican i stvarno me impresionirao brzinom i mogucnostima . Nisam stavljao nista od appsa naknadno jer bas i nemam volje ni potrebe pa ne znam za hack . Baterija u normalnoj upotrebi izdrzi po 4 dana . Mob je super , ali nije dobar kao multimedijalni telefon zbog ipak nesto skormnijih mogucnosti , dok su poslovne mogucnosti neogranicene
Lijepi pozdrav,
imam jedno pitanje. Ima li taj mobitel GPS? Na stranicama Nokie stoji da ima, ali bilo gdje drugdje ne piše ništa. Čitala sam i recenzije no nigdje se ne navodi ima li GPS ili nema.
Hvala
__________________
657865 555657
anab789 je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2009., 15:19   #7
kassad
marked one
Moj komp
 
kassad's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: ck
Postovi: 220
Nema GPS makar je Nokia maps gore instaliran. Za mogucnost navigacije ti treba bluetooth gps modul.
kassad je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2009., 01:49   #8
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
Evo ova slova pisem sa ove nokie,uletila jedna opet,pa da nabacim samo komentar na zadnji softver koji dosta ubrzava surfanje,brzi je sa stranicama i po njima.Skoro da mi nije jasno kako sam mogao bez moba sa full tipkovnicom
Router je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2009., 17:44   #9
D-I-A-B-L-O
Bannija :D
Moj komp
 
D-I-A-B-L-O's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,098
Eto i ja nabavih dotični mobitel, kupio ga jučer u tele 2 ponudi.
Zanima me slijedeće, dali ima za njega gdje skinuti kakvih detaljnijih mapa, po mogućnosti besplatnih, za lijepu našu?

Inače nikada do sada nisam imao nokiu, one klasične su mi uvijke bile smotane za korištenje, i općenito sam preferirao SE mobače, međutim ovo nema veze sa nokiom, sučelje je prilično logično i dobro odrađeno.
Ispočetka me bilo frka da se neću moći snaći po njemu, pa sam bio u velikoj dilemi bih li uzeo njega ili nekakvog običnog SE-a, tipa C702 ali eto, ipak sam uzeo njega i zasada mi se čini da nisam pogriješio niti najmanje.

Da btw, gdje bi se dalo naći tih BT GPS modula, kakve su cijene tome, i općenito dali ima kakvih detalja na koje treba paziti prilikom kupovine istih?
__________________
D-I-A-B-L-O je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na