Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.11.2012., 22:34   #271
zelkec
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: zagreb
Postovi: 20
Citiraj:
Autor chief_wolfinjo Pregled postova
a neka druga tipka ?
Ja sam isto tako mislio da ne radi kad rebootas u recovery ali meni odabere meni sa tipkom home (4300 lijeva tipka)
zelkec je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2012., 22:40   #272
fant0mas
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: d
Postovi: 9
Bok svima!

Imam Prestigio 4040 i otkria sam bug sa multitouchem. Ako držim prst na ekranu i zatim stavim drugi, ovog drugog registrira sa manjim delayem. krači dodir drugog prsta uopče ne registrira. ako se stavi oba prsta istovremeno onda radi okej. Igranje igara npr. neki sidescroller ala Super Mario je zbog toga nemoguče jer ne možeš istovremeno hodat i skakat... jel to stvar jeftinog screena ili moj ide na servis?

Goran
fant0mas je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.11.2012., 22:50   #273
alfa147
Registered User
 
alfa147's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: BiH
Postovi: 2
Pratim ovu temu od njenog nastanka. Na forum i temu sam naletio googlajuci za iskustvima sa Prestigio mob. jer sam imao namjeru nabavit PAP 4300. Nakon toliko problema korisnik sa ovim mob... koliko sam shvatio svaki 3-4 primjerak se salje nazad u servis... a i nakon sto sam maloprije nasao da se LG Optimus L7 P700 moze nabaviti za 360KM - 184 € a koji ima iste karakteristike kao i PAP 4300 (koji kod nas kosta oko 390KM)... odustajem od Prestigia... jest da bi mi opcija dul sim dobro dosla ali mogu kao i do sad nositi dva mob... osim ako se uskoro ne pojavi taj famozni PAP 4500 bez gremlina u sebi i sa prihvatljivom cjenom.

Zahvaljujem forumasima na korisnim postovima.
alfa147 je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2012., 22:57   #274
Zvone2772
interferometar
Moj komp
 
Zvone2772's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 768
Citiraj:
Autor alcem Pregled postova
Negdje sam nasao nesluzbenu preporucenu cijenu za PAP4500 DUO od 259 eura, dok je preporucena za PAP4300 159 eurica. To znaci da bi PAP4500 mogao biti jedno 700 kunica skuplji od PAP4300 odnosno 2.2 - 2.3k kunica. Ovo su, dakako, moje spekulacije. Pa cemo vidjeti...
Pa ono, in-line s onime što se isto tako neslužbeno očekuje, a to je chipset s dvojezgrenim procesorom i barem dvojezgrenim GPUom.
Ako će baš toliko puno biti skuplji, onda se nadam i još nekim bonusima u prodajnom paketu. Nešto poput torbice, kartice ili sl.
Zvone2772 je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2012., 23:31   #275
alcem
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: selo veselo
Postovi: 133
Citiraj:
Autor Zvone2772 Pregled postova
Pa ono, in-line s onime što se isto tako neslužbeno očekuje, a to je chipset s dvojezgrenim procesorom i barem dvojezgrenim GPUom.
Ako će baš toliko puno biti skuplji, onda se nadam i još nekim bonusima u prodajnom paketu. Nešto poput torbice, kartice ili sl.

Jep, tako nesto ce i biti... i kartica i futrola. E da, jos jedan minus za Prestigio je customer support, poslao upit na mail preko njihove kontakt forme, ima jedno desetak dana, ali nisam dobio nikakav odgovor, cak ni automatizirani da je moj upit zaprimljen i da ce biti odgovoreno u najkracem mogucem roku i tako te kerefeke. Djecje bolesti, bas se vidi da su novi u tome svemu.
alcem je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2012., 23:32   #276
Zvone2772
interferometar
Moj komp
 
Zvone2772's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 768
Treba im i po mjesec dana da vrate odgovor, bar je meni trebalo kad sam ih nešto bio pitao prije skoro godinu dana. Očigledno se nisu previše popravili, osim na facebooku
Zvone2772 je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2012., 23:57   #277
fishkal
Premium
Moj komp
 
fishkal's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,110
Da, baš sam mislio reći, koristite facebook. Malo neozbiljno, ali radi. Ja sam imao upit o garanciji za prestigio tablet kupljen u Poljskoj i odgovorili u roku pola dana.
__________________
Gledam, čitam, kad ne znam pitam!
fishkal je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2012., 07:22   #278
LUX_67A
Registered User
 
LUX_67A's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Slavonija ravna
Postovi: 56
Citiraj:
Autor chief_wolfinjo Pregled postova
jesi pročitao moju zadnju poruku ? dali si probao s bilo kojom drugom tipkom potvrditi restart ?
Tipka Home, ali kad dobijem screen kao na druoj slici ... Naime, kad se stisne tipka Home kao na prvoj slici, mob se podize i dobivan pocetni screen koji mi je bio problem ...

I onda dobri ljudi pomognu i tako je tipka Home rjesila stvar, jer se dobije screen s podacima koje sam trazio za hard reset ...

Problem rjesen, hvala na pomoci ...

Ipak je do software-a ... sto bi rek'o Galileo ...
LUX_67A je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2012., 07:55   #279
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Citiraj:
Autor fishkal Pregled postova
Da, baš sam mislio reći, koristite facebook. Malo neozbiljno, ali radi. Ja sam imao upit o garanciji za prestigio tablet kupljen u Poljskoj i odgovorili u roku pola dana.
Zasto neozbiljno?
Pa fejs je sveprisutan i vrlo jak sto se tice oglasavanja, kontakta, upita za sve veci broj firmi..
Primjer, ne sjecam se kad sam zadnji put poslao mail Linksu, sve preko fejsa, narucivanje/rezervacija, interesiranje i slicno..
Bitno da dobijem odgovor u sto kracem roku..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2012., 08:30   #280
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
Citiraj:
Autor LUX_67A Pregled postova
Tipka Home, ali kad dobijem screen kao na druoj slici ... Naime, kad se stisne tipka Home kao na prvoj slici, mob se podize i dobivan pocetni screen koji mi je bio problem ...

I onda dobri ljudi pomognu i tako je tipka Home rjesila stvar, jer se dobije screen s podacima koje sam trazio za hard reset ...

Problem rjesen, hvala na pomoci ...

Ipak je do software-a ... sto bi rek'o Galileo ...
dobro onda
nadam se da će sad raditi bolje

očigledno da nisu dobro odradili softverski dio posla kako spada.
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.11.2012., 10:14   #281
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
Zasto neozbiljno?
Pa fejs je sveprisutan i vrlo jak sto se tice oglasavanja, kontakta, upita za sve veci broj firmi..
Neki nemaju fejs...
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2012., 10:17   #282
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Da i?
Ako nemaju, neće komunicirati na taj način već će izabrati neki drugi.. Fejs nije prijeka potreba, ali služi kao ispomoć..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2012., 10:44   #283
LUX_67A
Registered User
 
LUX_67A's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Slavonija ravna
Postovi: 56
Citiraj:
Autor chief_wolfinjo Pregled postova
dobro onda
nadam se da će sad raditi bolje

očigledno da nisu dobro odradili softverski dio posla kako spada.
Da, mob je vise nego korektano slozen (za tu lovu), meni osobno malo smeta losija kamera i nacin rada s njom ... ali ...

Zadnje izmijenjeno od: LUX_67A. 13.11.2012. u 11:06.
LUX_67A je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2012., 18:42   #284
alcem
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: selo veselo
Postovi: 133
Najnoviji (od 02.11.2012!!!) SLUZBENI firmware i toolsi za PAP4300:

http://yf2.value4it.com/Service_File...hones/PAP4300/

Folder iznad je soft i za PAP4040.

Sto sam nasao unutra je impresivno i daleko bolje nego sto se dobije kod drugih razvikanijih marki osim Nexusa koji je ipak referentni developerski alat za Android... MTK VCOM USB driveri, flashing toolsi, kompletni img sistemske i ostalih particija, USBDeview (tko ne zna sto je to bit ce ugodno iznenadjen), ma loodilo jedno.... E sad, buduci je ovo nekakav ekspert forum, snalazite se sami, ja se odo igrat.
alcem je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2012., 19:03   #285
fishkal
Premium
Moj komp
 
fishkal's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,110
Već vidim da će ova tema prešišati daleko razvikanu temu o Huawei Sonicu....
__________________
Gledam, čitam, kad ne znam pitam!
fishkal je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2012., 19:09   #286
bad_ri
Registered User
Moj komp
 
bad_ri's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 87
Citiraj:
Autor fishkal Pregled postova
Već vidim da će ova tema prešišati daleko razvikanu temu o Huawei Sonicu....
hehe, ako je tako, onda treba pozvati Fundowskog i ostalu mod ekipu da slože custom rom... jedan cyanogenmod bi isto dobro došao
bad_ri je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2012., 19:22   #287
Alen.megane
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Solin
Postovi: 22
Citiraj:
Autor alcem Pregled postova
Najnoviji (od 02.11.2012!!!) SLUZBENI firmware i toolsi za PAP4300:

http://yf2.value4it.com/Service_File...hones/PAP4300/

Folder iznad je soft i za PAP4040.

Sto sam nasao unutra je impresivno i daleko bolje nego sto se dobije kod drugih razvikanijih marki osim Nexusa koji je ipak referentni developerski alat za Android... MTK VCOM USB driveri, flashing toolsi, kompletni img sistemske i ostalih particija, USBDeview (tko ne zna sto je to bit ce ugodno iznenadjen), ma loodilo jedno.... E sad, buduci je ovo nekakav ekspert forum, snalazite se sami, ja se odo igrat.

ajde napisi par rijeci o update
Alen.megane je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2012., 20:37   #288
ManuChao
Registered User
 
ManuChao's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Hercegovina
Postovi: 11
Citiraj:
Autor alcem Pregled postova
Najnoviji (od 02.11.2012!!!) SLUZBENI firmware i toolsi za PAP4300:

http://yf2.value4it.com/Service_File...hones/PAP4300/

Folder iznad je soft i za PAP4040.

Sto sam nasao unutra je impresivno i daleko bolje nego sto se dobije kod drugih razvikanijih marki osim Nexusa koji je ipak referentni developerski alat za Android... MTK VCOM USB driveri, flashing toolsi, kompletni img sistemske i ostalih particija, USBDeview (tko ne zna sto je to bit ce ugodno iznenadjen), ma loodilo jedno.... E sad, buduci je ovo nekakav ekspert forum, snalazite se sami, ja se odo igrat.
Veliko hvala za link! Inace, pozdrav svima od novog clana, takodjer i zadovoljnog vlasnika jednog PAP4300. Da ne gnjavim ovdje...ukratko o njemu: negativno - nesto sa cim mogu zivjeti, jedini "problemi" su sa reguliranjem glasnoce, potrebno ih je u svakoj app posebno podesavati kao da se svaki put postavke defaultno vrate na max. Bootam ga i sve stima za 5, problem jednostavno ne postoji, zaboravim na to...I onda, iduci boot i problem se vrati! Pravila nema. Pretpostavljam da ce se to rijesiti za stalno sa nekim od slijedecih updatea. Pozitivno: sve ostalo. Da li bih ga opet kupio ili preporucio drugima? Definitivno da. Inace "rootan" istoga dana kada je i kupljen, koga zanima evo linka (koristio normal mode): http://forum.xda-developers.com/show....php?t=1886460 . Drivere skinuo ovdje: http://developer.android.com/tools/extras/oem-usb.html .
Pozdrav svima,

Zadnje izmijenjeno od: ManuChao. 13.11.2012. u 20:56.
ManuChao je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2012., 21:43   #289
salvarez
Premium
Moj komp
 
salvarez's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 269
Moram se i ja požalit na model 4300.
U nedjelju mi je nudio update firmwarea koji sam stavio gore i od onda sami problemi. Nedostupan sam na obje kartice, mobitel se često prebacuje u airplane mod, čak i puca veza na wifiju i kad ja spojeno preko 3g (vjerovatno radi ovog bacanja u airplane mod).
Idem ga probati sad factory resetirat pa ću vidjet dalje kaj je. A ako neće to, onda hard reset.
salvarez je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2012., 23:32   #290
alfa147
Registered User
 
alfa147's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: BiH
Postovi: 2
alfa147 je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2012., 23:39   #291
alcem
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: selo veselo
Postovi: 133
Citiraj:
Autor salvarez Pregled postova
Moram se i ja požalit na model 4300.
U nedjelju mi je nudio update firmwarea koji sam stavio gore i od onda sami problemi. Nedostupan sam na obje kartice, mobitel se često prebacuje u airplane mod, čak i puca veza na wifiju i kad ja spojeno preko 3g (vjerovatno radi ovog bacanja u airplane mod).
Idem ga probati sad factory resetirat pa ću vidjet dalje kaj je. A ako neće to, onda hard reset.
Koji Build number ti pravi probleme? (Settings > About Phone > Build number)
alcem je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2012., 02:04   #292
BICIKLIST
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Tunguzija
Postovi: 1
Citiraj:
Autor salvarez Pregled postova
Moram se i ja požalit na model 4300.
U nedjelju mi je nudio update firmwarea koji sam stavio gore i od onda sami problemi. Nedostupan sam na obje kartice, mobitel se često prebacuje u airplane mod, čak i puca veza na wifiju i kad ja spojeno preko 3g (vjerovatno radi ovog bacanja u airplane mod).
Idem ga probati sad factory resetirat pa ću vidjet dalje kaj je. A ako neće to, onda hard reset.
Imam potpuno isti problem nakon update-a. Sada radi Google voice search ali čim pokrenem neki program koji koristi data connection, nemam signala na SIM1. SIM je mrtav iako PONEKAD pokazuje kao da ima signala. To možda objašnjava prethodne pritužbe korisnika kojima prijatelji javljaju da su nedostupni a oni uvjereni da je sve OK. Probao deaktivirati SIM1 pa ponovo aktivirati... ne šljaka. Jedino rješenje reboot (svakih 20 min), a možda ću i factory reset. A u pi...

Manje važno... zasto Shazam encore ne podržava lyrics na ovom 4300 ?
BICIKLIST je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2012., 08:15   #293
kroner
Registered User
 
kroner's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: đ
Postovi: 57
Citiraj:
Autor salvarez Pregled postova
Moram se i ja požalit na model 4300.
U nedjelju mi je nudio update firmwarea koji sam stavio gore i od onda sami problemi. Nedostupan sam na obje kartice, mobitel se često prebacuje u airplane mod, čak i puca veza na wifiju i kad ja spojeno preko 3g (vjerovatno radi ovog bacanja u airplane mod).
Idem ga probati sad factory resetirat pa ću vidjet dalje kaj je. A ako neće to, onda hard reset.

Čini mi se da je ovo i moj problem bio. Stim da zapravo to mene kao kupca uopće ne zanima, u roku 7 dana sam vratio uređaj koji je nakon 3 dana odbio poslušnost. Po zakonu o zaštiti potrošača mogu birat ili novi uređaj ili povrat novca. Naravno to funkcionira samo u teoriji. Tako da je sad uređaj na servisu.

I bio sam u pravu da smo pokusni kunići.
kroner je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2012., 09:44   #294
salvarez
Premium
Moj komp
 
salvarez's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 269
Citiraj:
Autor alcem Pregled postova
Koji Build number ti pravi probleme? (Settings > About Phone > Build number)

PAP4300DUO.20121102.v.1.0.07.

Za sad radi dobro nakon factory reseta.

@kroner - di si ga kupio i ima kakvih novosti iz servisa?
salvarez je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2012., 13:18   #295
alcem
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: selo veselo
Postovi: 133
Citiraj:
Autor kroner Pregled postova
Čini mi se da je ovo i moj problem bio. Stim da zapravo to mene kao kupca uopće ne zanima, u roku 7 dana sam vratio uređaj koji je nakon 3 dana odbio poslušnost. Po zakonu o zaštiti potrošača mogu birat ili novi uređaj ili povrat novca. Naravno to funkcionira samo u teoriji. Tako da je sad uređaj na servisu. I bio sam u pravu da smo pokusni kunići.
S naglaskom da je ugovor sklopljen na daljinu tj. da si od nekud narucio i stiglo ti recimo postom. Ako si kupio u ducanu ne primjenjuje se clanak 45. stavak 1. ZZPa pa onda posljedicno ni clanak 48. Dalje, gdje ekipa cesto fula kod povrata robe je sto ne posalje pisanu obavijest o raskidu ugovora (clanak 47.) pa onda nasi trgovci (cast iznimkama) koriste ovo za zavlacenje, lov u mutnom i slicno. Znaci cim imas namjeru vratiti, fino pisanu obavijest na adresu prodavatelja i miran. Jedino tada stvar prolazi, a drzavni inspektorat kada imas svu potrebnu papirologiju je jako efikasan. Ako odbiju fino u DI, imas racun, imas potvrdu da je paket stigao postom, imas potvrdu s datumom kad si poslao obavijest o raskidu ugovora... ti dobijes povrat novca uvecan za kamatu, trgovac dobije nekakvo upozorenje ili kaznu (od cca 15 do 100k kuna) ako je recidiv i svi sretni i zadovoljni. A to da smo pokusni kunici, jesmo... tako to, nazalost, ide s tzv. early adoptionom, nije to stvar samo s Prestigiom.

Zadnje izmijenjeno od: alcem. 14.11.2012. u 13:25.
alcem je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2012., 19:39   #296
Boot
Member
 
Boot's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Fort Duare
Postovi: 128
Citiraj:
alcem - ta voli velike,a? Valjda ćemo nać odgovarajući kondom za njega.. Potražit ću ja malo na iBeju ovih dana, lako naručim par komada.
Ako nadjes na eBayu za PAP 4300 nabaci link. Nije mi problem naruciti kad znam da velicina odgovara. Hvala

PS. Zanimljive su mi torbice s kopcom za pojas. lijepo je imat nesto veliko u tom podrucju
__________________



Abit IC7 MAX3 - P4 2.8@3.2 - AC Freezer4
4x512 Kingmax SuperRAM PC 3500 - GeCube 9550GT
Seagate 250GB SATA2, Seagate 80GB SATA2 x 2- Chieftec 410W
LiteOn DVD-RW, SyncMaster 913N



Boot je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2012., 20:22   #297
salvarez
Premium
Moj komp
 
salvarez's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 269
I dalje isti problem. Nazvao trgovinu di je kupljen mobitel i rekli su mi bez puno natezanja da me sutra čeka novi uređaj i da donesem ovaj natrag.
salvarez je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2012., 11:05   #298
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
Router je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2012., 11:14   #299
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Ma hebalo ih 512 RAM-a više..
A btw, cijene i nisu baš nešto ultra privlačne. S obzirom o kakvom se proizvođaču radi i kakvih problema ima model 4300, realna cijena ovog najskupljeg modela bi trebala biti ne veća od 1800-1900kn..
Ne znam što reć, opet dolazimo do onog famoznog dula sim-a, s obzirom tko koristi navedeno onda je ovo super ali inače, kmeee
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2012., 11:27   #300
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
512mb je samo na ovom slabijem modelu, 4500 ima 1gb,ako je točno kaj piše.Meni dual sim zbilja je bitna stavka, zato i jesam na huawei qwerty modelu s dual simom Slažem se da bi realnije bilo oko 1800kn, ali i 2000kn za dual sim s ekranom te veličine i rezolucije, te ostalih mogucnosti je pristojno. Pogotovo za stanje na nasem trzistu, gdje bonbon recimo guli kožu ljudima tražeći 1300kn za huawei g300. Imam u familiji 4300 model,kupljen za 1300 i sitno kuna dok je bilo odmah prvih dana,i radi bez greške, a da ima grešaka znao bi itekako jer sam ja dao preporuku za kupit,pa vec bi mi nabili na nos.
Router je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na