Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.05.2014., 11:54   #541
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
hoće netko možda reći da na sačmaricu nemože optika???

EVO jbg. nije SPAS12 ali..... sve je moguće ali na Protectu u CoP-u ide optika pa reko da probam inaće smo mi "borci" u životu svašta vidjeli i probali a mašta nam je radila nepresušno a dosta puta i ubojito
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2014., 12:26   #542
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
hoće netko možda reći da na sačmaricu nemože optika???

EVO jbg. nije SPAS12 ali..... sve je moguće ali na Protectu u CoP-u ide optika pa reko da probam inaće smo mi "borci" u životu svašta vidjeli i probali a mašta nam je radila nepresušno a dosta puta i ubojito
Ovo je za mene pljuca !

TOS34 mi je najjače oruzje, samo da je slug i dart municije više, car sam, još moddana.
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2014., 12:37   #543
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Lab X16 pojeo mi živce. Relativno lako ga prošao, ali 5 puta kreširalo, a do tada nijednom. Poslije otišao Nomadu potražiti mozak pa skoro izgubio svoj. Nomad i njegove stvari ustvari su na istoj mapi, a morao na bezbroj ulaza/izlaza. Kao da idem iz Zagraba u Karlovac preko Varaždina. Nego ima još nešto. Je li to bilo i kod drugih? Nakon izlaska iz X16 vidim ruke i dio rukava od bijele kute. Kad god uzimam oružje prvo razgledavam desnu ruku kao da provjeravam jesu li dobro nalakirani nokti.
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2014., 12:45   #544
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
hoće netko možda reći da na sačmaricu nemože optika???

EVO jbg. nije SPAS12 ali..... sve je moguće ali na Protectu u CoP-u ide optika pa reko da probam inaće smo mi "borci" u životu svašta vidjeli i probali a mašta nam je radila nepresušno a dosta puta i ubojito
Samo kaj SPAS12 nema kundak (postoji verzija sa rasklopnim), pa ne znam kakav bi ti to oslonac imao kad bi vidio kroz optiku TOZ je ipak nešto drugo
No svejedno, SPAS je dizajniran za prsa o prsa, a pošto ima razletavanje sačme, ovako i onako sve kosi ispred sebe, tako da optika fakat ne treba

Citiraj:
Autor Bakica47 Pregled postova
Lab X16 pojeo mi živce. Relativno lako ga prošao, ali 5 puta kreširalo, a do tada nijednom. Poslije otišao Nomadu potražiti mozak pa skoro izgubio svoj. Nomad i njegove stvari ustvari su na istoj mapi, a morao na bezbroj ulaza/izlaza. Kao da idem iz Zagraba u Karlovac preko Varaždina. Nego ima još nešto. Je li to bilo i kod drugih? Nakon izlaska iz X16 vidim ruke i dio rukava od bijele kute. Kad god uzimam oružje prvo razgledavam desnu ruku kao da provjeravam jesu li dobro nalakirani nokti.
Ne trebaš preko Varaždina, dođi normalno
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2014., 12:48   #545
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Ne trebaš preko Varaždina, dođi normalno
Tu ga jebe radijacija
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2014., 13:20   #546
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Ko da je problem namontirati kundak na SPAS12 home made sistemom ima svega brate mili ako može kundak na "pistolu" zašto ne i na sačmaricu samo bez jer je to opasna stvar......

Svojoj sam malo nabrijo karakteristike pa sad dere na 250m pa ko da tućem kalašom naravno sa "slug/dart" municijom sve se može i sve je dopušteno
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2014., 13:32   #547
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Haha, stavi na 1000 m pa da imaš efekt Gauss rifle
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2014., 14:07   #548
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Netreba pretjerivati ovako je super vepar pada ko gromom ošinut
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2014., 14:37   #549
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Kad si kod vepra, nekako mi te živine ima premalo obziroma na veliki prostor. Uglavnom te krmače i veprovi. Snorkova ima slabo, a Pseudogianta sam valjda jednog jedinog vidio.

I vidio sam mačke nekakve u Černobilu povrh naselja na brdu.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2014., 14:39   #550
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Kad si kod vepra, nekako mi te živine ima premalo obziroma na veliki prostor. Uglavnom te krmače i veprovi. Snorkova ima slabo, a Pseudogianta sam valjda jednog jedinog vidio.

I vidio sam mačke nekakve u Černobilu povrh naselja na brdu.
Ima tih gadnih mačaka i drugdje, naletio na jednu neki dan i u Jantaru čini mi se
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2014., 14:45   #551
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Te mačke su bježale od mene, još sam ja morao trčat za njima i pucat da vidim što to je

Nego, piše da onaj Izlom nakarad nije konfliktan i da neće napast igrača. Đubar me vidi na 100 metara i počne letit prema meni, ko i oni govnari bez nogu što lebde
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2014., 15:19   #552
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Te mačke su bježale od mene, još sam ja morao trčat za njima i pucat da vidim što to je

Nego, piše da onaj Izlom nakarad nije konfliktan i da neće napast igrača. Đubar me vidi na 100 metara i počne letit prema meni, ko i oni govnari bez nogu što lebde
Ove koje sam ja sreo su veličinim na pola puta između tigrova i domaćih mačaka, a po karakteristikama su čist divlje

Kolko sam shvatio izlomi napadaju ako si im preblizu pa se osjete ugroženi, znaju bit zajebani, pogotovo ako ne očekuješ
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2014., 20:40   #553
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Pripremam se da krenem u podzemlje za sarkofagus ali ima neka misija za duty da nađem nestalu grupu pa ih nenađem jbg. kad su se izgubili neka ih jedino ako nisu negdje u podzemlju.....
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2014., 21:16   #554
pixxeel
Premium
 
pixxeel's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 219
Heh sad mi se opet malo igra, a ostao bez save-ova i ne bih baš opet ispočetka
Pa jel ima tko savegame kad se po prvi put dođe u Radar/Countryside? Pošaljem svoj mail na pp, ili preko nekog file hostinga ako ima volje da se uploada
pixxeel je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2014., 22:02   #555
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Kad si kod vepra, nekako mi te živine ima premalo obziroma na veliki prostor. Uglavnom te krmače i veprovi. Snorkova ima slabo, a Pseudogianta sam valjda jednog jedinog vidio.

I vidio sam mačke nekakve u Černobilu povrh naselja na brdu.
Ima veprova itekako, samo treba skrenuti sa rute i malo lunjati. Ja sam ih kod sebe napravio da izgledaju kao u COP-u, jer ove kad god sam vidio stao k'o ukopan gledajući njihove bijele pjegice i naravno nagrabusio. Promijenio izgled i karakter i mačke (ris) pa kad me vidi trči zamnom kao da sam poštar ili inkasator.
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2014., 22:41   #556
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Riješio onog tradera u Construction siteu. Nego, koja je fora sa Millotom u Merc kampu. Uđem nutra, znam pass, i kreteni počnu po meni roštiljat. I naravno, ja ih pobijem, a ova kukavica ode i čući iza paravana... ubijem ga i igra se skenja koji ku... ?
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2014., 23:01   #557
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Riješio onog tradera u Construction siteu. Nego, koja je fora sa Millotom u Merc kampu. Uđem nutra, znam pass, i kreteni počnu po meni roštiljat. I naravno, ja ih pobijem, a ova kukavica ode i čući iza paravana... ubijem ga i igra se skenja koji ku... ?
E, tak sam i ja proso

Jos jedan bug reko bih

Ja se od tamo spustio u agroprom. Sve vrvi od milicije. Mirisi na dobar fajt
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2014., 23:16   #558
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
A šta Milojko ima u ponudi uopće? I zašto ovi moroni od mercova pucaju po meni a legalno sam ušo u bazu?
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2014., 23:45   #559
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
A šta Milojko ima u ponudi uopće? I zašto ovi moroni od mercova pucaju po meni a legalno sam ušo u bazu?
Ne znam kaj ima u ponudi, probao sam sve varijante, ali uvijek zavrsi tako da se Milojko sakrije u kut. A onda ga killam i zavrsim na desktopu

I nema varijante u kojoj ne pucaju po meni

Brijem da moraju to sve popraviti
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2014., 09:35   #560
Savski Vuk
Registered User
Moj komp
 
Savski Vuk's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Slavonija
Postovi: 25



šanku

(ako njega tražite), meni se sve pobrkalo. Već nekoliko zadataka koji su mi gotovi ne mogu završiti, vratim se likovima i oni ništa, kao da zadatka nema.
-->
Ključ vam je na



šanku

(ako njega tražite), meni se sve pobrkalo. Već nekoliko zadataka koji su mi gotovi ne mogu završiti, vratim se likovima i oni ništa, kao da zadatka nema.
Savski Vuk je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2014., 12:22   #561
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor Savski Vuk Pregled postova
Već nekoliko zadataka koji su mi gotovi ne mogu završiti, vratim se likovima i oni ništa, kao da zadatka nema.
Meni se to jednom dogodilo, s onim likom u Agropromu, morao sma enkoliko puta ponavljati iz starog savea dok nisam uspio proći. Tu je bila neka spika da moraš ubiti nekoliko vojnika iz prvog vala napada dok ulaziš u Agroprom, inače tvoj kontakt bude ubijen i ne može te odvesti do ulaza u lab kasnije. A ja nisam mogao trčati jer sam bio prenatovaren, pa sam malčice kasnio
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2014., 19:37   #562
max111
Premium
Moj komp
 
max111's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 542
Malo sam odustao od igranja ovog moda, previše zavrzlama tu ima iako je ideja i koncept odličan. Možda nastavim jednog dana i možda ekipa izbaci još kakve ispravke u međuvremenu. Čak bi i bakica to mogao ako ima volje jer na primjer ono što je napravio sa prijevodom modova za COP je bilo jako dobro odrađeno.
__________________

CPU Intel i7 6700K
MBO ASRock Z270 Extreme4
RAM Kingston HyperX (2x8GB)
VGA MSI GTX970 4G TF5
HDD (1TB Samsung F3, Samsung 960 EVO, WD Caviar Green 3TB)
PSU Corsair AX750W
Windows 10 x64
max111 je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2014., 20:51   #563
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Ja se vrzmam po Yantaru trenutno.
U nekoj vojnoj bazi tamo sredio svu vojsku, popnem se na zgradu, kad gore - Sinovac. Samo pruža ruke i kao nešto mantra, ne nudi mi dijalog ni niš, a označen mi je crveno pa sam ga upokojio

BTW, tamo mi u blizini nudi dva stasha koja se očito negdje dole u labu, htio bih, a neda mi se ić opet dole, tamo je onaj labirintasti, ozračeni lab
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2014., 21:55   #564
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Jel izašao kakav novi patch ili je još uvijek u nastajanju?
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2014., 22:23   #565
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Bude možda leakao za godinu dana
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2014., 22:36   #566
Savski Vuk
Registered User
Moj komp
 
Savski Vuk's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Slavonija
Postovi: 25
Ja se sa sjevera vratio do smetlišta i tamo pred ulazom u Cordon naletim na dvojicu stalkera (Dragunov/Veselov). Jedan leži bolestan na zemlji a drugi mi nudi tri tablete (Crvena, žuta i plava), da mu pomognem ali samo je jedna prava. Za obavljeni zadatak dobio sam 10.000 RUa ali ako ga opet nešto hoću pitati, zviz na destkop.

U Countrysideu, negdje u sredini mape, naletio sam na grupicu bandita, eliminirao ih i u podrumu našao neki alat ili modul. Već imam nekoliko tih a ničemu mi ne služi, vjerojatno je to vezano za neki zadatak al' ga ja od nikoga nisam dobio.
Savski Vuk je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2014., 23:42   #567
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Da, meni su se ta 2 kretena pojavila tek u free playu. I isto sam imao kao i ti situaciju. Drugi put sam dobio CTD kad sam htio opet razgovor.

Nego, u construction site, odigrao sam opet i onaj trader Alex pogine u onom svom šopu i sve se od njema može uzet, 2 exoskeletona i sve kaj ima, hahahahaha... Neki ludi burer goli koji ispucava nekaj ga je ubio... Ludnica roba od miljon rubalja potpuno đaba probajte.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2014., 00:10   #568
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Ja se vrzmam po Yantaru trenutno.
U nekoj vojnoj bazi tamo sredio svu vojsku, popnem se na zgradu, kad gore - Sinovac. Samo pruža ruke i kao nešto mantra, ne nudi mi dijalog ni niš, a označen mi je crveno pa sam ga upokojio
Ne bi ni ja s tobom razgovarao da mantram. Osim toga Sin je po naški Grijeh, a pošto su veliki griješnici često se mole i ne stignu razgovarati. A i barem četvrtina onih koji su obilježeni crveno imaju neke zadatke. Sad dok prevađam vidim da sam i sam ne čitajuči ponekad i preduge dijaloge neke zadatke preskočio ili ubio onoga kojeg nisam trebao. Zato u prijevodu nastojim dijaloge svesti na najbitnije. Čak i opis obične konzerve dok pročitaš smaže te neki mutant.
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2014., 08:46   #569
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Da, meni su se ta 2 kretena pojavila tek u free playu. I isto sam imao kao i ti situaciju. Drugi put sam dobio CTD kad sam htio opet razgovor.

Nego, u construction site, odigrao sam opet i onaj trader Alex pogine u onom svom šopu i sve se od njema može uzet, 2 exoskeletona i sve kaj ima, hahahahaha... Neki ludi burer goli koji ispucava nekaj ga je ubio... Ludnica roba od miljon rubalja potpuno đaba probajte.
He he, pa napisao sam ti gore višlje to

Jedino, još nisam siguran jel to bug ili feature
Naime, probao sam nekoliko puta i usvakoj varijanti završi tako da trader odapne meni na dohvat ruke

Probao sam prije ulaska tog burera satrati, ali ne pojavi se dok ja ne odem unutra

Citiraj:
Autor Bakica47 Pregled postova
Ne bi ni ja s tobom razgovarao da mantram. Osim toga Sin je po naški Grijeh, a pošto su veliki griješnici često se mole i ne stignu razgovarati. A i barem četvrtina onih koji su obilježeni crveno imaju neke zadatke. Sad dok prevađam vidim da sam i sam ne čitajuči ponekad i preduge dijaloge neke zadatke preskočio ili ubio onoga kojeg nisam trebao. Zato u prijevodu nastojim dijaloge svesti na najbitnije. Čak i opis obične konzerve dok pročitaš smaže te neki mutant.
I ja sma dosta toga propustio, zato ću ponovo krenut kad ulovim vremena i ispegla se igra još malo

Samo mi je malo nelogično, lik tamo mantra iznad milicije i niš, to je to.
Pa zašto nema mogućnosti da ga ispitujem ko Đek Bauer i izvučem sve informacije iz njega???
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2014., 21:24   #570
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Ok, gdje je fuckin freedom baza?

Lutam po NPP i nemrem nac

Ak nis drugo naletio sam na sjeveroistocnom rubu mape na okrsaj duty vs monolith i prikljucio se

Vidim tamo i ulaz u mapu greatetal factory i cini mi se da ni tamo nisam bio. Ima tu jos materijala
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na