Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.08.2009., 15:58   #1
Igneos79
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zadar
Postovi: 328
OT: Kupovina bez kreditne

Isprike, ako je pitanje na krivom mjestu, ali nisam znao gdje bih stavio.
Dakle, problem je taj sto ja nemam kreditnu, a treba mi komp. U vipa ili tcoma mogu nabavit laptop na nekakav ugovor u nekakvom trajanju, ili mobitel, svejedno. Sad mene zanima ima li koja trgovina u HR, da mogu kod njih isto tako potpisati ugovor na neko vrijeme i sebi kupiti komponente koje zelim? Dakle bez kreditne...
Igneos79 je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2009., 16:05   #2
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Tekuci racun?
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.08.2009., 16:09   #3
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,340
Čekovi?
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2009., 16:15   #4
Igneos79
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zadar
Postovi: 328
izgleda da sam glup pa vas ne kuzim? Da, imam tekuci, ali mi je dizanje kreditne problematicno i vremenski zahtjevno, ja bih htio nove komponenete do kraja iduceg tjedna. Ne, ne mogu dignuti vise od 3 ceka, a svaki ne smije ici preko neke cifre, sto mi je malo. Zanima me ima li bas kao vip ili t-com ili tele2, kupovina na ugovor?
Igneos79 je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2009., 16:27   #5
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,546
Citiraj:
Autor Igneos79 Pregled postova
Zanima me ima li bas kao vip ili t-com ili tele2, kupovina na ugovor?
Ti si na bunici?

Vip, T-Com ili Tele2 ti nedaju nikakvu "kupovinu na ugovor", nego temeljem potpisivanja pretplatnickog odnosa (a samim time i opcih uvjeta iz kojih proizlazi ugovor na odredjeno), mozes dobiti neke pogodnosti, kao sto je mobilni aparat po nizim cijenama i slicno.

A ti bi potpisivao ugovor s VeMilom/G-Spotom/Linksom o cemu tocno?

Duboko se nadam da nisi mislio da ce te bilo koja trgovina kreditirati...
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2009., 16:29   #6
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Ja sam npr. u državnoj službi i naš sindikat ima ugovore s određenim brojem firmi, neke od njih se bave i prodajom hardwera pa članovi sindikata imaju pogodnost kupovine robe od 6-12 rata a cijena je ista kao da odmah plaćaš sve (bez učešća). Skidaju ti mjesečno ratu sa žiro računa. To je mislim jedino što mi pada na pamet u vezi tvog pitanja pošto ti nitko pa ni PC shop neće dati ugovor o kreditu na lijepe oči...
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2009., 16:32   #7
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Nis ti glup, nego neznas ni sam sta hoces.

Nekakav kao "ugovor" nemas po shopovima. Postoje nacini placanja koji su manje vise isti posvud.

To sto ti nemas karticu vezanu za svoj tekuci racun, (koju si btw trebao dobit za otvaranje tekuceg) je tvoj problem.

Jednostavno odes u svoju banku i pitaj ih mogucnost kupovine na rate ili dizanje nekog malog kredita. To si vec mogao i bez da "davis" ovdje, iskreno.

Edit: Eto dok ja tipkam, Bubba i ovaj smjesni me stigli.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2009., 16:44   #8
Igneos79
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zadar
Postovi: 328
ma cekaj malo. Ja sad mogu otici u t-com i reci im dajte mi onaj tamo laptop na 6 mjeseci. Potpisem ugovor, oni mi daju laptop i meni stize uplatnica iducih 6 mjeseci. Ja platim i kraj price. Nije mi jasno zasto to isto ne bih mogao, ali ne za laptop, vec za komponente?

Sto se tice kreditne, ne dobijas kreditnu cim otvoris ziro racun. Proces dobivanja kreditne traje minimum mjesec dana, od trenutka kad si donio popunjen formular i platne liste u banku do trenutka kad ti je odobre i posalju. A pitanje je bi li mi je uopce odobrili. Podnio sam zahtjev za amex prije nekoliko mjeseci i nakon 2 mjeseca cekanja mi je odbijen. Ne da mi se ponovo prolaziti kroz sve to jer kad se sjetim koliko puta moram ici u svoju usranu firmu da bih ulovio nekog tko mi moze dati platne liste i ispuniti formular, muka me hvata. A i svo to vrijeme moram biti bez kompa.

Dakle ako nema takve firme koja tako posluje, nema i gotovo. Amen. Mogu se slikat. Ako ima, molim da me uputite na nju...
Igneos79 je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2009., 16:51   #9
LUXX
Vodenjak :)
Moj komp
 
LUXX's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Križevci
Postovi: 667
Cek ako te dobro kužim banka ti neda kreditnu + ti si prelijen poduzet nešto ili cekat da ju dobiješ (ako ju dobiješ).
Dakle u prvom planu je da ti banka ništa neda.
Znaci placa ti je mala.
Ako ti banka neda znaci da nisi kreditno sposoban(razlozi poznati banci i tebi)
I na koji nacin ti sad misliš nešto dobit na rate ako nisi kreditno sposoban?
I na koji nacin misliš istu tu robu platit ako ionako nisi kreditno sposoban?
Dakle jako rado bi se bacio u dugove a znaš i ti i banka da si to nemožeš priuštit.
I to samo da bi imo komp?
Ma jebo komp covjece.
Gledaj da imaš kruha doma.
LUXX je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2009., 16:58   #10
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Citiraj:
Autor Igneos79 Pregled postova
....Sto se tice kreditne, ne dobijas kreditnu cim otvoris ziro racun. ....
Alo, citaj i ne baljezgaj.

Zaposlis se u firmi, placa ide na banku, u banci otvoris tekuci i dobijes Cirrus Maestro karticu, kojom mozes u svom omiljenom shopu kupovati na rate, kakav ziro, amex i ostalo.
Citiraj:
Autor Igneos79 Pregled postova
.Dakle ako nema takve firme koja tako posluje, nema i gotovo. Amen. Mogu se slikat. Ako ima, molim da me uputite na nju...
Ne. Slikaj se.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.08.2009., 17:01   #11
Igneos79
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zadar
Postovi: 328
Citiraj:
Autor LUXX Pregled postova
Cek ako te dobro kužim banka ti neda kreditnu + ti si prelijen poduzet nešto ili cekat da ju dobiješ (ako ju dobiješ).
Dakle u prvom planu je da ti banka ništa neda.
Znaci placa ti je mala.
Ako ti banka neda znaci da nisi kreditno sposoban(razlozi poznati banci i tebi)
I na koji nacin ti sad misliš nešto dobit na rate ako nisi kreditno sposoban?
I na koji nacin misliš istu tu robu platit ako ionako nisi kreditno sposoban?
Dakle jako rado bi se bacio u dugove a znaš i ti i banka da si to nemožeš priuštit.
I to samo da bi imo komp?
Ma jebo komp covjece.
Gledaj da imaš kruha doma.
Lexx, nemoj pametovati, molim te. Potpuno si krive zakljucke izvukao. I situacija u kojoj sam ja nije uopce bitna vec samo ducan koji posluje na taj nacin koji ja zelim. Ako ne znas niti jedan, reci ne znam i mislim da nema, ako znas da ima, uputi me na njega i kraj price...
Igneos79 je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2009., 17:04   #12
Igneos79
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zadar
Postovi: 328
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
Alo, citaj i ne baljezgaj.

Zaposlis se u firmi, placa ide na banku, u banci otvoris tekuci i dobijes Cirrus Maestro karticu, kojom mozes u svom omiljenom shopu kupovati na rate, kakav ziro, amex i ostalo.
Ne. Slikaj se.
Ahaaa...nisam imao pojma da sa ovom karticom mogu kupovati na rate. Kako to funkcionira tocno? Moram li imati puni iznos tih rata na ziro racunu ili samo jednu? Na koliko rata moze max?
edit: ovdje se ne spominje nikakvo placanje na rate
Igneos79 je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2009., 17:15   #13
Demon Hunter
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zg
Postovi: 998
Citiraj:
Autor Igneos79 Pregled postova
ma cekaj malo. Ja sad mogu otici u t-com i reci im dajte mi onaj tamo laptop na 6 mjeseci.
Nemožeš.

Citiraj:
Autor Igneos79 Pregled postova
Potpisem ugovor, oni mi daju laptop i meni stize uplatnica iducih 6 mjeseci. Ja platim i kraj price. Nije mi jasno zasto to isto ne bih mogao, ali ne za laptop, vec za komponente?
Potpisuješ ugovor na pretplatnički odnos, a ne "ugovor o plaćanju kupljene robe u ratama". Osim toga, Bubba je to već rekao.

Citiraj:
Autor Igneos79 Pregled postova
Dakle ako nema takve firme koja tako posluje, nema i gotovo. Amen. Mogu se slikat. Ako ima, molim da me uputite na nju...
Firma sa takvim načinom poslovanja (plaćanja) ne postoji.

Citiraj:
Autor Igneos79 Pregled postova
Lexx, nemoj pametovati, molim te. Potpuno si krive zakljucke izvukao. I situacija u kojoj sam ja nije uopce bitna vec samo ducan koji posluje na taj nacin koji ja zelim.
Ako je izvukao krive zaključke onda ti sigurno nije problem otići do banke, dići neki manji gotovinski kredit te ga otplatit kroz 6 mjeseci (ili koliko već)?


EDIT:
Citiraj:
Autor Igneos79 Pregled postova
Ahaaa...nisam imao pojma da sa ovom karticom mogu kupovati na rate. Kako to funkcionira tocno? Moram li imati puni iznos tih rata na ziro racunu ili samo jednu? Na koliko rata moze max?
edit: ovdje se ne spominje nikakvo placanje na rate
Maestro kartica nije kreditna kartica, dakle ne može se njome kupovati na rate. Također nije vezana uz žiro nego uz tekući račun. Maestro je zamjena za gotovinu u obliku kartice. Osim toga, sve što sam upravo rekao ti piše na linku koji si sam dao -.-
Demon Hunter je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2009., 17:40   #14
Igneos79
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zadar
Postovi: 328
Maestro kartica nije kreditna kartica, dakle ne može se njome kupovati na rate. Također nije vezana uz žiro nego uz tekući račun. Maestro je zamjena za gotovinu u obliku kartice. Osim toga, sve što sam upravo rekao ti piše na linku koji si sam dao.

Dakle nino nije u pravu? Ne mogu sa cirrus maestro kupovati na rate? Imam samo nju, od tekuceg, krivo sam se izrazio maloprije. Kakva je ovo maestro koja se spominje ovdje ?
Igneos79 je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2009., 17:45   #15
stef
Premium
Moj komp
 
stef's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zabok
Postovi: 3,280
Citiraj:
Autor Demon Hunter Pregled postova
EDIT:


Maestro kartica nije kreditna kartica, dakle ne može se njome kupovati na rate. Također nije vezana uz žiro nego uz tekući račun. Maestro je zamjena za gotovinu u obliku kartice. Osim toga, sve što sam upravo rekao ti piše na linku koji si sam dao -.-
Može se itekako.
Korisnici "Lepeze" u Zabi mogu na taj način koristiti maestro, a nešto slično ima ima i PBZ ako se ne varam. Odobrena svota je jednaka mjesečnim primanjima, i tolko možeš trošiti na max 9 rata ako se ne varam. Pod uvjetom da i dučan prihvaća takav način plaćanja.
stef je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2009., 17:48   #16
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
Jebote kolko nacina placanja nude ovi u vemilu. jedino kaj ne prihvacaju su rukom ispisani komadi toalet papira na kojem obecas da ces ispatit citavu cijenu kupljene robe..


no , da pomognem autoru : maestrom se moze kupovati na rate ali uz uvjet - zaposlenje na neodredeno . tada se odobrava minus na tekuce mi kupovina na rate .
ali ako mozes dobiti samo tri ceka(soma kuna max po ceku)sumnjam da ce ti odobriti karticu.

a moj friendly advice : stedi , kad skupis novce kupi . simply as that.


ako si bas jaako zapeo da kupis to ensto , postoje i revolving kreditne kartice, ali to fkt nebih nikome preorucio.
Hrvoje xyz je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2009., 17:52   #17
Igneos79
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zadar
Postovi: 328
Uf, nazvao sam 0800 1550...kaze teta da mogu uzeti njihov laptop, i to samo laptop na rate. Ako je iznos preko 2000 kn, mogu uzeti na 12 rata sa maestro karticom od pbz banke. RBA maestro nema tu mogucnost. Nikakav pretplatnicki ugovor nije potreban, moze se uzeti samo laptop.
Igneos79 je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2009., 17:52   #18
stef
Premium
Moj komp
 
stef's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zabok
Postovi: 3,280
Citiraj:
Autor Hrvoje xyz Pregled postova
ako si bas jaako zapeo da kupis to ensto , postoje i revolving kreditne kartice, ali to fkt nebih nikome preorucio.
O toga treba bježat čim dalje ... ili običnu charge karticu (MasterCard Standardna), ili Maestro.
stef je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2009., 18:25   #19
Igneos79
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zadar
Postovi: 328
ok sve sam skoro rijesio pozivom na besplatni od pbz banke. Mogu prebaciti svoj tekuci iz rba u pbz skupa sa minusiom i dobiti pbz maestro karticu i tako kupiti komp na 6 rata. Eto, trebalo je malo muckati, ali rijeseno...
Igneos79 je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2009., 18:27   #20
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,340
Citiraj:
Autor Igneos79 Pregled postova
Uf, nazvao sam 0800 1550...kaze teta da mogu uzeti njihov laptop, i to samo laptop na rate. Ako je iznos preko 2000 kn, mogu uzeti na 12 rata sa maestro karticom od pbz banke. RBA maestro nema tu mogucnost. Nikakav pretplatnicki ugovor nije potreban, moze se uzeti samo laptop.
Čisto sumnjam da će ti dati lap bez potpisivanja ugovora. U ono što kaže SZK ionako ne vjerujem ni 5%. Odi u t-scum centar i tamo pitaj.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2009., 02:03   #21
Igneos79
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zadar
Postovi: 328
lol, evo nino mi je ukazao na gresku...na onoj istoj stranici od rba maestro kartice lijepo pise popis prodajnih mjesta koji podrzavaju taj nacin placanja. Jedina 2 u zadru su technomax i hgspot, koji nemaju pola aktualnih komponenti. Dakle u ponedjeljak malo djir po gradu i pitati gdje primaju takav nacin placanja.
Igneos79 je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2009., 08:44   #22
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Moja preporuka ti je da sam sebi plaćaš rate - svaki mjesec odvadiš xy kuna od plaće na stranu i kad skupiš dovoljno za željene komponente odeš i kupiš keš...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2010., 16:00   #23
Rebbit
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 656
Način plaćanja: čekovi

Pozdrav,
evo buduci da meni moj otac oce kupit kompjuktora novoga jer mi laptop oso u vječna lovišta, on bi sve htio na čekove, mrzi kartice i za njima poteze bas ono u iznimnim situacijama (valjd ne voli kamate na cekove, makar bude proizvod skuplji i opet naplate kamate kroz taj nacin al dobro).
pitanje je ovo:
-gdje u zagrebu tj u kojoj prodavaonici informaticke opreme mozete kupiti komponente na cekove građana.
- provjerio sam na stranicama magazinrs, links, adm, protis, diskont24 i negdje su explicitno naveli da ne primaju cekove, a negdje nisu naveli, pa mene zanima znate li vi mozda gdje se moze a da nisu cijene morske (tipa da je athlon x2 240 inace 450kn a kopd njih 550 i sl )

hvala!
__________________
nek sam isti kao on, ma nek sam isti ko stari moj, dok zivot juri, ja cu lagano....


Lenovo Thinkpad T14
Logitech MX Master 2S
Logitech MX Keys

Galaxy S23+

Rebbit je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2010., 20:26   #24
begedinnikola
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Varaždin
Postovi: 21
Rate bez kreditne kartice?

Pozdrav!

Vidim da, primjerice u ADM-u postoji opcija placanja na 12 rata "beskamatnim kreditom ZABA-e". Zanima me, kako to tocno funkcionira i sto je sve potrebno. Pretpostavljam da se tu trazi master card kartica?

Nazalost, to nemam, pa me zanima zna li netko neki ducan gdje se moze bez kartica (kreditnih, maestro je ok) uzeti konfiguracija na 12 rata. Laptop mi se kvari i trebat ce mi hitno racunalo, a, nazalost, 5000kn gotovine jednostavno nemam.

Dakle, imama netko bilo kakvu ideju gdje i kako bih mogao kupiti konfiguraciju za oko 5k kn na 12 rata bez kreditne kartice, preferabilno putem PBZ-a, jer tamo imam prihode? Stvarno sam ocajan...
begedinnikola je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2010., 21:42   #25
vedranzeman
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Kloštar Podravski
Postovi: 1,019
Stvar je u tome da ZaBa već neko vrijeme ima mogućnost obročnog plaćanja (do 12 rata) putem Maestro kartice, s time da moraš imati njihov paket Lepeza ili Platnog asistenta.
Detalji oko uvjeta i prodajna mjesta za koje to vrijedi mogu se vidjeti ovdje

Ne znam postoji li nešto slično za PBZ, pa se moraš o tome raspitati kod njih.
vedranzeman je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2010., 23:18   #26
begedinnikola
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Varaždin
Postovi: 21
Zahvaljujem, al lazni alarm, na kraju sam ipak uspio naci kreditnu (duga prica)

Mozda odgovor nekom drugom pomogne.
begedinnikola je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2010., 02:37   #27
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
zaba pbz i rba manje vise preko svoje maestro kartice tekuceg racuna nude obrocno placanje bez kamata u dosta ducana. samo sto rijetki ducani imaju sve tri opcije, obicno imaju samo 1-u. imas na rba stranicama popis svih ducana koji nude obrocno beskamatno placanje za rba maestro ( navodim primjer jer sam sam kod njih ). jedino moras s bankom provjerit dal imas prava na to tj dali ti je to aktivirano ( obicno kod novopridoslih klijenata nije )
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2010., 10:15   #28
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,536
Sad baš gledam za Zagrebačku banku i njihovu Maestro karticu.
Znači, moraš imati Lepezu koju imaju u nekolikov verzija.
Caka je u tome što se to plaća na mjesečnoj bazi... Nekakva studentska lepeza 5kn upisnina i 5kn članarina, seniorska lepeza 10kn upisnina i 10kn članarina, sve ostale su 55-120kn upisnina i isto toliko članarina. link na cjenik

Što znači, studenti nemaju redovita primanja i mogu se slikati, baku i dedu nemam, ostaje mi ovo treće preko stare...

Gamad lopovska

Kao i obično, radije uštedim keš pa eventualno nažicam kakav gotovinski popust
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

borny je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2010., 11:11   #29
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
ak si studos i roditelji vam imaju diners ide preko njih studentska kreditna

sve je isto ko i obicna samo kaj vam roditelji odrede mjesecni limit i prek njega ne mozete kupovat.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2010., 12:05   #30
Mar Chi
Registered User
 
Mar Chi's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: zagreb
Postovi: 38
Uzmi Diners, sada imaju na 12 i 24 rate beskamatno (čitaj: plaćaš u cijeni) i prolazi kod većine web shopova. A čujem da će uskoro ići i do 60 rata.....
Mar Chi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na