Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.06.2012., 22:59   #1
M3rl1n
Premium
Moj komp
 
M3rl1n's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 35
Blokiran Hotmail account

Pozdrav.
evo sad vidim da mi je racun blokiran.
Ovo piše:"Netko je možda koristio vaš račun za slanje veće količine neželjenih poruka e-pošte (ili radi neke druge radnje koja krši Uvjete korištenja usluge Windows Live)."
Ali pravi problem tek sad nastaje. Traži me da upisem kod koji je poslan na moj prastari carnetov mail koji odavno ne koristim, a vjerojatno vise ni ne postoji. Nadam se da netko moze pomoći.
M3rl1n je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2012., 23:12   #2
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Ja sam prije par godina imao slican problem. Meni je iz nekog razloga bio promjenjen password, pa se nisam mogao logovati. Resetovati nisam mogao jer sam, isto kao i ti, imao backup mail koji je odavno bio nepostojeci.

Uglavnom, poslao sam mail njihovoj podrsci. Prepiska je trajala 3-4 dana (dopisivao sam se sa nekim amerom pa nas je vremenska razlika razvlacila). Pitao me da mu prepricam 2-3 konverzacije sa nekim od mojih kontakata (to je bila autentifikacija, da sam ja stvarni vlasnik naloga). Fino sam ga zamolio da mi posalje nove podatke na mail koji sam mu dao, resetovao pass i sve bilo super.
Isto tako i ti probaj, bar da vidis sta je konkretno problem. Kad to skontas onda gledaj sta dalje.
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.06.2012., 00:47   #3
M3rl1n
Premium
Moj komp
 
M3rl1n's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 35
Rijesena stvar. Isao sam na zaboravljenja lozinka, zatim opcija mislim da netko drugi koristi moj windows live id i na kraju ponovno postavljanje lozinke. I Onda dobijes cijeli obrazac za ispuniti, ( ime, prezime, god rodenja, tajno pitanje, posljednji emailovi poslani, njihovi nazivi itd) Za manje od pola sata na zamjensku mail adresu koju sam im dao za kontakt je stigao link za promjenu lozinke. I acc je odblokiran, ali mi nije i dalje jasno zasto je bio uopce blokiran. Uglavnom opet imam problem. Nemogu sad maknuti ovu zamjensku carnetovu mail adresu, bez emaila koji bude poslan na taj carnetov mail. Isto tako nemogu potvrditi novu zamjensku email adresu niti broj mobitela bez te poruke poslate na carnetov mail na koji nemam pristup.
M3rl1n je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2012., 01:14   #4
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Kontaktriaj podršku. Sve se možeš dogovoriti sa njima.
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2012., 16:56   #5
gangxxxta
hustla
Moj komp
 
gangxxxta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 926
imo sam isti problem, acc ti je bio hackan i neko je svim kontaktima slao spam poruke s linkom koji se tako dalje siri... i blokiraju acc, meni se blokirao a zamjenska adresa je obrisana prije 2-3 god, otvorio sam opet isti mail, stisnuo na hotmailu da mi posalju lozinku na taj mail i sve je dobro proslo
__________________
I don't need to "Get a life". I'm a gamer. I have lots of lives.
gangxxxta je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2012., 08:30   #6
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,536
A kako se riješiti slanja spama?
Cura je nešto pokupila na tom hotmailu i sad šalje okolo spam mailove.
Kako maknuti tu gamad prije nego joj blokiraju acc? Malwarebytes?
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!


Zadnje izmijenjeno od: borny. 25.06.2012. u 08:38.
borny je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na