Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 31.12.2014., 11:03   #1501
gbijelic
Premium
Moj komp
 
gbijelic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Oslo
Postovi: 806
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Volim kad ljudi krenu raditi luđake od drugih i uvjeravati ih da zapravo nisu bili u app storeu iako vjeruju drugačije. Inace dre. Beats su bar u in ear varijanti šljuka samo takva...Ath u rangu 20£ otpuse to ko lošu šalu. A ako sam u to mogao uvjeriti priglupog švabu koji prodaje struju lijepoj nasoj i misli da nema boljeg DAC a od ajfona novog...onda mogu bilokog.
pa lik ni nije bio u apple storu
gbijelic je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2014., 11:04   #1502
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Pa poznanica je bila. A ti osporavas njezin boravak i kupnju u Apple Storeu ili sam ja nesto krivo skuzio?
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2014., 11:08   #1503
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
dre otpušu bilo koje slušalice doslovno.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2014., 11:09   #1504
gbijelic
Premium
Moj komp
 
gbijelic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Oslo
Postovi: 806
e jbg sta da ti kazem odi u ducan neki i probaj te bitse...definitivno nisu krama kao sto svi kenjaju a nisu ih ni culi vec procitali na netu review nekog nadrkanog klinca
gbijelic je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2014., 11:23   #1505
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
svojevremeno je i razer imao svoje slušalice od skoro soma kuna i svi su mislili da sam luđak kad sam rekao da ih pioneer od 185kn doslovno otpuše u sredinu prošlog tjedna... sve dok ih nisam donio i ekipa se uvjerila na svoje uši.

prošao sam ja par takvih utakmica, ne brini
syss je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2014., 11:36   #1506
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Mislim tu vodimo raspravo o nečemu što je opće poznato. Da net ne izbaci kvadrilijun linkova sa DRE BEATS OVERRATED OVERPRICED kao i rantova jednom naivnih i napokon prosvijetljenih kupaca,još bi reč rekel. Ovak sam suzu mogu pustit

Nego,vratimo se na mogu poznanika,frenda,nazovite ga kak očete. Lik je težak ko i Mudrinić i Čermak skup(ne po težini). I jedan je od rijetkih ljudi u DE koji ima pravo prvokupa Apple proizvoda i tak uvijek dobivam slike geyfona u njegovim rukama prije neg kaj je world premiere itd never mind...uvaljali mu Dr.KRE Beats IEM(momak poklonik muzike i njemačkog rapa haha) i kreno mi raspaljivat svu pamet svijeta o kvaliteti muzike te kako je ip5s i KRE dobitna komba u haj end svijetu muzike samo sam mu istu stvar pustio na Nexusu s Viperom i ATH CK323 i onaj izraz lica nikad nebum zaboravil nekih navika se teško riješit pa ga evo ove godine na blagdanima u ZG sa ip6 te ATH IEM cijene mog auta

Poanta priče.stvarno bi me duša boljela preporučit nekome te sluške za tu cijenu. Nisam te sorte. Dovraga za Takstare od 50€ se može reći da je HiFi pored Beatsa.
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2014., 11:45   #1507
gbijelic
Premium
Moj komp
 
gbijelic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Oslo
Postovi: 806
nisam ni ja rekao da vrijede te novce....ali nisu toliko lose koliko se pljuju pa ga sad lupi o stol kolko hoces to je moje misljenje i nece me nitko tu uvjerit da su lose...zivili
gbijelic je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2014., 14:55   #1508
skitnica
Debeli gad
 
skitnica's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Makarska
Postovi: 805
Citiraj:
Autor gbijelic Pregled postova
sumnjam da su kupljene u apple storu...100% ih je kupila od nekog tko joj je prodao pricu a to su bile kopije....te sam slusao i stvarno su ok, duboki bas srednji i visoki prate sve sto se desava tako da nemam neke primjedbe...ali eto ja sam u mom slucaju uzeo AKG bile na popustu a i provjerena marka
Da, usput joj je još uvalio i kopiju Macbook Pro Retina sa i7.
I još nesto u vezi kopija, pošto znam kako zvuče kineske slušalice od 19kn vjerujem da su kopije Beatsa bar po zvuku bolje od originala.

Citiraj:
Autor gbijelic Pregled postova
nisam ni ja rekao da vrijede te novce....ali nisu toliko lose koliko se pljuju pa ga sad lupi o stol kolko hoces to je moje misljenje i nece me nitko tu uvjerit da su lose...zivili
Isto da te idem uvjeravati da je kulen bolji od Tirolske. Ne pada mi na pamet. Onda bi mi odgovorio kako nisam probao pravu Tirolsku?
skitnica je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2014., 15:07   #1509
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Mene Zalman 5.1 USB iz Linksa, služe 5, slovima PET godina bez greške. Plaćene 350 kN. Nije neki 5.1 ali kao standardne stereo su mi bolje od nekadašnjih akg modela.
  Reply With Quote
Staro 09.01.2015., 16:21   #1510
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Popunjavam svoju kolekciju IEM-a

Za House/Techno/Trance je odabir pao na Huawei IEM iz EU warehousea za 90kn.

Za tu cifru,paypal plačanje i dostavu iz EU drugog izbora nema u basshead kategoriji. Kratki review nabacim po njihovom dolasku.

Head Fi je imao periodično svršavanje na iste
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2015., 16:26   #1511
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,357
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Popunjavam svoju kolekciju IEM-a

Za House/Techno/Trance je odabir pao na Huawei IEM iz EU warehousea za 90kn.
Linkao si Xiaomi Pistonse.
Kak sad Huawei ulazi u igru tu?
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2015., 17:07   #1512
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Neznam kriv oni napisali. Na slici su Huawei a dolje su zašalabajzali. Pistonsi su kodnjih 21 bak
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2015., 23:15   #1513
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
Htio bih kupiti bežićne Over-ear slušalice, a kvalitete u rangu Logitech G230 koje sada imam. Ima neko ne preskupo rješenje ili je sve to preko 1000kn?
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2015., 14:34   #1514
Prleos
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Osijek
Postovi: 4
Molio bih preporuku za kupnju slušalica. Najviše ću ih koristiti na laptopu kod kuće. Najbliži sam kupnji AKG K551, jer mi se čine ok za tu cijenu (Nove iz njemačke sa poštarinom 850kn). Zanima me da li mi treba uz njih nekakav DAC/AMP ili će raditi na laptopu dobro i bez toga...

Hvala
Prleos je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2015., 14:11   #1515
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,881
Gdje najjeftinije naci ove sluske?

http://www.gethuawei.com/detail/huaw...M11/30#explore

Najvise mi lezi oblik slusalica kakve dolaze sa iphone 5/5s/6 i nikako mi ne pasu in-ear sluske pa sam koristio iphoneove i sa androidima no smetalo mi je sto nikakve kontrole ne rade..

To su ujedno i jedino slusalice koje sam nasao da imaju ovakav oblik (osim jeftinih kineskih kopija) a ako postoje jos koje, slobodno me prosvjetlite
rak21 je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2015., 15:08   #1516
skitnica
Debeli gad
 
skitnica's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Makarska
Postovi: 805
Citiraj:
Autor Prleos Pregled postova
Molio bih preporuku za kupnju slušalica. Najviše ću ih koristiti na laptopu kod kuće. Najbliži sam kupnji AKG K551, jer mi se čine ok za tu cijenu (Nove iz njemačke sa poštarinom 850kn). Zanima me da li mi treba uz njih nekakav DAC/AMP ili će raditi na laptopu dobro i bez toga...

Hvala
32ohm i 114dB garancija su da ce raditi na laptopu.

btw, te slusalice u Njemackoj inace kostaju 160€
skitnica je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2015., 11:31   #1517
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,984
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Popunjavam svoju kolekciju IEM-a

Za House/Techno/Trance je odabir pao na Huawei IEM iz EU warehousea za 90kn.

Za tu cifru,paypal plačanje i dostavu iz EU drugog izbora nema u basshead kategoriji. Kratki review nabacim po njihovom dolasku.

Head Fi je imao periodično svršavanje na iste
Ako ih naručim, hoću dobit nekakve fejk, xiaomi pistons ili baš te huawei?
__________________
Thinkpad T430 running Manjaro
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2015., 12:05   #1518
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Zavisi gdje ih narucujes
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2015., 22:51   #1519
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Stigle Huawei,2 tjedna,ipak iz kine išlo. Bassa kolko oš...radim im burn-in pa ćemo dojmove iznjet za koji dan.

Pakovanje i kvaliteta izrade su na najvišoj razini!
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2015., 09:03   #1520
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Čini se da su dobre. Naručio.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2015., 10:22   #1521
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,106
Ajde dajte link koji je najsigurniji da je original u igri!
Tenks.
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2015., 10:43   #1522
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,357
Citiraj:
Autor 2 die 4 Pregled postova
Ajde dajte link koji je najsigurniji da je original u igri!
Tenks.
Pogledat postove unatrag?
1510 i 1515
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2015., 12:06   #1523
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,106
Hvala, naručeno.
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2015., 17:27   #1524
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
MIslim da je tajna u ovim plavim tipovima,stavio sam ih na Sonyeve od Xperie i WOW sad neznam koje da nosim hahahaha.

Sljedeći je cilj kad nađem nekog s kreditnom poharat Knowledge Zenith alistore. Navodno da je to najbolji b4$ there is.

Zadnje izmijenjeno od: trouble. 31.01.2015. u 17:52.
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2015., 21:38   #1525
Kristijan1
Premium
Moj komp
 
Kristijan1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Čepin
Postovi: 1,440
Tražim si neke dobre slušalice i zapele su mi za oko ove Philips Fidelio X1 / X2 .
Čitam recenzije po netu i hvale ih dosta .

Tako sam naletio i na jedan komentar koji kaže :

When i returned to the audiophile World back then . . . i did with the Superlux 681 Models. First thing I thought was: "What the Hell . . . thats how 19€ Cans sound like nowdays? BRILLIANT! They sound awesome." Then I became mad and bought and tested every Can i could get. I realised very, very soon . . . that the Superlux Models were veeeery special exceptions, espiacially for their Price. I've heard many many cans which are much more expensive (200-400 euros) which didn't stood a chance VS the Superluxes. So the Superluxes were and still ARE special Cans for me, bringing me back to the audiophile world. As you can see in my Profile, i have many, much more expensive cans. The Superluxes are still good ~ despite their price! And in my opinion, they belong to the 200-300 euro class.

Back then, when the X1 came out . . . i bought one. I was fascinated by its look! Then i heard it . . . and i wasn't impressed . . .and the sound was very familiar . . . those days i did'nt had any superluxes to compare, but i could swear . . . it sounded like an Superlux EVO! NOW, last week i bought 2 X1s and one X2, to compare them. When i heard them, the same feeling as back then strucked my mind. I said to my self: "No...no it can't be . . . no...that would be too cheap of you Philips . . .ridiculous!" I unpacked my EVO and compared it with the X1. They sound the ******* same! The EVO sounds a little bit more detailed / sibilant in the highs . . . but Soundstage, Bass, Instrument Seperation etc. are identical. Now i know, how much a piece of felt and other dampening material can influence the sound and frequency response. The X1 is more damped than the superluxes, it has velour pads instead of pleather , a different chassis . . .and angled drivers. That is more than enough to explain the very small diffference in sound and the frequency responses.

Both, the X1 and the Superlux 681 Line (668B and EVO too) . . . have 50mm drivers . . . and they look exactly the same. like twins.

thats a little bit toooo much fo a coincidence. The Graphs, the size of the driver, the looks of the driver, the same sound . . . i'm sure, if i would take out the dampening material of the X1, it would be 1:1 the EVO.


So guys, take out your EVO, compare yourself and tell me what you think, let's discuss ;D Funny thing is, i always praise how good the superluxes are (especially the 681-B) and i always said, they can compete against the 200€-300€ class. What ansers did I get? "Are you mad . . . how can a 19€ can stand against 300 euro cans? You are mad!" Now take the Superlux Driver.....install it into a beautifull shell . . . and let the people listen . . . and voila . . . the sound is now for the 300€ class, no matter if the sound is the same ;D

. . . but so many coincidences? what abut the sound? the sound almost identical. The EVO sounds 95% the same . . . and i'm sure, if i would put some more felt on the driver, it would be 100% ;D Or the other way around . . . if i would remove the felt on the X1 driver . . . it would 100% sound like the EVO. Even the superluxes sound different to each other because of dampening etc. and the share the same driver. Now the X1 and EVO doesn't even sound that different . . .almost exactly the same x___X . I just think its a little naughty of philips to sell an optically more beauitiful superlux evo (27€) for 299€ (X1) ~ for the same sound.

Zanima me vaše mišljenje .....

Dali netko ima Superlux 681 Line ili 668B ?!

Gledao sam i recenzije Superlux 681 Line , 668B i ljudi kažu da su slušalice odlične !
Kristijan1 je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2015., 22:07   #1526
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Moguće,vjerovatno su kineske no to netreba ništa značit jer Takstar/klonovi proizvodi isto sluške za siću a zvuče bolje od 5x skupljih modela renomiranih proizvođaća. Ja imam iskustva sa Takstarom i dami se da čekat opet bi ih zel. Head-Fi je tvoj place to be kaj se tiče researcha o tim sluškama
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2015., 23:25   #1527
šokre
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 324
Citiraj:
Autor skitnica Pregled postova
32ohm i 114dB garancija su da ce raditi na laptopu.

btw, te slusalice u Njemackoj inace kostaju 160€
Imam ja K550 (to su K551 bez mikrofona i s debljim kabelom).

Uglavnom, odlične su. Ne treba pojačalo (iako su s fiio e11k bolje), zatvorene su i to mi je odlično, bas solidan. U usporebi s HD600 sennheiser (koje trebaju pojačalo i bez njega su mi bile preloše) ipak su slabije, ali ne toliko kolika je razlika u cijeni.
Nisu bez veze best buy.
Mana im je udobnost - tu mislim samo na nešto tvrđi headband - ali to je dosta subjektivno, a i uspoređujem ih s Audio technica ATH AD700 koje su najudobnije slušalice koje sam ikada probao (a to i mnogi drugi tvrde).
__________________
šokre je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2015., 23:35   #1528
Kristijan1
Premium
Moj komp
 
Kristijan1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Čepin
Postovi: 1,440
Posjetio sam Head-Fi i uistinu po komentarima se da zaključiti da su to dobre slušalice i da za cijenu od 20-40 eura nema ništa bolje .....

Zanima me sada razlika između modela Superlux HD 681 i Superlux HD 681 Dynamic Semi-Open Headphones .
Kristijan1 je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2015., 23:50   #1529
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Jesi siguran da 681 ima closed model? Po proizvođaću baš i ne
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2015., 00:05   #1530
Kristijan1
Premium
Moj komp
 
Kristijan1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Čepin
Postovi: 1,440
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Jesi siguran da 681 ima closed model? Po proizvođaću baš i ne

https://www.youtube.com/watch?v=keqKOEDDzrM HD 681

https://www.youtube.com/watch?v=h0UOju9Ruxw 681


Koja je razlika između ovih modela ?
Kristijan1 je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na