Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.05.2021., 15:26   #1021
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Kaj se desilo s mikrovalkama cijenama. Nema mikrovalke ispod 500 kn prije 10+ godina sam uzeo neku no-name za 200 kn u PEvecu brijem i evo trajala je do sad.
Sad je i no-name brand 500 kn

Nego, ima tko kakvu preporuku ili kaj god da piknem piknem?
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2021., 15:52   #1022
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Kaj se desilo s mikrovalkama cijenama. Nema mikrovalke ispod 500 kn prije 10+ godina sam uzeo neku no-name za 200 kn u PEvecu brijem i evo trajala je do sad.
Sad je i no-name brand 500 kn

Nego, ima tko kakvu preporuku ili kaj god da piknem piknem?
Mikrovalke su nobrainer manje vise. Ako ti treba za podgrijavanje cesto ti je ECG na nekakvim akcijama za 370-400 kn.

I ne kuzim probleme koje neki od vas imaju sa trecom ladicom u perilici :-) Meni je to zakon. Dobijes vise mjesta na prvoj ladici jer nema kosare za pribor, Drugu ladicu na mojoj perilici mogu podesavati po visini kako mi pase a u trecu trpam pribor za jelo koji se sasvim lijepo opere jer ima zasebnu prskalicu samo za nju koja direktno prska po njemu.
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2021., 16:03   #1023
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
+1 i od mene. Ladica za pribor > kosara za pribor.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2021., 16:03   #1024
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Citiraj:
Autor Morpheous Pregled postova
Mikrovalke su nobrainer manje vise. Ako ti treba za podgrijavanje cesto ti je ECG na nekakvim akcijama za 370-400 kn.
Tak sam i mislio. Thanks

Citiraj:
I ne kuzim probleme koje neki od vas imaju sa trecom ladicom u perilici :-) Meni je to zakon. Dobijes vise mjesta na prvoj ladici jer nema kosare za pribor, Drugu ladicu na mojoj perilici mogu podesavati po visini kako mi pase a u trecu trpam pribor za jelo koji se sasvim lijepo opere jer ima zasebnu prskalicu samo za nju koja direktno prska po njemu.
Kad su se spomenule perilice, odličan koncept mi je princip ladice.

Juice je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2021., 19:06   #1025
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Tak sam i mislio. Thanks


Kad su se spomenule perilice, odličan koncept mi je princip ladice.

Nemaš frke i ne možeš fulati - ako ne misliš biti kreativan s mikrovalkom (tu mislim na gomilu raznoraznih opcija od roštiljanja na dalje koje nikad neće biti na razini klasične pećnice,a poskupljuju uređaj ekstra par stotina kn) uzmi najpovoljniju uz dva OGROMNA dobronamjerna savjeta - neka kapacitet bude barem 20 litara i obavezno uzmi mikrovalku s ručkom an vratima a ne tipkom, jer su često opruge iza tipkala za otvaranje vrata jake i mikrovalka se često pomakne svaki put kad ih otvaraš. Ovo je ovako na mnogim modelima, ali moguće da nije baš na svim. Ručka je puno bolja - lijeva ruka otvori, desna ubaci tanjur i to je to. Uređaj se ne kliže.

Moja je ova - black friday akcija za nekih 270kn prošle godine.

https://www.mall.hr/samostojece-mikr...ovalna-pecnica

A po pitanju perilice s ovim ladicama, mislim da te ladice onemogućuju pomicanje unutarnjih dijelvoa po visini, pa mi se ne čini baš praktično. Nije mi baš jasna svrha ladica osim da je "malo" lakše punjenje jer nema ogromna vrata koja prvo moraš spustiti do poda i onda stavljati posuđe jer tokom dana ćeš više puta nešto ubaciti unutra, pa je s te strane zgodno.
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2021., 19:19   #1026
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
mikrovalnu sam uzeo prošle godine, neku fensi samsung crne boje, nekih 1000kn je koštala u elipsu.. ugl ništa posebno, sad smatram bačenim parama .. ona ECG od 400kn u mallu bi bila ista ko ova moja.. plus što sam ju dobio pokvarenu (magnetron) pa čekanje sa servisa itd itd itd

ista ta ali crna
https://www.elipso.hr/mali-kucanski/...S23K3513AW-OL/

što se tiče perilice, naručena bosch serija 4 SMVxxx nešto, ima ih hrpa s tom oznakom, ima 3 ladice, kaže žena da je tako bolje, ima istu/sličnu kod kuće pa iz iskustva

evo ova:
https://www.tehnopolis.hr/product/po...MoRqJKDUHq0MGg
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2021., 19:20   #1027
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
Još jedan savjet oko mikrovalne, u širokom luku zaobići sve modele koji imaju potenciometar za podešavanje vremena itd.
Prije ili kasnije prestane registrirati okretanje, pa onda pola funkcija postane beskorisno. Da bih podesio vrijeme, moram stiskati start stop tipku. Jednom za svakih 30 sekundi, tako da podešavanje 10 minuta rada mikrovalne bude fini pain in the ass

Lijepo izgledaju svi ti novi moderni modeli s digitalnim ekranima, touch tipkama i ostalim čudima, ali bježi od toga. Old skul mehanika je nepoderiva.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 20.05.2021. u 19:27.
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2021., 20:04   #1028
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Citiraj:
Autor John Creasy Pregled postova
što se tiče perilice, naručena bosch serija 4 SMVxxx nešto, ima ih hrpa s tom oznakom, ima 3 ladice, kaže žena da je tako bolje, ima istu/sličnu kod kuće pa iz iskustva

evo ova:
https://www.tehnopolis.hr/product/po...MoRqJKDUHq0MGg
Imaju starci doma ovu istu, odlicna.
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2021., 22:38   #1029
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Potpis na ostale komentare. 2 mehanička brojčanika, snaga i trajanje.
I naravno RUČKA, dugme je smrt.

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2021., 23:19   #1030
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,202
Word, prije sam imao 2 mehanicka i ručku, sad imam digitalnu sa botunima, i tipkom za otvaranje.

em bibice em 14 tipaka. za namistit snagu em botun za otvaranje. Da mi može stat uzeo bi nazad staru
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2021., 10:20   #1031
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Gledam neki povoljni no frost frižider za stan.
Vidim u Peveca ovu akciju:
https://pevex.hr/samostojeci-hladnja...bf-307897.html

Ne čini se loše, 5g garancije, 2m visine, bijeli (što mi je skroz ok). Vidio sam ga u dućanu, ima jednu kutiju za voće/povrće sa kotačićima što je skroz solidno.

Jedino što po specifikacijama vidim da je ledenica samo 5kg/24h što je dosta nisko i bolji modeli imaju po 12-14kg. Da li je to toliko bitno i ima li što bolje do cca 3000kn na tržištu?
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2021., 10:27   #1032
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Nije da svaki dan stavljaš nove stvari u ledenicu. A i kada stavljaš, nije da stavljaš 10kg mesine odjednom.
Meni ta informacija nije odbijajuća ako ti sve ostalo odgovara.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2021., 10:40   #1033
vlatko27
Premium
Moj komp
 
vlatko27's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 667
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Gledam neki povoljni no frost frižider za stan.
Vidim u Peveca ovu akciju:
https://pevex.hr/samostojeci-hladnja...bf-307897.html

Ne čini se loše, 5g garancije, 2m visine, bijeli (što mi je skroz ok). Vidio sam ga u dućanu, ima jednu kutiju za voće/povrće sa kotačićima što je skroz solidno.

Jedino što po specifikacijama vidim da je ledenica samo 5kg/24h što je dosta nisko i bolji modeli imaju po 12-14kg. Da li je to toliko bitno i ima li što bolje do cca 3000kn na tržištu?
Mene je frajer u Kralju nagovarao da uzmem takav srebrni, da se proizvodi u istoj tvornici u Turskoj gdje i Bosch, jeftiniji i srednji modeli. Kaže da je friđ bomba. Al pošto mi friđ ne stoji u kuhinji već u blagavaoni, nisam htio da iz dnevnog boravka gledam srebrnog Končara pa sam uzeo srebrnog Electroluxa sa lijepim display-om za 1500kn više.
vlatko27 je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2021., 10:44   #1034
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Gledam neki povoljni no frost frižider za stan.
Vidim u Peveca ovu akciju:
https://pevex.hr/samostojeci-hladnja...bf-307897.html

Ne čini se loše, 5g garancije, 2m visine, bijeli (što mi je skroz ok). Vidio sam ga u dućanu, ima jednu kutiju za voće/povrće sa kotačićima što je skroz solidno.

Jedino što po specifikacijama vidim da je ledenica samo 5kg/24h što je dosta nisko i bolji modeli imaju po 12-14kg. Da li je to toliko bitno i ima li što bolje do cca 3000kn na tržištu?
Svakako bi ti preporucio da ga uzmes online pa da ga mozes vratit ukoliko ti ne odgovara, jer postoji mogucnost da ti bude bucan ako stoji na sred stana, pogotovo te losije marke, zanju imat bucniji vent i kompresor...

Mi smo uzeli koncar ledenicu samostojecu vertikalnu no frost, zadoovljni skroz... je da se malo cuje kad radi kompresor al ne smeta jer stoji u podrumu...
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2021., 10:54   #1035
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Čuju se svi nofrost, tako da ne očekujete tihu misu, neovisno o brandu.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2021., 10:55   #1036
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Gledam neki povoljni no frost frižider za stan.
Vidim u Peveca ovu akciju:
https://pevex.hr/samostojeci-hladnja...bf-307897.html

Ne čini se loše, 5g garancije, 2m visine, bijeli (što mi je skroz ok). Vidio sam ga u dućanu, ima jednu kutiju za voće/povrće sa kotačićima što je skroz solidno.

Jedino što po specifikacijama vidim da je ledenica samo 5kg/24h što je dosta nisko i bolji modeli imaju po 12-14kg. Da li je to toliko bitno i ima li što bolje do cca 3000kn na tržištu?
No frost i 5 godina garancije, uzimaj
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2021., 22:30   #1037
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
Našo sam novu pumpu za svoju staru suđericu u Zg dućan BATIS d.o.o.
Preporučam, pumpa je bila 210kn i pita me prodavač kako plaćam, reko karticom, kaže on da ak kupim još neš do 250kn za keš da ću dobit popust. Uzmem još sanitarni silikon i metalne šelne za šlauf 10kom. Na kraju me sve ispalo 216kn.

Update oko suđerice, piso sam na ovoj temi u vezi nje al mislim da nisam reko da sam našo kvar, stvar je bila u toj pumpi. Nadam se da će radit još bar par godina..
domina je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2021., 22:49   #1038
Lika091
Premium
Moj komp
 
Lika091's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb - Brinje
Postovi: 785
Cisto kako izgleda kvar te pumpe? Imam staru Electrolux i nece da prima vodu. Prvo je primala pa nije ni htjela izbacivat a sad nece niti primat.
Lika091 je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2021., 23:21   #1039
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
radi se o pumpi za izbacivanje vode, kapalo je iz nje.malo al se nakupilo.
sama pumpa radi, al je semering tj brtva procurila. al je tak napravljeno da moras bas sve promijenit. bio sam na kavi u bircu i sjede decki sa gorenje servis majicama. pa ih pito, pokzo fotku pumpe i rekli mi za taj ducan.
domina je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2021., 13:06   #1040
axo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Pula
Postovi: 1,360
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Čuju se svi nofrost, tako da ne očekujete tihu misu, neovisno o brandu.
Upalio svoj aeg koji je ugradbeni ali nije jos ugraden i meni to nista posebno. Vise se cuje onaj stari sa klasicnim kompresorom. Vidit cemo kad ga se ubaci u drvo.
axo je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2021., 13:19   #1041
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,764
Frendica ima neki gorenje fensi smensi, taj frizider prica cijelu noc i dan. Svako toliko pocne neke zvukove proizvoditi kao cvilez, pa grgljanje. Jednom sam pomislio da joj radi sudjerica To je dodatno naglaseno jer je utukla solde u vanjsku stolariju (izolacija od buke) pa se unutra svi ti zvukovi dodatno potenciraju. Frizider joj je cimer, tako ona kaze
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2021., 09:23   #1042
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor Lika091 Pregled postova
Cisto kako izgleda kvar te pumpe? Imam staru Electrolux i nece da prima vodu. Prvo je primala pa nije ni htjela izbacivat a sad nece niti primat.
Pumpa služi za izbacivanje vode, a za "ubacivanje" je zadužen elektroventil koji je zatvoren kada na njemu nema napona, a kada dobije 230V onda se otvara i voda počinje utjecati. Dakle treba otvoriti i vidjeti da li na elektroventil dolazi 230V, ako dolazi vjerojatno je on u kvaru, a ako ne dolazi treba dalje tražiti kvar (žice, programator, brava itd.)
tiki66 je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2021., 15:03   #1043
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Ekipa, pomoć molim.

Kupujem sušilicu za veš.

Gledao sam Electrolux serije 7 (cca 4500-5000kn), ali sam se pugubio u svemu tome.

Postoje ventilacijska i kondenzacijska? To su generalne vrste sušilica?

A onda još dodatno postoje kondenzacijska s i bez toplinske pumpe?

Ventilacijska mi pada odmah u vodu jer za nju trebam nekakav odvod, što nemam. Znači trebam kondenzacijsku s toplinskom pumpom i inverterom.

A što da gledam kod ovih kondenzacijskih s toplinskom pumpom?

Trebam imati u stanu poseban odvod? Ili a njih nema odvoda?

Npr. našao sam ovaj model: https://www.electrolux.hr/laundry/la.../#&gid=1&pid=9
Zašto piše u opremi: "Crijevo za izravnu odvodnju"?

To je nešto što mogu imati ali ne moram, ili bez toga ne radi?

Hvala

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 08.06.2021. u 15:11.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2021., 15:20   #1044
Igorr
Flajing super šiiiip
Moj komp
 
Igorr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zd -- Zg
Postovi: 1,664
Možeš spojiti crijevo da ti voda odlazi direktno u odvod, ili ostaviti da se voda skuplja u spremniku od sušilice koji ćeš morati ručno prazniti kad se napuni (ili jednostavno nakon svakog sušenja ako želiš biti miran).
__________________
5.1.4 setup:
Zvučnici - 2x Arendal 1723 S monitors, 1x 1723 S center, 4x 1961 height, 2x 1961 surround, XTZ 12.17 EDGE
Amps - Marantz Cinema 40 + ROTEL RMB-1585
Igorr je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2021., 15:27   #1045
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor Igorr Pregled postova
Možeš spojiti crijevo da ti voda odlazi direktno u odvod, ili ostaviti da se voda skuplja u spremniku od sušilice koji ćeš morati ručno prazniti kad se napuni (ili jednostavno nakon svakog sušenja ako želiš biti miran).
Okej, znači kondenzacijska s toplinskom pumpom (inverter), je nešto što trebam?

Nemam nikakav odvod niti ventilator.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2021., 15:52   #1046
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
https://www.nabava.net/clanci/vodici...inu-2021-565t6

Citiraj:
Da biste smanjili potrošnju energije, predlažemo da kupite kondenzacijsku sušilicu s toplinskom pumpom.

Ako ćete sušilicu često koristiti, odaberite onu s toplinskom pumpom.
nesem školovala o prednostima/nedostacima ventilacijske ili kondenzacijske, ali ću ti prenijeti svoje iskustvo sa https://www.bosch-home.com/hr/popis-...oda/WTR85V10BY

sve što se opere u vešmašini ide odmah u sušilicu, odnosno sušilica radi barem jednom dnevno. evo info s linka:

Citiraj:
Potrošnja energije standardnog pamučnog programa pri punom teretu: 1,87 kWh
Potrošnja energije standardnog pamučnog programa pri djelomičnom teretu: 1,14 kWh
ukratko, budući da sušilica većinom radi po skupljoj (dnevnoj) struji, prosječno me tura sušenja košta kunu i pol ili 45kn mjesečno. nema potrebe išta sušiti na štriku ni gubiti vrijeme na to, a najveća prednost ovakve sušilice ti je to što na kraju programa samo staviš robu na vješalice i nema potrebe za peglanjem. preduvjet za to je da čim je program gotov, odmah vadiš osušenu robu iz sušilice jer već nakon pol sata to nije to, roba "odvugne"

ovaj model nema mogućnost spajanja na odvod, nego ima spremnik koji nekad treba isprazniti nakon samo jednog sušenja (ako sušiš ručnike i velike stvari tipa koje su pune vode čak i nakon centrifuge u vešmašini), a kod sušenja random šarene robe, spremnik treba prazniti svaka 2-3 ciklusa sušenja. uostalom ako zaboraviš isprazniti spremnik vode, sušilica pauzira i pišti ko blesava da to napraviš

filter onih mucica koje se nakupe nakon sušenja isto tak, možeš počistiti nakon svakog ciklusa, a možeš i rjeđe, nema neke razlike jer ima kapaciteta.

Zadnje izmijenjeno od: adaksinjo. 08.06.2021. u 15:58.
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2021., 16:51   #1047
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Okej, znači kondenzacijska s toplinskom pumpom (inverter), je nešto što trebam?



Nemam nikakav odvod niti ventilator.
Gledaj da je garancija 5 godina, da je toplinska pumpa obavezno jer suši na manjoj temperaturi i ne skuplja se toliko rublje

Inverter je tisi i ako se dobro sjećam oko 3x manja potrošnja struje



Provjeri koliko ima filtera i kako se čiste.
Ja imam gorenje sa 2 filtera i neću više takve uzimati jer je filter doljnji teško održavati i moraš često kupovati novi ako hoćeš da dobro radi. Serviser je rekao svakih 4 do 6 mj a košta 90 kn plus poštarina .

Npr AEG ima sistem jednog filtera, Candy dva.

Kad imaju dva jedan ti je dolje lijevo na isparivaču a drugi je za mucice one na samim vratima ili okviru vrata.

Ako nemaš odvod kondenzat ide u posudu, nije nikakav problem sa pražnjenjem, okrenem ju naopako na sudoper i sačekas 20tak sekundi

Ja sam svoju spojio na odvod čisto radi praktičnosti ali ako planiraš spajati na odvod pripazi da sušilica ima tu opciju jer nemaju sve

Moja gorenje je pod garancijom crkla 2x, sad je otišao plovak i elektronika nakon 6 godina i 2 mj, cca 1000 kn popravak. To im je mana inače(kod gorenja-napise da je posuda full iako nije )

Pripazi i na kg. Jer npr ako piše 7 kg to je onda 7kg pamuka ako se dobro sjećam a npr 3.5 kg sintetike

Ja ću uskoro uzeti novu i gledam AEG i electrolux .

Npr ovo
https://www.aeg.hr/laundry/laundry/d...ryer/t8dbg48s/

Bila je nedavno u Santa Domenica za 4300 sa 5 godina garancije. Sad je u allmall 4500

One imaju ÖKOFlow sistem jednog filtera i jeftinije održavanje jer se filter ne mijenja

Ako ti što još nije jasno pucaj.😂
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2021., 17:52   #1048
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Okej, to kužim. Ovo gore sa linka mi odgovara.

Ali...

Kako da složim ovaj stack/stup? Sušilica ide gore, perilica je dolje, to samo stavim jedno na drugo ili moram kupiti ovaj stacking kit?
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2021., 20:35   #1049
axo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Pula
Postovi: 1,360
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Okej, to kužim. Ovo gore sa linka mi odgovara.

Ali...

Kako da složim ovaj stack/stup? Sušilica ide gore, perilica je dolje, to samo stavim jedno na drugo ili moram kupiti ovaj stacking kit?
Ili kit ako su aeg i elex ili ima u pevecu nekakva guma za kupit koja se stavi na perilicu i drzi ko jako dobro.
Bilo je u temi ak se ne varam vec spominjano. I koliko de sjecam svi su hvalili.
axo je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2021., 20:41   #1050
kasko
Premium
Moj komp
 
kasko's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Ivanić_Grad
Postovi: 1,943
@Momistake
Ja sam uzeo toshibu s 10g garancije na inverter i 5g na sve tako da njih potrazi. Valjda je to neko mjerilo kvalitete barem za start, a nisu preskupe.

Sent from my GM1917 using Tapatalk
kasko je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na