Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Kućišta i napajanja
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.10.2008., 22:38   #1
Chandler
Premium
Moj komp
 
Chandler's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 214
Spire napajanje

Jel je tko to probao. Evo ja imam Spire Jewel sp-atx-420WTN-pfc,ima hrpu konektora,ima i onaj 6pin PCIE za grafe i sve,ali neznam dali mi se zbog njega rusi komp ili zbog cega?
athlon 2600+
1gb kingmax ddr1
7600gt
160gb hard hitachi ata
tv kartica
zvucna sb live 5.1

Desilo mi se da mi se na netu samo restarta cujem da vrti ali na monitoru nema slike onda ga bas moram ugasit i ponovno upalit i kaze da mu fali run32.dll,isto to mi se desilo u igricama,tak da nemam vise pojma sta da radim.
Disk je novi,rami su drugi kupljeni(desavalo se to i sa mojim starim),grafa je druga(ventilator joj radi)
Sad sam stavio staru grafu(geforce2) I stare ram-e(256 apacer) pa cemo vidjet kak ce radit.
Chandler je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2008., 01:08   #2
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Probaj s "svježom" instalacijom windowsa, ovak kak si opisao, ne bih rekao da je do napajanja. Prije grafa ili matična.
Matth€w je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.10.2008., 01:30   #3
mislav_os
freak
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,687
Ili su jednostavno Windwsi "poblesavili" pa ih reinstaliraj
__________________


mislav_os je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2008., 15:35   #4
simba
Premium
Moj komp
 
simba's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Našice
Postovi: 495
Ma ne valja to napajanje. Ja sam nedavno kupavao napajanjee za svoj komp i uzeo sam OCZ od 550W, ali je čudno pištalo kad je komp ugašen pa sam uzeo Spire od 500 ili 550 W (ne sjećam se točno). Sve lijepo spojio i komp radio. Kad sam drugi put išao upalit komp nije išlo. Upali se, pa se ugasi, pa se opet sam upali, ali nije davao siganla na monitor i nije bilo onog beepa. Naravno reklamirao sam i u trgovini uzmu drugo Spire napajanje i ista stvar. Onda sam uzeo Chieftec od 550 W i radi ko urica.
simba je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na