Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Storage > Diskovi SSD/HDD
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.10.2003., 16:33   #1
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,951
mediji u hrvatskoj su smeće

recite da sam paranoičan, ali počinjem sumnjati da nama ovdje u Hrvatsku stiže šrot hardware i mediji! za medije sam siguran!

naime, imao sam Pioneera A04, sad na poslu A06. koji god DVD-+R medij da spržim, Kprobe scanovi pokazuju nekoliko puta veći PI/PO error rate nego ono kaj ljudi pišu na Netu izvan lijepe naše! I to sa dva različita recordera!

OK, reko možda je Pionner smeće, ali... zašto onda Američani prže "savršeno" čak i sa starim A03 writerima, a ne sa A0(4/5/6)!? I tako frend kupio 100 riteka u Americi, spržio neke na svom A04 i gle, KProbe pokazuje da su ti mediji mnogo mnogo bolji od istih riteka koje sam kupio tu u Zagrebu!?!? strange...

meni se čini da mi ovdje u "Lijepoj našoj" kupujemo zadnje smeće, zato jer naši cijenjeni informatički dućani naručuju najjeftiniji šrot, kako bi to dobili po što nižoj cijeni i da bi čim više zaradili. j...be se njima kaj to nije to. ne prže oni na to!

također, kad sam kupio LiteOn combo, dobio sam uz njega Ritek medij 48x. Spržio sam ga na 48x i imao samo 90 C1 grešaka na cijelom disku. Na riteku kojeg sam kupio u Zagrebu i spržio na istoj brzini, imao sam 1300 C1 grešaka! Oba diska su imala isti ATIP, oba su izgledala identično i oba su scanirana na 40x. koma!
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2003., 17:30   #2
SlavoS
Premium
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 1,115
ma njima je super, prodaju ti 100 medija, ti ih sve snimis, eh onda skuzis da ti 50% nevalja, e ajde po novih 100 da bi dobio 50,....
i da ne duljim, evo rasta prodaje(profita) , a i nabavna je sigurno bolja.....
__________________
SS
SlavoS je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.10.2003., 18:30   #3
widowmaker
m e m b e r
Moj komp
 
widowmaker's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 446
90 % stvari koje se uvoze kod nas su čisto smeče, a pogotovo tehnika. Ja sam nedavno kupovao televizor i normalno odrediš koliko love želiš dati , nađeš tip tv-a i čisto normalno da taj tip nemreš nači u cijelom gradu makar ga svi imaju na cjenicima.
U užem izboru su mi ostali sony i quadro i ja budala uzmem quadro za 4k kuna, pošto imam digitalni satelitski reciever od quadra pa velim da bude sve od iste firme i pazi sad smijeha. Prvo ako satelitsku i tv spojim sa scartom pokolju se i na tv-u ne radi teleteks, a zna se i zblokirati , a kad spojim sa cinchom ili s video sve radi. Drugo, tv je riknul nakon 14 dana, tjedan dana bio na servisu, donesem ga doma i drugi dan opet rikne, i sad pazi jebeni tv ima sigurno šezdesetak kila a u auto mi ulazi na milimetar i pun mi je kufer nanašanja sim tam te odem nazad u dučan jebem im sve po spisku, ali nedaju novi tv.Srečom pa je svijet mali pa sam našao frenda koji zna tipa u tom dučanu pa mi je konačno zamijenio tv za novi.

sory za off topic ali moral sam to napisati jer poludim kad vidim kaj sve uvoze
__________________
widowmaker je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2003., 16:56   #4
Raven_1
Night shift
Moj komp
 
Raven_1's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
Nažalost ima istine u tome.Prije par godina mi je frend koji poznaje vlasnika jedne trgovine info. opremom rekao nek stvari o nabavci hardvera.Naime vlasnik mu se hvalio kako je na nekakvom info sajmu u Njemačkoj uvalio tipu priču kako ima veliku firmu koja prodaje komponente i da želi kupiti 100-ak printera, a ako sve bude ok i dalje će surađivati.

Tip mu je "poklonio" 1 novi HP-ov printer i dao mu još 2 polovna (za probu) za sitnu lovu.Kada je dotični vlasnik došao u Zagreb stavio je u cjenik dotične printere i prodao ih KAO NOVE!Naravno nikad nije naručio onih 100 printera iz Njemačke.

Bilo je još nekih detalja o matičnim pločama koje nisu zadovoljile testove kvalitete u tvornici pa ih je vlasnik neimenovane firme dobio za bagatelu i prodao po 10% nižoj cijeni od ispravnih Abit-ica u HGSpot-u.
__________________

Proc: AMD X2 3800+ cooled by TT BigTyphoon
Matična: ABIT AN8 SLI
RAM: 2x512MB OCZ Platinum EL rev2 PC3200
Grafička: SAPPHIRE ATI RADEON HD3450 256MB
HDD: WD 40GB i Samsung 160GB @ 7200
RW:DVD-ROM Pioneer DVD-106
PSU: 420W Xilence RedWing


"NOBODY expects the Spanish Inquisition! Our chief weapon is surprise...surprise and fear...fear and surprise.... Our two weapons are fear and surprise...and ruthless efficiency.... Our *three* weapons are fear, surprise, and ruthless efficiency...and an almost fanatical devotion to the Pope.... Our *four*...no... *Amongst* our weapons.... Amongst our weaponry...are such elements as fear, surprise.... I'll come in again."

--uoɥʇʎd ʎʇuoɯ--
Raven_1 je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2003., 17:29   #5
miato
(°_°)
 
miato's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,249
Citiraj:
Originally posted by Raven_1

Tip mu je "poklonio" 1 novi HP-ov printer i dao mu još 2 polovna (za probu) za sitnu lovu.Kada je dotični vlasnik došao u Zagreb stavio je u cjenik dotične printere i prodao ih KAO NOVE!Naravno nikad nije naručio onih 100 printera iz Njemačke.
sta je najzalosnije, to radi masa trgovaca kod nas, a narocito ovih dilera...
__________________

Toshiba m200 TabletPC + Samsung 205BW
miato je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2003., 07:34   #6
Rivi
Ovo ispod nisam ja! :)
Moj komp
 
Rivi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Split
Postovi: 1,692
A šta mi je nekidan diglo tlak. Nutella u dućanu dođe cca 19,50kn. Ali, dobili su i pošiljku s 10% gratis-a. E sad, ta košta 21,30kn. Šta je tu gratis, pas im mater? Vani je to uredno naplaćeno po istoj cijeni. Ali, ne i kod nas. Stvar je što su oni to vjerojatno isto kupili po nižoj cijeni, pa sad pljačkaju nas.
Nije ni s hardware-om ništa bolje.
Inače cd-ove ne pržim nikad preko 24×. Kupio sam jednom prilikom neke 48× cd-ove i snimio 50-ak filmova 24×. Nijedan cd nije bio ispravan. Ni jedan!!!!! A ja filmove vratio.
__________________
Potpisujem!
Rivi je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2003., 16:40   #7
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,951
dobro, već smo lagano OT, ali...

eto, jedna pohvala Princu Hrvatska. Možete reći šta god hočete o njihovim medijima, činjenica je da ih oni samo prodaju, a ne prave i to se ne smije zaboraviti. Ali ono kaj sam kupio kod njih (DVD-R) i spržio na A06, ODGOVARA onome kaj čitam na Netu, tj. KProbe scanovi su slični onome kaj vidim vani na webovima.

sa svima drugima to nije slučaj... a princo 4x DVD-R košta samo 11kn...
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2003., 21:11   #8
evilstoy
>>>
 
evilstoy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Enterprise bridge
Postovi: 285
Meni je hrpa snimljenih Princo CD medija totalno pozutila.
Cak imam nekoliko praznih Princo 48x CD-R kojima je unutarnji prsten pozutio i przilica ih uopce ne kuzi!!!!!!!!!

Plus, ako se dobro sjecam, oni u Princu prodavaju bez racuna i bez PDV-a. Toliko o Princu.
__________________
Ubuntu 8.10
cpu Intel Q6600 @3GHz (333x9) w/Scythe MINE Rev.B - 29C idle
mbo Gigabyte P35-DS3 ram 8GB Kingston DDR2 667MHz
gpu Asus EN9600GT hdd 2xWD3200AAKS - RAID1
case Chieftec BX-03B-B-B psu Fortron BS 400W
evilstoy je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2003., 21:13   #9
miato
(°_°)
 
miato's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,249
Citiraj:
Originally posted by medo

eto, jedna pohvala Princu Hrvatska. ...
a i to postoji ?
__________________

Toshiba m200 TabletPC + Samsung 205BW
miato je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2003., 07:05   #10
Rivi
Ovo ispod nisam ja! :)
Moj komp
 
Rivi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Split
Postovi: 1,692
A za divno čudo, postoji. Inače, sve te medije, Princo, Benq, a prije Arita, Acer, Dvision... izbjegavam u širokom luku. Može neko za njih kazat da su fenomenalni, ali imam preko 400 Traxdatinih (Ritek) cd-ova starih oko 4 godine koji danas rade bez problema.
__________________
Potpisujem!
Rivi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.10.2003., 13:23   #11
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,951
imam i ja pet i pol godina starih Traxdata (Kodak, dye 5 cyanine), stari dobri gold mediji koji rade kao od prvog dana...
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2003., 17:40   #12
miato
(°_°)
 
miato's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,249
Citiraj:
Originally posted by medo
imam i ja pet i pol godina starih Traxdata (Kodak, dye 5 cyanine), stari dobri gold mediji koji rade kao od prvog dana...
e to su bile legende
nego, zasto su ih povukli? skuplja izrada, ili sta?
frend mi ima 10ak komada, kupio u AT dok kod nas ih vise nije ni bilo, sad ih nece prodat ni za suho zlato
__________________

Toshiba m200 TabletPC + Samsung 205BW
miato je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2003., 23:43   #13
Raven_1
Night shift
Moj komp
 
Raven_1's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
Citiraj:
Originally posted by evilstoy
Meni je hrpa snimljenih Princo CD medija totalno pozutila.
Cak imam nekoliko praznih Princo 48x CD-R kojima je unutarnji prsten pozutio i przilica ih uopce ne kuzi!!!!!!!!!

Plus, ako se dobro sjecam, oni u Princu prodavaju bez racuna i bez PDV-a. Toliko o Princu.
Da to se događa kad ih držiš na suncu, kraj radijatora, odnosno van kutije.Ne kažem da mediji nisu osrednji, ali imam ih i ja 40-ak starih 5g. i 100-ak starih 4g. i svi rade(nekidan sam ih provjeravao jer sam bacao stare backup-ove).

Frend ih ima 40-ak i skoro svi su požutili, a nekima se i odlijepio gornji sloj(ali on baš ne vodi računa o cd-ovima).Naravno da ako hoću snimit važne podatke da mi traju barem 7-8g. da snimam na kvalitetnije - Verbatim ili prije Kodak gold.
__________________

Proc: AMD X2 3800+ cooled by TT BigTyphoon
Matična: ABIT AN8 SLI
RAM: 2x512MB OCZ Platinum EL rev2 PC3200
Grafička: SAPPHIRE ATI RADEON HD3450 256MB
HDD: WD 40GB i Samsung 160GB @ 7200
RW:DVD-ROM Pioneer DVD-106
PSU: 420W Xilence RedWing


"NOBODY expects the Spanish Inquisition! Our chief weapon is surprise...surprise and fear...fear and surprise.... Our two weapons are fear and surprise...and ruthless efficiency.... Our *three* weapons are fear, surprise, and ruthless efficiency...and an almost fanatical devotion to the Pope.... Our *four*...no... *Amongst* our weapons.... Amongst our weaponry...are such elements as fear, surprise.... I'll come in again."

--uoɥʇʎd ʎʇuoɯ--
Raven_1 je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2003., 06:59   #14
Rivi
Ovo ispod nisam ja! :)
Moj komp
 
Rivi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Split
Postovi: 1,692
Ma i ja moje čuvam u kuferu, pa sam svašta doživljavao od njih.
__________________
Potpisujem!
Rivi je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2003., 11:51   #15
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,951
Citiraj:
Originally posted by miato
e to su bile legende
nego, zasto su ih povukli? skuplja izrada, ili sta?
frend mi ima 10ak komada, kupio u AT dok kod nas ih vise nije ni bilo, sad ih nece prodat ni za suho zlato
da, pojavili su se phtalocyanine mediji koji su bili jeftiniji za proizvesti, a marketing ih je nazvao "silver" kako bi ih uspjeli prodati jer asocira na origigi silver medije. a phtalocyanine su lošiji mediji.

i frend ti neće sigurno prodati te gold medije e da mi je onda bilo kupiti 200-300 njih... da sam znao da će biti ovako danas...

sprzio sam ja oko 400 princo medija i riknuli su mi samo tri stara medija i to 8x mediji iz 1999. ovi svi rade dan danas. čuvam ih ili u etuijima ili u kartonskim kutijama.

uzmite u obzir da CD-R mediju smeta dnevno svjetlo i temperatura! dakle, moraju biti u mraku na sobnoj temperaturi. CD-R i DVD-R mediji su jako jako osjetljivi, po meni malo previše osjetljivi.

usudio bi se reći da ako tražite nekakvu pouzdanost, daleko bolji izbor su CD-RW i DVD-RW mediji! imaju manju refleksiju, teže se čitaju u nekim uređajima, ali ti mediji se ne gube i meni su se pokazali mnogo izdržljivijima od R medija.
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2003., 12:05   #16
Rivi
Ovo ispod nisam ja! :)
Moj komp
 
Rivi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Split
Postovi: 1,692
Eh, kako sam ja jednostavno izgubio podatke s 4 RW diska. Jednostavno ih više nisam mogao pročitati. A starost je bila nekih mjesec dana. Firma Acer. Znam, firma-šit. Ali i Traxdata me zajebala s 2 RW-a.
__________________
Potpisujem!
Rivi je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2003., 12:27   #17
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,951
e sad se ja već počinjem pitati, kaj vi delate s tim medijima da vam tak rikavaju!?!?
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2003., 14:30   #18
Rivi
Ovo ispod nisam ja! :)
Moj komp
 
Rivi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Split
Postovi: 1,692
E, to je najluđe. Ništa, dok mi ne zatrebaju, stoje sačuvani. A onda. Puf. Zaboravi ih.
__________________
Potpisujem!
Rivi je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2003., 17:58   #19
miato
(°_°)
 
miato's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,249
Citiraj:
Originally posted by Rivi-[Seti.hr]
Eh, kako sam ja jednostavno izgubio podatke s 4 RW diska. Jednostavno ih više nisam mogao pročitati. A starost je bila nekih mjesec dana. Firma Acer. Znam, firma-šit. Ali i Traxdata me zajebala s 2 RW-a.
imo sam ja stare traxdate 4x rw... one crveno-srebrne ako se neko sjeca...
uglavnom, snimio max 20ak puta na svaki, i od tada su mi se kod svakog przenja javljali errori... uzas od medija .... (dobro, mozda sam ja samo naletio na lose )
__________________

Toshiba m200 TabletPC + Samsung 205BW
miato je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2003., 10:06   #20
Rivi
Ovo ispod nisam ja! :)
Moj komp
 
Rivi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Split
Postovi: 1,692
JE, To su ti eRWi. Moji nisu izdržali ni toliko.
__________________
Potpisujem!
Rivi je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2003., 16:14   #21
Raven_1
Night shift
Moj komp
 
Raven_1's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
Citiraj:
Originally posted by Rivi-[Seti.hr]
JE, To su ti eRWi. Moji nisu izdržali ni toliko.
Nemam puno traxdata RW(10-ak), ali imam Princo 30-ak možda i više i na sve još uvijek snimam.Na neke sam snimio i preko 40 puta i još rade.Samo jedan stari 4X RW me zezao jer ga nije htio pročitat mp3 player.

Kupio sam i 2 Ricoh RW, ali se nisu iskazali jer sam već nakon 2 snimanja imao greške na njima.Mislio sam da će bit ok pošto imam Ricoh pržilicu (i bili su duplo skuplji od Princa).
__________________

Proc: AMD X2 3800+ cooled by TT BigTyphoon
Matična: ABIT AN8 SLI
RAM: 2x512MB OCZ Platinum EL rev2 PC3200
Grafička: SAPPHIRE ATI RADEON HD3450 256MB
HDD: WD 40GB i Samsung 160GB @ 7200
RW:DVD-ROM Pioneer DVD-106
PSU: 420W Xilence RedWing


"NOBODY expects the Spanish Inquisition! Our chief weapon is surprise...surprise and fear...fear and surprise.... Our two weapons are fear and surprise...and ruthless efficiency.... Our *three* weapons are fear, surprise, and ruthless efficiency...and an almost fanatical devotion to the Pope.... Our *four*...no... *Amongst* our weapons.... Amongst our weaponry...are such elements as fear, surprise.... I'll come in again."

--uoɥʇʎd ʎʇuoɯ--
Raven_1 je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2003., 17:31   #22
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,951
imam i ja sve CD-RW medije od Princa i nikada s niti jednim nisam imao problema, osim sa jednim 4x medijem kojeg Hitachi 4x DVD-ROM nije htio čitati. Osim njih imam jednog Teaca starog 4 godine i izgrebanog za poludit, ali se još uvijek snimi i cijeli pročita.
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2003., 10:07   #23
miato
(°_°)
 
miato's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,249
imam vec god dana jedan princo RW, snimio sam na njega barem 100injak puta, i svima kojima ga posudim, svi ga mogu citat
__________________

Toshiba m200 TabletPC + Samsung 205BW
miato je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2003., 12:24   #24
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Dosta sam snimao po Princo CDRW-ima i moram priznati da su stvarno odlicni (za razliku od CD-a), na nekih 10komada snimio sam po 50ak X na svaki od njih i svi su radili besprijekorno osim jednoga koji je nakon 50og+ snimanja bio necitljiv. Posto mi je jako vazno da CDRW bude citljiv kad dodjem doma, sve sam Princo CDRW-e zamijenio s Verbatim Data life plus medijima, i moram priznati da su fakat odlicni, do sad je na svaki snimano izmedju 20-30X i nema problema s citljivoscu i gubljenjem podataka.

Za razliku od ova dva SmartBuy CDRW-i su totalni shit i vec nakon prvog snimanja bilo je problema s citljivoscu.
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2003., 20:37   #25
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,951
Citiraj:
Originally posted by miato
imo sam ja stare traxdate 4x rw... one crveno-srebrne ako se neko sjeca...
joj znam te medije. oni bi postali neupotrebljivi nakon kaj su par mjeseci stajali u ladici. tu u firmi su dva takva bila dvije godine u ormaru u kutiji još zatvoreni u najlon, dakle nikad otvarani. na njih se više ne može ni pisati.
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2003., 22:34   #26
Bl@de
Premium
 
Bl@de's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Ispred kompa
Postovi: 1,984
Zna li netko dobar program za testiranje C1 i C2 gresaka na medijima? Imam LG CD-RW 32x10x40, probal sam sa CD doctorom ali neke zasteka i nemre izmjeriti.
__________________

Intel i5 4670k
ASrock Z87 Extreme 3
2x8 Gb Kingston blu
MSI Rx 580x 4 GB
OCZ SSD Vertex 4 - 128 GB
Samsung T166 500 GB 7200 okr/min 16 MB HD501LJ
Samsung F1 1 TB 7200 okr/min 32 MB HD103UJ
Dell S2522HG
Chieftec DX-01BD-V, Corsair 520W CMPSU-520HXEU

Bl@de je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2003., 00:33   #27
Master Neo
Stane
 
Master Neo's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2003
Lokacija: Nasice
Postovi: 657
Tema? mediji u hrvatskoj su smeće, s sta nije u ovoj drzavi SMECE, jedino su zene koliko-toliko dobre!!!
Master Neo je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2003., 11:35   #28
Bl@de
Premium
 
Bl@de's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Ispred kompa
Postovi: 1,984
Citiraj:
Originally posted by Master Neo
...jedino su zene koliko-toliko dobre!!!
Samo dodji na moj faksi i brzo bus promjenil misljenje .
__________________

Intel i5 4670k
ASrock Z87 Extreme 3
2x8 Gb Kingston blu
MSI Rx 580x 4 GB
OCZ SSD Vertex 4 - 128 GB
Samsung T166 500 GB 7200 okr/min 16 MB HD501LJ
Samsung F1 1 TB 7200 okr/min 32 MB HD103UJ
Dell S2522HG
Chieftec DX-01BD-V, Corsair 520W CMPSU-520HXEU

Bl@de je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2003., 20:34   #29
LordNitro
Premium
 
LordNitro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,610
Nisu ni žene što su nekad bile!
__________________

Kirk: "Spock, you want to know something? Everybody's Human."
Spock: "I find that remark... insulting."
LordNitro je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2003., 21:12   #30
Bl@de
Premium
 
Bl@de's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Ispred kompa
Postovi: 1,984
Onda jel zna netko dobar program za provjeru C1 i C2 gresaka na CD-u?
__________________

Intel i5 4670k
ASrock Z87 Extreme 3
2x8 Gb Kingston blu
MSI Rx 580x 4 GB
OCZ SSD Vertex 4 - 128 GB
Samsung T166 500 GB 7200 okr/min 16 MB HD501LJ
Samsung F1 1 TB 7200 okr/min 32 MB HD103UJ
Dell S2522HG
Chieftec DX-01BD-V, Corsair 520W CMPSU-520HXEU

Bl@de je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na