Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.11.2017., 16:06   #1381
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor robee Pregled postova
Mozda kamera na P9 nije savsena (a koja je...?) ali je cisto ok u odnosu na kineze u tom rangu
A zašto bi uspoređivao Huawei s kinezima?
Huawei je renomirana marka, a konkurencija su mu LG, Samsung, Sony... a ne kinezi.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2017., 16:08   #1382
robee
Premium
Moj komp
 
robee's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: VinkovcI
Postovi: 884
Ok, moze i s njima do te cijene
robee je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.11.2017., 16:29   #1383
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Koliko god bih volio da je to istina, nije

Napravio sam usporedni test s G3 i Lumiom 1520 kad mi je P9 stigao.

P9 radi lošije fotke od G3, ali ih više saturira, pa to na prvu izgleda bolje i na njegovom ekranu i kad se prebaci na komp, ali čim malo zadržiš pogled, vidiš da to stvarno nije ništa posebno.

A Leica je samo logotip, osim toga ništa drugo njihovo nema na P9. Pokazano već u nekoliko teardowna.

Bez obzira na to, overall dosad najbolji Android uređaj koji sam koristio.
Ovo defnitivno nije istina, od G3 pa cak i onog doba, svi flagshipovi rade bolje fotke, P9 da ne pricam. G3 imao, P9 koristio, g3 ima smece od kamere.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2017., 16:32   #1384
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Ovo defnitivno nije istina, od G3 pa cak i onog doba, svi flagshipovi rade bolje fotke, P9 da ne pricam. G3 imao, P9 koristio, g3 ima smece od kamere.
Ajde da nisam objavio fotke da se lijepo vidi. Evo opet...pa komentiraj. S obzirom na starost G3, P9 nije toliko bolji koliko bi ljudi očekivali...U nekim situacijama ni nije bolji. Low light bolje hendla zbog te BW kamere, ali po danu nije bolji.

https://1drv.ms/f/s!ApIjCa40Sa8er50S5NpYMnbKecNFUg

Dosta detaljan test s različitim opcijama. G3 nema ručne postavke, pa je testiran samo s onim što je dostupno.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 15.11.2017. u 16:37.
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2017., 16:41   #1385
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
G3 imao, P9 koristio, g3 ima smece od kamere.
Moguće da si imao "LG G3 S" model, lol.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2017., 17:36   #1386
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,286
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
A zašto bi uspoređivao Huawei s kinezima?
Huawei je renomirana marka, a konkurencija su mu LG, Samsung, Sony... a ne kinezi.
lupetaš kao po običaju.šta su onda BBK(Oppo,Vivo,OnePlus),Xiaomi i Lenovo?...to nisu renomirane marke?po prodaji su daleko ispred Sony-a,LG-a i HTC...
naravno u kafiću je bitnije kad se isprsiš sa S7 nego sa Xiaomi ili nekim drugim "nevažnim" kinezom
locks je online   Reply With Quote
Staro 15.11.2017., 17:51   #1387
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor locks Pregled postova
lupetaš kao po običaju.šta su onda BBK(Oppo,Vivo,OnePlus),Xiaomi i Lenovo?...to nisu renomirane marke?po prodaji su daleko ispred Sony-a,LG-a i HTC...
naravno u kafiću je bitnije kad se isprsiš sa S7 nego sa Xiaomi ili nekim drugim "nevažnim" kinezom
Oppo je smeće i kopira iPhone tako besramno da je to komedija, iskopirali ladno cijeli OS (hint 3:36, ahahah):
https://www.youtube.com/watch?v=7dJIRxqdZX0
Vivo je smeće, odron, kako god, OnePlus je zanemariv na globalnoj razini, Lenovo je smeće, imaju jedan dobar model i to je to, a Xiaomi je nebitan van kine.

Huawei ima predstavništa u gotovo svakoj zemlji i službeno je podržan brand sa kvalitetom miljama ispred ovih nabrojanih.
Tako da, ti si taj koji lupeta, Huawei je dokazan i provjeren brend, a ovi se tek trebaju dokazati, a neće nikada.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2017., 17:54   #1388
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,286
jasno da je tebi sve smeće što nije iPhone i Samsung.a odrast ćeš jednom nadam se
locks je online   Reply With Quote
Staro 15.11.2017., 17:55   #1389
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Moguće da si imao "LG G3 S" model, lol.
Eto, ti si mi falio da mi kazes koji sam mobitel imao, hvala gospe sinjska na prosvjetljenju. G3 ima govno od kamere, dakle mobitel je beskoristan po tom pitanju No nazad na temu.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2017., 17:58   #1390
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor locks Pregled postova
jasno da je tebi sve smeće što nije iPhone i Samsung.a odrast ćeš jednom nadam se
Kako iPhone i Samsung kad ovdje pišem o Huaweiu?
De idi u Motorola temu, ionako nemaš veze o mobilnom svijetu niti si koristio više od 2 telefona u životu.

Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Eto, ti si mi falio da mi kazes koji sam mobitel imao, hvala gospe sinjska na prosvjetljenju. G3 ima govno od kamere, dakle mobitel je beskoristan po tom pitanju No nazad na temu.
Sorry ali mislim da si imao ili defektan primjerak ili neki drugi mobitel, G3 je baš poznat po dobroj kameri, pa reći da je "smeće" je komično.
Eto ti čovjek i slike stavio gore, valjda imaš oči, može se pričati o nijansama i reći što je bolje, a ne pričati da je smeće.
panasonic je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.11.2017., 18:03   #1391
calypso
Premium
Moj komp
 
calypso's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: Zagreb/Rijeka
Postovi: 1,522
Citiraj:
Autor locks Pregled postova
lupetaš kao po običaju.šta su onda BBK(Oppo,Vivo,OnePlus),Xiaomi i Lenovo?...to nisu renomirane marke?po prodaji su daleko ispred Sony-a,LG-a i HTC...
naravno u kafiću je bitnije kad se isprsiš sa S7 nego sa Xiaomi ili nekim drugim "nevažnim" kinezom
Ne razumijem... Svi ti kinezi koje si spomenuo se ne zovu bez veze 'kinezi'... Zna se jako dobro tko su brandovi i trendsetteri, a tko su jeftinije kopije i followeri...

To ti ko da kazes da su Vivax ili Beko ozbiljan brand samo zato jer imaju nekakvu ozbiljniju prodaju... Well, i dalje ne mogu parirati Mieleu, Boschu, Philipsu i slicnima... Jednostavno zna se tko sto kupuje i tko si sto moze priustiti...

Huawei je ozbiljan igrac na trzistu mrezne opreme (telco sektor) u rangu Siemensa i Ericssona, a unatrag par godina jako ulazu u razvoj mobitela, pogotovo premium segmenta... To ti je isto ko i Hyundai sa Genesisom...

Na kraju krajeva, mobiteli su postali neka vrsta statusnog simbola, isto kao i odijela, auti, satovi... Pa eto, ako imas Oppo ili Xiaomi, jeziga, ocito je da ne mozes priustit Samsunga, ma kolko se ti trudio opravdati da si ga kupio jer nudi bang for bucks... Ekipa koja ima love se ne bavi bang for bucks nego ili kupuju ono najbolje, ili kupuju nes bezveze sto ih podsjeca na dane kad nisu imali nista (hipsteriziraju)...
__________________

Lenovo ThinkPad P15v Gen3 AMD
AMD Ryzen 7 PRO 6850H, 4.7GHz 8-core
32GB DDR5-4800 (2x16GB), quad-channel
NVMe1 - 512GB Micron 3400, PCI-E 4.0 x4
NVMe2 - 512GB Samsung PM981, PCI-E 3.0 x4
AMD Rembrandt integrirana grafika (Radeon)
nVidia Quadro T1200 diskretna grafika
15.6" 600nits 4K LCD
Lenovo 170W PSU
Lenovo 40AY docking station + 90W PSU


2x EIZO EV2336WFS3-BK
23" 1920x1080 IPS


Lenovo T14s Gen1 AMD
AMD Ryzen 7 PRO 4750U, 1.7GHz 8-core
16GB DDR4
512GB NVMe x4 (Micron)
AMD Radeon Vega
14" FullHD IPS



Thinkpad - Nikad ne umiru, samo postanu obsolete... (c)FujiLim
calypso je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2017., 18:05   #1392
zuti14
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Hvar
Postovi: 88
kipa potreban mi je novi mob po mogucnosti da ima dobru bateriju i kameru,veliki bi bio plus da ima brzo punjenje
Zapeo sam za 3 mobitela pa bi volio da mi predlozite sto uzet.Inace do sad sam imao z3

1. je https://www.elipso.hr/mobile/mobitel...TITANIUM-GREY/ zanima ma me dal se izplati nakon z3 uzet p9.Znam da i p9 vec polako ide u proslost!
Kamera je sigurno bolja za bateriju ne bih znao

2.https://www.elipso.hr/mobile/mobitel...-HONOR-9-SIVI/

3.https://www.elipso.hr/mobile/mobitel...10-LITE-BLACK/ danas sam bas naletio na ovaj mate 10 nisam imo pojma da imaju lite verziju.Na prvi pogled mi izgleda vrh bas me zanima sto vi mislite o ovom modelu

Te naravno sta mi od ova 3 mobitela predlozit?
zuti14 je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2017., 18:05   #1393
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Oppo je smeće i kopira iPhone tako besramno da je to komedija, iskopirali ladno cijeli OS (hint 3:36, ahahah):
Svi kopiraju Apple, svi. Pa pogledaj samo P9, od materijala, OS-a, sitnih detalja kao što su otvori za zvučnik, pa do slušalica koje su identične Appleovim EarPods. Sve je užasno slično.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2017., 18:10   #1394
calypso
Premium
Moj komp
 
calypso's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: Zagreb/Rijeka
Postovi: 1,522
Citiraj:
Autor zuti14 Pregled postova
kipa potreban mi je novi mob po mogucnosti da ima dobru bateriju i kameru,veliki bi bio plus da ima brzo punjenje
Zapeo sam za 3 mobitela pa bi volio da mi predlozite sto uzet.Inace do sad sam imao z3

1. je https://www.elipso.hr/mobile/mobitel...TITANIUM-GREY/ zanima ma me dal se izplati nakon z3 uzet p9.Znam da i p9 vec polako ide u proslost!
Kamera je sigurno bolja za bateriju ne bih znao
Presao sam sa Z3 Compact na ConceptOSu na P9 pred nema dva tjedna i odusevljen sam sa mobom... Dakle, iz prve ruke ti mogu reci da ima bolju kameru (puno bolju kameru) od Z3 serije... Baterija traje 2 dana sa svime upaljenim... Ima fast charger... Mobitel radi fluidno (ipak je to octacore) i bez ikakvih problema... Nisam nikakve bugove primjetio... Imas 3 godine jamstva... Sve u svemu, preporuka, samo pokusaj ga naci na Njuskalu da je neotpakiran jer bi mogao proci jeftinije jer znaju biti po 2200kn... Garancija ti vrijedi ko da si ga u ducanu uzeo... Ekipa uzima produljenje pretplate pa dobiju mobitel jeftino i onda ga prodaju na Njuskalu neotpakiranog...

Za ove ostale ne znam nista jer ih nisam niti vidio niti koristio... Nek neko drugi da review...
__________________

Lenovo ThinkPad P15v Gen3 AMD
AMD Ryzen 7 PRO 6850H, 4.7GHz 8-core
32GB DDR5-4800 (2x16GB), quad-channel
NVMe1 - 512GB Micron 3400, PCI-E 4.0 x4
NVMe2 - 512GB Samsung PM981, PCI-E 3.0 x4
AMD Rembrandt integrirana grafika (Radeon)
nVidia Quadro T1200 diskretna grafika
15.6" 600nits 4K LCD
Lenovo 170W PSU
Lenovo 40AY docking station + 90W PSU


2x EIZO EV2336WFS3-BK
23" 1920x1080 IPS


Lenovo T14s Gen1 AMD
AMD Ryzen 7 PRO 4750U, 1.7GHz 8-core
16GB DDR4
512GB NVMe x4 (Micron)
AMD Radeon Vega
14" FullHD IPS



Thinkpad - Nikad ne umiru, samo postanu obsolete... (c)FujiLim
calypso je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2017., 18:11   #1395
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Svi kopiraju Apple, svi.
Je, ali Oppo je otišao korak dalje:
https://abload.de/img/capturedbkd9.png
Sramota da su nesposobni dizajnirat sučelje kamere, i onda ih netko svrstava u brandove, lol, tipičan garažni kinez, a ne brend.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2017., 18:24   #1396
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Je, ali Oppo je otišao korak dalje:
https://abload.de/img/capturedbkd9.png
Sramota da su nesposobni dizajnirat sučelje kamere, i onda ih netko svrstava u brandove, lol, tipičan garažni kinez, a ne brend.
Stari moj, ista priča...
https://i.ytimg.com/vi/HRH2M7jaPaQ/maxresdefault.jpg

S nedavnim updateom, sad i P9 ima "live images", tj. ovu srednju ikonicu na vrhu ekrana koju vidiš na iPhoneu.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2017., 18:30   #1397
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,286
Citiraj:
Autor calypso Pregled postova
Ne razumijem... Svi ti kinezi koje si spomenuo se ne zovu bez veze 'kinezi'... Zna se jako dobro tko su brandovi i trendsetteri, a tko su jeftinije kopije i followeri...

To ti ko da kazes da su Vivax ili Beko ozbiljan brand samo zato jer imaju nekakvu ozbiljniju prodaju... Well, i dalje ne mogu parirati Mieleu, Boschu, Philipsu i slicnima... Jednostavno zna se tko sto kupuje i tko si sto moze priustiti...

Huawei je ozbiljan igrac na trzistu mrezne opreme (telco sektor) u rangu Siemensa i Ericssona, a unatrag par godina jako ulazu u razvoj mobitela, pogotovo premium segmenta... To ti je isto ko i Hyundai sa Genesisom...

Na kraju krajeva, mobiteli su postali neka vrsta statusnog simbola, isto kao i odijela, auti, satovi... Pa eto, ako imas Oppo ili Xiaomi, jeziga, ocito je da ne mozes priustit Samsunga, ma kolko se ti trudio opravdati da si ga kupio jer nudi bang for bucks... Ekipa koja ima love se ne bavi bang for bucks nego ili kupuju ono najbolje, ili kupuju nes bezveze sto ih podsjeca na dane kad nisu imali nista (hipsteriziraju)...
ok,tvoje mišljenje,ali...

LG,HTC i Sony ne prodaju ništa.mobilni dio je već godinama u krizi.po čemu su oni statusni simbol?samo po imenu...
Apple jedini zarađuje stvarno,a Samsung prodaje na količine,ali ima i velike troškove...
Oppo,Xiaomi i ostali kinezi kopiraju slažem se,ali vladaju u Kini i Indiji gdje živi više od 3 milijarde ljudi.dakle zarađuju....
mijenjam često mobitele i ne zanima me brand nego isključivo najbolje za uloženo.previše sam ih promijenio da bi se palio na status ili marku
locks je online   Reply With Quote
Staro 15.11.2017., 18:40   #1398
calypso
Premium
Moj komp
 
calypso's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: Zagreb/Rijeka
Postovi: 1,522
Citiraj:
Autor locks Pregled postova
ok,tvoje mišljenje,ali...

LG,HTC i Sony ne prodaju ništa.mobilni dio je već godinama u krizi.po čemu su oni statusni simbol?samo po imenu...
Apple jedini zarađuje stvarno,a Samsung prodaje na količine,ali ima i velike troškove...
Oppo,Xiaomi i ostali kinezi kopiraju slažem se,ali vladaju u Kini i Indiji gdje živi više od 3 milijarde ljudi.dakle zarađuju....
mijenjam često mobitele i ne zanima me brand nego isključivo najbolje za uloženo.previše sam ih promijenio da bi se palio na status ili marku
Nije to samo moje misljenje... Cinjenica je da su kinezi jednostavno 'kinezi'... Ne prednjace po nicemu osim po cijeni i ciljaju trzista Kine i Indije kako si i sam rekao gdje imaju pola zemaljske kugle za prodat mobitel... Ekipa tamo si ne moze priustiti iPhone ili Samsung premium, pa kupuju ove kopije...

Reko sam vec, Huawei je napravio iskorak i cilja premium segment sa svojim modelima... Istu stvar je Hyundai napravio sa Genesisom... Automatski u ocima javnosti se prema njima odnose kao nekome tko ima snage parirati najjacima u bransi, dok se Oppo, Xioami i slicni uopce niti ne bore sa najjacima, nego ciljaju masovno trziste i to im ide jako dobro... Rade jeftine telefone koji mogu dosta, ali nitko tko si moze priustiti ozbiljniji telefon nece kupiti 'kineza' jer mu to nikako ne pridonosi imidzu koji gradi medju svojim frendovima ili poslovnim suradnicima...

Samo objasnjavam ljudsku psihologiju, to je sve... Jasno je meni da i Oppo i Xiaomi i Oneplus imaju modele koji su po 500-600EUR, ali kazem, nitko tko ima tolko para, a drzi do imidza u drustvu nece kupiti takav mob... Mozemo nazvati to zaostalim, ali to je tako... Na zalost, svjestan sam da 'odijelo cini covjeka' ma kolko god se svi trudili dokazati suprotno...
__________________

Lenovo ThinkPad P15v Gen3 AMD
AMD Ryzen 7 PRO 6850H, 4.7GHz 8-core
32GB DDR5-4800 (2x16GB), quad-channel
NVMe1 - 512GB Micron 3400, PCI-E 4.0 x4
NVMe2 - 512GB Samsung PM981, PCI-E 3.0 x4
AMD Rembrandt integrirana grafika (Radeon)
nVidia Quadro T1200 diskretna grafika
15.6" 600nits 4K LCD
Lenovo 170W PSU
Lenovo 40AY docking station + 90W PSU


2x EIZO EV2336WFS3-BK
23" 1920x1080 IPS


Lenovo T14s Gen1 AMD
AMD Ryzen 7 PRO 4750U, 1.7GHz 8-core
16GB DDR4
512GB NVMe x4 (Micron)
AMD Radeon Vega
14" FullHD IPS



Thinkpad - Nikad ne umiru, samo postanu obsolete... (c)FujiLim
calypso je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2017., 18:51   #1399
Lak
Premium
 
Lak's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 397
Jadno neko drustvo
Lak je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2017., 18:53   #1400
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,286
pa za 500€ mogu kupit OnePlus 5 ili Xiaomi Mi Mix 2,a mogu na njuškalu uzeti i S8 za te novce....dakle za iste novce kinez ili "statusni simbol"
locks je online   Reply With Quote
Staro 15.11.2017., 19:12   #1401
calypso
Premium
Moj komp
 
calypso's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: Zagreb/Rijeka
Postovi: 1,522
Citiraj:
Autor Lak Pregled postova
Jadno neko drustvo
Na zalost, tako stvari funkcioniraju danas... Ne znam sa kim se druzis niti kolko zaradjujes, ali ako vidim iPhone na stolu, znam da si ili lud sto bacas pare ili stvarno mozes priustit platit mobitel 1000EUR sto mi opet govori da nisi bas budala u poslovnom smislu i da se sa tobom da odradit dobar posao gdje cemo obojica moci zaraditi pristojno...

Tome sluze statusni simboli... Ne voze sefovi bez veze njemacko presveto trojstvo, isto tako nemaju sefovi bez veze Thinkpade, Macbooke, iPhone i slicno... Zna se kolko takve stvari kostaju i tko si ih moze priustiti...
__________________

Lenovo ThinkPad P15v Gen3 AMD
AMD Ryzen 7 PRO 6850H, 4.7GHz 8-core
32GB DDR5-4800 (2x16GB), quad-channel
NVMe1 - 512GB Micron 3400, PCI-E 4.0 x4
NVMe2 - 512GB Samsung PM981, PCI-E 3.0 x4
AMD Rembrandt integrirana grafika (Radeon)
nVidia Quadro T1200 diskretna grafika
15.6" 600nits 4K LCD
Lenovo 170W PSU
Lenovo 40AY docking station + 90W PSU


2x EIZO EV2336WFS3-BK
23" 1920x1080 IPS


Lenovo T14s Gen1 AMD
AMD Ryzen 7 PRO 4750U, 1.7GHz 8-core
16GB DDR4
512GB NVMe x4 (Micron)
AMD Radeon Vega
14" FullHD IPS



Thinkpad - Nikad ne umiru, samo postanu obsolete... (c)FujiLim
calypso je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2017., 20:57   #1402
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,988
Imam iPhone SE, i to 64 gige, i Lenovo Thinkpad 430 sa ssd diskom i high res ekranom

Tko to kaže tko to laže da ne ispunjavam gore navedene kriterije
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2017., 21:01   #1403
calypso
Premium
Moj komp
 
calypso's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: Zagreb/Rijeka
Postovi: 1,522
Citiraj:
Autor rodriguez Pregled postova
Imam iPhone SE, i to 64 gige, i Lenovo Thinkpad 430 sa ssd diskom i high res ekranom

Tko to kaže tko to laže da ne ispunjavam gore navedene kriterije
Sad mozes po sastancima. 😂
__________________

Lenovo ThinkPad P15v Gen3 AMD
AMD Ryzen 7 PRO 6850H, 4.7GHz 8-core
32GB DDR5-4800 (2x16GB), quad-channel
NVMe1 - 512GB Micron 3400, PCI-E 4.0 x4
NVMe2 - 512GB Samsung PM981, PCI-E 3.0 x4
AMD Rembrandt integrirana grafika (Radeon)
nVidia Quadro T1200 diskretna grafika
15.6" 600nits 4K LCD
Lenovo 170W PSU
Lenovo 40AY docking station + 90W PSU


2x EIZO EV2336WFS3-BK
23" 1920x1080 IPS


Lenovo T14s Gen1 AMD
AMD Ryzen 7 PRO 4750U, 1.7GHz 8-core
16GB DDR4
512GB NVMe x4 (Micron)
AMD Radeon Vega
14" FullHD IPS



Thinkpad - Nikad ne umiru, samo postanu obsolete... (c)FujiLim
calypso je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2017., 22:34   #1404
Old friend
Premium
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 432
Hawai je trenutno drugi proizvođač na svijetu. Prestigli su ja telefon. U prvih 9 mjeseci preko sto milijuna prodanih mobitela (bez nove mate serije)

Kod njih je odnos plaćeno dobiveno na visokoj razini. Bojim se jednog da i oni ne počnu sada naplaćivati ime kao još neki.
Old friend je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2017., 22:54   #1405
calypso
Premium
Moj komp
 
calypso's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: Zagreb/Rijeka
Postovi: 1,522
Citiraj:
Autor Old friend Pregled postova
Hawai je trenutno drugi proizvođač na svijetu. Prestigli su ja telefon. U prvih 9 mjeseci preko sto milijuna prodanih mobitela (bez nove mate serije)

Kod njih je odnos plaćeno dobiveno na visokoj razini. Bojim se jednog da i oni ne počnu sada naplaćivati ime kao još neki.
Ono sto je meni puno bitnije, P9 mi je preporucen radi statistike (mali povrat)... Informacija dolazi od jednog naseg telekoma...
__________________

Lenovo ThinkPad P15v Gen3 AMD
AMD Ryzen 7 PRO 6850H, 4.7GHz 8-core
32GB DDR5-4800 (2x16GB), quad-channel
NVMe1 - 512GB Micron 3400, PCI-E 4.0 x4
NVMe2 - 512GB Samsung PM981, PCI-E 3.0 x4
AMD Rembrandt integrirana grafika (Radeon)
nVidia Quadro T1200 diskretna grafika
15.6" 600nits 4K LCD
Lenovo 170W PSU
Lenovo 40AY docking station + 90W PSU


2x EIZO EV2336WFS3-BK
23" 1920x1080 IPS


Lenovo T14s Gen1 AMD
AMD Ryzen 7 PRO 4750U, 1.7GHz 8-core
16GB DDR4
512GB NVMe x4 (Micron)
AMD Radeon Vega
14" FullHD IPS



Thinkpad - Nikad ne umiru, samo postanu obsolete... (c)FujiLim
calypso je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2017., 23:52   #1406
Old friend
Premium
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 432
Manji povrat je vjerojatno zbog tog sto sve vise ljudi prepoznaje odnos ulozeno dobiveno da se vise ne isplati bacat novce.

Osim toga dolazi i 5G na kojem neće raditi niti jedan danasnji mobitel jer idu sasvim druge frekvencije vislje zbog vecih brzina i manje latencije. 3700-6000MHz.
Pa i zbog toga bacat veliku lovu na generaciju koja je vec proslost stvarno nema smisla.
Old friend je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2017., 23:54   #1407
calypso
Premium
Moj komp
 
calypso's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: Zagreb/Rijeka
Postovi: 1,522
Citiraj:
Autor Old friend Pregled postova
Manji povrat je vjerojatno zbog tog sto sve vise ljudi prepoznaje odnos ulozeno dobiveno da se vise ne isplati bacat novce.

Osim toga dolazi i 5G na kojem neće raditi niti jedan danasnji mobitel jer idu sasvim druge frekvencije vislje zbog vecih brzina i manje latencije. 3700-6000MHz.
Pa i zbog toga bacat veliku lovu na generaciju koja je vec proslost stvarno nema smisla.
Povrat u smislu servis.
__________________

Lenovo ThinkPad P15v Gen3 AMD
AMD Ryzen 7 PRO 6850H, 4.7GHz 8-core
32GB DDR5-4800 (2x16GB), quad-channel
NVMe1 - 512GB Micron 3400, PCI-E 4.0 x4
NVMe2 - 512GB Samsung PM981, PCI-E 3.0 x4
AMD Rembrandt integrirana grafika (Radeon)
nVidia Quadro T1200 diskretna grafika
15.6" 600nits 4K LCD
Lenovo 170W PSU
Lenovo 40AY docking station + 90W PSU


2x EIZO EV2336WFS3-BK
23" 1920x1080 IPS


Lenovo T14s Gen1 AMD
AMD Ryzen 7 PRO 4750U, 1.7GHz 8-core
16GB DDR4
512GB NVMe x4 (Micron)
AMD Radeon Vega
14" FullHD IPS



Thinkpad - Nikad ne umiru, samo postanu obsolete... (c)FujiLim
calypso je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2017., 23:58   #1408
Old friend
Premium
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 432
I u ovom sto sam ja napisao.
Old friend je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2017., 20:33   #1409
Lak
Premium
 
Lak's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 397
Citiraj:
Autor calypso Pregled postova
Na zalost, tako stvari funkcioniraju danas... Ne znam sa kim se druzis niti kolko zaradjujes, ali ako vidim iPhone na stolu, znam da si ili lud sto bacas pare ili stvarno mozes priustit platit mobitel 1000EUR sto mi opet govori da nisi bas budala u poslovnom smislu i da se sa tobom da odradit dobar posao gdje cemo obojica moci zaraditi pristojno...

Tome sluze statusni simboli... Ne voze sefovi bez veze njemacko presveto trojstvo, isto tako nemaju sefovi bez veze Thinkpade, Macbooke, iPhone i slicno... Zna se kolko takve stvari kostaju i tko si ih moze priustiti...
Ima masu ljudi koji ajfon dobiju kao službeni mobitel, kod nas je takav svaki drugi, ostali su uzeli najjače androide.
95% tih istih ljudi svojim novcem nebi kupili ajfon niti najjači android, a dobro zarađuju, no ima i onih koji furaju ajfone, a nemaju baš dobru plaću.

No da, usran je današnji svijet gdje je mobitel postao nešto što te na neki način određuje.

Kod nas je sada Huawei IN, baš sam isprobao P10, odličan je i ako ću moći birati između njega ili ajfona, ide definitivno P10.
Ne pušim te ajfon fore, a ovaj novi ajfon X za 10 soma kuna je krajnost i bolest.

Zadnje izmijenjeno od: Lak. 17.11.2017. u 20:40.
Lak je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2017., 16:05   #1410
Astra
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Earth
Postovi: 509
Citiraj:
Autor Majkus Pregled postova
Dakle, imam jedan Huawei (model točno neznam ime) i htio bi syncati imenik,ulogirao sam se sa svojim Gmail acc i na jedan i na drugi mob i kad stavim da synca imenik na tom Huawei neće (stoji uskličnik kraj tog) i nema šanse syncati.
Koji je najlakši drugi način? Ispričavam se ako sam fulao temu.
Bok,
quoteao sam samog sebe.. dali netko slučajno zna kako srediti ovo? Ili ako postoji neka alternativa?
Astra je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na