Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.10.2009., 13:09   #1
cuna
te je a...
Moj komp
 
cuna's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Duga Resa
Postovi: 598
preporuka 5.1 zvučnika

molio bih preporuku 5.1 zvučnika do 1000kn, hvala!
__________________

cuna je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2009., 13:52   #2
mislav_os
freak
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,687
__________________


mislav_os je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.10.2009., 14:07   #3
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
U HGspotu su G51 999kn.
To i mene zanima,pa ću se uključit - kvalitetni 5.1 zvučnici za uparit sa Asus Xonar D2X koji će makar donekle iskoristit njen potencijal,jer mi se čini da ovi inspire što ih imam to ne rade?
Gledat će se filmovi,igrat igre i slušat narodnjaci u MP3 formatu na 2 zvučnika.Dok se ne pojave u FLAC-u.Onda će se slušat FLAC.
Može i malo više od 1000kn,al nemojte pretjerivat s nekim bookshelf zvučnicima i sličnim HiFi izdrkavanjima.Živim u stanu
žile je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2009., 15:00   #4
The Comedian
It's all a joke
 
The Comedian's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: unknown
Postovi: 445
Citiraj:
Autor mislav_os Pregled postova
Logitech X530/540
ja bi ove preporucio isto
ali 540, jer su mi osobno bolji (ljepsi )
sateliti su mi ljepsi i bolje zasticeni, a ima zicani daljinac sto ti olaksava posao prilikom kotrole jacine zvuka
inace isti klinac drugo pakovanje

ovi G51 su brija, što ih je žile spomenio, al nisam nasao u hgspotu da ih ima (gledao sam na njihovoj stranici, nisam ih nasao)
bas gledam na nabavi
dobar izbor ak mislis dodat jos barem 100 na onih tisucu kn
__________________
Once you realize what a joke everything is, being the Comedian is the only thing that makes sense.
The Comedian je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2009., 18:36   #5
sharkri
Premium
Moj komp
 
sharkri's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 675
to i meni treba samo do 4500 milje
__________________
Sig-5 redova normalne veličine max
sharkri je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2009., 19:28   #6
The Comedian
It's all a joke
 
The Comedian's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: unknown
Postovi: 445
Citiraj:
Autor sharkri Pregled postova
to i meni treba samo do 4500 milje
Logitech Z-5500, oni su ti oko 3300kn

ili ak os nest dobro za kucno kino, onda ProCinema 600, oni bi mogli kostat tak nest oko 4500kn
u audiocentru su npr oko 5k, al mislim da mos nac jeftinije
__________________
Once you realize what a joke everything is, being the Comedian is the only thing that makes sense.
The Comedian je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2009., 21:52   #7
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Z5500 su vrh,međutim polovni ne mogu na karticu,3300kn za zvučnike _nedam_.
Osim toga DAC u njima mi nije potreban jer živo sumnjam da radi bolji posao od zvučne.

G51 znači najbolji bang for buck?
žile je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2009., 21:57   #8
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Bez uvrede,ali moraš biti budala za dati 900kn za ovo smeće..

http://www.links.hr/index.php?naziv=...kl=100.503.116

Stvarno su ga pretjerali,i dalje to čine..

@ žile - mislim da bacaš novce,NHF - prelaskom sa Inspirea na Logitech seriju skačeš sa 1.6d golfa,na 1.8 benzinca,ali to je uvijek - golf. Neisplativo.

Ja bi na tvom mjestu potražio neko 2.1 rješenje od Logitecha tipa Z3,Z4 i uštediš 300kn. Znam da piše 5.1,ali razmisli..

http://www.links.hr/index.php?naziv=...kl=100.503.041
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2009., 22:00   #9
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
X smo isključili i prije kapi koju nam je Links omogućio,daj neki konstruktivniji prijedlog?
Ima li šta od Creativea u nekoj srednjoj klasi?

Ovo je neki 6 godina stari 6.1 fake set koji radi upmix sa jednog kanala.Znači rear center dijeli signal sa nekim od zvučnika.
2.1 opet,dobre su ove Dolbyjeve tehnologije što ih zvučna ima za prostornost zvuka,ali nije to to...

BTW,ovo u sigu,zomg koji trash.Grand produkcija i jesi li za seks je umjetnost za ovo
žile je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2009., 22:08   #10
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Imaš one drvene zdravomarije od Geniusa,jesi to čekirao? Čuo sam ih prije još kakvih godinu,godinu i nešto,dok sam još imao X530 i mislio da je to kao kul, rastopili su me od ugode,pobornik sam tih šperploča,imaju dosta topliji zvuk nego plastikaneri.

Ne znam ti šifru više,tražim koji je to model bio,dark onako,cherry drvo.

http://217.14.221.177/StartEU.ashx?p...sw-hf51-5005ch

3x bolji izbor od X540tke.

Novi link..možda ovaj radi.

http://www.genius-europe.com/en/prod...&ID=29&ID3=457

Zadnje izmijenjeno od: thedream. 08.10.2009. u 22:15. Razlog: Ne radi link izgleda...
thedream je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.10.2009., 22:11   #11
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Da nije ovaj
žile je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2009., 22:20   #12
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
No da,to. Ne znam ni kako bi ih nazvao,osim - to. IMHO neusporedivo sa inspire i x serijama creativea i logitecha,i bilo čega 5.1 plastičnog u tom rangu.

Savjetovao bi ti da ih svakako čuješ kod nekoga prije kupnje,da ne bi naložio vatru njima,ipak je to vud. Samo sam savjetovao jer vidim da ti Creative opet pada na pamet,pa Logitech X530,X540.

Ovo je 3x bolje,bar bi ja na to išao,da baš mora,mora biti 5.1 i do 1000kn.

Imaš i 6000 model,pogledaj na siteu gore ako radi moj link za Genius.

Ček i jubito,makar sumnjam uvijek na autentičnost snimaka tamo,svakakvog smeća ima :

http://www.youtube.com/watch?v=5YcW7...eature=related

A slušaj ova pica-review,ja sam umro :

http://www.youtube.com/watch?v=X-Wgj...eature=related

Od punog drveta kaže ona,pa ne mogu a da ne vjerujem.
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2009., 22:31   #13
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Bio je neki Creative komplet na nabavi,al ga više ne mogu naći,neka drlja sa THX certifikatom,ali su zadnji sateliti bili wireless - što sam odmah i pomislio kako ne valja jer je to jedna od stvari gdje je žica nezamjenjiva...
A za tražit idealne zvučnike nisam stvarno više imao volje,dok sam se načitao foruma i recenzija između X-Fi Prelude i Xonara,previše mi je i to bilo...
X530/540 smo prekrižili i prije nego si nas dotukao s cijenom u Lynxu.G51 je bio u opticaju jer sam mislim ovdje vidio kako slijedi onu "koliko para toliko muzike" cijenom u HG Spotu.
Nemam pojma stvarno.
Da li takav jači set u stilu tog Z2300?Trebaju li mi ti vati obzirom da živim u stambenoj zgradi?Jel to vrijedi tih novaca (u što u najmanju ruku sumnjam),jel bolje to ili neki tako srednjestaleški 5.1 s obzirom na namjenu...Možda je i ovo suvišno pitanje jer ih imaš,jer inače bi imao te Geniuse.
žile je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2009., 22:37   #14
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Z2300,platio ih 1199kn u Ve-milu prije godinu i nešto,odgovor je apsolutno da. Vrijede zadnje lipe. Tipičan tresemtijajavuferomizmeđunogu set. Ali u svojem najboljem izdanju. Imaš desetke reviewa na netu,ali to nije ono šta tražiš, ovo je jedna bezobrazna kutija bass-a,sa solidnim visokim i srednjim tonovima, što se tiče komercijalnog PC zvuka bez Hi-Fi izdrkavanja,ovo je 2.1 plafon.

Ali kako rekoh,to nije ono što ti tražiš,ne bi znao kako zvuči Grand parada,jer osim pjesme u sigu na koju sam se upišao od smijeha,nisam čuo ni sudjelovao u maltretiranju ušiju sintesajzer samplovima a-la Sandra Afrika ili Mile Kitić.

Moj savjet ti je,ako misliš da Inspire plastika ne radi dobro svoj posao,a čuj - udomi ih,i uzmi Genius ogrijev. Nažalost nemaš baš mnogo izbora, ti bi 5.1, a opet,do 1 000kn,pa da je za sve moguće - po mogućnosti,od filmova, igara, preko narodne MIDI-made muzike,čuj - Genius bojim se, to je ono što tražiš, HF5005 model,šeri boje.

Poslušaj ih negdje prije kupnje.

Što se tiče THX certifikata,nisam se nikad time opterećivao makar ih Z2300 ima,tj. ga ima. Prosječnom useru to znači koliko pica-naljepnica na 5850 kartici novoj.

Nek te kvadratura ne opterećuje u ovoj klasi stvaranja zvučne slike,za slušati Sinana Sakića u 20 kvadrata sobe max maxova,opet - Genius 5005 je tvoj izbor.

Mogao sam kupiti šta sam htio,ali nakon što sam 10 ljudi tu izmaltretirao,i čitao Fleksa i ekipu da je 2.1 za glazbu,a 5.1 za ostalo,a sve manje radim ostalog,a sve više se teroriziram svojim glazbenim ukusom,odlučio sam se za top 2.1 model. Mogao sam kupiti svašta,ali eto.. kutija bass-a me dobro služi.

Imaš taj G51 - gayming-workraft model, imaš Genius-drvodjelskaškola model, ili imaš Z 2.1 seriju Logitecha počevši od 3 i 4 modela po 500,600kn. Uz današnju bezobraznu cijenu ponekih trgovaca od 1500kn za Z2300, to je sigurno višestruko isplativiji izbor,ako ideš na 2.1 već,i paziš na kvadraturu,da ne trese pod do prizemlja a ti na 4 katu.
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2009., 22:52   #15
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Citiraj:
Autor žile Pregled postova
Može i malo više od 1000kn,al nemojte pretjerivat s nekim bookshelf zvučnicima i sličnim HiFi izdrkavanjima.Živim u stanu
Nisi pratio thread pažljivo od početka.Može više od tise,jer ih kupujem sada,zajedno sa Xonarom.I nosim ih u grob najvjerojatnije.Makar što se analogije tiče,vezano uz to kada ću ih kupiti opet...A opet,Z5500,to mi je kupovina u stilu kupovine V10 kilera ili CM Lobotomy™ casea za zrakom za 4999kn.A opet sve u 20m2 sobe.

Najviše će biti filmova,onda idu igrice možda čak u egalu to dvoje,a tek onda muzika i to trči trči pa audio CD,a inače MP3.Što se tiče glazbenog ukusa jer koliko shvaćam,i to igra neku ulogu,Bijelo Dugme je moj krajnji domašaj,eventualno nešto drugo iz Novog vala,nezaobilazni Đorđe i tako Grand drlja,to uglavnom pod debelim uticajem alkohola,tako da kvaliteta zvuka u ušesima koje ionako zuje nije neka stavka.A ovo u tvom avataru definitivno nije moja liga,ako i taj podatak nešto znači vezano uz potrebu za vatima.

Znači misliš kako bi Genius makar donekle iskoristio Xonarove mogućnosti?Vjerovat ću ti na riječ jer ih nemam gdje oprobati.A ako nakon šita od onboarda,zvuk na Xonaru koji je vrh komercijalnog zvuka na PC-u,čak i pokraj Prelude,nisam spao sa stolice,znači da nešto ne štima sa zvučnicima.Stari su,i šit su.Ili sam ja gluv.
žile je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2009., 22:56   #16
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
A onda kvragu lovi Z5500 polovne i ćao đaci,nemaš šta razmišljat - samo sve oko sebe zbuniš,meni 1500kn nije 1000,ako tebi je,a opet,ni 750kn za HF5005 nije 1000,nego kvragu 750.

Čekaj ti u nekom grmu priliku za 5500,a do tada slušaj na Xonaru šta god imaš za prikopčat kad si bar tu načisto.

Mislim da drvo,pa čak i tako primitivno,nije usporedivo sa plastikom Inspire serije i X modela Logitecha. Ljudi su se ovdje forumu kleli u nebesa na 2.0 modele Geniusa,drvene. Mislim da će te 5005 onda dobro služiti. A nećeš baciti nego 750kn,pored one cijene X540tke na koju sve uvijek iznova strgam,za mene dileme nema.

Ima baj-d-vej boljih zvučnih za raju od te ASUS-ice,ne laskaj si , samo ih nema kupiti kod nas. Sve se svodi na Fatal1ty drek od 1 000kn. Ali M-Audio revolution 5.1 i 7.1 su vrhunske zvučne,for a start.

Ovo je onda već brum-brum :

http://www.esi-audio.com/products/julia/

http://www.alternate.de/html/product...ound&l2=Karten

Zadnje izmijenjeno od: thedream. 08.10.2009. u 23:08.
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2009., 23:19   #17
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Kod nas nema dobre zvučne za kupiti.Sve se svodi na Creative koji je jedan kamenčić od sunca što se tiče udaljenosti od onboarda,za što je dovoljan jedan pogled na PCB kartice i komponente,i većinu priče si riješio.Damn.Razbio si mi iluziju.Al makar je top na forumu u ovom trenutku

Z5500 je top performer.To nisam ni morao pitati ovdje.Ali kažem da mi je kupovina u stilu kupovine V10 kilera ili CM Lobotomy™ casea za zrakom za 4999kn.A opet sve u 20m2 sobe.Plus trebalo bi moć na karticu sa limitom od 2000.
A do 1000kn kažeš da su Geniusi n1.Znači defakto od Geniusa i kategorije 1000 pa do Z5500 je rupa,ako sam dobro shvatio?

-----------

Juli@ je profi rješenje i nije baš za raju.Znaš da pri vrhu što se kvalitete zvučne pobjeda odnosi namjenom.Ili driverima.Ako ćeš igrati onda Prelude,iako je Vista najmanju ruku otupila njegove prednosti pred ostalim ne-X-Fi karticama izbacivanjem audio layera iz kernel u korisnički mod rada.Juli@ ne radi dobro u igrama.Znači ako se poluprofi baviš zvukom onda da,inače za razonodu koja podrazumijeva sve ostalo,ona nije naj izbor.Već si mislim baš ti pisao o tome,EMU,Juli@,audiotrak itd.itd.,sve sam to prošao čitanjem,da bi se izbor sveo na Xonar D2X i Prelude.I s obzirom da svaštarim,Xonar ipak ima malo bolji zvuk i zato sam se odlučio za njega.A za 95 baksuza nećeš naći bolju karticu.

Zadnje izmijenjeno od: žile. 09.10.2009. u 01:47.
žile je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2009., 00:36   #18
klem
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 591
Naravno da ima dobre zvučne kartice kod nas za kupit ( na to ne mislim creative koji je za igranje ). M audio i emu su odličan odabir.

Hm ja prodajem Altec Lansing 251 zvučnike koji su bili prije nekih godinu i po best buy u klasi do 1000kn. Filmovi strava zvuče na njima. Ako ih želiš čut moš se slobodno javit.
klem je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2009., 01:04   #19
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
Šta više reći, sve se reklo
__________________
MC
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2009., 01:21   #20
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Citiraj:
Autor klem Pregled postova
Naravno da ima dobre zvučne kartice kod nas za kupit ( na to ne mislim creative koji je za igranje ). M audio i emu su odličan odabir.
Je,mea culpa.Ima firma Provox M-Audio asortiman,čak nisu ni skupe obzirom na creativove drlje.Moram više naučit ako nema na nabavi ne znači da nema uopće

Zadnje izmijenjeno od: žile. 09.10.2009. u 01:46.
žile je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2009., 02:01   #21
The Comedian
It's all a joke
 
The Comedian's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: unknown
Postovi: 445
Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
Bez uvrede,ali moraš biti budala za dati 900kn za ovo smeće..

http://www.links.hr/index.php?naziv=...kl=100.503.116
pa stvarno moras bit da, kad u hgšrotu ima za 659kn
http://hgspot.hr/Article.aspx?aid=120185
__________________
Once you realize what a joke everything is, being the Comedian is the only thing that makes sense.
The Comedian je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2009., 10:09   #22
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Slažem se polovično s tobom žile,što se zvučnih tiče,ali to nije tema. Šteta je šta moramo reći da je rupa od 1000 - 3500kn,ali ispada da to tako kod nas - je.

Izbori se svode na 2.0 jače modele kako sam ti i napisao,T20,T40 Creative, pa imaš Geniuse 2.0 solidne, onda idu već 2.1 modeli Z3/4 i 2300, onda dođeš do 5.1 gdje ti ostaje Creative Inspire,Logitech X, G51 ili Z5500. To bi u grubim crtama bilo ono,o čemu se priča,i šta sam osobno čuo.

Ne mogu pljuvati ni preporučiti Altec Lansinge kad su zadnji koje sam čuo bili valjda 2001g. Ne znam.

Složio bi se da je previše istresti 3500kn i da je to u rangu V10 za 1000,i casea za 4999,tu ne mogu reć da nisi u pravu.

Mislim,ovo je sve IMHO,kako svi pišu,tako sam ti i ja rekao,ili polovne Z5500, ili nove Geniuse te za 750-1000kn,dakle HF5005 model ili 6000 model. Osobno nemam ništa protiv G51,i ako su ljudi zadovoljni ja im vjerujem - ali ja nakon što sam čuo drvo,makar i takvo,ne bi nazad na 5.1 plastiku,pa da ima 20 THX certifikata.

Kako sam napisao na PM,rado ću ti pogledati i kod nas i vani što se nudi,pa ne gori ti pod petama kvragu,slušaj xonar na čemu imaš,pa lako sredimo neki 5.1 model ako se pojavi. Najgore je ishitreno kupiti, i to još u ograničenom izboru.

20 m2 je čisto u redu soba, ja imam svoju od 18 negdje, i na Z2300 sam,tip-top. Ne bi se opterećivao kvadratima da sam na tvom mjestu. Nekima Z5500 nije overkill u 30 m2 dnevnoj,a drugi ju stave u 12-15m2 sobu. To je presubjektivno za diskusiju,nitko te zvučnike koliko sam ja skužio ne sluša preko 30-40% glasnoće.
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2009., 12:26   #23
Flikoman
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zabok/ZG
Postovi: 899
Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
Nekima Z5500 nije overkill u 30 m2 dnevnoj,a drugi ju stave u 12-15m2 sobu. To je presubjektivno za diskusiju,nitko te zvučnike koliko sam ja skužio ne sluša preko 30-40% glasnoće.
Iznenadio bi se Zamjenio sam prednje satelite sa Geniusovima, dodao još jedan centralni (u seriju spojeno) i redovito su na nekih 80%. Soba nekih 20m2.

Ontopic:
Genius su odlični zvučnici, imao sam njihovu prvu seriju i sudeći prema njima, ne možeš fulat, al nemoj nešto previše očekivat. Opet, s druge strane, ako pogledam seriju 6000, iskreno, impresioniran sam. Prvoj seriji je podosta bassa falilo, pogotovo u RnB pjesmama.
Flikoman je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2009., 12:49   #24
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
I u isto vrijeme imaš sada Z5500 u kombinaciji sa geniusovim satelitima
Onda,jel vrijedi Z5500 te pare s obzirom da se tu radi o kategoriji PC zvučnici?
Odnosno,zašto baš Z5500,naspram Geniusa ako mi toliko W ne treba je moram pazit na dobrosusjedske odnose ,i njihova elektronika mi sigurno ne treba.
BTW,jel mogu zakačit zvučnike za kućno kino analogno na zvučnu?
Konkretno mislio sam ovako nešto:
PIONEER S-V32A-W
žile je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2009., 13:15   #25
cuna
te je a...
Moj komp
 
cuna's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Duga Resa
Postovi: 598
evo kupio zvučnike

http://www.comel.hr/ispis.asp?ID=129223

hvala na preporukama!
__________________

cuna je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2009., 13:36   #26
alen.s
Premium
Moj komp
 
alen.s's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
to san i mislija....da ista vride nebi ih t-com dava za 1 kunu . Meni su popili i ovo malo živaca sta mi je ostalo - svaki klik na prekidac svjetla ( ili bili kakav strujni krug npr. upali se motor na frizideru ) rezultira jednim lijepim buuum preko svih 6 zvucnika ( nije do instalacija - tako bilo u bivsem stanu , tako je i sad u novom stanu - potpuno nova zgrada stara 3-4 mjeseca ) . "besplatna radio postaja" je naravno gratis......ako neznas o cemu pricam - saznat ces .
alen.s je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2009., 13:52   #27
Flikoman
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zabok/ZG
Postovi: 899
Citiraj:
Autor žile Pregled postova
I u isto vrijeme imaš sada Z5500 u kombinaciji sa geniusovim satelitima
Onda,jel vrijedi Z5500 te pare s obzirom da se tu radi o kategoriji PC zvučnici?
Odnosno,zašto baš Z5500,naspram Geniusa ako mi toliko W ne treba je moram pazit na dobrosusjedske odnose ,i njihova elektronika mi sigurno ne treba.
BTW,jel mogu zakačit zvučnike za kućno kino analogno na zvučnu?
Konkretno mislio sam ovako nešto:
PIONEER S-V32A-W
Daj se preciznije izrazi u vezi zakačit zvučnike

Da, stavio sam satelite od Geniusa, pošto imaju tweeter, drveni su i iskreno, dobivam kvalitetniji zvuk. Kod centralnog kanala imam Geniusov centralni i Logitechov centralni spojene u seriju.

Z5500 vrijedi te pare, svakako, ako ih nadjes polovne negdje ili do 2 000kn. Vise ne vrijede, po mom misljenju.
Flikoman je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2009., 13:58   #28
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor žile Pregled postova
moram pazit na dobrosusjedske odnose ,
Pa, sve kaj ima subwoofer bude pokvarilo dobrosusjedske odnose.
Muzika još nekak ali filmovi ili nedajbože igranje nije baš popularno kod susjeda
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2009., 14:30   #29
BladeRunner
Type R
Moj komp
 
BladeRunner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: El Segundo School of Finance
Postovi: 1,485
Meni je većina stvari od Logitecha što sam čuo totalno smeće. Jedino što donekle vrijedi je Z2300, ali treba im dobra zvučna. Ove jeftinije stvari kao X530 i X230 i slično...Smeće nad smećima, ja ne znam kako to nekto može slušat... Gomila plastikarije koja očajno zvuči i woofer koji zvuči kao da lupaš čekićem u dasku. SMEĆE.
Ja imam ove Geniuse 2.0 i štagod itko rekao, do 400 kuna nema bolje stvari na kilometre. Tom analogijom bi preporučio Genius 5.1, al nisam ih čuo.
__________________
David linčujem Davida Finčera
BladeRunner je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2009., 14:35   #30
Flikoman
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zabok/ZG
Postovi: 899
Za X seriju se u potpunosti slažem. Z serija, kao što si rekao, je potpuno drugi svijet Logitech zvučnika. Ciljam na Z2300 i Z5500.

Kao što rekoh, Genius su odlični, al se nadam se da su popravili subwoofer koji se totalno gubio na većoj glasnoći.
Flikoman je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na