Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.10.2011., 17:08   #1
perić
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 90
Bluetooth + Asus P8Z68

Imam na matičnoj integrirani bluetooth, nakon puno muke uspio sam povezati Samsung P300 i PC. Dolje u desnom kutu kada kliknem na bluetooth devices normalno mi je prikazan moj telefon kojeg je spario i otvori program, ali veli kod signal strenghta da ga nema, tj. prekrižen je. A uspio sam nekako poslati sliku, a za 10 min. uopće više ne trza i ne želi ga prepoznat. Imam osjećaj da se gubi signal negdje, jel zna možda netko u čemu je problem?

[IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Instalirao mi je nekakve drivere s neta i COM portove za incoming i outgoing. A u Asus AI Suitu kad odem BT GO uopće ne prepoznaje moj telefon, a kad sa mobitela pokušavam poslat sliku imam moj PC i kad kliknem poveži nakon 3 sec. veli da nije moguće.

Udaljenost je 1m, ali je PC ispod stola ograđen sa tri strane?

Zadnje izmijenjeno od: perić. 14.10.2011. u 17:15.
perić je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2011., 00:16   #2
perić
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 90
Lud sam zbog ovoga, nije mi jasno zbog čega zeza, stavio sam noviji bios i ista stvar .
perić je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.10.2011., 11:03   #3
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
device manager - uninstall i delete software i reset.Skini zadnje drivere s neta za njega i ponovno snimi pa javi
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2011., 11:08   #4
perić
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 90
probao sam skiuti i ovo za bluetooth, ali isto je zezao nekaj- http://www.asus.com/Motherboards/Int..._PRO/#download, da skinem nešto određeno s te stranice? Nisam taj fail mogao samo tak instalirati, neka čudna ekstenzija, a nisam uspio naći niti iz biosa da se instalira taj file.
perić je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2011., 11:08   #5
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Stavio si drivere za BT s cd-a od ploče? Pokušaj staviti od proizvođača BT-a (ionako ih ima samo par). Vidi njegov Hardware ID u Device Manageru. iskopiraj ga u gugl i skini neki od ponuđenih.

EDIT: u speckama ploče piše da taj BT podržava smartphone bazirane na Androidu, iOS-u, Symbianu i Windows Mobile. Na svom mobu ti nemaš nijedan taj OS pa me ne čudi da ne radi. Posudi mob sa nekim od navedenih OS-ova i ako radi, znaš šta ti je činiti (mijenjati mob).
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na