Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.09.2018., 04:42   #331
CyberDemonVZ
Premium
Moj komp
 
CyberDemonVZ's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: Varaždin
Postovi: 70
Citiraj:
Autor ssarik Pregled postova
Pa komentari po forumima, YT izvorima i FB-u navode da će igra završiti jako loše, a posljedično ako i dalje nastave sa ovom politikom, i franšiza.
Svi videi osim onog usranog šarenog imaju prilično pozitivne ocjene:
https://www.youtube.com/watch?v=SWVtV59mczk
160.000 TU, 30.000 TD
https://www.youtube.com/watch?v=-FEgeuGsmzQ
180.000 TU, 40.000 TD

Reddit "Battlefield" ima užasno loše kritike na igru
Reddit "Battlefield V" ima jako pozitivan stav što se tiče igre

Citiraj:
Autor ssarik Pregled postova
Pokušava biti nešto što nije i totalno je "out of place" - žene s protezama na prvoj liniji, fluorescentni facepaint-ovi i weapon skinovi, asian looking female snajperisti s katanama na zapadnom bojištu, mislim...
Stvorili su jedan svoj timeline koji predstavljaju kao WW2 timeline, što i nema baš smisla. I još k tome EA-ov CCO kaže da "igru prihvatimo kao takvu, ili da ju ne kupimo" i da oni kojima cijela ta situacija s ženskim likovima stvara neku pomutnju "su needucirani".
Baš je nedavno bio interview, o igračima će ovisiti kako će izgledati skinovi, a stime i sama igra. Svi će po defaultu dobiti prave vojne skinove. A svi znamo kako će to završiti. Koliku god developeri glupost naprave, i daju idiotarije na odabir, igrači će to učiniti 100 puta gorim

Lik koji je izjavio onu gore izjavu, više ne radi za EA i DICE.


Da bi napokon dobili Battlefield bez Premiuma i razdvajanja baze igrača, moramo pretrpjeti nešto na čemu će oni zaraditi: skinovi i raniji pristup igri ako imaš Deluxe verziju.
Mislim da su skinovi manje zlo od Premiuma. (1. razdvaja bazu igrača, 2. košta dodatnih 40-50 Eura!)
CyberDemonVZ je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2018., 09:33   #332
sti
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Lawl
Postovi: 1,327
Citiraj:
Autor CyberDemonVZ Pregled postova
Da bi napokon dobili Battlefield bez Premiuma i razdvajanja baze igrača, moramo pretrpjeti nešto na čemu će oni zaraditi: skinovi i raniji pristup igri ako imaš Deluxe verziju.
Mislim da su skinovi manje zlo od Premiuma. (1. razdvaja bazu igrača, 2. košta dodatnih 40-50 Eura!)
Iz boldanog se može zaključiti da je igra besplatna, a zaradu ce imati od skinova. Ne vidim drugi razlog zašto bi ovo napisao.
sti je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.09.2018., 10:59   #333
Full Throttle
Premium
Moj komp
 
Full Throttle's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 838
morate imati više razumjevanja. ovdje imamo dvije glavne (suprotstavljene) skupine igrača. jedni su oni koji briju na kvalitetu, drugi su oni kojima je više stalo do nečeg novog. oni koji više uživaju u eye candyu nego u samoj imerziji.
morate biti svjesni da je to prije svega industrija kojoj je cilj imati čim više korisnika, a to često nejde ruku pod ruku s kvalitetom. tak je i u filmskoj industriji i glazbenoj. prema tome ni gamerska nije pošteđena.


netreba biti ljut na igrače koji ukazuju na kvalitetu. ipak se do nekakvih standarda mora držati jer da nikog nije briga tržište bi bilo preplavljeno smećem.
s druge strane, vi koji se žalite na kvalitetu morate biti svjesni realnosti u kojoj živimo i da se sve okreće oko novca. tak da jedina efektivna kritika nekog naslova je ne kupovanje istog. evo npr. ovaj ww3 naslov. ovak na prvu izgleda ko dostojna zamjena za bf. treba se strpit i probat.
Full Throttle je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2018., 12:28   #334
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,158
ma di ima uzet za sutra preload betu ?link?jel to legit?

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2018., 12:42   #335
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Imas na kinguinu za 2€. Dobis key al ne vidis betu u libraryu do sutra.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2018., 13:10   #336
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
...da su tenkovi postali impotentni iza BC2.

U BC2 su bili strah i trepet, kad bi došao tenk, a ti pješadija, uglavnom si se mirio sa sudbinom. Ne bi ti pomagala nikakva zgrada ni zaklon.
Onda nismo igrali isti BC2...par RPG-a u šupak i doviđenja.
__________________

Rino je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2018., 13:47   #337
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Meni je tenk bio daleko veća prijetnja u BF1, nego u BC2. Razlog tome su velikom dijelom mape koje su u BC2 bile daleko manje i straightforwad i sam aresonal kojim se raspolaže. BF1 je ipak bio ograničeniji po tom pitanju. Ono što mi je glupo je da su tenkovi toliko okretni i brzi.
xGAME je online   Reply With Quote
Staro 02.09.2018., 14:06   #338
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor Rino Pregled postova
Onda nismo igrali isti BC2...par RPG-a u šupak i doviđenja.
Mislim da neo ima poprilican br sati u tenku Covjek dobio hemeroide od sjedenja u tenku i chopperu . ti kao pjesadija ako opalis samo jedan rpg u tenk a tenkist je sposoban i/ili ima gunnera, imas jedno 3 sekunde zivota osim ako si se sakrio u pm iza nekog brda... pa dobar tim u tenku je znao vajpat tim. E sad ako ti imas squad sa vas 4 engineera i rokate u isto vrijeme je druga prica, ali to je "realno" , isto kako su i shellovi tenkova bili realni. Ostalo je povijest i sta bi bilo kad bi bilo.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2018., 14:53   #339
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Meni je tenk bio daleko veća prijetnja u BF1, nego u BC2.
Da...ukoliko je team užas tenk sa 6 ljudi unutra je u stanju rasporit nam šupak!

Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Mislim da neo ima poprilican br sati u tenku Covjek dobio hemeroide od sjedenja u tenku i chopperu . ti kao pjesadija ako opalis samo jedan rpg u tenk a tenkist je sposoban i/ili ima gunnera, imas jedno 3 sekunde zivota osim ako si se sakrio u pm iza nekog brda... pa dobar tim u tenku je znao vajpat tim. E sad ako ti imas squad sa vas 4 engineera i rokate u isto vrijeme je druga prica, ali to je "realno" , isto kako su i shellovi tenkova bili realni. Ostalo je povijest i sta bi bilo kad bi bilo.
Uglavnom sam igrao s par frendova(1 medic ostalo po želji). Naravno da napucavanje s tenkom dok stojim na livadi preko pola mape ne dolazi u obzir, ali na manjoj udaljenosti okružen ikakvim zgradama/zaklonima nema neke šanse.

Veća prijetnja u BC2 mi je bio helić.
__________________

Rino je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2018., 15:05   #340
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Helici su bili zlo, ak opet dobri stari AT4.. nikad prezaljen.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.09.2018., 15:25   #341
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 908
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Meni je tenk bio daleko veća prijetnja u BF1, nego u BC2. Razlog tome su velikom dijelom mape koje su u BC2 bile daleko manje i straightforwad i sam aresonal kojim se raspolaže. BF1 je ipak bio ograničeniji po tom pitanju. Ono što mi je glupo je da su tenkovi toliko okretni i brzi.
Koga boli kurac za to smeće od igre, onako, kako možeš u istu rečenicu to staviti.
bf1 je bio za vehicle whore da nabiju killstreakove, a mi ostali smo većinom bili nemoćni protiv njih.
Da sad će se javiit neki super veteran pa će reći imao si AT gun...imao sam, stavi ga u bipod pa se clipa pa neće da puca pa pička mila mateirna..

bc2 je bio život, bf3 isto.
ostalo ide silaznom putanjom i kvalietom, a bojim se da će bf5 isto tako nastaviti,...ali dobro još malo pa probamo, pa ćemo pljuvati kad probamo.

I btw. video u kom igra lik koji prvi put igra konkvest i bf i daje sud o igri je točno ono što ne valja, jer da je kakav igralč sa milju sati serijala, bio bi iole objektiviniji od ovog njuba
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2018., 15:29   #342
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Citiraj:
Autor Doktor O Pregled postova
Koga boli kurac za to smeće od igre, onako, kako možeš u istu rečenicu to staviti.
bf1 je bio za vehicle whore da nabiju killstreakove, a mi ostali smo većinom bili nemoćni protiv njih.
Da sad će se javiit neki super veteran pa će reći imao si AT gun...imao sam, stavi ga u bipod pa se clipa pa neće da puca pa pička mila mateirna..

bc2 je bio život, bf3 isto.
ostalo ide silaznom putanjom i kvalietom, a bojim se da će bf5 isto tako nastaviti,...ali dobro još malo pa probamo, pa ćemo pljuvati kad probamo.

I btw. video u kom igra lik koji prvi put igra konkvest i bf i daje sud o igri je točno ono što ne valja, jer da je kakav igralč sa milju sati serijala, bio bi iole objektiviniji od ovog njuba
Koji ti je nick bio u bc2 i bf3?

__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2018., 18:37   #343
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
BC2 i Bf3 ne idu u istu recenicu sa bf1.

Bzvz se prepirati sta i kako je bilo. Uskoro je beta pa ce se vidjeti. Worth it or not.

Bf4 beta je bila bez draza, takva je bila i full igra.

Bc2 i Bf3 su ipak posebne.
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2018., 20:30   #344
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 908
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Koji ti je nick bio u bc2 i bf3?

__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Zaš? Ako mi kdr nije preko 2 i spm preko 800 ne smijem komentirat?
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2018., 20:47   #345
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Citiraj:
Autor Doktor O Pregled postova
Zaš? Ako mi kdr nije preko 2 i spm preko 800 ne smijem komentirat?
Ne, samo me zanima čisto informativno da vidim jesmo se možda susretali... 😆

__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2018., 22:28   #346
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Džukca koji ne znam zašto se skriva ovdje toliko, valjda misli da ne znamo koliki je filozof i koliko voli u beskraj hajpat ili pljuvat po igri(ama) , se ne možeš sjećat iz vremena bc2 jer se nismo susretali, nije se on baš naigrao bc2.... U bf3 je tek krenuo igrat, al većinom inf only mape (for pussies ), sa svojim xct-ovcima.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2018., 22:35   #347
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Džukca koji ne znam zašto se skriva ovdje toliko, valjda misli da ne znamo koliki je filozof i koliko voli u beskraj hajpat ili pljuvat po igri(ama) , se ne možeš sjećat iz vremena bc2 jer se nismo susretali, nije se on baš naigrao bc2.... U bf3 je tek krenuo igrat, al većinom inf only mape (for pussies ), sa svojim xct-ovcima.
Jbt vrijedniji si od Googla
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2018., 22:51   #348
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Jbt vrijedniji si od Googla
Lol. A tek sam moooožda desetinu nekadašnjeg vremena provedenog za kompom, već koju godinu tako...

Ma ovo za dzukelu slučajno znam da je on 'doktor o', jer sam se i ja prije pol godine pitao koji to sad padobranac tu na pce počeo lamentirat o bf-u, a do sad nije
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2018., 22:54   #349
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Ja više uopće ne igram od BF3. A i prošlo je mnogo godina jbga.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2018., 23:00   #350
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Ja više uopće ne igram od BF3. A i prošlo je mnogo godina jbga.
Kad wajnaš i sve ti smeta, dakle, star si
Meni je i puding bf1 super kad nemam šta drugo igrat to malo što sjednem za komp
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2018., 00:31   #351
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 908
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Džukca koji ne znam zašto se skriva ovdje toliko, valjda misli da ne znamo koliki je filozof i koliko voli u beskraj hajpat ili pljuvat po igri(ama) , se ne možeš sjećat iz vremena bc2 jer se nismo susretali, nije se on baš naigrao bc2.... U bf3 je tek krenuo igrat, al većinom inf only mape (for pussies ), sa svojim xct-ovcima.
Ne znam o kome pričaš ali dobro.
Istina nije, bf3 sam igrao stotinama sati na random serverima i to velikim, znaš da sam se jebao na lapotpu, ali kasnije sam prešao na 5v5 s xct kad sam došao kod njih, nisam prvih 500 sati igrao ni sa kim aktivno...

bc2 sam udario nekih 100 sati na tuđem acc, i još nekih 50 na svom, ali jako mi se ta igra svidjela i igrao sam i vietnam nešto, i taman izašao bf3 i prešao na to.

ugl od bf5 očekujem da me natjera da se vratim. Ovaj broken netcode rainbow sixa mi čupa i zadnje kose na glavi
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2018., 08:12   #352
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor Doktor O Pregled postova
Ne znam o kome pričaš ali dobro.
Istina nije, bf3 sam igrao stotinama sati na random serverima i to velikim, znaš da sam se jebao na lapotpu, ali kasnije sam prešao na 5v5 s xct kad sam došao kod njih, nisam prvih 500 sati igrao ni sa kim aktivno...

bc2 sam udario nekih 100 sati na tuđem acc, i još nekih 50 na svom, ali jako mi se ta igra svidjela i igrao sam i vietnam nešto, i taman izašao bf3 i prešao na to.

ugl od bf5 očekujem da me natjera da se vratim. Ovaj broken netcode rainbow sixa mi čupa i zadnje kose na glavi
Znaci ugrubo imas sati sve skupa u bf3 i bc2 ko ja u tenku na bc2 s oba nicka..lol
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2018., 10:27   #353
Lynnfield
Zmaj od Bosne
Moj komp
 
Lynnfield's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Čakovec
Postovi: 216
Počeo pre-load na Originu
__________________
RIP Šaban (21.6.2016)
Lynnfield je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2018., 10:38   #354
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,395
Jel to vrijedi i za Origin acess premier? Jer ja imam u vaultu običnu verziju samo,ne betu.
slavonac90 je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2018., 10:50   #355
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Samo za Premier i one koji su Deluxe verziju prednaručili.
xGAME je online   Reply With Quote
Staro 03.09.2018., 10:51   #356
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,395
A evo ga, morao sam preko službene stranice dodati u library.
slavonac90 je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2018., 12:40   #357
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
Citiraj:
Autor Lynnfield Pregled postova
Počeo pre-load na Originu
Koliko GB je download? Da znam koliko pr0na moram obrisat.
__________________

Rino je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2018., 12:46   #358
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,456
14 gb
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2018., 12:56   #359
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 908
Citiraj:
Autor Ati freak Pregled postova
Znaci ugrubo imas sati sve skupa u bf3 i bc2 ko ja u tenku na bc2 s oba nicka..lol
Bravo, ajde mi daj nick da vidim tu ljudsku i gamersku veličinu koja je sjedila tako dugo u tenku.
da si čitao šta sam napisao shvatio bi da mi to nije sav playtime, no dobro, Nebitno.
Inače je simpa stvar kod vas tenkista, da kad izađete iz tenka često ne znate ni trčat, a kamoli pucati pa ste onda inf. playere ismijavali kako igraju manje mape, jer pravi muž igra conkvest 64 samo tenkove.

Tenk nije toliki skill koliko si većina vas umišlja.
Avion je, helikopter je, ali tenk nije, još pigotovo kad imaš 3rd person pa si tako pokrivaš leđa itd.
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2018., 13:34   #360
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Ima striko sati nesekiraj se, i to duplo vise pjegera nego u tenku kao i Neo, pa mi smo odrasli na bc2... Pitaj dedmena , menhanta i ostatak letecih medvjedica ...

Zadnje izmijenjeno od: JuiceBox. 03.09.2018. u 13:42.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na