Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Storage > Diskovi SSD/HDD
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.06.2003., 16:45   #31
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Ma svi piskaraju ne znam više šta, ovakve i onakve tablice pa se meni desio napad dosade i idiotizma pa sam išao zbrajati šta sve MisterX i ja imamo u LANu pa eto da to negdje i napišem, naj se brinuti budem maknuo taj zadnji red za koji dan
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2003., 16:50   #32
Stipe
Head Of The Radio
 
Stipe's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 672
BD tablica pokazuje očiti neukus za boje autora.. Previše je tamna i izražajna probaj malo sa hladnim bojama(plavom) u svijetlijim nijansama tobože djeluju pozitivno na koncentraciju
Stipe je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2003., 17:03   #33
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Je...je...istina...

Od nekog tko dela u MAX-u sam i ja očekivao nekaj bolje

E sad...ono kaj ti zamisliš i ono kaj ti ispadne nije baš isto...

No dobro...bar ima 8500...i mačka...makar... o porjeklu ovog drugog bi se dalo razgovarat...
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2003., 17:05   #34
msvrtan
..
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,735
Citiraj:
Originally posted by Jelc
Je...je...istina...
Od nekog tko dela u MAX-u sam i ja očekivao nekaj bolje
kaj bd je u king crossu..hi hi onda sam na njega naletio mozda xy puta...ako je na prodaji afkors...
msvrtan je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2003., 17:31   #35
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
... vas tablica kada bude najbolje mogla Aj, portruditi ću s i napraviti toplu, nježnu tablicu Ali kada zahladi, možda većeras.
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2003., 17:36   #36
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Originally posted by Black Dragon
... vas tablica kada bude najbolje mogla Aj, portruditi ću s i napraviti toplu, nježnu tablicu Ali kada zahladi, možda većeras.

Ajd roza tablicu....onak sa kontra farbom
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2003., 18:09   #37
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Citiraj:
Originally posted by Jelc
Ajd roza tablicu....onak sa kontra farbom
Ma mislio sam jednu takvu sa kontrom od fliroscentno zelene, znaš ono kombinacija #00FF00 sa #FF99FF ali monitor mi se počne čudno ponašti počne voda iz njega lketjeti prema meni, da znam da nije anorganski mislio bi da pljuje Eto, tablica komada jedan, nježnih boja, u kombinacijama i bez zbunjujućeg trećeg reda Promjene moguće bez predhodne najave
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2003., 15:20   #38
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Citiraj:
Originally posted by msvrtan
kaj bd je u king crossu..hi hi onda sam na njega naletio mozda xy puta...ako je na prodaji afkors...
Promjenio sam tablicu, bojice, ... maknuo treći zbunjujući red i eto tebi sam još ostao dužan demant, ne ne radim u king crossu. Ono Jelcovo radi u MAXu se odnosilo na 3D studio MAX. btw ja sam propali vkečni student ali mi se možda omakne pa napokon i diplomiram barem na jednom faxu do kraja ove godine. Ali zašto nemaju kampanju sa faxa u penziju ... :confused:
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2003., 15:20   #39
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Citiraj:
Originally posted by msvrtan
kaj bd je u king crossu..hi hi onda sam na njega naletio mozda xy puta...ako je na prodaji afkors...
Promjenio sam tablicu, bojice, ... maknuo treći zbunjujući red i eto tebi sam još ostao dužan demant, ne ne radim u king crossu. Ono Jelcovo radi u MAXu se odnosilo na 3D studio MAX. btw ja sam propali vkečni student ali mi se možda omakne pa napokon i diplomiram barem na jednom faxu do kraja ove godine. Ali zašto nemaju kampanju sa faxa u penziju ... :confused:
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na