Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.05.2017., 18:23   #871
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor Sam Fischer Pregled postova
Sorry man, baš sam kao padobranac uletio. Bio sam u Instaru i probao sam malo tapkati po onim Razerovim tipkovnicama, i mislim si, ujebate šta je ovo fino za tipkat Ali baš dat 1100kn za tipkalo, #božemtesačuvaj

Anyway, nešto full size/tenkeyless svejedno čak, tiho i rgb Može? Tenks

tenkeyles, slicna mojoj : https://www.links.hr/hr/tipkovnica-c...-usb-101200258
full size : https://www.links.hr/hr/tipkovnica-t...-usb-101200302
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2017., 00:46   #872
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Cek jesam dobro shvatio, set kapica kosta 300 kn ?!
Sjećam se (bilo je to davno), i mene su čudile cijene koječega vezanog uz tipkovnice.
Danas, kad znam neke stvari .. spomenutih 50$ je ništa



Citiraj:
Autor nub Pregled postova


Neki update?
Stigla, i u pogonu.

Tactile Grey switchevi - sjajni za tipkanje.
Poprilično je teška (aluminijsko kućište), ali zato nema klizanja i zvuk je drugačiji u odnosu na plastiku.

Sve u svemu, jako sam zadovoljan
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.05.2017., 07:52   #873
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068
Citiraj:
Autor fler Pregled postova
Stigla, i u pogonu.

Tactile Grey switchevi - sjajni za tipkanje.
Poprilično je teška (aluminijsko kućište), ali zato nema klizanja i zvuk je drugačiji u odnosu na plastiku.

Sve u svemu, jako sam zadovoljan
Zakon! . Uzeo si ju bez keycapsa od njih?

I ja si razmišljam da bih uzeo neke tvrđe switcheve, smeđi su mi malo premekani, pogotovo kad dođem nakon posla gdje tipkam na običnoj membranskoj. Da uzimam opet od varmila, tražio bih možda silent blacks, pošto su jedni od rijetkih da ih imaju, a nešto tvrđih tactile switcheva praktički nema, clear i gray su već dost tvrđi, pa ne znam kak bi podnjeli gejmanje.
nub je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2017., 09:03   #874
b1tterman
Takozvani influenser
Moj komp
 
b1tterman's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 648
Citiraj:
Autor Sam Fischer Pregled postova
Sorry man, baš sam kao padobranac uletio. Bio sam u Instaru i probao sam malo tapkati po onim Razerovim tipkovnicama, i mislim si, ujebate šta je ovo fino za tipkat Ali baš dat 1100kn za tipkalo, #božemtesačuvaj

Anyway, nešto full size/tenkeyless svejedno čak, tiho i rgb Može? Tenks
xulos me preduhitrio ali je dobro pogodio. od onoga što je kod nas raspoloživo je masterkeys definitivno najbolji izbor. od switcheva gledaš cherry mx brown kao neku sredinu za igranje i tipkanje bez da je glasno.

samo se okani gejmerskih brendova tipa razer, corsair i sl. jer traže puno a nude malo


Citiraj:
Autor fler Pregled postova
Sjećam se (bilo je to davno), i mene su čudile cijene koječega vezanog uz tipkovnice.
Danas, kad znam neke stvari .. spomenutih 50$ je ništa

nije baš ništa rekao bih da je onako- midrange setić, ali je daleko od gmk setova po 180 dolara
b1tterman je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2017., 09:41   #875
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor b1tterman Pregled postova
xulos me preduhitrio ali je dobro pogodio. od onoga što je kod nas raspoloživo je masterkeys definitivno najbolji izbor. od switcheva gledaš cherry mx brown kao neku sredinu za igranje i tipkanje bez da je glasno.

samo se okani gejmerskih brendova tipa razer, corsair i sl. jer traže puno a nude malo





nije baš ništa rekao bih da je onako- midrange setić, ali je daleko od gmk setova po 180 dolara


nemoj bit tako brzoplet i generalizirat, a sta, npr. Genius i trust nude puno a kostaju malo ?

s sa corsairom i razerom, logitechom, dobis ako nista bar funkcionirajuci softver, premium feel, nema škripanja, dugotrajnost i ono najvaznije RGB everything
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2017., 10:02   #876
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
Ima i jeftnijih poput Motospeed CK108.
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2017., 10:03   #877
b1tterman
Takozvani influenser
Moj komp
 
b1tterman's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 648
Citiraj:
Autor nick praskaton Pregled postova
nemoj bit tako brzoplet i generalizirat, a sta, npr. Genius i trust nude puno a kostaju malo ?

s sa corsairom i razerom, logitechom, dobis ako nista bar funkcionirajuci softver, premium feel, nema škripanja, dugotrajnost i ono najvaznije RGB everything
govorim o mehaničkim tipkovnicama i tu trust i genius baš nisu zastupljeni. imao sam razer blackwidow tournament edition koji mi je za sto eura nudio kineske kailh switcheve ofarbane u zeleno i nazvane "razer green". ti switchevi su takvi da su od prvog dana bili defektni i dao sam zamijenit dva puta za novu pa sam odustao kad sam shvatio da su jednostavno loši switchevi.
kapice koje sam dobio na toj tipkovnci su najveće govno koje sam ikad vidio, usporedivo s ABS-om na corsair strafe i sličnima.

razer synapse osim što mi pojede parsto MB rama, baš i nije pretjerano koristan.

rgb mehaniku na razini razerove kvalitete možeš dobit od kineza u pola cijene


jednostavno se kod brendova dediciranih tipkovnicama dobije bolji proizvod za iste novce.

Zadnje izmijenjeno od: b1tterman. 17.05.2017. u 10:09.
b1tterman je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2017., 10:21   #878
Lud76
Leteći medvjedić
Moj komp
 
Lud76's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,197
Ako cemo bas tako onda slobodno mogu reci da je Corsair koplje iznad Razera. Strafe je doduse precijenjena nakupina plastike ali K70 i K95 su vrhunski proizvodi kojima je jedini nedostatak ABS capsi. A cak i kod kao sto kazes dediciranih brandova tipkovnice od 100-120 dolara dolaze sa ABS-om. PBT je ipak luksuz koji kao sto si iznad rekao, sam kosta 100 ako ne i vise dolara
Lud76 je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2017., 10:33   #879
b1tterman
Takozvani influenser
Moj komp
 
b1tterman's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 648
Citiraj:
Autor Lud76 Pregled postova
Ako cemo bas tako onda slobodno mogu reci da je Corsair koplje iznad Razera. Strafe je doduse precijenjena nakupina plastike ali K70 i K95 su vrhunski proizvodi kojima je jedini nedostatak ABS capsi. A cak i kod kao sto kazes dediciranih brandova tipkovnice od 100-120 dolara dolaze sa ABS-om. PBT je ipak luksuz koji kao sto si iznad rekao, sam kosta 100 ako ne i vise dolara
s tim se slažem, corsair je super brend i definitivno bolji od razera. ima tu i faktor ukusa - netko voli taj gaming feel a netko ne, a tu je teško voditi raspravu. valjda sam prevelik hipster da prihvatim tipkovnice od corsaira
b1tterman je offline